dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Baczyna

Baczyna,lubuskie

524 000 zł110 m² 4 767,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 097 m²

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym wybudowany według popularnego projektu Z269 nowoczesnego i funkcjonalnego domu parterowego z poddaszem użytkowym. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zawiszyn

Zawiszyn,mazowieckie

679 000 zł200 m² 3 395 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Do sprzedania siedlisko z domem, zlokalizowane w spokojnej miejscowości Zawiszyn, w powiecie wołomińskim, w odległości 65 km od Warszawy. Możliwa również zamiana na małe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Topolowa

Nowa Sól,lubuskie

339 000 zł180 m² 1 881,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:955 m²

Tylko tutaj taka oferta - nie szukaj dalej! Jeśli szukasz pewnej inwestycji, z możliwością szybkiego wejścia na plac budowy - to ta oferta jest dla Ciebie! Biuro Nieruchomości Twoje em oferuje do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Dziekanów Leśny

Dziekanów Leśny,mazowieckie

1 295 000 zł199 m² 6 512,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:770 m²

Dom z podpiwniczeniem oraz budynek gospodarczy nietuzinkowa oferta w zielonej części Dziekanowa Leśnego (bajkowego). Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący wraz z murowanym budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaracza

Świnoujście,zachodniopomorskie

880 000 zł125 m² 7 041,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:158 m²

Dom w zabudowie szeregowej Świnoujście Warszów, ul. Jaracza Powierzchnia użytkowa: 102,01 m Garaż: 22,96 m Powierzchnia działki: 158 m Liczba pokoi: 6 Liczba poziomów: 4 Ogrzewanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wola Zabierzowska

Wola Zabierzowska,małopolskie

649 000 zł168 m² 3 863,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż ofertę w Woli Zabierzowskiej. Dom w stanie surowym otwartym na działce o powierzchni ok. 900 m2 dodatkowo druga działka o powierzchni ok. 1800 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 390 000 zł218 m² 10 968,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:325 m²

Eurovilla prezentuje na sprzedaż dom o powierzchni 220 m , 6 pokoi, działka 325 m2, położony na bezpiecznym, zamkniętym osiedlu w prestiżowej dzielnicy Konstancin-Jeziorna. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Buska

Warszawa,mazowieckie

4 950 000 zł400 m² 12 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:657 m²

Możliwość skorzystania z doradztwa architekta, który pomoże uwolnić potencjał działki. Sadyba. Działka obecnie zabudowana domem do remontu/rozbudowy/wyburzenia. Obowiązujący Miejscowy Plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kurowice

Kurowice,dolnośląskie

960 000 zł110 m² 8 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:660 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom z piętrem i użytkowym poddaszem 110 m Oferujemy do sprzedaży komfortowy, nowoczesny dom o powierzchni 110 m , z piętrem oraz zaadaptowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dołuje

Dołuje,zachodniopomorskie

1 570 000 zł235 m² 6 675,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:913 m²

Parterowy dom wolno stojący z zagospodarowanym poddaszem użytkowym, idealny zarówno dla jednej rodziny, dla dwóch rodzin, jak i pod prowadzenie działalności. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Będargowo

Będargowo,zachodniopomorskie

1 999 000 zł139 m² 14 406,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 954 m²

Wyjątkowy dom w Będargowie nowoczesność i komfort w zielonej okolicy. Marzysz o domu, który łączy nowoczesne technologie, przestrzeń i komfort życia dla całej rodziny? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pieczysko

Pieczysko,warmińsko-mazurskie

1 449 000 zł225 m² 6 448,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 022 m²

Wyjątkowa nieruchomość na Mazurach - dom całoroczny w Pieczysku, w sercu Puszczy Piskiej nad jeziorem Jaśkowo Duże Na sprzedaż urokliwy, całoroczny dom jednorodzinny z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mikołów

Mikołów,śląskie

2 250 000 zł192 m² 11 696,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:938 m²

Rezerwacja. Ogłoszenie sprzedaży domu jednorodzinnego. Zapraszam do zakupu przestronnego, nowego, nowoczesnego domu jednorodzinnego, położonego w spokojnej okolicy, otoczonego lasem. Miejsce jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Skórcz

Skórcz,pomorskie

850 000 zł187 m² 4 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 510 m²

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! skórcz Zapraszam do obejrzenia pięknego domu jednorodzinnego położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Magiczna

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł85 m² 7 635,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Domy W cenie mieszkań! rzeszów- ul magiczna - premium! Firma przedstawia nową inwestycję 14 lokali mieszkalnych w Rzeszowie przy ul Magicznej 34. Pełny Stan Deweloperski Premium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrzosowa

Kiełpino,pomorskie

635 000 zł84 m² 7 559,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Mam do zaoferowania połówkę "bliźniaka" w nowej lokalizacji. Położona tuż pod lasem, przy ul. Wrzosowej w Kiełpinie. Realizowane przez nas domy mają nie tylko świetny układ dwupoziomowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Józefosław,mazowieckie

7 150 000 zł443 m² 16 140 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Rezydencja z 2022 r. (dom wolnostojący pokryty piaskowcem) \\ dwa niezależne skrzydła budynku do osobnego zamieszkania \\ działka 2300 m2 \\ powierzchnia użytkowa domu: ok. 443 m2 \\ oranżeria \\ 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Izabelin B

Izabelin B,mazowieckie

3 200 000 zł597 m² 5 360,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 015 m²

Marzysz o prowadzeniu własnej działalności w miejscu, które łączy doskonałą lokalizację z przestrzenią i bezpieczeństwem? Oto oferta, która spełni Twoje oczekiwania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

185 000 zł70 m² 2 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Dom z lat 70, na działce 21ar w Trzemesnej, gmina Tuchów Na sprzedaż dom murowany z lat 70., położony w miejscowości Trzemesna, gmina Tuchów, województwo małopolskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Palmowa

Kraków,małopolskie

3 500 000 zł120 m² 29 166,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 352 m²

Dwie działki Z domem W doskonałej lokalizacji Idealne pod inwestycję | Pełne uzbrojenie | Garaż | Utwardzony dojazd ***** nieruchomość: prezentujemy rzadką na rynku nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rusiec

Rusiec,mazowieckie

1 469 900 zł166 m² 8 855 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:960 m²

Bardzo Ładny Dom w Okolicy Nadarzyna. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny Dom wolnostojący, parterowy o pow. ok. 165 m2 , posadowiony na działce o pow. ok. 1000 m2. Lokalizacja tego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 299 900 zł138 m² 9 447 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Promocja na Segment środkowy! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej w sercu Grodziska Mazowieckiego, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 390 000 zł131 m² 18 244,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:352 m²

Gdyńska perła czyli wolnostojący, nowoczesny a zarazem przytulny i rodzinny dom z niesamowitym widokiem. Dom wybudowany na bazie indywidualnego projektu a wnętrze wykończone pod okiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nad Strachą

Zagacie,małopolskie

849 000 zł102 m² 8 323,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Lokalizacja:Zagacie, czernichów7 km od centrum Liszeksklep 1,5 km cicha i spokojna okolica, las lokal zawiera: parter: wiatrołap 3,48 m2hol 3,38 m2kuchnia 7,50 m2salon z jadalnią 17,94pokój 8,97.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeg Dolny

Brzeg Dolny,dolnośląskie

734 999 zł300 m² 2 449,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:900 m²

Brzeg Dolny!/kanalizacja/do wykończenia/strych/dom 300m2/8pok Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkowy, poniemiecki wolnostojący dom z duszą o powierzchni 300m2 (200m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Brzegowa

Brzeźnica,podkarpackie

165 000 zł80 m² 2 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:780 m²

Dom w otoczeniu natury Brzeźnica, gm. Dębica Oferujemy na sprzedaż dom położony w miejscowości Brzeźnica (gmina Dębica), na działce nr 289/31 o powierzchni 0,0779 ha (ok. 7,8 ara).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

2 099 000 zł400 m² 5 248 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Przestronny Dom Wolnostojący Na Inwestycję, lub do Zamieszkania. Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo Ładny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 400 m2 usytuowany na pięknej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

859 900 zł131 m² 6 579 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Zewnętrzne biuro Dewelopera przedstawia - Przedstawiamy do sprzedaży Dom -bardzo Ładna Bryła Budynku - 1/2 Bliźniaka, przestronny i funkcjonalny o powierzchni ok. 130 m2, usytuowany na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Chocznia,małopolskie

665 000 zł241 m² 2 759,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:531 m²

Do sprzedania wykończony dom wolnostojący w miejscowości Chocznia, gmina Wadowice english version below lokalizacja Miejscowość: chocznia W pobliżu: przedszkole, szybki dojazd do Wadowic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

725 000 zł84 m² 8 651,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

Biuro Sprzedaży Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję na mapie Rzeszowa realizowaną przy ul. Krakowskiej w Rzeszowie. Piętrowy dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gostyń

Gostyń,dolnośląskie

215 000 zł100 m² 2 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż dom na wsi Gostyń k. Gaworzyc (woj. dolnośląskie) Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej okolicy w miejscowości Gostyń, niedaleko Gaworzyc. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 700 000 zł145 m² 11 724,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:920 m²

Makler poleca Na sprzedaż nowoczesny i energooszczędny dom jednorodzinny położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - Niemcz , w pobliżu Bydgoszcz. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 149 900 zł109 m² 10 530 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż atrakcyjny, narożny segment o powierzchni ok. 109 m, usytuowany na działce o powierzchni ok. 250 m, zlokalizowany w cichej i zielonej części Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Życzliwa

Skórzewo,wielkopolskie

719 000 zł85 m² 8 481,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:134 m²

Spotkanie na budowie i na drzwiach otwartych tylko po uprzednim ustaleniu godziny Skórzewo ul Życzliwa Zakup Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, rękojmia 5 lat, brak Podatku i Prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wola Rasztowska

Wola Rasztowska,mazowieckie

600 000 zł80 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bez pcc! Bez prowizji! Mam przyjemność przedstawić Państwu przestronny i funkcjonalny bliźniak 80m2 w pięknej, nowo powstającej okolicy. Część bliźniaka znajduje się na działce 400m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Opypy

Opypy,mazowieckie

2 589 900 zł360 m² 7 188 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż elegancki Dom Wolnostojący w stylu polskiego dworku. Przedstawiamy - Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość położoną w urokliwej miejscowości Opypy, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

899 000 zł135 m² 6 659,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak w Atrakcyjnym Rejonie w bliskim sąsiedztwie Grodziska Mazowieckiego. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka w Stanie deweloperskim o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 689 900 zł217 m² 7 788 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 021 m²

Wyjątkowy Dom na sprzedaż w Żyrardowie. Bardzo ładne Osiedle Wschód. Twoje nowe miejsce do życia! Zapraszamy do odkrycia niezwykłego domu, który łączy przestrzeń, funkcjonalność i urok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mieroszów,dolnośląskie

210 000 zł185 m² 1 135,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:740 m²

= wyłączność = Do sprzedaży oferujemy Państwu dom wolnostojący, znajdujący się w malowniczej, przygranicznej miejscowości Mieroszów, kilkanaście kilometrów od Wałbrzycha. Dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 395 000 zł148 m² 9 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nową Inwestycję w pięknym rejonie i bliskim sąsiedztwie Podkowy Leśnej. Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. ok. 148,40m2, z atrakcyjną działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Trzebinia

Trzebinia,małopolskie

420 000 zł120 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:749 m²

Dom Trzebinia - Psary Możliwość zamieszkania w domu od zaraz. Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący położony w miejscowości Psary (gmina Trzebinia). Budynek wybudowany z cegły.