dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 276 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 276 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Dobieszewiczki

Dobieszewiczki,kujawsko-pomorskie

200 000 zł150 m² 1 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 100 m²

Oferuję na sprzedaż duże siedlisko w miejscowości Dobieszewiczki, gm. Janikowo. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze nieruchomości. Nieruchomość znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stara Kiszewa

Stara Kiszewa,pomorskie

2 995 000 zł250 m² 11 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 296 m²

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Komfort, przestrzeń i wyjątkowy klimat w otoczeniu Wdzydzkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Otwock

Otwock,mazowieckie

550 000 zł172 m² 3 197,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż są 2 środkowe segmenty w nowoczesnej i efektywnej energetycznie zabudowie szeregowej. Segmenty są zlokalizowane w miejscowości Warszawice. Każdy z segmentów to: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

1 349 000 zł196 m² 6 872 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 388 m²

Nowoczesny dom w cichej okolicy. Przedstawiamy dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni ok 197 m2, usytuowany na działce o powierzchni 1390 m2. Rozkład pomieszczeń: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Balice

Balice,małopolskie

1 290 000 zł123 m² 10 524,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:281 m²

Emmerson nieruchomości oferuje na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 122, m2 z ogrodem o powierzchni 281 m1, zlokalizowany w Balicach. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą

Warszawa,mazowieckie

2 449 000 zł229 m² 10 713 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:303 m²

Cena do negocjacji. Przestronny dom na sprzedaż, (narożny segment - 5 pokoi) - Warszawa Bemowo, ul. Dywizjonu 303 - Idealny do zamieszkania. Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy narożny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wieliczka,małopolskie

1 399 000 zł125 m² 11 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przeszklony i nowoczesny dom na kameralnym osiedlu na zboczu z widokiem na Kraków. Opis nieruchomości: prezentujemy nowoczesny dom o wysokim standardzie deweloperskim, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

3 499 000 zł263 m² 13 283,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

3 499 000 zł / sprzedaż / 263 m2 / dom wolnostojący / konstancin - jeziorna Przedmiotem sprzedaży jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 263,41 m2. Nieruchomość posadowiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 150 000 zł361 m² 8 725,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 354 m²

Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży atrakcyjnego domu położonego w Konstancinie - Jeziornie, tuż przy granicy Lasu Kabackiego. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 360 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

500 000 zł170 m² 2 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szukasz domu, świetnie skomunikowanego, do zamieszkania, pod działalność gospodarczą, lub jako inwestycję do rozbudowy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Zdjęcia wnętrza są wizualizacjami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Białystok,podlaskie

799 000 zł147 m² 5 435,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej os. Bagnówka tylko 6 m do centrum Białegostoku. Segment 1: powierzchnia całkowita - 143 m , użytkowa 96,8 m Ogródek - 60 m Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 490 000 zł180 m² 19 388,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:866 m²

Stara Oliwa | Dom wolnostojący przy lesie | 180 m | 8 pokoi | Działka 866 m Wyjątkowa oferta dla rodziny bezpośrednio przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowego Na sprzedaż wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Aniceta

Warszawa,mazowieckie

1 369 000 zł140 m² 9 778,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

O inwestycji Osiedle Aniceta Residence to kameralna inwestycja składająca się z ośmiu domów, zlokalizowana na styku Białołęki i Targówka, przy ul. Ojca Aniceta. Łączy w sobie spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Szamoty

Węgrów,mazowieckie

699 000 zł127 m² 5 503,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 127 m , położony w spokojnej części miasta - ul. Szamoty w Węgrowie. To idealna propozycja dla rodziny szukającej funkcjonalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Włościańska

Łomianki,mazowieckie

1 395 000 zł140 m² 9 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:335 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom gotowy do wprowadzenia położony w centralnej części Łomianek, który jest idealnym miejscem dla osób ceniących sobie komfort i bliskość do natury. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tłuszcz

Tłuszcz,mazowieckie

1 160 000 zł166 m² 6 987,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

*Wyłącznie u nas* Szukasz nowoczesnego i energooszczędnego domu na dużej działce pod Warszawą? Chcesz ciszy, przestrzeni i szybkiego dojazdu do miasta? To idealna propozycja. Chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Murowaniec

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

719 000 zł129 m² 5 591,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:181 m²

Nowoczesne domy w zielonej okolicy Murowańca - miejsce, w którym chce się żyć. *****bez prowizji**********bez pcc***** Marzysz o przestrzeni, spokoju i bliskości natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bystrzyca

Bystrzyca,dolnośląskie

1 390 000 zł110 m² 126,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny z dużą halą użytkową, położony na przestronnej działce w spokojnej okolicy, z bardzo dobrym dojazdem. Nieruchomość idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wiśniowa

Tarnów,małopolskie

3 999 000 zł230 m² 17 387 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Rezerwacja! Luksusowy, nowoczesny dom w dzielnicy willowej miasta, tarnów- krzyż Odkryj nieruchomość, która redefiniuje pojęcie komfortu i nowoczesności! Ten wyjątkowy dom, stworzony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Groszowice

Groszowice,mazowieckie

470 000 zł104 m² 4 518,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

Jeżeli marzysz o własnym domku z ogródkiem, ta oferta jest dla Ciebie. Oferuję dom wolnostojący parterowy w Groszowicach na nowo budowanym osiedlu domów jednorodzinnych. Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Prószków

Prószków,opolskie

739 000 zł99 m² 7 435,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 m²

Na sprzedaż dom w budowie w Prószkowie, 12 km od centrum Opola. Kameralne osiedle zaprojektowane w spójną i estetyczną zabudowę. Dostępnych jest 6 parterowych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kresowa

Leszno,wielkopolskie

519 900 zł93 m² 5 566,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Nowoczesne osiedle z lokalami mieszkalnymi 93,40m2 z własnymi ogródkami, zlokalizowane jest w jednej z najpopularniejszych dzielnic Leszna - w Gronowie. Osiedle z utwardzonymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Leszno

Leszno,mazowieckie

1 070 000 zł138 m² 7 734,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Minuta do Kampinosu! Minuta do Biedronki! Narożna działka. Proponujemy dom z pełną podmiejską infrastrukturą i jednocześnie bliskością Puszczy Kampinoskiej. To wygodny, dobry projekt domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Sportowa

Słupsk,pomorskie

1 150 000 zł211 m² 5 447,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:721 m²

Idealny dla rodziny dom dwukondygnacyjny, z poddaszem użytkowym, ogrodem i garażem w bryle budynku, oraz wiatą samochodową w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - tuż obok osiedla Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zbójnogórska

Warszawa,mazowieckie

2 660 000 zł200 m² 13 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferujemy do sprzedaży nową inwestycję w Warszawie w Radości, przy ul. Zbójnogórskiej 13, 13a w postaci dwóch domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Lokalizacja Ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dembowskiego

Chełm,lubelskie

695 000 zł195 m² 3 564,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:880 m²

Wyjątkowa oferta - przestronny dom w Chełmie! Szukasz domu dla dużej rodziny, a może interesującej nieruchomości pod inwestycję? Na sprzedaż jest połowa bliźniaka położona przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Grafitowa

Opole,opolskie

799 000 zł115 m² 6 947,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Ostatni wolny lokal! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu z naszej najnowszej oferty - zostały już tylko jeden lokal z ośmiu w realizacji. Prezentujemy funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

849 000 zł116 m² 7 318,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę nowego domu w zabudowie bliźniaczej (lewa strona bliźniaka), w stanie deweloperskim znajdującego się w bydgoskim Fordonie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Moniuszki

Maszewo,zachodniopomorskie

699 000 zł265 m² 2 639,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:382 m²

Dom 264,87 m z ogródkiem i garażem Maszewo Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej z ogródkiem, o powierzchni użytkowej 264,87 m , położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

959 000 zł101 m² 9 495,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:327 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 104 m , z czego ok. 65 m stanowi powierzchnia użytkowa. Dom położony na płaskiej, ogrodzonej działce, idealnej do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wysowa-Zdrój

Wysowa-Zdrój,małopolskie

649 000 zł54 m² 12 018,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Domki całoroczne W sercu wysowej zdrój - idealna inwestycja, gotowy biznes lub prywatna oaza Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczym uzdrowisku Wysowa-Zdrój perle Beskidu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Kraków,małopolskie

2 176 475 zł124 m² 17 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 124,5 m , położony w nowoczesnej i kameralnej inwestycji Nova Wiosenna na Woli Justowskiej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bobrówka

Bobrówka,podlaskie

99 000 zł8 475 m² 11,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:8 475 m²

***jeśli szukasz nietuzinkowej nieruchomości, to ta oferta jest dla Ciebie*** ***tylko W naszym biurze*** Polecam Państwu cztery działki w tym jedna, na której znajduje się drewniany dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lazurowa

Odrano-Wola,mazowieckie

69 000 zł145 m² 475,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 055 m²

Na sprzedaż udział 1/8 (13%) w nieruchomości położonej w miejscowości Odrano-Wola, niedaleko Grodziska Mazowieckiego, 30km od Warszawy. Działka kształtna o powierzchni 1055 m2 Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Osiedlowa

Wierzchowisko,śląskie

649 000 zł80 m² 8 112,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Nowoczesny, kompaktowy dom na Wierzchowisku. Blisko las, szkoła podstawowa 1km, przedszkole 1km, mozaika 1,5km. Miejsce na rekreacje, spacery i życie w pięknym otoczeniu Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łęki

Łęki,małopolskie

649 000 zł184 m² 3 531,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 179 m²

2154 m działki + 183 m domu | Łęki | 35 min od Krakowa Za cenę małego mieszkania w Krakowie możesz mieć dom z ogromną działką. Łęki 47, gm. Myślenice 7 km od Zakopianki 35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grójec

Grójec,mazowieckie

1 390 000 zł177 m² 7 853,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

GK Nieruchomości poleca! Na sprzedaż dwa wyjątkowe i nowoczesne domy wolnostojące z antresolą usytuowane na posesji, na której niebawem będzie wykonane ogrodzenie oraz automatyczna brama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chopina

Białogard,zachodniopomorskie

449 000 zł138 m² 3 259,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:491 m²

Oferujemy dom jednorodzinny w bardzo dobrej lokalizacji w Białogardzie. Dom o powierzchni całkowitej ok. 139,74 m2 oraz powierzchni mieszkalnej około 90,88 m2. Powierzchnia działki to 491.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

999 999 zł153 m² 6 535,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 153 m , usytuowany na działce 12 ar w spokojnej i malowniczej części Rzeszowa. Parter (wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legionowo

Legionowo,mazowieckie

740 000 zł130 m² 5 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:245 m²

<> sprzedaż bezpośrednia! Bez podatku pcc, bez prowizji! Bezpieczny zakup poprzez rachunek powierniczy. Rezerwacja już 1 %. "Osiedle Polna Aleja" Na sprzedaż nowoczesne energooszczędne domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilczkowice

Wilczkowice,dolnośląskie

499 000 zł100 m² 4 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Wilczkowice - cicha i spokojna wieś między Jordanowem a Sobótką, zamieszkała przez 230 osób. Szybki dojazd do Wrocławia zwłaszcza z możliwością powstającej nowej drogi S-8 Wrocław-.