dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 322 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 322 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 689 000 zł188 m² 8 984,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Avenue Estate prezentuje dom wolnostojący z pięknym ogrodem. Klasyczna bryła budynku o powierzchni użytkowej ok 170 m2 uroczo zatopiona w zieleni, na działce o pow.1250 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Smolec,dolnośląskie

1 000 000 zł101 m² 9 900,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:138 m²

0% pcc | 0% prowizji - oferta deweloperska Na sprzedaż dom szeregowy pod Wrocławiem. Nieruchomość o powierzchni 101 m + ogród 138m Lokalizacja Smolec - Sprawny dojazd do centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Nowa Kaletka

Nowa Kaletka,warmińsko-mazurskie

799 000 zł77 m² 10 376,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 059 m²

Dom (w Nowej Kaletce) z bala na Mazurach rekreacyjny, gotowy do zamieszkania, 500 m od plaży nad jeziorem gim Kameralny azyl w otoczeniu natury ( środek Lasu ) Na sprzedaż letniskowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łódź,łódzkie

1 098 800 zł157 m² 6 998,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Twój układ nerwowy instynktownie rozpozna to miejsce jako bezpieczny azyl, zanim jeszcze zdążysz to logicznie przeanalizować. Masywne, ceglane mury i solidne ogrodzenie działają tu jak tarcza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

789 000 zł125 m² 6 302 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Dom w pięknym rejonie Osowca. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.126 m2, usytuowany w malowniczej okolicy Osowca, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kościeliska

Zakopane,małopolskie

4 500 000 zł390 m² 11 538,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Luksusowy Kompleks w Zakopanem Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w malowniczej lokalizacji Zakopanego, na Krzeptówkach. Na sprzedaż przestronny dom o 250.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gierymskiego

Pleszew,wielkopolskie

625 000 zł150 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

dom murowany z cegły kratówki i pełnej z Krotoszna, 5 pokoi, ogrzewanie gazowe, na podłogach duoparkiet i deski, boazeria na korytarzu i klatce schodowej, do remontu łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szkolna

Dopiewiec,wielkopolskie

919 000 zł119 m² 7 733,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:975 m²

Z ogromną przyjemnością pragniemy zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę domu wolnostojącego, dostępną wyłącznie w naszym biurze. Jest to propozycja skierowana zarówno dla rodzin, par jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Szewce,dolnośląskie

1 300 000 zł180 m² 7 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż nowoczesny bliźniak z garażem i ogrodem Szewce, gm. Wisznia Mała Jeśli szukasz nowego, komfortowego domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 699 500 zł377 m² 7 158,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 570 m²

Klimatyczny dom z dużą działką w Tyńcu Małym idealny dla rodziny lub pod działalność. Na sprzedaż przestronny i klimatyczny dom o powierzchni 377 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zgłobice,małopolskie

720 000 zł192 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż nowoczesna willa parterowa z podwójnym garażem. Koszyce Małe / Zgłobice prestiżowa lokalizacja pod Tarnowem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży eleganckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Beethovena

Gdańsk,pomorskie

2 260 000 zł200 m² 11 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:643 m²

Chcę sprzedać ten dobrze zarabiający biznes, żeby przeprowadzić się na wieś. Jesteś inwestorem - ten zarabiający dom w środku miasta z wydanymi warunkami zabudowy jest dla Ciebie! adres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gajków

Gajków,dolnośląskie

870 000 zł150 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

bez prowizji i pcc - oferta bezpośrednio od dewelopera! opis inwestycji: budynek wolnostojący Z poddaszem w projekcie indywidulanym w stanie deweloperskim podwyższonym położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Szałasa

Warszawa,mazowieckie

1 970 000 zł350 m² 5 628,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom z kominkiem i ogrodem 350 m Galeria Północna 600m Prezentujemy przestronny, 6-pokojowy dom o powierzchni 350 metrów kwadratowych, zlokalizowany przy ulicy Kazimierza Szałasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Parkowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 099 000 zł148 m² 7 425,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:246 m²

Dom w Żernikach Wrocłwaskich w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji, bez pcc! Powierzchnia użytkowa 121 m2 plus poddasze około 27 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

799 800 zł130 m² 6 152 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Spokojna i zielona okolica idealne miejsce do życia. Marzysz o spokojnym miejscu do życia blisko natury, a jednocześnie z dobrym dojazdem do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mielęcin

Mielęcin,dolnośląskie

750 000 zł150 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny z garażem 150,81 m2 na kameralnym osiedlu przy lesie w Mielęcinie! Na sprzedaż komfortowy domy jednorodzony z garażem dwustanowiskowym w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kręta

Sierosław,wielkopolskie

1 879 000 zł220 m² 8 540,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

Rezerwacja Nowoczesność, cisza i przestrzeń bez kompromisów. Są domy, które się ogląda i są takie, które się czuje. Komfortowy, przestronny, nowoczesny dom z 2022 roku gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gniewino,pomorskie

788 000 zł146 m² 5 397,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:561 m²

| dom W zabudowie bliźniaczej | 146 m2 | 5 pokoi | taras Z ogrodem | przestronny salon | gniewino | Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 146 m2, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

779 000 zł179 m² 4 351,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 078 m²

Nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy, wśród zabudowanych działek z domami jednorodzinnymi. Dom został wybudowany w 1972 roku i posiada całkowitą powierzchnię około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 100 000 zł87 m² 35 632,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:299 m²

W trakcie realizacji o sprzedania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 87m zajmujące całe pierwsze piętro kameralnego, niskiego, jednopiętrowego domu, wraz z lokalem sprzedawany jest 50%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krzyków

Krzyków,dolnośląskie

2 199 000 zł210 m² 10 471,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:794 m²

CO sprzedajemy? Wolnostojacy dom o powierzchni 157 m2 + duży garaż na dwa samochody (39 m2) i ogród zimowy (14 m2), położony na zagospodarowej dużej działce o powierzchni 794 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Targowa

Lębork,pomorskie

849 000 zł235 m² 3 617,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:216 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż - Lębork, ul. Targowa | 237 m | 3 kondygnacje | Możliwość inwestycji Na sprzedaż oferujemy przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zakopane

Zakopane,małopolskie

3 500 000 zł135 m² 25 925,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Nowy dom jednorodzinny z garażem w wyśmienitej lokalizacji Sobiczkowa 700m od stoku narciarskiego i kąpieliska geotermalnego Szymoszkowa 2km od Krupówek Zakopane / Kościelisko / Sobiczkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reja

Czernica,dolnośląskie

1 349 000 zł253 m² 5 332 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:963 m²

Czernica, dom wolnostojący na sprzedaż. Blisko Wrocławia, z połączeniem kolejowym. Dwie linie kolejowe (277 i 292) łączące gminę Czernica z Wrocławiem, siechnicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nowy Otok

Oława,dolnośląskie

1 610 000 zł191 m² 8 417,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

Zapraszam do zakupu domu premium w Oławie Inwestycja deweloperska - nowy otok residence stan pod klucz 1 610 000 zł 0% pcc / 0% prowizji Powierzchnia całkowita: 191,27 m Parter (119,10 m ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krępa Kaszubska

Krępa Kaszubska,pomorskie

350 000 zł158 m² 2 215,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 003 m²

Dom na sprzedaż - Krępa Kaszubska | blisko Łeby i Słowińskiego Parku Narodowego Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym o powierzchni użytkowej 105,94 m (pow. całkowita 157,97.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lublin,lubelskie

2 290 000 zł400 m² 5 725 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:740 m²

Mam do zaoferowania klimatyczną nieruchomość o nietypowej architekturze. Dom wolnostojący na działce 740mkw. o łącznej powierzchni użytkowej ok. 300mkw (ok 400 całkowitej wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Palmowa

Mników,małopolskie

899 000 zł115 m² 7 817,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:378 m²

*** Oferta na wyłączność! *** *** 0% prowizji! Brak podatku pcc! *** Na sprzedaż rewelacyjnie położony dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 115 m2 (powierzchnia użytkowa: 94).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Koszalin,zachodniopomorskie

695 000 zł126 m² 5 524,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:353 m²

0% prowizji od kupującego. Dom W stanie deweloperskim jest gotowy do nabycia I wydania Jeśli szukasz wspaniałego domu w bliskim sąsiedztwie centrum miasta, otoczonego malowniczym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dobroszyce

Dobroszyce,dolnośląskie

420 000 zł170 m² 2 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż budynek w zabudowie bliźniaczej z dwoma mieszkaniami w gminie Dobroszyce. Budynek mieszkalny o łącznej pow. ok. 150 m 2. Nowy dach pokryty blachodachówką, okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kościuki

Kościuki,podlaskie

1 299 000 zł150 m² 8 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 676 m²

Dom wolnostojący z dużą działką komfort, przestrzeń i spokój blisko Białegostoku Oferujemy na sprzedaż solidnie wykonany, zadbany dom wolnostojący położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

2 189 000 zł230 m² 9 517 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 123 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący z pięknym ogrodem, na dużej działce 2123 mkw - Żerniki Wrocławskie, (gmina Siechnice). Przedstawiamy Państwu funkcjonalny, przestronny dom o powierzchni ok 230.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Myszków

Myszków,śląskie

2 200 000 zł350 m² 6 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

To nie jest zwykła oferta. To jest nieruchomość dla osób, które nie szukają domu tylko przestrzeni do życia na najwyższym poziomie. Prezentujemy wyjątkową willę o powierzchni użytkowej 350.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Przylep-Solidarności

Zielona Góra,lubuskie

559 000 zł200 m² 2 795 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta tylko w biurze prospace. Dom dwulokalowy z potencjałem - Przylep, ul. Solidarności 47 Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie dwulokalowej o powierzchni ok. 200 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dworcowa

Nowa Wieś Lęborska,pomorskie

499 000 zł105 m² 4 752,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Oferujemy do sprzedaży atrakcyjnyjne domy w zabudowie szeregowej z ogrodami usytuowane przy ulicy Dworcowej na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olchowa

Mrzezino,pomorskie

1 290 000 zł238 m² 5 425,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:812 m²

| dom wolnostojący | gotowy do zamieszkania | cicha okolica | przystanek pkp | garaż | mrzezino | Na sprzedaż duży dom o całkowitej powierzchni 237.77m2 wraz z garażem oraz dużą piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Targowa

Lębork,pomorskie

1 099 000 zł217 m² 5 059,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:340 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu o funkcji mieszkalno-usługowej, położonego w strategicznym miejscu Lęborka przy ulicy Targowej. Ta ekskluzywna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cynamonowa

Domasław,dolnośląskie

1 099 000 zł168 m² 6 531,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:272 m²

Nowa cena! gotowiec inwestycyjny! Domasław, ul. Cynamonowa, dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż. Obecny dochód miesięczny 8tyś netto + opłaty. Możliwość przejęcia obecnego najemcy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Stowięcino

Stowięcino,pomorskie

980 000 zł395 m² 2 483,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 216 m²

Na sprzedaż: dom z lokalami usługowymi i częścią mieszkalną Stowęcino, gmina Główczyce, powiat słupski - centrum miejscowości Doskonała lokalizacja. Gotowy dochód. Potencjał rozbudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lębork

Lębork,pomorskie

799 900 zł220 m² 3 635,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom z ogromnym potencjałem - Mosty, ul. Długa | 220 m | działka 1200 m Szukasz przestrzeni dla siebie i swojej rodziny w spokojnym otoczeniu, a jednocześnie zależy Ci na.