dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 117 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 117 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Miła

Małujowice,opolskie

1 399 000 zł165 m² 8 485,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:791 m²

Zapraszam do zakupu domu na kameralnym osiedlu silver homes w Małujowicach Dom parterowy typu "stodoła" o powierzchni całkowitej 164,87m , w tym garaż 18,38 m + pomieszczenie 8,79.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

3 900 000 zł220 m² 17 727,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:910 m²

Dom 220M2, 5 pokoi, działka 910M2, garaż na 2 auta, pompa ciepła, stan deweloperski, neo natolin, wilanów bez prowizji od kupującego dane techniczne: nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 119 000 zł151 m² 7 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

W dobrej lokalizacji Nowy Przestronny Bliźniak. Dom nr.2 Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 150 m, posadowiony na pięknej, działce ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nowy Otok

Oława,dolnośląskie

1 370 000 zł191 m² 7 162,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

Zapraszam do zakupu domu premium w Oławie Inwestycja deweloperska - nowy otok residence stan deweloperski 1 370 000 zł (7162,64 zł/m ) 0% pcc / 0% prowizji Powierzchnia całkowita: 191,27.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

1 399 900 zł199 m² 7 028 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:850 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.200 m2, położony na dużej działce ok. 850 m2, w bardzo zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

3 000 000 zł250 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Funkcjonalny dom jednorodzinny położony w cichym miejscu, w dobrej lokalizacji, blisko szkoła, sklepy, przystanki autobusów miejskich, centra handlowe. Dom ma świetny rozkład pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wysoka

Wysoka,śląskie

650 000 zł154 m² 4 220,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 158 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego domu położonego w malowniczej Wysokiej, gmina Łazy - idealne rozwiązanie dla osób poszukujących funkcjonalnej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Natolin

Natolin,mazowieckie

790 000 zł110 m² 7 162 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszamy i Przedstawiamy do sprzedaży przestronny, funkcjonalny segment środkowy o powierzchni ok. 110m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 200m2, w Natolinie. Budynek oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bełchatów,łódzkie

820 000 zł180 m² 4 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:312 m²

Wyjątkowy dom Z duszą | ul. Juranda | twoja oaza spokoju Biuro Nieruchomości Kłosek ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 180.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobroń

Dobroń,łódzkie

1 350 000 zł214 m² 6 308,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 190 m²

Komfortowy dom parterowyy z dopracowanym ogrodem w Dobroniu. To dom, który trzeba zobaczyć, aby poczuć jego wyjątkowy klimat. Jeśli szukasz miejsca zapewniającego komfort, bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sadowa

Komorowo,mazowieckie

599 000 zł164 m² 3 643,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:970 m²

Na sprzedaż nowy, przestronny dom parterowy o pow. 164,42 m (125,88 m użytkowej + 38,54 m garaż) na działce 970 m . Lokalizacja: komorowo, ul. Sadowa (gm. Ostrów Mazowiecka). To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piła

Piła,wielkopolskie

1 150 000 zł173 m² 6 640,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:174 m²

Dom szeregowy 107,52 m - Piła, os. Podlasie - Idealny dla rodziny! Kominek, garaż, piwnica, ogródek! Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 107,52 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wola

Wola,mazowieckie

410 000 zł120 m² 3 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 120 m, położony w spokojnej i zielonej okolicy w Woli Czerwińskiej. Budynek z cegły, ocieplony styropianem, z nową stolarką okienną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wiązana

Warszawa,mazowieckie

1 551 360 zł92 m² 16 782,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:542 m²

Nowoczesny dom 4-pokojowy Na sprzedaż wyjątkowy dom zlokalizowany w nowopowstającej inwestycji Waw.Re w zielonej części Wawra. Idealne miejsce dla rodzin ceniących komfort, nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Matysowska

Rzeszów,podkarpackie

748 845 zł111 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Na sprzedaż skrajny dom garażem w bryle w zabudowie szeregowej w nowej inwestycji przy ul. św. Walentego w Rzeszowie ( os. Matysówka). Dom z 6 pokojami o powierzchni 110,94.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzeczyn

Krzeczyn,dolnośląskie

480 000 zł67 m² 7 175,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:73 m²

Na sprzedaż ostatni lokal z ogrodem i parkingiem w budynku czterorodzinnym położonym w miejscowości Krzeczyn około 20 km od Wrocławia, 6 km od Oleśnicy. Malownicza wioska otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kunice

Kunice,małopolskie

1 200 000 zł116 m² 10 336,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 385 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny (stan deweloperski) z widokiem na góry zlokalizowany w miejscowości Kunice, w gminie Gdów! Od Krakowa to tylko 27 km. Dom jest wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

1 130 000 zł85 m² 13 319,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:161 m²

Opis inwestycji Inwestycja to kameralne osiedle, stworzone z myślą o osobach, które chcą łączyć spokój codziennego życia z wygodnym dostępem do centrum Wrocławia. Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Partyzantów

Czechowice-Dziedzice,śląskie

890 000 zł130 m² 6 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej, zielonej okolicy Czechowic-Dziedzic. Rok budowy 2021 - wysokiej jakości standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rybnik

Rybnik,śląskie

720 000 zł200 m² 4 241,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:416 m²

Oferta na wyłączność nowa cena! Witam serdecznie przedstawiam Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową, zabudowaną budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, w zabudowie wolnostojącej, piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

1 750 000 zł268 m² 6 529,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:665 m²

Zapraszam na prezentację domu w zabudowie bliźniaczej w dzielnicy Krowodrza - Prądnik Biały przy ulicy Jasnej. Atrakcyjny dom do zamieszkania i remontu w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Radłów,małopolskie

485 000 zł81 m² 5 987,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż nowe mieszkania w zabudowie szeregowej o powierzchni 81 m, zlokalizowane na granicy Radłowa i Woli Radłowskiej. Inwestycja jest w trakcie budowy, a planowany termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

850 000 zł140 m² 6 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:352 m²

Dom wolnostojący o pow.całkowitej ok.140m2 REZERWACJA ,podpiwniczony.Podstawowy materiał budowlany to cegła i bloczki betonowe.Wybudowany w 1978 roku.Budynek jest ocieplony 15cm warstwą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 080 000 zł214 m² 5 046,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:603 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą nieruchomość w sercu prestiżowego Warszewa - lokalizacja, która daje Ci nie tylko dom, ale także możliwość stworzenia dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Środkowa

Stargard,zachodniopomorskie

1 399 900 zł254 m² 5 511,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

Bezczynszowy budynek z lokalem i mieszkaniem centrum Stargardu, ul. Środkowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości z ogromnym potencjałem, zlokalizowaną w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świerkowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

920 000 zł140 m² 6 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:311 m²

Oferta z klauzulą wyłączności, tylko w Property Nieruchomości Dom w cenie mieszkania 6642/m2. Ogromnym atutem tego domu jest jego lokalizacja - nie przy głównej ulicy, spokojna alejka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sportowa

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

922 000 zł140 m² 6 585,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:703 m²

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 140 m , położony w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bobrowiec

Bobrowiec,mazowieckie

1 660 900 zł256 m² 6 475,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Piękna 900 metrowa działka, otoczona starymi drzewami, usytuowana w sercu Złotokłosu. W tym wyjątkowym miejscu powstaje przestronny, nowoczesny dom, który będzie gotowy do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lipniak

Lipniak,lubelskie

1 049 000 zł122 m² 8 563,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:542 m²

Na sprzedaż dom 2a w zabudowie bliźniaczej, położony na granicy Kopnica / Lipniak, na działce o pow. 541,54 m2 Powierzchnia 122,49 m2, na którą składa się: salon z jadalnią (ok. 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Częstochowa,śląskie

1 999 000 zł224 m² 8 936,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:988 m²

Szukasz wyjątkowego, prestiżowego domu z przytulnym, doskonale wykończonym wnętrzem w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania dom w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krzeczyn Mały

Krzeczyn Mały,dolnośląskie

475 000 zł166 m² 2 869,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 047 m²

Dom parterowy z garażem | Krzeczyn Mały | działka 1047 m Na sprzedaż parterowy dom wolnostojący w stanie surowym otwartym z garażem , położony w miejscowości Krzeczyn Mały,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wądroże Wielkie

Wądroże Wielkie,dolnośląskie

920 000 zł125 m² 7 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

DB Na sprzedaż dom jednorodzinny Wądroże Wielkie Na sprzedaż bardzo zadbany, wolnostojący dom jednorodzinny położony w miejscowości Wądroże Wielkie, w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Korczyna,podkarpackie

189 000 zł101 m² 17,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferuję na sprzedaż wyjątkowy dom parterowy położony w spokojnej części miejscowości Korczyna, na płaskiej działce o powierzchni 13 arów. Nieruchomość znajduje się w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Młochów

Młochów,mazowieckie

1 299 000 zł163 m² 7 969 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Parterowy Dom Wolnostojący w Malowniczej i Zielonej Okolicy Leśnej. Z przyjemnością prezentujemy ofertę wyjątkowego domu parterowego o pow. ok. 163 m2, posadowionego na ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Małopolska

Opole,opolskie

999 000 zł150 m² 6 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:158 m²

Szanowni Państwo w wyłącznej sprzedaży oferujemy Państwu do zakupu dom segment zabudowy szeregowej trzy kondygnacyjny, położony w Opolu przy ul. Małopolskiej. Segment posiada powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żukowo

Żukowo,pomorskie

649 000 zł84 m² 7 689,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:980 m²

Kameralne mieszkanie w bliźniaku z ogródkiem | okolica Żukowa | 84,40 m | 4 pokoje przedsprzedaż - wyjątkowo dobre warunki finansowe. Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

1 722 792 zł205 m² 8 424 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:287 m²

Wileński Park to inwestycja dla osób które cenią sobie nowoczesność, funkcjonalność i wygodę. Nowoczesna bryła budynku, funkcjonalny układ pomieszczeń i wygoda ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skorupki

Legionowo,mazowieckie

899 000 zł110 m² 8 172,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:888 m²

Розмовляємо українською мы говорим по-русски we speak english Prezentujemy połowę bliźniaka ze strychem i piwnicą, położoną w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Małego Rycerza

Warszawa,mazowieckie

1 640 000 zł148 m² 11 117,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż nowoczesny segment skrajny wykończony w wysokim standardzie, położony w spokojnej części warszawskiej Białołęki. Dom oferuje 121 m powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Podłużna

Kraków,małopolskie

1 199 000 zł95 m² 12 621 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Przedstawiam na sprzedaż gotowy w stanie deweloperskim energooszczędny segment w Krakowie w dzielnicy Wola Justowską przy ul. Podłużna o powierzchni 95 m2. Dom jest sprzedawany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jasień,małopolskie

799 000 zł120 m² 6 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Emmerson prezentuje, dom wolnostojący o powierzchni 120 m2 znajdujący się na działce o powierzchni 600 m2. Nieruchomość składa się z piwnicy, parteru, piętra i strychu. Parter: -.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij