dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 325 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 325 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Pabianice,łódzkie

750 000 zł330 m² 2 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:603 m²

Dom z potencjałem w spokojnej okolicy idealny do własnej aranżacji Woźniakowski Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą domu w cichej, przyjaznej lokalizacji , która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 349 999 zł148 m² 9 121,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Dom szeregowy z garażem i ogrodem | Maślice | Stan deweloperski | 0% prowizji Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 112,21 m , położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pszenno,dolnośląskie

1 490 000 zł180 m² 8 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:988 m²

Na sprzedaż nowoczesny i energooszczędny dom - 1 490 000 zł Oferujemy przestronny dom o powierzchni 180 m , położony w spokojnej i malowniczej okolicy, na osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krotoszyce

Krotoszyce,dolnośląskie

309 000 zł110 m² 2 809,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 663 m²

Uwaga obniżka ceny! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego o pow. około 110 m2 usytuowanego na działce liczącej 1663 m2 w Janowicach Dużych - okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bożków

Bożków,dolnośląskie

759 000 zł180 m² 4 216,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:624 m²

Na sprzedaż komfortowy i przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 180 m , położony w spokojnej i zielonej części Bożkowa (gmina Nowa Ruda, powiat kłodzki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 600 000 zł287 m² 12 543,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:819 m²

Eurovilla prezentuje na sprzedaż komfortowy, wielopoziomowy dom wykończony w wysokim standardzie, zaprojektowany z myślą o funkcjonalności i wygodzie całej rodziny. Parter stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piekiełko

Mława,mazowieckie

479 000 zł156 m² 3 070,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

*** Zapraszamy do zapoznania się z filmem prezentującym nieruchomość! *** Oferta na wyłączność - tylko w Naszym Biurze! 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Cerekiew

Cerekiew,małopolskie

219 900 zł45 m² 4 886,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:45 m²

Mamy przyjemność zaprezentować urokliwy dom Holenderski, usytuowany na budowlanej działce o powierzchni 1000 m2 w kształcie prostokąta. Dom oraz działka, zlokalizowane są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gwardyjska

Nowy Sącz,małopolskie

950 000 zł219 m² 4 342,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:531 m²

Mam przyjemność zaprezentować ofertę domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni niespełna 220 m2 położonego w centrum Nowego Sącza przy ul. Gwardyjskiej. Lokalizacja Dom zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Nowowiejskiego

Gruszczyn,wielkopolskie

559 000 zł71 m² 7 821,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Polecamy! W sprzedaży nowe domy w zabudowie bliźniaczej 71,47 m2 - 81,42m2 (i ostatni gotowy 137 m2 ) w cenie już od 559 000zł. Inwestycja zlokalizowana jest w miejscowości Gruszczyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Goszczyno

Goszczyno,pomorskie

649 000 zł169 m² 3 842 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:924 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z dużym potencjałem dla rodziny wielopokoleniowej lub na działalność najmu jako 2 oddzielnych lokali mieszkalnych. Na ten moment klatka schodowa mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stary Wielisław

Stary Wielisław,dolnośląskie

1 199 000 zł300 m² 3 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom z duszą w sercu Kotliny Kłodzkiej- idealny pod agroturystykę, pracownie artystyczną lub rodzinne życie w rustykalnym stylu. Niepowtarzalny dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piekielnik

Piekielnik,małopolskie

739 000 zł128 m² 5 795,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 265 m²

Ta nieruchomość to gotowy, odebrany w 2025 roku dom, który nigdy nie był zamieszkały. Kupujesz praktycznie nowy budynek, wykończony wewnątrz, z możliwością dopracowania detali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Włosań,małopolskie

1 190 000 zł160 m² 7 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowa niższa cena! gotowy dom jednorodzinny na sprzedaż! Do sprzedania dom wolnostojący o pow. 160 m2 (pow. łącznie z piwnicą) zlokalizowany na widokowej 6 ar działce w podkrakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

959 900 zł154 m² 6 213 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedsprzedaż! Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej. 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 155m2, posadowiony na bardzo ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świerszcza

Warszawa,mazowieckie

2 649 000 zł500 m² 5 298 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:800 m²

***rezerwacja*** Mam przyjemność zaprezentować Państwu-10 pokojowy dom wolnostojący w willowym stylu położony na warszawskich Włochach. Dom położony na działce o powierzchni 800 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

675 000 zł113 m² 5 973,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 190 m²

***oferta tylko W naszym biurze, nie szukaj dalej!*** Biuro nieruchomości nexthome prezentuje na sprzedaż połowę domu z ogrodem w Świeradowie-Zdroju ul. Polna. Rewelacyjna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kielnarowa

Kielnarowa,podkarpackie

980 000 zł210 m² 4 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż gotowy dom jednorodzinny w Kielnarowej gmina Tyczyn - 10 km do Rzeszowa! Przedstawiam na sprzedaż zadbany dom jednorodzinny, do którego można od razu się wprowadzić. Dom położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Cholerzyn

Cholerzyn,małopolskie

1 299 000 zł84 m² 15 464,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej w Cholerzyn o powierzchni użytkowej 84 m , wykończony w wysokim standardzie i gotowy do zamieszkania. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 195 000 zł153 m² 7 795,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:439 m²

Nowa inwestycja składa się z 10 domów jednorodzinnych o pow. 153m2 w zabudowie bliźniaczej w Jakubowicach Konińskich na działce 439 m2. Dodatkowa strych ok 50 m2. Około 2500m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wilków

Wilków,lubelskie

559 000 zł200 m² 2 795 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Na sprzedaż klimatyczne siedlisko z domem o powierzchni 200 m , położone w malowniczej gminie Wilków (miejscowość: dobre) u podnóża Skarpy Dobrskiej, zaledwie 8 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

835 000 zł124 m² 6 761 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Przestronny Nowy Bliźniak w Atrakcyjnym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka w Stanie deweloperskim o powierzchni ok. 123,5m2, posadowiony na przestronnej, ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Liliowa

Szewce,dolnośląskie

1 000 000 zł128 m² 8 566,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Szereg z ogrodem 120 m | Osiedle Liliowe Szewce | 128m Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 128,4 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Powiatowa

Sarbinowo,zachodniopomorskie

5 500 000 zł1 225 m² 4 489,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:56

 

Powierzchnia działki:4 578 m²

Gotowy biznes z działającym kompleksem domków letniskowych (cały rok) i możliwością rozbudowy dzięki apartamentowcowi idealny dla inwestorów poszukujących nieruchomości nad Bałtykiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Moniuszki

Żarki,śląskie

430 000 zł116 m² 3 716,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o dużym potencjale aranżacyjnym, położony przy ul. Moniuszki w Żarkach. Nieruchomość znajduje się na ogrodzonej działce o powierzchni 1290 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Łowicka

Zabrze,śląskie

899 000 zł93 m² 9 702,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:463 m²

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny dom szeregowy o wysokim standardzie wykończenia, położony w spokojnej i zielonej dzielnicy Zabrza - Grzybowicach, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Na Ścieżki

Koszyce Wielkie,małopolskie

1 390 000 zł113 m² 12 300,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż parterowy dom w Koszycach Wielkich koło Tarnowa Biuro nieruchomości oferuje na sprzedaż komfortowy dom parterowy o powierzchni ok. 113 m , położony na pięknej, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wojnowice

Wojnowice,dolnośląskie

839 000 zł101 m² 8 293,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Bez prowizji bez pcc! zakup bezpośrednio U dewelopera! wszystkie media! Gorąco polecam dom wolno-stojący budowany wedługprojektu Dom w Riveach 11 Na pierwszej kondygnacji znajduje się: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dębinki

Dębinki,mazowieckie

899 000 zł130 m² 6 915,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom wolnostojący blisko Serocka i Zalewu Zegrzyńskiego Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący położony w spokojnej, zielonej miejscowości zaledwie 3 km od Serocka. Idealna lokalizacja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bronowska

Warszawa,mazowieckie

1 900 000 zł225 m² 8 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:649 m²

Oferta sprzedaży wyjątkowego domu o powierzchni 225m2 w zabudowie bliźniaczej na działce o powierzchni 649m2 Nieruchomość znajduje się w Warszawie, w dzielnicy Wawer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

950 000 zł113 m² 8 440,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:163 m²

0% Prowizji | Dom z cegły pod Wrocławiem | Ogród i Taras | Bez pcc Kupując tę nieruchomość, nie płacisz żadnej prowizji dla biura nieruchomości. Wszystkie domy są dostępne do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Topolowa

Głowno,łódzkie

649 000 zł126 m² 5 150,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:433 m²

Niektóre domy mają w sobie coś, co trudno opisać jednym zdaniem. Może to być ogród pełen zieleni która tworzy naturalną osłonę od ulicy i sąsiadów, przestrzeń wokół domu, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kościelna

Żarnowo,zachodniopomorskie

550 000 zł132 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Nowa niższa cena Consulting prezentuje do sprzedaży dom o pow. użytkowej 132 m2 położony w Żarnowie, gmina Stepnica, powiat goleniowski. Działka z ogrodzeniem siatką i bramą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gliwice

Gliwice,śląskie

830 000 zł200 m² 4 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Rezerwacja. Prezentujemy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim w cichej , spokojnej i zielonej okolicy zaledwie kilka minut jazdy samochodem do Gliwic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rytwiany

Rytwiany,świętokrzyskie

399 000 zł70 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 937 m²

Prezentuje na sprzedaż przytulny dom o powierzchni ok. 70 m , położony w jednej z najbardziej pożądanych i spokojnych miejscowości regionu Rytwianach. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 700 000 zł280 m² 9 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:806 m²

Mamy do zaoferowania wolnostojący dom, zlokalizowany na osiedlu Bajkowym w Olsztynie. Osiedle domków jednorodzinnych, położone przy samym lesie, z pełną infrastrukturą, z ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Leksandrowa

Leksandrowa,małopolskie

799 000 zł134 m² 5 985,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą, bardzo ciekawą, ofertą. Proponujemy zakup nowego domu zbudowanego wg. projektu pelikan slim X , działka 1270m2, trwają ostatnie prace.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Szymanów,dolnośląskie

1 100 000 zł147 m² 7 504,95 zł/m²