dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 319 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 319 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

549 000 zł88 m² 6 254,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Zamień mieszkanie na dom - w cenie mieszkania! Na sprzedaż dom w malowniczej Brzozie k. Bydgoszczy - Osiedle Brzozowy Zakątek Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 998 000 zł207 m² 9 652,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:953 m²

Komfortowy, piętrowy dom wolnostojący z 2024 roku, położony w dzielnicy Dźbów. Nowoczesna, atrakcyjna architektonicznie bryła budynku. Powierzchnia użytkowa budynku wraz z garażem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wilcza

Ustka,pomorskie

1 250 000 zł230 m² 5 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:334 m²

Sprzedam dwupietrowy dom z pokojami na wynajem w odleglosci 20 min od morza. Na parterze znajduja sie 4 pokoje z lazienkami oraz jadalnia i kuchnia. Na pierwszym pietrze sa dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siepraw

Siepraw,małopolskie

1 249 000 zł141 m² 8 827,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 223 m²

Dom jednorodzinny na sprzedaż Siepraw, gm. Siepraw | 141,49 m | działka 12,23 a| Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 141,49 m, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kociewska

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

870 000 zł116 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 210 m²

Na sprzedaż | dom parterowy 116 m | działka 1210 m | Grudziądz, ul. Kociewska | stan deweloperski / deweloperski+ Szukasz domu, który łączy komfort nowego budownictwa, funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bolesława Krzywoustego

Wałbrzych,dolnośląskie

739 000 zł150 m² 4 926,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:472 m²

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Na sprzedaż polecamy wyjątkową nieruchomość. Bliźniak położny w dzielnicy Gaj, zaledwie 2 km od centrum Wałbrzycha a jednocześnie wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Niska

Radomsko,łódzkie

590 000 zł90 m² 6 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:652 m²

Sprzedam klimatyczny dom o powierzchni około 90m2 z działką 652 m2. na której znajdują się dodatkowo: budynki gospodarcze, dwa garaże blaszane i piękny ogród warzywno-owocowy. Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Wzgórzu

Leźno,pomorskie

1 490 000 zł132 m² 11 270,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:735 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Szukasz domu do zamieszkania na obrzeżach Trójmiasta, ale nie czujesz klimatu, bo nawet kiedy dom jest przyjemny to działce brakuje uroku? Koniecznie sprawdź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

1 958 900 zł205 m² 9 574 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni ok. 205 m2, zrealizowany według indywidualnego projektu architektonicznego, który łączy funkcjonalność z nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 690 000 zł106 m² 15 943,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment skrajny o powierzchni 106 m, położony w kameralnej i zielonej części Warszawy w dzielnicy Wawer. Nieruchomość usytuowana jest na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Skawina

Skawina,małopolskie

1 390 000 zł100 m² 13 837,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:189 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 100,45 m z zagospodarowanym ogródkiem o powierzchni 0,0189 ha, na którym znajdziemy eleganckie meble ogrodowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 149 000 zł72 m² 15 958,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:103 000 m²

Siedlisko w sercu Warmii ponad 10 hektarów ciszy, zieleni i harmonii Kalisty | gmina Świątki | dom 72 m | lasy | łąki | budynki gospodarcze Zanurz się w przestrzeni, gdzie czas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olchowa

Mrzezino,pomorskie

1 290 000 zł238 m² 5 425,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:812 m²

| dom wolnostojący | gotowy do zamieszkania | cicha okolica | przystanek pkp | garaż | mrzezino | Na sprzedaż duży dom o całkowitej powierzchni 237.77m2 wraz z garażem oraz dużą piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chełmno

Chełmno,kujawsko-pomorskie

895 000 zł155 m² 5 774,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:747 m²

Nowoczesny dom pasywny steico | Gotowy do zamieszkania Bajerze k. Chełmna | gm. Kijewo Królewskie To nie jest kolejny ładny dom na wsi. To przemyślana inwestycja w komfort, technologię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Leśna

Drelów,lubelskie

240 000 zł200 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Nie przegap okazji siedlisko z działką (2500m2)w cenie mieszkania! Sprzedaż nieruchomości w cenie 250 000tys zł / 72m2 powierzchni użytkowej w malowniczej miejscowości Drelów, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Budzyń,wielkopolskie

1 499 000 zł244 m² 6 156,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 294 m²

Zapraszamy do zapoznania się Z naszą ofertą: wyjątkowa nieruchomość, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ten komfortowy, wolnostojący dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Gniewino,pomorskie

788 000 zł146 m² 5 397,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:561 m²

| dom W zabudowie bliźniaczej | 146 m2 | 5 pokoi | taras Z ogrodem | przestronny salon | gniewino | Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 146 m2, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

950 000 zł124 m² 7 661 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom na bardzo ładnej Działce w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy Do sprzedaży segment ( lokal środkowy ) o powierzchni ok.124mkw, usytuowany w pięknym rejonie miasta. Zdjęcia to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Zdzieszowice

Zdzieszowice,opolskie

599 000 zł175 m² 3 422,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:338 m²

Okazja! duża obniżka ceny! Tylko u nas! Oferta na Wyłączność! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu do kupienia dom w zabudowie szeregowej, który znajduje się w atrakcyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Rzeszów,podkarpackie

442 000 zł110 m² 4 018,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Joker house nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu dom wolnostojący o powierzchni 110m2 w stanie surowym zamkniętym znajdującym się na działce 12 ar! Dom do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 990 000 zł312 m² 6 378,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny, funkcjonalny i Piękny Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok.300 m2, usytuowany na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 1000 m2. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

719 000 zł110 m² 6 513,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Nadolicach Wielkich, gmina Czernica. Na pierwszej kondygnacji znajduje się: - wiatrołap 4,29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Długa

Lewino,pomorskie

1 149 000 zł143 m² 8 051,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Komfortowy dom jednorodzinny w Lewinie gotowy do zamieszkania! Dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 142 m , położony w malowniczej miejscowości Lewino, zaledwie 40 minut od Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Boduszyn

Boduszyn,lubelskie

799 000 zł130 m² 6 162,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedania połówka bliźniaka (prawa lub lewa do wyboru) w stanie deweloperskim w miejscowości Boduszyn (gmina Niemce). Dom posadowiony na działce 700 m2 o wymiarach 15,50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

885 000 zł160 m² 5 531,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 135 m użytkowej (160 m po podłodze), położony w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Grudziądzu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warnino

Warnino,zachodniopomorskie

210 000 zł81 m² 2 592,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 81 m , położony na dużej działce ok. 2100 m w miejscowości Warnino 1a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełpin

Kiełpin,mazowieckie

1 690 000 zł136 m² 12 426,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny wolnostojący o funkcjonalnym układzie, idealny dla osób ceniących przestrzeń, komfort i prywatność. Projekt domu zakłada wygodną strefę dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Przerąb,łódzkie

110 000 zł65 m² 1 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Przerąb - gmina Masłowice, dom jednorodzinny na działce 2400 m2, sprzedaż. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47, www radomsko wgn pl Na sprzedaż nieruchomość składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

970 000 zł137 m² 7 101 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Nowoczesny bliźniak Grodzisku Mazowieckim, usytuowany w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Dom o powierzchni ok.136,6m2, usytuowany na działce ok 540m2. Rozkład pomieszczeń : Parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 300 000 zł237 m² 9 702,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 062 m²

Dom z toskańskim charakterem w Jeglinie na Mazurach Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o toskańskim charakterze , położona w sercu Mazur, w miejscowości Jeglin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kukułówka

Dąbrowa Szlachecka,małopolskie

890 000 zł126 m² 7 063,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Lokalizacja: dąbrowa Szlachecka, gmina Czernichów5 km od centrum Liszekcentrum Krakowa 18 kmprzedszkole i szkoła 2 kmprzystanek autobusowy 600 mokolica cicha, spokojna, przy lesie standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

3 150 000 zł358 m² 8 798,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 529 m²

Top lokalizacja w mieście! Lepszego miejsca nie znajdziesz, lepiej nie wybudujesz. Ten dom, z pewnością wart jest swojej ceny! Dom zmyślnie zaprojektowano, starannie wykonano i wyposażono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

1 070 000 zł95 m² 11 263,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni całkowitej ok.95m2 wybudowany na kameralnym osiedlu w gminie Zabierzów w pobliżu Tomaszowic pod Krakowem. Każdy z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Bonifacego

Warszawa,mazowieckie

4 300 000 zł199 m² 21 717,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Wyjątkowy, klimatyczny dom w prestiżowej części Sadyby. Ważne: świadcząc usługi na najwyższym poziomie oraz dbając o prywatność właścicieli - w przypadku zainteresowania zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lublin

Lublin,lubelskie

1 190 000 zł137 m² 8 686,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:576 m²

Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 137 m2, położony w atrakcyjnej lokalizacji w Lublinie, w dzielnicy Węglin Północny. . Dom składa się 2 kondygnacji: piwnica - kotłownia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

799 000 zł83 m² 9 586,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:615 m²

Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny z panoramicznym widokiem na Jezioro Dudeckie położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu ośmiu nowoczesnych, energooszczędnych domów - Osada Dudki. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 100 000 zł186 m² 5 913,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:814 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący idealny dla dwóch rodzin. Przedstawiamy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 186 m, posadowiony na działce o powierzchni 814 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Szczawnicka

Kraków,małopolskie

3 499 000 zł355 m² 9 856,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dodatkowo: taras, wideodomofon, teren ogrodzony, rolety antywłamaniowe, pomieszczenie gosp., piwnica, ogród, garaż 2-stanowiskowy pod budynkiem; W pobliżu: przedszkole, plac zabaw dla dzieci, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 690 000 zł316 m² 8 512,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:986 m²

Nowoczesna Rezydencja Parterowa 316 m | Prywatna Działka 986 m | Komfort Bez Kompromisów To nie jest dom budowany pod sprzedaż. To nieruchomość stworzona dla siebie z myślą.