dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 118 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 118 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

1 100 000 zł124 m² 8 870,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 081 m²

Wyjątkowa nieruchomość z potencjałem blisko centrum Sandomierza Szukasz domu w doskonałej lokalizacji i dużymi możliwościami inwestycyjnymi? Ta nieruchomość w Sandomierzu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa Polana

Warszawa,mazowieckie

2 399 000 zł163 m² 14 707,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:247 m²

Dom Premium w zabudowie bliźniaczej | 163 m2 | Garaż | Tarasy | Ogród narożny | Wawer - Wille Miejskie Na sprzedaż nowoczesny, elegancki dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 163,11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

939 000 zł180 m² 5 216,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom mieszkalny | 180 m | os. Wólki, nowy Sącz - Powierzchnia użytkowa: 180 m - Powierzchnia działki: 289 m - Rodzaj: dom mieszkalny jednorodzinny trzykondygnacyjny, w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Halna

Pępowo,pomorskie

1 099 000 zł144 m² 7 631,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Agencja westate Gdańsk ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wyjątkowego domu w Pępowie, zaledwie 300m do przystanku autobusowego oraz 2500m do węzła Trasy Kaszubskiej. *** atuty *** -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pobierowo

Pobierowo,zachodniopomorskie

990 000 zł150 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu nad morzem, który łączy w sobie wygodę, bliskość morza i klimat nadmorskich miejscowości. Oto szczegółowe informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

799 000 zł88 m² 9 080 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:408 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom parterowy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 87 m2, posadowiony na przestronnej działce ok. 410m2. Dom znajduje w bliskiej okolicy miasta Błonia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

854 900 zł141 m² 6 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowy dom, segment ok.141 m2. Piękny, malowniczy ,zielony rejon Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży Dom - segment w stanie Deweloperskim o powierzchni ok. 141 m, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kozerki

Kozerki,mazowieckie

1 150 000 zł164 m² 6 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedstawiam do sprzedaży Dom - 1/2 bliźniaka w bardzo ładnej bryle budynku w miejscowość Kozerki. Przestronny i bardzo funkcjonalny, przestronny budynek o powierzchni ok. 165 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Modrzewiowa

Żarowo,zachodniopomorskie

579 000 zł100 m² 5 772,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ruszył kolejny etap sprzedaży - dostępny ostatni dom na I kwartał 2026 roku! Tylko u nas - inwestycja "leśne Zacisze" W inwestycji domy jednorodzinne wolnostojące na działkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł85 m² 7 043,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiamy Państwu nowe osiedle domów w zabudowie bliźniaczej które powstaje przy ulicy Senatorskiej w Rzeszowie. Piętrowy dom o powierzchni 85m2 usytuowany na ponad 3 arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa

Stare Juchy,warmińsko-mazurskie

450 000 zł323 m² 1 394,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:703 m²

Na sprzedaż atrakcyjnie położony dom w Starych Juchach. Miejscowość turystyczna z bogatą historią sięgającą połowy XV wieku. Położona jest nad rzeką Gawlik, na przesmyku między.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kryniczno

Kryniczno,dolnośląskie

799 000 zł84 m² 9 472,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Kup dom bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Ostatni dom w inwestycji! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

1 800 000 zł200 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Wolnostojący dom w powiecie stargardzkim w miejscowości Grzędzice w odległości zaledwie kilku kilometrów od Stargardu i 30 km od centrum Szczecina. Bardzo kameralna lokalizacja. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wołomin

Wołomin,mazowieckie

1 560 000 zł185 m² 8 432,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szukasz miejsca pełnego ciszy, zieleni i codziennego kontaktu z naturą, a jednocześnie zależy Ci na szybkim dojeździe do Warszawy? Ten dom w Ostrówku to połączenie komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

930 000 zł135 m² 6 881 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Szukasz miejsca, gdzie codzienność będzie komfortowa, a weekendy pełne relaksu? To idealna propozycja dla Ciebie i Twojej rodziny! Nieruchomość w stanie deweloperskim ( lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Częstochowska

Ostrowy nad Okszą,śląskie

450 000 zł80 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 371 m²

Biuro nieruchomości czestate prezentuje dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Ostrowy Nad Okszą przy ulicy Częstochowskiej, gmina Miedźno, okolice Częstochowy. Nieruchomość w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Brzesko,małopolskie

810 000 zł142 m² 5 698,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:271 m²

Szukasz nowoczesnego domu w spokojnej okolicy, ale z szybkim dostępem do miasta? Inwestycja `diamentowy Zakątek` to propozycja dla rodzin i osób ceniących komfort, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Koziegłowy

Koziegłowy,śląskie

670 000 zł120 m² 5 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż przestronna nieruchomość położona w spokojnej, zielonej okolicy. Oferta obejmuje dom piętrowy o powierzchni około 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nakielska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

330 000 zł60 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:250 m²

Parterowy Domek w Cenie Mieszkania - Doskonała Lokalizacja Makler Nieruchomości poleca wyjątkową okazję! Parterowy domek o powierzchni około 60 m , położony w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 550 000 zł260 m² 9 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:550 m²

Ten ekskluzywny dom położony jest na kameralnym, nowoczesnym oraz bezpiecznym osiedlu 10 willi miejskich, zaprojektowany w harmonii z otaczającą przyrodą, gdzie walory estetyczne łączą się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

950 000 zł133 m² 7 121 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Nowa Inwestycja w Grodzisku Mazowieckim! Segment środkowy ok 134m2 w doskonałej lokalizacji! Rozkład Domu : Parter: ok 67m2 - Wiatrołap 2,60m2, - korytarz 3,41m2, - łazienka 6,19m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zapłocie Duże

Bielsko-Biała,śląskie

690 000 zł180 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 235 m²

Na sprzedaż dom w Starym Bielsku. Oferujemy na sprzedaż nieruchomość w Starym Bielsku, przy ul. Zapłocie Duże, składającą się z: -Głównego domu, w którym znajdują się 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Błonie

Błonie,mazowieckie

1 620 000 zł150 m² 10 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Błonie domy na sprzedaż. Bardzo ciekawa oferta domu w pięknej cichej części Błonia. Dom został wybudowany w roku 2001 na działce 1000m2. Dom wybudowano w technologii tradycyjnej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Poniatowskiego

Kraków,małopolskie

1 460 000 zł234 m² 6 239 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:225 m²

Nowa huta dom W zabudowie bliźniaczej! po generalnym remoncie. Nowa instalacja elektryczna, hydrauliczna, przygotowana pod klimatyzację, okablowanie do internetu, kamer, alarmu, wentylacja, wideo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

773 000 zł132 m² 5 856,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowa inwestycja w Miękini. W pobliżu inwestycji znajdują się tereny zielone, plac zabaw, obiekty sportowe, stojaki na rowery. Każde mieszkanie posiada balkon lub ogródek. Domofon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Kraków,małopolskie

1 199 000 zł90 m² 13 322,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Połowa bliźniaka z atrakcyjną działką 12 arową oferta na wyłączność lokalizacja: nieruchomość położona jest przy ulicy Skotnickiej 90 w Krakowie, w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Drzymały

Zagórze Śląskie,dolnośląskie

1 290 000 zł152 m² 8 486,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

~ wyłączność ~ Są domy, do których po prostu chce się wracać. Biuro nieruchomości Nest Home Group prezentuje wyjątkowy dom w Zagórzu Śląskim. To harmonijne połączenie nowoczesnego komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 590 000 zł160 m² 9 956,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem! To prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy zaledwie 3 km od wrocławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Koszalin,zachodniopomorskie

649 000 zł126 m² 5 158,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

0% prowizji od kupującego. Dom W stanie deweloperskim jest gotowy do nabycia I wydania Jeśli szukasz wspaniałego domu w bliskim sąsiedztwie centrum miasta, otoczonego malowniczym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Daszyńskiego

Gliwice,śląskie

999 000 zł280 m² 3 567,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:704 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronny dom , znajdujący się w doskonałej części Gliwic - Ostropa Północ przy ulicy Daszyńskiego. Dom położony na działce 704 m 2 , powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kryształowa

Sławoszewo,zachodniopomorskie

1 090 000 zł125 m² 8 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 326 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w cichej i spokojnej miejscowości, z bardzo dogodnym dojazdem do Szczecina. Idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 899 000 zł298 m² 15 047,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:943 m²

Spectre 003 Nowoczesna rezydencja w prestiżowym Konstancinie-Jeziornie Przedstawiamy spectre 003 niezwykłą rezydencję, w której luksus spotyka się z perfekcją architektoniczną. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

839 000 zł198 m² 4 237,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 016 m²

Jeśli szukasz domu z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej, lub też szukasz lokum dla siebie i dodatkowo dla kogoś z rodziny, aby czuł się niezależny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Leszno

Leszno,mazowieckie

1 070 000 zł138 m² 7 734,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Minuta do Kampinosu! Minuta do Biedronki! Narożna działka. Proponujemy dom z pełną podmiejską infrastrukturą i jednocześnie bliskością Puszczy Kampinoskiej. To wygodny, dobry projekt domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jodłowa

Bartąg,warmińsko-mazurskie

950 000 zł107 m² 8 839,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Rezerwacja! rezerwacja! uwaga! został na sprzedaż ostatni segment- 5b! I nie placi podatku pcc 2%! rynek pierwotny! Obecny status dostępności poszczególnych segmentów: budynek 1 działka 775.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 090 000 zł170 m² 12 294,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:860 m²

Nieruchomość zlokalizowana w spokojnej części Wesołej Zielonej. Otoczenie stanowi zabudowa jednorodzinna wolnostojąca i las sosnowy. Dojazd ulicą o nawierzchni asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

759 000 zł95 m² 7 989,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Sterławki Wielkie w powiecie Giżyckim w sercu malowniczych Mazur. Budynek posiada 95 m powierzchni użytkowej oraz dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Beskidzka

Lublin,lubelskie

1 400 000 zł261 m² 5 357,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:272 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) z 1989 r. o pow. całkowitej 261,30m2, użytkowej 187,65m2 na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Jaworzno,śląskie

815 000 zł300 m² 2 716,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:838 m²

| na sprzedaż | Dom Dwurodzinny z Ogrodem i Budynkiem Użytkowym - Jaworzno, szczakowa. Oferujemy na sprzedaż przestronny, dwupiętrowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 800 000 zł293 m² 6 143,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:847 m²

Oferta dostępna wyłącznie w biurze Makler! Od teraz w nowej, atrakcyjnej cenie 1800000zł Przeczytaj opis i być może poznaj Twój wymarzony dom w Opławcu - idealny dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowy Łajszczew

Nowy Łajszczew,mazowieckie

999 000 zł138 m² 7 239,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 125 m²

Dom z duszą i nowoczesnym charakterem - Nowy Łajszczew, gm. Puszcza Mariańska! Jeśli szukasz miejsca, gdzie po pracy możesz odpocząć w otoczeniu zieleni i ciszy, a poranną.