dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 316 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 316 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Azaliowa

Dobroszyce,dolnośląskie

695 000 zł150 m² 4 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej Dobroszyce, azaliowa Oferuję przestronne lokale o powierzchni 110 m , po podłodze około 150 m . Funkcjonalne i przestrzenne domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Słowińców

Wrocław,dolnośląskie

1 549 000 zł256 m² 6 050,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:196 m²

Sprzedam bezpośrednio (bez prowizji) przestronny dom w zabudowie szeregowej na Klecinie, przy ul. Słowińców 59. Nieruchomość sprzedawana Z pełnym wyposażeniem - gotowa do wprowadzenia. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rusiec

Rusiec,mazowieckie

1 399 000 zł166 m² 8 416,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

1 399 000 zł I Sprzedaż I Dom bliźniak 166,23 m2 I Rusiec I gm. Nadarzyn I pow. pruszkowski przedsprzedaż! zarezerwuj już dziś - wpłać 1% I zagwarantuj sobie niezmienną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stężyca

Stężyca,pomorskie

1 390 000 zł150 m² 9 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedaży piękny dom o powierzchni użytkowej 150m2 z widokiem na jezioro Stężyckie. Działka 800m2, ogrzewanie nowoczesnym kotłem na pelet z podajnikiem. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tyrawa Solna

Tyrawa Solna,podkarpackie

530 000 zł90 m² 5 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 210 m²

Na sprzedaż wyjątkowa oferta sprzedaży nieruchomości w Tyrawie Solnej w gminie Sanok w sąsiedztwie rzeki San oraz w pobliżu historycznej Diablej Góry. Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Siedliska

Siedliska,podkarpackie

1 299 000 zł165 m² 7 872,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić przestronny dom o powierzchni ok. 165 m Nieruchomość położona jest na 10-arowej działce w pięknej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tomaszkowice

Tomaszkowice,małopolskie

950 000 zł170 m² 5 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

T omaszkowice k/wieliczki- nowe domy W zabudowie bliźniaczej N20 Nieruchomości oferuje dwa nowe segmenty w zabudowie bliźniaczej położone na działkach o powierzchni 600 i 700 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

1 299 900 zł288 m² 4 514 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 110 m²

Przedstawiam do sprzedaży Piękną Nowoczesną Wille o powierzchni ok. 280 m2 posadowioną na działce w otulinie Lasu Młochowskiego o powierzchni ok. 1100 m2 pod Nadarzynem. Willa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Jaśminowa

Jelenia Góra,dolnośląskie

840 000 zł145 m² 5 793,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zostały ostatnie segmenty! Jeśli szukasz miejsca na odpoczynek , zależy ci na inwestycji w Jeleniej Górze, największym mieście Sudetów Zachodnich, ze wspaniałym widokiem na Karkonosze, zwaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niekłonice

Niekłonice,zachodniopomorskie

419 000 zł152 m² 2 747,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:939 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Nowoczesny dom z potencjałem stan surowy otwarty w Niekłonicach, blisko Koszalina Szukasz miejsca, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Orzechowa

Meszna,śląskie

1 297 000 zł221 m² 5 868,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 950 m²

Sprzedam dom w Mesznej spokój, przestrzeń i natura Parterowy z zaadaptowanym poddaszem Jeśli marzysz o domu w zielonej, spokojnej okolicy z pięknym ogrodem, dużą działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

889 000 zł140 m² 6 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego, energooszczędnego w miejscowości Miesiączkowo w powiecie brodnickim, w gminie Górzno. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Choszczno

Choszczno,zachodniopomorskie

1 249 999 zł168 m² 7 444,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:992 m²

Na sprzedaż piękny, przestronny dom wolnostojący, znajdujący się w bliskiej odległości od jeziora. Jeśli poszukujesz domu z dala od zgiełku dużego miasta, otoczonego lasem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Henryszew

Henryszew,mazowieckie

995 000 zł143 m² 6 958 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:553 m²

Zewnętrzne biuro Dewelopera przedstawia - Przedstawiamy do sprzedaży Dom -bardzo ładna, nowoczesna bryła budynku - 1/2 bliźniaka, przestronny i funkcjonalny o powierzchni ok. 143 m2, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bąby

Płaza,małopolskie

269 000 zł129 m² 2 081,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 129,23 m , położony na dużej działce o powierzchni ok. 1200 m przy ul. Księdza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

905 000 zł125 m² 7 223 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowa Inwestycja w Grodzisku Mazowieckim! 1/2 bliźniaka na działce ok 250m2! Budynek oddany do użytkowania!kupujący zwolniony z podatku pcc. Rozkład Domu : Parter : ok 65,34m2 - wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Narutowicza

Stęszew,wielkopolskie

899 000 zł169 m² 5 334,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:438 m²

Tobis Nieruchomości - lider rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Przedstawiam Państwu przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

799 000 zł88 m² 9 080 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:408 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom parterowy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 87 m2, posadowiony na przestronnej działce ok. 410m2. Dom znajduje w bliskiej okolicy miasta Błonia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Lutowiska,podkarpackie

1 599 000 zł237 m² 6 743 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 538 m²

Oferta specjalna dla osób, które szukają swojego miejsca w Bieszczadach i chcą żyć wygodnie. Unikalna oferta i cena do negocjacji! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konin

Konin,wielkopolskie

649 000 zł108 m² 6 009,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:610 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej Wola Podłężna pod Koninem, ul. Agrestowa Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Wola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kiełczów,dolnośląskie

895 000 zł77 m² 11 578,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej z pięknym ogrodem i gwarancją ciszy. Dom znajduje się w Kiełczowie Polecam do sprzedaży piękny, klimatyczny dom jednorodzinny z 2013 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olchowa

Mrzezino,pomorskie

1 290 000 zł238 m² 5 425,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:812 m²

| dom wolnostojący | gotowy do zamieszkania | cicha okolica | przystanek pkp | garaż | mrzezino | Na sprzedaż duży dom o całkowitej powierzchni 237.77m2 wraz z garażem oraz dużą piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słowackiego

Miłoszyce,dolnośląskie

769 000 zł127 m² 6 055,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:265 m²

Bliźniaki zlokalizowane w zielonych Miłoszycach! Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to bliźniak, w którym można się zakochać od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

879 900 zł138 m² 6 358 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o pow. ok.138 m2, posadowiony na bardzo ładnej działce o powierzchni ok.550m2. Nowy ok 138m2.dom nr.2 Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Mosty,pomorskie

998 000 zł240 m² 4 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:293 m²

- - na sprzedaż komfortowy, przestronny i w pełni wyposażony dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej, nadmorskiej miejscowości Mosty, zaledwie kilkanaście minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Obrońców Westerplatte

Wałcz,zachodniopomorskie

700 000 zł187 m² 3 745,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 148 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! nowa cena! Doskonała okazja, aby stać się właścicielem wymarzonego domu w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 850 000 zł342 m² 5 409,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 430 m²

Komfortowy dom wolnostojący zlokalizowany gm. Zabłudów w bliskim sąsiedztwie Białegostoku. Jest to przestronny dom o powierzchni całkowitej 342 m i powierzchni użytkowej 253 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Olszowa

Kosewo,wielkopolskie

535 000 zł72 m² 7 379,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:702 m²

Biuro invest home nieruchomosci zaprasza do zapoznania się z ofertą: na sprzedaż wyjątkowy dom letniskowy z 2017 r w Kosewie, przy ulicy Olszowej, położony nad jeziorem powidzkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tyniecka

Szczecin,zachodniopomorskie

1 749 000 zł252 m² 6 940,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:492 m²

Wolnostojący, wygodny dom na Gumieńcach | spokojna okolica, zieleń, pełna infrastruktura Na sprzedaż bardzo funkcjonalny, wolnostojący dom jednorodzinny z 2000r. o powierzchni użytkowej 189,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

350 000 zł80 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta tylko W naszym biurze Proponujemy Państwu na sprzedaż połowę domu dwulokalowego o powierzchni około 80m2. Do lokalu przynależy pomieszczenie pomocnicze i pomieszczenie gospodarcze-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

3 399 970 zł212 m² 16 037,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kraków, góra Borkowska wolnostojąca rezydencja ponad 200 m z sześcioma sypialniami, ogrodem ok. 320 m i garażem w bryle budynku. Dom w stanie deweloperskim premium, trzy kondygnacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

894 000 zł124 m² 7 221,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Poznaj miejsce, w którym komfort spotyka się z oszczędnością, a nowoczesna technologia służy codziennej wygodzie i spokojowi. Oddany do użytkowania indywidualny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pszenna

Szczecin,zachodniopomorskie

2 590 000 zł480 m² 5 395,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 203 m²

Bardzo atrakcyjny dom wolnostojący piętrowy z użytkowym poddaszem oraz całkowicie podpiwniczony o powierzchni całkowitej około 480m2, użytkowej mieszkalnej około 330m2, 10 pokojowy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

360 000 zł140 m² 2 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:651 m²

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok 69 m2, usytuowany na działce 651 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dolna

Tokary,pomorskie

589 000 zł100 m² 5 874,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:49 m²

Nowy Rozdział Państwa Życia w Sercu Kaszub - Odkryj kameralne osiedle tokary Wyobraźcie sobie poranki z filiżanką kawy na tarasie, z którego rozciąga się widok na zielone wzgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

875 000 zł141 m² 6 206 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok.140 m, położony na przestronnej, pięknej działce 420m w Adamowiźnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

2 099 700 zł200 m² 10 499 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży Piękny Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok.200 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 850 m2, usytuowany w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne