dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 119 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 119 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Libertów

Libertów,małopolskie

3 250 000 zł340 m² 9 558,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedania nieruchomość z domem wolnostojącym o powierzchni użytkowej 317,46m2 (po podłodze 340 m2). Budynek posadowiony na widokowej 9-arowej działce w Libertowie. Dom zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

499 000 zł177 m² 2 826,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:675 m²

Dom z dwoma osobnymi wejściami, w pełni podpiwniczony, wybudowany w 1990 roku na działce o powierzchni 675 m . Lokalizacja gwarantuje spokój i prywatność, jednocześnie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

5 190 000 zł346 m² 14 978,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Z dumą prezentujemy wyjątkową rezydencję budowaną przez renomowanego dewelopera Modern Art Development, położoną w malowniczym Konstancinie-Jeziornie. Głównym atutem tej lokalizacji jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Piwna

Sobótka,dolnośląskie

1 100 000 zł177 m² 6 214,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:519 m²

Sprzedam dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej w Sobótce - Górka. Dom oddany do użytku w 2003 roku, ocieplony, ogrzewanie peletowe + kominek rekreacyjny z grawitacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Brzozowa

Legionowo,mazowieckie

849 000 zł137 m² 6 214,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Super cena! piękne, nowoczesne domy jednorodzinne, w zabudowie szeregowej w legionowie. Kupujący nie płaci podatku pcc! pompa ciepła W cenie! uwaga: ostateczny wygląd domów (po wykonaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cynamonowa

Domasław,dolnośląskie

1 099 000 zł168 m² 6 531,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:272 m²

Nowa cena! gotowiec inwestycyjny! Domasław, ul. Cynamonowa, dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż. Obecny dochód miesięczny 8tyś netto + opłaty. Możliwość przejęcia obecnego najemcy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zarudzie

Zarudzie,lubelskie

799 000 zł252 m² 3 531 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 125 m²

Dom w bardzo dobrym stanie, położony na zadbanej i dużej działce w miejscowości Zarudzie, gm. Nielisz. Oprócz domu na działce znajduje się również murowany budynek gospodarczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą

Krzeszowice,małopolskie

5 300 000 zł1 020 m² 5 196 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:34

 

Powierzchnia działki:1 631 m²

Kamienica na Rynku Krzeszowic ( do remontu z możliwością rozbudowy) na działce ponad 16ar. Obecnie 1020m2 powierzchni użytkowej z możliwością rozbudowy o 490m2. Plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 390 000 zł490 m² 2 840 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 570 m²

Brzeźnik/bolesławiec, duży dom z garażem wolnostojącym na sprzedaż. Na działce (nieruchomość w trakcie podziału geodezyjnego) o powierzchni 2570 mkw posadowiony jest budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Radzanów,mazowieckie

460 000 zł100 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

*** Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego nieruchomość! *** Oferta na wyłączność - tylko w Naszym Biurze! 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reja

Czernica,dolnośląskie

1 349 000 zł253 m² 5 332 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:963 m²

Czernica, dom wolnostojący na sprzedaż. Blisko Wrocławia, z połączeniem kolejowym. Dwie linie kolejowe (277 i 292) łączące gminę Czernica z Wrocławiem, siechnicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

649 000 zł120 m² 5 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Bez prowizji i pcc gotowy! Nowoczesny i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej położony na granicy Dobrzykowic Niedaleko sklepy spożywcze, przystanek autobusowy Budynek budowany według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 099 000 zł113 m² 9 736 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:462 m²

Blue Real Estate ma przyjemność zaprezentować lokal mieszkalny w zabudowie szeregowej, znajdującej się w najbardziej pożądanej części dzielnicy Gumieńce - dostępny tylko u Nas!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

2 189 000 zł230 m² 9 517 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 123 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący z pięknym ogrodem, na dużej działce 2123 mkw - Żerniki Wrocławskie, (gmina Siechnice). Przedstawiamy Państwu funkcjonalny, przestronny dom o powierzchni ok 230.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 310 000 zł76 m² 17 236,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

A może nowy, zadbany segment przy Mazowieckim Parku Krajobrazowym? Sprzedajemy nowy, wykończony pod klucz (do zamieszkania) segment Z ogrodem. Dotychczas był domem pokazowym (biurem) - nikt w nim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podmiejska

Rzeszów,podkarpackie

1 590 000 zł152 m² 10 460,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:446 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu elegancki dom jednorodzinny o powierzchni 152 m , zlokalizowany w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Rzeszowa Drabinianka, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Tymiankowa

Rogów Sobócki,dolnośląskie

780 000 zł151 m² 5 168,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:258 m²

Nowe domy w zabudowie szeregowej w Rogowie Sobóckim funkcjonalność, przestrzeń i spokojna okolica Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Opypy

Opypy,mazowieckie

2 589 900 zł359 m² 7 214 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż elegancki Dom Wolnostojący w stylu polskiego dworku. Przedstawiamy - Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość położoną w urokliwej miejscowości Opypy, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

535 000 zł65 m² 8 288,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:65 m²

Marzysz o domu w kameralnej okolicy? To oferta dla Ciebie! * Zakup od Dewelopera * Bez prowizji i pcc * Okolica: 3 km do centrum Pruszcza Gdańskiego 12 km do centrum Gdańska liczne tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grabówki

Grabówki,małopolskie

1 059 000 zł151 m² 7 016,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:269 m²

Bliźniak z garażem i ogródkiem na kameralnym osiedlu domów - Grabówki k/wieliczki.! kupujący zwolniony z opłat prowizji oraz podatku pcc! Oferujemy funkcjonalny dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Internetowa

Gdańsk,pomorskie

3 650 000 zł411 m² 8 880,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 193 m²

Rezydencja W dzielnicy willowej Ostatnia taka w Trójmieście - Gdańsk Klukowo Wyjątkowa nieruchomość w prestiżowej, willowej części Gdańska. Rezydencja Millenium to propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pułaskiego

Tylicz,małopolskie

1 499 000 zł126 m² 11 896,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Design, natura i Bliskość Stoku - Twój Nowy Dom w Tyliczu! Szukasz miejsca, które łączy nowoczesną architekturę z kojącym spokojem gór? To idealne miejsce zarówno do zamieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jana Pawła II

Rzeszów,podkarpackie

770 000 zł117 m² 6 594,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:172 m²

Na sprzedaż dom Z garażem w stanie deweloperskim, w zabudowie szeregowej przy ul. Jana Pawła II w Rzeszowie. Dom z 5 pokojami o powierzchni 116,76 m2 w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kuropatwy

Warszawa,mazowieckie

1 980 000 zł195 m² 10 153,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:275 m²

Gotowy do odbioru! Bez Prowizji i bez pcc! Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 194,68 m2 położony na styku Ursynowa, józefosławia i Mysiadła. Dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mała Wieś

Mała Wieś,małopolskie

1 890 000 zł265 m² 7 132,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 453 m²

Na sprzedaż przestronny i komfortowy dom jednorodzinny położony w miejscowości Mała Wieś, w odległości zaledwie 5 minut od Wieliczki i w bliskim sąsiedztwie Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Na Zboczu

Gdańsk,pomorskie

1 490 000 zł149 m² 10 030,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:149 m²

Gotowy do odbioru! Ostatni wolny dom! Możliwość aranżacji wnętrza zgodnie z własnym pomysłem! * Zakup od Dewelopera * Bez prowizji i pcc * Lokalizacja: gdańsk Okolica: 5 min samochodem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jarzębinowa

Juszkowo,pomorskie

1 969 000 zł206 m² 9 558,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący W juszkowie W gminie pruszcz gdański dom: na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący wybudowany w 2015 roku o powierzchni użytkowej 206 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stalowa Wola,podkarpackie

1 800 000 zł367 m² 4 909,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:15 821 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego, idealnego dla rodziny ceniącej ciszę, spokój. Nieruchomość położona jest na obrzeżach Stalowej Woli, w miejscu sprzyjającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

860 000 zł79 m² 10 945,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

0% Prowizji | Dom z cegły pod Wrocławiem | Ogród i Taras | Bez pcc Kupując tę nieruchomość, nie płacisz żadnej prowizji dla biura nieruchomości. Wszystkie domy są dostępne do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Kretowiny

Kretowiny,warmińsko-mazurskie

699 000 zł70 m² 9 985,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:317 m²

Szukasz całorocznego domu w otoczeniu lasów i jeziora, który łączy spokój natury z wygodą użytkowania? Ta nieruchomość w Kretowinach to idealne miejsce zarówno do wypoczynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milikowice

Milikowice,dolnośląskie

1 250 000 zł140 m² 8 929 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:969 m²

Przedstawiamy Państwu elegancki, komfortowo urządzony dom położony zaledwie 10 minut od centrum Świdnicy, w urokliwej miejscowości Milikowice. To propozycja dla osób, które nie uznają.

Szczegóły ogłoszenia