dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 283 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 283 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 570 000 zł128 m² 12 266 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż Nowoczesny bliźniak w Grodzisku Mazowieckim! Oferujemy na sprzedaż nowocześnie wykończony bliźniak z 2021 roku, o powierzchni ok. 130 m, z garażem w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 249 900 zł296 m² 7 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Zapraszamy Serdecznie na Prezentację - Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom wolnostojący gotowy do zamieszkania o powierzchni całkowitej ok. 295 m2, posadowiony na ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lasowice

Lasowice,mazowieckie

799 000 zł260 m² 3 077,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu na sprzedaż, położonego w Lasowicach, 5min jazdy samochodem od Radomia. Nieruchomość należy do rodzaju budynków typu bliźniak, usytuowanych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

875 000 zł141 m² 6 206 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok.140 m, położony na przestronnej, pięknej działce 420m w Adamowiźnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sielanka

Juszkowo,pomorskie

949 000 zł46 m² 20 630,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 186 m²

Wyjątkowy dom z własną linią brzegową rzeki Raduni - idealne miejsce do życia i wypoczynku! Na sprzedaż prezentujemy urokliwy dom jednorodzinny położony na przepięknej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Tarnów,małopolskie

699 000 zł110 m² 6 355 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Dom na sprzedaż w Tarnowie Do sprzedania dom murowany z lat 70., położony zaledwie ok. 3 km od tarnowskiego rynku. Nieruchomość w dobrym stanie technicznym, wymagająca częściowych prac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kasztanowa

Szczodre,dolnośląskie

1 260 100 zł153 m² 8 235,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż bliźniak z rynku pierwotnego w miejscowości Szczodre. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada ogród, to ta propozycja jest dla Ciebie! Numer mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wyszyńskiego

Pajęczno,łódzkie

299 000 zł100 m² 2 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:398 m²

Dom z potencjałem inwestycyjnym w centrum Pajęczna! Biuro epj Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nieruchomości o ogromnych możliwościach dom o powierzchni ok. 100 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Kolbe

Legnica,dolnośląskie

4 999 000 zł767 m² 6 520,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:24

 

Powierzchnia działki:677 m²

Na sprzedaż zabytkowa kamienica, wybudowana w 1909r., położona w atrakcyjnej lokalizacji w Legnicy, przy ul. św. Maksymiliana Kolbe 24, w obrębie Tarninów. Budynek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ślesin

Ślesin,wielkopolskie

1 250 000 zł220 m² 5 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom na sprzedaż Teodorowo k. Ślesina Lokalizacja: teodorowo, w pobliżu Ślesina Cena: 1 250 000 zł Powierzchnia domu: około 220 m Powierzchnia działki: 20 ar Garaż: na 3 auta Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tuszów Narodowy

Tuszów Narodowy,podkarpackie

480 000 zł185 m² 2 594,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom w stanie surowym na sprzedaż w Tuszowie Narodowym, powierzchnia użytkowa 185 mkw, cena 480 000 złotych. Idealna propozycja dla rodzin poszukujących spokojnego miejsca do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Duńkowice

Duńkowice,podkarpackie

545 000 zł210 m² 2 595,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferuje Dom z potencjałem przestronny, solidny, z duszą lat 70-tych! Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, murowany dom z lat 70., położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Planetarna

Radwanice,dolnośląskie

835 000 zł127 m² 6 569,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Architektura klasy premium - gotowy dom do zamieszkania od zaraz Odkryj nova Radwanice nowoczesną architekturę klasy premium w najbardziej pożądanej części gminy Radwanice oraz całego powiatu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rumia

Rumia,pomorskie

1 999 000 zł260 m² 7 688,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:611 m²

Nietuzinkowa oferta: jedyna taka nieruchomość W tej okolicy! Oferujemy Państwu wyjątkowy dom usytuowany w spokojnej okolicy Rumi Janowo, w sąsiedztwie niskiej, kameralnej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bożenkowo

Bożenkowo,kujawsko-pomorskie

145 000 zł30 m² 4 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:338 m²

Makler poleca Do sprzedania działka rod w Bożenkowie.Miejsce bardzo urokliwe w lesie, niedaleko woda, dużo terenów spacerowych i rowerowych.Z dojazdem do nieruchomości nie ma problemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

2 798 900 zł649 m² 4 313 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 804 m²

Unikatowy dom na przepięknej działce Z możliwościami inwestycyjnymi Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o łącznej powierzchni ok. 650 m, zaprojektowana z myślą o komforcie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wyszyńskiego

Ropczyce,podkarpackie

349 000 zł180 m² 1 939 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 259 m²

Dom na sprzedaż w miejscowości Ropczyce ul. Wyszyńskiego - dom w cenie mieszkania! - nieruchomość zarezerwowana - Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 379 000 zł150 m² 9 193,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 272 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować piękny dom wolnostojący, o powierzchni użytkowej ok. 133 m2, znajdujący się w Sędziszowie Małopolskim. Dom położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Bosmańska

Wicie,zachodniopomorskie

549 000 zł50 m² 11 024,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:115 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca! Nadmorska inwestycja, która pracuje na Ciebie Wicie, 150 m od plaży Są miejsca, które od pierwszej chwili mają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 449 900 zł214 m² 6 782 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 159 m²

Inwestycja na ukończeniu. Przedstawiamy Na sprzedaż komfortowy Dom Wolnostojący o powierzchni ok. 214 m2 w Osowcu na przestronnej działce o powierzchni ok. 1160 m2. Przestronny, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

990 000 zł150 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Bez pcc! Bez prowizji! Oferuję Państwu nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w Kobyłce, 800m od stacji pkp. Nieruchomość składa się z trzech kondygnacji: parteru, piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

755 000 zł76 m² 9 934,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:429 m²

Dom szeregowy skrajny, wykończony - Lulkowo, gmina Łysomice Cena 755 000 zł Na sprzedaż komfortowy, kompaktowy, jasny i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej - skrajny- z większą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 799 900 zł245 m² 7 341 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 172 m²

Wyjątkowa, piękna, zielona część Milanówka. Oferujemy na sprzedaż Bardzo Ładny Dom o powierzchni. ok.245 m2 , posadowiony na działce o pow. ok. 1 170 m2 , ,położony w pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Milówka,śląskie

650 000 zł130 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:238 m²

Beskid żywiecki - milówka - turystyczna miejscowość - centrum - korzystna lokalizacja przy drodze krajowej W kierunku S1 - nieruchomość mieszkalno - usługowa - nieruchomość Z potencjałem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Kielce,świętokrzyskie

590 000 zł161 m² 3 655,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:581 m²

Rezerwacja! oferta bez prowizji od kupującego! Posiadam w ofercie do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 161,38 m 2 (użytkowa - 97,66 m 2 ), usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jarosław

Jarosław,podkarpackie

747 000 zł266 m² 28,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

!Istnieje możliwość zamiany na mieszkanie z dopłatą różnicy w wartości nieruchomości! Mam przyjemność zaprezentować państwu na sprzedaż przestronny i oryginalny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Książenice

Książenice,mazowieckie

4 850 000 zł213 m² 22 770 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Nowoczesna Rezydencja w lesie prywatność, design i natura. W sercu zielonej enklawy w Książenicach znajduje się wyjątkowa, parterowa rezydencja stworzona z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mosty,pomorskie

998 000 zł240 m² 4 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:293 m²

Szukasz miejsca, które łączy spokój nadmorskiej okolicy z komfortem przestronnego domu? Ta nieruchomość w Mostach jest właśnie dla Ciebie! Opis nieruchomości Dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

1 520 000 zł110 m² 13 818 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o powierzchni ok. 110 m, położony na przestronnej działce o powierzchni ok. 1400 m, w urokliwej miejscowości Międzyborów. Parter domu tworzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

999 000 zł147 m² 6 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedmiotem oferty jest nowoczesny dom wolnostojący realizowany według projektu W Klementisach 34, zlokalizowany w okolicach Żelechowa. Budynek o łącznej powierzchni użytkowej 147.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Biskupice

Biskupice,małopolskie

880 000 zł146 m² 6 027,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący W cichej okolicy - 10 min do wieliczki, 25 min do krakowa Oferuję Państwu na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący położony w spokojnej, zielonej okolicy, idealnej dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Łozina,dolnośląskie

959 900 zł137 m² 6 999,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:459 m²

Nowoczesny dom w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej w Łozinie. Teraz niższa cena! Dom o funkcjonalnym układzie i wysokim standardzie wykonania, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mazowiecka

Błonie,mazowieckie

1 685 000 zł290 m² 5 810,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:703 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom jednorodzinny położony w zielonej i spokojnej okolicy. Nieruchomość znajduje się w dogodnej lokalizacji z szybkim dostępem do stacji pkp,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Andersa

Paprotnia,mazowieckie

1 380 000 zł181 m² 7 624,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Twój własny azyl 50 minut od centrum Warszawy Lokalizacja, która zachwyca Paprotnia w gminie Teresin to zielona oaza między Warszawą a Sochaczewem. Z posesji masz zaledwie 550 m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

1 790 000 zł270 m² 6 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom 270 m | 5 pokoi | Garaż | Spokojna okolica | Wieliczka Na sprzedaż przestronny, gotowy do zamieszkania dom o powierzchni ok. 270 m , położony w spokojnej części Wieliczki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

1 649 900 zł116 m² 14 174 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Dom gotowy do zamieszkania. Przedstawiam do sprzedaży dom Wolnostojący z poddaszem użytkowym, usytuowany na przestronnej, kształtnej działce o powierzchni ok. 4600 m2. Na działce jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 299 900 zł200 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Przedstawiamy Dom na sprzedaż na Peryferiach Grodziska. Dom powierzchni ok. 200 m (pow. całkowita) / 172 m (pow. użytkowa), na przestronnej działce ponad 2000 m2. Wszystkie media miejskie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kasztanowa

Szczodre,dolnośląskie

1 200 000 zł153 m² 7 843,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Skalbmierz,świętokrzyskie

930 000 zł200 m² 4 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:605 m²

Emmerson prezentuje Dom wolnostojący, kompletny pod każdym aspektem, zlokalizowany przy ul. Wincentego Witosa w Skalbmierzu. Budynek wzniesiono w 1988 roku i do 2020 był w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Osowiec,mazowieckie

949 000 zł151 m² 6 284,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Dla wymagających ekonomiczny w użytkowaniu dom 151 m2 w zabudowie bliźniaczej w Osowcu obok Grodziska Maz. Słoneczne lokale z dużymi oknami ( w salonie okno przesuwne), pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 450 000 zł167 m² 8 657 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowoczesny Dom Parterowy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom parterowy łącznie o powierzchni ok.180 m2 posadowiony wśród pięknych terenów Żółwina na działce o pow. 800 m2 Zdjęcia wnętrza.