dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Łomża,podlaskie

1 400 000 zł250 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 156 m²

Północ Łomża przedstawia! Marzysz o wygodnym domu z dużą działką w świetnej lokalizacji? Ta nieruchomość spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Na sprzedaż oferujemy przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rumia

Rumia,pomorskie

1 999 000 zł260 m² 7 688,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:611 m²

Nietuzinkowa oferta: jedyna taka nieruchomość W tej okolicy! Oferujemy Państwu wyjątkowy dom usytuowany w spokojnej okolicy Rumi Janowo, w sąsiedztwie niskiej, kameralnej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kolonia

Kolonia,pomorskie

799 999 zł274 m² 2 915,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Dom, który daje spokój. Przestrzeń, która daje możliwości. Nie sprzedajemy ścian. Sprzedajemy komfort, bezpieczeństwo i przyszłość. Dom położony jest na działce 3200 m . Łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Długołęka,dolnośląskie

949 000 zł150 m² 6 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:358 m²

Podmiejski komfort, cisza i zieleń tylko 15 minut od Wrocławia! Na sprzedaż przytulny i funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni 150 m , posadowiony na pięknie zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Polna

Kalina,śląskie

1 050 000 zł166 m² 6 321 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:564 m²

Piękny ,wyjątkowy dom w województwie Śląskim prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;woj.śląskie,powiat Lubliniecki,gmina Herby,. Opis nieruchomości Przedmiotowa nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

1 048 000 zł153 m² 6 849,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 686 m²

Dom parterowy z użytkowym poddaszem położony na działce o powierzchni 1686 m2 w cichej miejscowości z dojazdem do Szczecina w ciągu 15 minut, pomiędzy Szczecinem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Drzymały

Stargard,zachodniopomorskie

1 200 000 zł292 m² 4 109,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 363 m²

Potrzebujesz spokoju i odpoczynku po ciężkim dniu? A może szukasz dużego wolnostojącego domu dla swojej rodziny, który również możesz przeznaczyć na funkcję mieszkalno - usługową? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

789 900 zł103 m² 7 639 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Do sprzedaży Dom Jednorodzinny dwulokalowy położony w okolicach Międzyborowa. Dom o powierzchni ok.104 m2, usytuowany na ładnej działce ok. 460m2. dom nr.1 Nieruchomość w dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Graniczna

Kobyłka,mazowieckie

1 250 000 zł316 m² 3 955,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 209 m²

Rezerwacja Szukasz nieruchomości która daje więcej niż standardowy dom? Ta oferta to wyjątkowe połączenie komfortu życia przestrzeni oraz realnej możliwości inwestycyjnej Idealna zarówno dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jakuby

Jakuby,warmińsko-mazurskie

299 000 zł145 m² 2 067,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 201 m²

Siedlisko z duszą na Mazurach - Jakuby, gmina Biała Piska Na sprzedaż wyjątkowe, stare poniemieckie siedlisko położone w miejscowości Jakuby , na terenie gminy Biała Piska - w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Radostków,śląskie

550 000 zł80 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 750 m²

Jeżeli cenisz ciszę, przestrzeń i kontakt z naturą - ta oferta jest dla Ciebie! neo Nieruchomości prezentuje dom położony w spokojnej okolicy Radostków, w gminie Mykanów. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

969 000 zł137 m² 7 072,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Oferujemy do sprzedaży domy w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Dobra , cicha i spokojna okolica w otoczeniu zieleni i lasów zaledwie 13 km od centrum Szczecina , 7 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

1 980 000 zł161 m² 12 283 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 372 m²

Oferujemy na sprzedaż Nowoczesny Dom parterowy o pow. ok. 160 m2, z możliwością zagospodarowania poddasza, usytuowany w cichej i zielonej okolicy, zaledwie kilka kilometrów od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kustronia

Kraków,małopolskie

1 690 000 zł209 m² 8 103,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:448 m²

English below Z przyjemnością przedstawiamy na sprzedaż dom z wydzielonymi 3 mieszkaniami w południowej części Krakowa - ul. Gen. Józefa Kustronia. Budynek - podstawowe informacje pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Romantyczna

Walendów,mazowieckie

2 549 000 zł210 m² 12 149,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 236 m²

2 549 000 zł I sprzedaż I 209,8 m2 I dom parterowy I walendów I gmina nadarzyn Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 209,8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Tatrzańska

Józefów,mazowieckie

3 750 000 zł226 m² 16 563,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Luksusowa rezydencja | las | smart home | gotowy do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesny, nigdy niezamieszkany dom wolnostojący o powierzchni 226 m , położony na 1050 m działki w Ostoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Drobiarska

Sulejówek,mazowieckie

1 349 000 zł157 m² 8 611,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:260 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu wybudowany w wysokim standardzie dom jednorodzinny o powierzchni 156,65m2, położony w Sulejówku w urokliwej i cichej lokalizacji. Dom to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Balcerów

Balcerów,łódzkie

1 100 000 zł168 m² 6 567,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Mam przyjemność przedstawić zadbany dom wolnostojący na sprzedaż, położony w miejscowości Balcerów - w spokojnej i zielonej okolicy, z szybkim dojazdem do Skierniewic. To idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Łąkowa

Łomianki,mazowieckie

1 399 000 zł122 m² 11 482,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Elegancki i funkcjonalny apartament bezczynszowy w Łomiankach! Po prostu dobre życie. Nowoczesna, bardzo rozkładowa 3 - poziomowa nieruchomość w Łomiankach przy ulicy Łąkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Żukowo,pomorskie

1 650 000 zł175 m² 9 450,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 322 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom położony na dużej działce o powierzchni 4322 m , w otulinie lasu, zaledwie kilka kroków od malowniczego Jeziora Głębokiego. Idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Topolowa

Terespol,lubelskie

249 000 zł73 m² 3 410,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:984 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 73 m położony w Terespolu przy ul. Topolowej, na działce o powierzchni 984 m . Dużym atutem nieruchomości jest murowany budynek gospodarczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

759 000 zł130 m² 5 838,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:390 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w spokojnej i zielonej części Wysokiej Głogowskiej. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ostrów,podkarpackie

740 000 zł108 m² 6 851,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Komfortowy dom parterowy z garażem, fotowoltaiką i kominkiem projekt Miranda (archipelag) Na sprzedaż funkcjonalny, wolnostojący dom parterowy o powierzchnipowierzchni użtkowej 86,80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

2 688 000 zł207 m² 12 995,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 931 m²

Na sprzedaż dom w Milanówku. Budynek: wybudowany w 1955 roku i składa się z trzech poziomów - parter oraz poddasze użytkowe oraz piwnicy. W 2000 roku przeprowadzony został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pisarzowice

Pisarzowice,śląskie

1 659 000 zł143 m² 11 579,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 528 m²

Z przyjemnością prezentujemy nowoczesny, parterowy dom na sprzedaż w Pisarzowicach! Dom o powierzchni całkowitej 143,27 m 2 i pow. użytkowej 107,27 m 2 mieści się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pod Brzozami

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł100 m² 11 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:20 m²

Na sprzedaż | 91 m | bezczynszowe | Wawer ul. Pod Brzozami Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 91 m , położone w zielonej i spokojnej części Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Radomsko,łódzkie

500 000 zł100 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 218 m²

Radomsko - Krakowska, działka 3218 m2 z domem - do sprzedania. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47, www radomsko wgn pl Na sprzedaż nieruchomość składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Piła,wielkopolskie

483 000 zł133 m² 3 637,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:246 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! na sprzedaż! Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 98,8 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Powidoki

Jankowice,wielkopolskie

739 000 zł100 m² 7 390 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedajesz obecnie i szukasz nieruchomości w Poznaniu lub okolicy ? Skontaktuj się ze mną a pomogę w sprawnym procesie pozyskania klienta i sprzedaży nieruchomości. Kontakt nic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 299 900 zł135 m² 9 629 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Przedstawiamy wyjątkowy Segment Skrajny z dużym ogrodem. Mamy przyjemność zaprezentować atrakcyjny i funkcjonalny segment o powierzchni 93,85 m2 z dodatkowym, użytkowo zaaranżowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Radomsko,łódzkie

393 000 zł135 m² 2 911,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 425 m²

Radomsko - ulica Dobra, budynek mieszkalny plus dwa gospodarcze - do sprzedania. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47, www radomsko wgn pl Na sprzedaż nieruchomość składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

749 900 zł91 m² 8 277 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment narożny w Grodzisku Mazowieckim, położony na działce o powierzchni ok. 320 m, w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Stan deweloperski z pompą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowogrodzka

Łódź,łódzkie

880 000 zł190 m² 4 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:728 m²

Szukasz komfortowego domu dla dużej rodziny, który oferuje przestrzeń, piękny ogród i dodatkowe możliwości inwestycyjne? Ta wyjątkowa nieruchomość na łódzkim Widzewie spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Borkowo

Borkowo,pomorskie

900 000 zł198 m² 4 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej. Wyjątkowy dom nad jeziorem cisza, natura i komfort w jednym miejscu Na sprzedaż klimatyczny dom całoroczny położony bezpośrednio nad malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bukowno,małopolskie

399 000 zł115 m² 3 469,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 532 m²

Dom wolnostojący | bukowno - przymiarki | działka 2 532 m Cena: 399 000 zł Na sprzedaż dom wolnostojący położony w spokojnej i zielonej części Bukowna - Przymiarki (powiat olkuski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

1 530 000 zł117 m² 13 115 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Oferujemy na sprzedaż Nowoczesny Dom parterowy o pow. ok. 117m2, z możliwością zagospodarowania poddasza, usytuowany w cichej i zielonej okolicy. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Hanausek

Tarnów,małopolskie

640 000 zł108 m² 5 925,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Rezerwacja Sprzedamy nowoczesny dom parterowy w stanie surowym zamkniętym w dzielnicy Rzędzin przy ul.Hanausek. Dom posadowiony na działce 1100 mkw. pomiędzy nowymi domami parterowymi. Dom kryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Uraz,dolnośląskie

890 000 zł153 m² 5 816,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:766 m²

Wyobraź sobie poranki, w których dzieci wybiegają do ogrodu jeszcze w piżamach, a Ty pijesz kawę na tarasie, słysząc jedynie szum drzew i śpiew ptaków. Dom w Nizinach to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Księżycowa

Kraków,małopolskie

3 470 800 zł225 m² 15 436,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:427 m²

Wille miejskie księżycowa - kameralny luksus na klinach W krakowe Tylko 5 domów | Garaż w bryle budynku | Standard Premium | Winda na życzenie / Wszystkie Media / Blisko Centrum I Cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

895 000 zł122 m² 7 336 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Przedstawiamy Do sprzedaży funkcjonalny Dom w zabudowie szeregowej - Segment ok. 121 m2 usytuowany na zamkniętym osiedlu - o wysokim standardzie wykończenia. 2 pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Okienko

Warszawa,mazowieckie

1 900 000 zł180 m² 10 555,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:690 m²

Digital Broker prezentuje wolnostojący dom o powierzchni 180 m , położony na przestronnej działce o powierzchni 690 m w spokojnej części warszawskiej Białołęki przy ul. Okienko.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij