dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

3 499 000 zł263 m² 13 283,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

3 499 000 zł / sprzedaż / 263 m2 / dom wolnostojący / konstancin - jeziorna Przedmiotem sprzedaży jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 263,41 m2. Nieruchomość posadowiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radzymin

Radzymin,mazowieckie

699 000 zł99 m² 7 089,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Gotowe segmenty! bez prowizji! bez pcc! bez czynszu! Segment skrajny o powierzchni 98,59 m2 z ogródkiem o powierzchni 135 m2. Parter: - salon z aneksem kuchennym - 23,90 m2 - wc - 1,57 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

2 099 900 zł165 m² 12 696 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż bardzo Ładny funkcjonalny Dom o powierzchni ok. 165m2, usytuowany na pięknej działce o powierzchni ok. 1000 m2, usytuowany w malowniczej okolicy, na peryferiach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Straszydle

Straszydle,podkarpackie

849 000 zł140 m² 6 064,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

W ofercie Biura stoprocent Nieruchomości dom o powierzchni 140 M z osobnym mieszkaniem w budynku gospodarczym usytuowany na działce ponad 22ar w malowniczej okolicy. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Legnica

Legnica,dolnośląskie

849 000 zł108 m² 7 849,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż: nowy dom w zabudowie bliźniaczej pod Legnicą, blisko Wrocławia Oferujemy do sprzedaży przestronny i funkcjonalny nowy dom wybudowany w 2022 roku w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 350 000 zł142 m² 9 493 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowoczesny dom łączony garażami w stanie deweloperskim - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 140 m dom nr.1 lok. 1 przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ptakowice,śląskie

998 000 zł144 m² 6 906,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:542 m²

Brak prowizji I pcc! Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży nowoczesnego domu wolnostojącego typu C, który łączy przestrzeń, komfort i nowoczesne rozwiązania technologiczne. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Częstochowska

Kalisz,wielkopolskie

1 000 000 zł260 m² 3 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 881 m²

Kalisz - częstochowska- inwestycja! Nieruchomość o pow. działki 2881m2, zabudowana budynkiem wielorodzinnym o pow. ok. 260m2, murowanym, całkowicie podpiwniczonym, nadającym się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 199 800 zł190 m² 6 321 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 330 m²

Bardzo Ładny Dom. Piękna Zielona Okolica Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny Dom o powierzchni ok.190 m2, usytuowany na przestronnej, bardzo ładnej działce. Dom usytuowany w pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

869 900 zł83 m² 10 430 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż Nowy segment o powierzchni ok. 83,5 m2 położony na działce w bardzo ładnym rejonie. Budynek to nowoczesna nieruchomość zaprojektowana z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Bosmańska

Wicie,zachodniopomorskie

549 000 zł50 m² 11 024,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:115 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca! Nadmorska inwestycja, która pracuje na Ciebie Wicie, 150 m od plaży Są miejsca, które od pierwszej chwili mają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Łupowska

Poznań,wielkopolskie

790 000 zł139 m² 5 683,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Do sprzedania połowa blizniaka z lat 60-tych. Dom do remontu. Budynek jest juz pusty, bez mebli, przygotowany do remontu. Płytki w łazience/wc juz skute, boazeri w korytarzu zdjeta. Dom 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Siedlec

Siedlec,małopolskie

895 000 zł164 m² 5 457,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:8 200 m²

Oferujemy Państwu gotowy dom na ponad 82 arowej działce z pięknym widokiem na okolicę w miejscowości Siedlec koło Bochni. Oferowany dom składa się z z 5 sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Zielna

Włocławek,kujawsko-pomorskie

540 000 zł98 m² 5 510,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Oferuję na sprzedaż dom o powierzchni 98 m 4 pokoje,2 kuchnie 2 łazienki .Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 380 m . W budynku z 1970 roku znajdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lipiańska

Pyrzyce,zachodniopomorskie

699 000 zł115 m² 6 078,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Sprzedam mieszkanie w Pyrzycach o powierzchni 115 m2 zajmujące cały parter domu dwurodzinnego. 3 sypialnie, kuchnia z jadalnią, salon, łazienka, przedpokój, spiżarnia, 2 garderoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 070 000 zł142 m² 7 535 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:375 m²

Przedstawiamy nowoczesny dom w stanie deweloperskim 1/2 bliźniaka o powierzchni ok.142 m Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

2 099 000 zł220 m² 9 541 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 390 m²

Przedstawiamy funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 170 m, położony w spokojnej i zielonej okolicy Osowca. Dom posadowiony na działce o powierzchni ok. 1400m2 ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rozalin

Rozalin,mazowieckie

1 749 900 zł161 m² 10 855 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż przestronny, parterowy dom o powierzchni ok. 160 m2, położony na zadbanej, prostokątnej działce 1000 m2 w malowniczej miejscowości Rozalin, gmina Nadarzyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Glinki

Glinki,kujawsko-pomorskie

794 590 zł89 m² 8 917,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 300 m²

Dom wolnostojący w pobliżu Zalewu Koronowskiego z dużym sadem - wyjątkowa oferta Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący o powierzchni 86 m , wybudowany w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

959 900 zł135 m² 7 095 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szukasz miejsca, gdzie codzienność będzie komfortowa, a weekendy pełne relaksu? Idealna propozycja dla Ciebie i Twojej rodziny! Nieruchomość w stanie deweloperskim (lokal zewnętrzny Lewy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 199 900 zł132 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak na Dużej działce. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 133m2, posadowiony na przestronnej, dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

1 749 800 zł175 m² 10 010 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Przestronny Dom Parterowy z Wieloma Udogodnieniami! Szczegóły Nieruchomości: - powierzchnia domu: ok.170 m - Powierzchnia działki: ok.3000 m - Lokalizacja: Spokojna i malownicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowa Wieś Wielka

Nowa Wieś Wielka,kujawsko-pomorskie

219 000 zł138 m² 1 592,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:455 m²

Na sprzedaż: powojenny dom jednorodzinny z potencjałem! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego o powierzchni ok. 140 m (wraz z poddaszem),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stare Polichno,lubuskie

669 000 zł130 m² 51,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Oferujemy Państwu Atrakcyjny Dom Wolnostojący pod Gorzowem Wielkopolskim w miejscowości Stare Polichno. Dom jest 4 pokojowy, parterowy o powierzchni użytkowej 130m2, wraz z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Borówkowa

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

899 000 zł72 m² 12 491,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:130 m²

Nowoczesny segment w Grodzisku Mazowieckim - ul. Borówkowa - zamiennik mieszkania. Na sprzedaż wyjątkowy segment o powierzchni ok 72 m , położony w spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nagietkowa

Elizówka,lubelskie

1 195 000 zł135 m² 8 854,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:721 m²

Aleja Elizówka to powstające pięć nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej położone tuż przy granicy Lublina, zaprojektowane z myślą o komforcie i niskich kosztach utrzymania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zbąszyń

Zbąszyń,wielkopolskie

749 000 zł161 m² 4 652,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:826 m²

Nieprzeciętna nieruchomość na sprzedaż. Budynki mieszkalne jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej w Przyprostyni pod Zbąszyniem. Jesteśmy małżeństwem architektów i dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sosnowa

Droszków,lubuskie

1 380 000 zł110 m² 12 545,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:990 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż nasz energooszczędny dom jednorodzinny położony w spokojnej okolicy, przy lesie a zarazem w niedalekiej odległości od Centrum Zielonej Góry jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

650 000 zł75 m² 8 613,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Dostępne ostatnie mieszkanie! Komfort, cisza i nowoczesność - mieszkanie na zielonym Miedzyniu Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,46 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

949 000 zł143 m² 6 627 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka w Osowcu | Działka 500m | Pompa ciepła | Ogrzewanie podłogowe | Taras i balkony. Oferujemy przestronny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zelczyna

Zelczyna,małopolskie

1 450 000 zł141 m² 10 283,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż komfortowy, funkcjonalny i gotowy do zamieszkania dom piętrowy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej około 141 m , położony na zadbanej działce 600 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

898 900 zł129 m² 6 978 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedstawiam do sprzedaży przestronny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni 128 m2, usytuowany działce o powierzchni ok. 650 m2, w cichej i spokojnej okolicy. Dom będzie oddawany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 109 000 zł161 m² 6 898,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:590 m²

Na sprzedaż: energooszczędny dom wolnostojący w Konikowie ul. Konika Polnego Dom parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, z wbudowanym garażem przeznaczony dla 4-o osobowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 698 900 zł162 m² 10 461 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Wyjątkowy Dom w w Pięknej zielonej części niedaleko Żabiej Woli z antycznym charakterem. Oferujemy do sprzedaży Bardzo Ładny Dom o powierzchni. ok.180 m2, posadowiony na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Święciechowska

Leszno,wielkopolskie

439 000 zł76 m² 5 776,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

Nowo budowane kameralne osiedle domów dwukondygnacyjnych w Wilkowicach, pomiędzy ul. Szkolną a Święciechowską (kilka kilometrów od Leszna i Lipna) Inwestycja obejmuje 3 domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 490 000 zł132 m² 11 288 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 322 m²

Przedstawiamy do sprzedaży piękny Dom Wolnostojący o powierzchni ok. 132 m2, usytuowany na b.ładnej, dużej działce. Nieruchomość idealna dla osób ceniących komfortową lokalizację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 199 000 zł207 m² 10 608 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Przestronny dom urządzony według indywidualnych pomysłów, z wykorzystaniem oryginalnych elementów dekoracyjnych. Idealny dom dla rodziny 2+4 dzięki dobremu rozmieszczeniu pomieszczeń. Usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Częstochowa,śląskie

2 250 000 zł144 m² 15 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Wyjątkowa nieruchomość z potencjałem biznesowym! Marzysz o połączeniu komfortowego życia z własnym biznesem? Ta nieruchomość to idealna propozycja dla Ciebie! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 998 000 zł136 m² 14 691,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Mam dla Państwa świetną ofertę - nowoczesny, parterowy dom o powierzchni 136 m , położony na pięknej, zagospodarowanej działce o powierzchni 1000 m w Osowcu, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 600 000 zł167 m² 9 569,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:918 m²

Dom na sprzedaż - jelenia góra Cena: 1 600 000 zł (7 495 zł/m ) do negocjacji Powierzchnia: 213,47 m (167,2 m pow. użytkowej) Działka: 918 m Rok budowy: 2021 Rynek: wtórny Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Żelechów

Żelechów,mazowieckie

759 000 zł105 m² 7 229 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:555 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka o powierzchni użytkowej 105,4 m usytuowanym na działce o pow. 555 m. Nieruchomość położona w spokojnej i zielonej części Żelechowa,.