dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 317 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

790 000 zł226 m² 3 495,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 615 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom z lat 70., którego ponadczasowa, modernistyczna bryła stanowi doskonałą bazę do stworzenia nowoczesnej, komfortowej przestrzeni do życia. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

760 000 zł217 m² 3 502,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesny dom wolnostojacy z użytkowym poddaszem o powierzchni całkowitej 217 m2 (powierzchnia użytkowa 120 m2) położony w miejscowości Krużlowa Niżna (gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Hetmańska

Marki,mazowieckie

2 990 000 zł1 924 m² 1 554,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:289 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konin

Konin,wielkopolskie

480 000 zł211 m² 2 274,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:432 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, piętrowego domu wybudowanego w 1979r o powierzchni użytkowej 212 m , położonego na działce o wielkości 432 m . Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Komasin

Komasin,wielkopolskie

150 000 zł74 m² 2 027,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:652 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący W komasine, gm.WAPNO Przedmiotem oferty jest niepodpiwniczony dom wolnostojący w miejscowości Komasin w gminie Wapno pow. wągrowiecki. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cynamonowa

Domasław,dolnośląskie

999 000 zł168 m² 5 937,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:272 m²

Nowa cena! gotowiec inwestycyjny! Domasław, ul. Cynamonowa, dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż. Dotychczasowy dochód miesięczny 8tyś netto + opłaty. Dom o powierzchni ok 168,25 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaźwiny

Jaźwiny,dolnośląskie

780 000 zł70 m² 11 142,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 014 m²

Nowa cena! nowy, sielski dom wolnostojący na wydzielonej działce jaźwiny, gm. Trzebnica. Na sprzedaż nowy, dom jednorodzinny wolnostojący, położony w miejscowości Jaźwiny, gmina Trzebnica, ok.5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

2 189 000 zł230 m² 9 517 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 123 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący z pięknym ogrodem, na dużej działce 2123 mkw - Żerniki Wrocławskie, (gmina Siechnice). Przedstawiamy Państwu funkcjonalny, przestronny dom o powierzchni ok 230.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

399 000 zł180 m² 2 216,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny w Bobrownikach Wielkich gmina Żabno, powiat tarnowski. Solidny, przestronny dom jednorodzinny, położony w miejscowości Bobrowniki Wielkie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

960 000 zł129 m² 7 416,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kup dom bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Promocja tylko do końca miesiąca! - 50 tysięcy! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kornatka

Kornatka,małopolskie

420 000 zł180 m² 2 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż połowa bliźniaka z lat 60-tych w miejscowości Kornatka, gmina Dobczyce. Nieruchomość wybudowana z cegły składa się z przyziemia gospodarczego, piętra użytkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kalinowej Łąki

Warszawa,mazowieckie

3 650 000 zł307 m² 11 889,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:513 m²

Na sprzedaż przestronny, rodzinny dom o powierzchni ok. 307 m , położony na kameralnym, zamkniętym i dozorowanym osiedlu przy ul. Kalinowej Łąki na warszawskich Bielanach, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

960 000 zł120 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka o powierzchni ok. 120 m, położona na działce 380 m w pobliżu Grodziska Mazowieckiego w miejscowości Adamowizna Dom w stanie deweloperskim, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kaniów,śląskie

697 000 zł242 m² 2 883,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 469 m²

Rezerwacja Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny dom położony w Kaniowie! Nieruchomość z 2025 roku o powierzchni całkowitej 241,7 m i powierzchni użytkowej 169,31.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kowary

Kowary,dolnośląskie

880 000 zł150 m² 5 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:523 m²

Kama Nieruchomości z przyjemnością prezentuję Państwu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 150m2 posadowiony na działce o powierzchni 523m2 w bardzo cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Skórzewo,wielkopolskie

850 000 zł95 m² 8 947,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:221 m²

Nowo powstałe Osiedle Życzliwe - wychodzi naprzeciw Twoim najśmielszym oczekiwaniom! Oferujemy lokale mieszkalne w powstającej inwestycji składającej się z trzech domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

509 000 zł80 m² 6 362,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:707 m²

Marzysz o nowym, ekonomocznym domu wolnostojącym? Proponujemy dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Śliczny, prosty, sprytny i tani w utrzymaniu - coś czego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Łomianki,mazowieckie

1 595 000 zł197 m² 8 096,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:781 m²

Wolnostojący, zadbany dom o funkcjonalnym i wygodnym dla rodzinnego życia rozkładzie pomieszczeń w Łomiankach - Sadowej. Solidnie zbudowany, wykończony z dbałością o detale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Warszawa,mazowieckie

4 900 000 zł453 m² 10 816,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 593 m²

Elegancka rezydencja w otoczeniu lasu Wawer, radość, warszawa Wyjątkowa nieruchomość dla osób, które cenią przestrzeń, spokój i wysoką jakość wykonania. Dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orla

Wrocław,dolnośląskie

5 900 000 zł320 m² 18 438 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:678 m²

3X lokalizacja Do sprzedaży lub do wynajęcia dom tuż przy Parku Południowym w bliskim sąsiedztwie szkół międzynarodowych Dom jasny, przestrzenny i nowoczesny. Duże otwarte przestrzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

898 900 zł129 m² 6 978 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedstawiam do sprzedaży przestronny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni 128 m2, usytuowany działce o powierzchni ok. 650 m2, w cichej i spokojnej okolicy. Dom będzie oddawany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Rudno,małopolskie

1 050 000 zł144 m² 7 292 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż nowoczesny, w pełni wyposażony dom, gotowy do zamieszkania od zaraz idealny dla osób, które cenią komfort, funkcjonalność i spokój. Nieruchomość została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starowolska

Kraków,małopolskie

5 100 000 zł229 m² 22 304,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji dla agencji, wynagrodzenie agencji pokrywa właściciel nieruchomości Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż wyjątkową rezydencję sprzedawaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard Wieliszew

Wieliszew,mazowieckie

1 465 000 zł235 m² 6 234,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 074 m²

Wyjątkowy, pełen klimatu dom o powierzchni 235 m , położony na przestronnej, 1075-metrowej działce w spokojnej i niezwykle urokliwej miejscowości Wieliszew. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dworska

Radom,mazowieckie

1 300 000 zł211 m² 6 161,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 191 m²

Na sprzedaż poleca się dom w doskonałęj lokalizacji w Rajcu Poduchownym przy ulicy Dworskiej położony na pięknej 4200 metrowej działce. Działka na statut działki budowlanej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pszczyna

Pszczyna,śląskie

839 000 zł193 m² 4 347,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:694 m²

Na sprzedaż przestronny dom w Pszczynie Jeśli szukasz miejsca, które połączy komfort życia w przestronnym domu z wygodnym dostępem do miejskich udogodnień, ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jana III Sobieskiego

Legionowo,mazowieckie

1 390 000 zł211 m² 6 588 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:624 m²

Dom z potencjałem w centrum Legionowa idealny do mieszkania i prowadzenia działalności Na sprzedaż przestronny dom zlokalizowany w samym sercu Legionowa. Ze względu na doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

989 000 zł115 m² 8 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro nieruchomości makler prezentuje ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie szeregowej, zlokalizowanego w Dobrczu - miejscowości położonej zaledwie kilkanaście minut jazdy od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lipiny

Lipiny,mazowieckie

430 000 zł143 m² 3 006,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Jeżeli szukasz domu z potencjałem, bądź chcesz dobrze zainwestować kapitał w nieruchomość, to koniecznie zapoznaj się z niniejszą ofertą! Oferuję na sprzedaż dom do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lipnica Dolna

Lipnica Dolna,małopolskie

209 000 zł104 m² 2 009,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 642 m²

Na sprzedaż dom z działką Lipnica Dolna (woj. małopolskie) Na sprzedaż drewniany dom położony w malowniczej miejscowości lipnicadolna, znanej z pięknych krajobrazów, ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Mszana,śląskie

1 295 000 zł491 m² 2 637,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 302 m²

Przestronny dom Z wyjątkowym ogrodem ***oferta na wyłączność*** Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej w poszukiwanej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wycieczkowa

Łódź,łódzkie

1 472 000 zł157 m² 9 396,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:100 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z niezwykle klimatyczną i prestiżową inwestycją w otulinie Lasu Łagiewnickiego, przy ulicy Wycieczkowej Domy Nowoczene eleganckie i prestiżowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kolibrowa

Piła,wielkopolskie

1 150 000 zł159 m² 7 239,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 327 m²

Dom rodzinny z dużym ogrodem i komfortem życia w mieście - Piła, ul. Kolibrowa. Jeśli szukasz domu, który łączy komfort życia w mieście z prywatnością i spokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł131 m² 8 763,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:246 m²

Jako Doradca ds. Nieruchomości zapewnię Ci pełne wsparcie w zakupie nieruchomości. Nie płacisz za moją obsługę! - moje wynagrodzenie pokrywa deweloper. Pomogę Ci na każdym etapie: od wyboru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 299 900 zł134 m² 9 701 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Przedstawiamy Bardzo Ładny Segment Skrajny z dużym ogrodem. Mamy przyjemność zaprezentować atrakcyjny i funkcjonalny segment o powierzchni 93,85 m2 z dodatkowym, użytkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rusiec

Rusiec,mazowieckie

1 469 900 zł166 m² 8 855 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:960 m²

Bardzo Ładny Dom w Okolicy Nadarzyna. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny Dom wolnostojący, parterowy o pow. ok. 165 m2 , posadowiony na działce o pow. ok. 1000 m2. Lokalizacja tego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

2 399 900 zł222 m² 10 795,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 413 m²

Dom jednorodzinny z dodatkowym lokalem | Milanówek | 248 m | działka 1413 m Przedstawiamy Na sprzedaż komfortowy, w pełni gotowy do wprowadzenia dom jednorodzinny położony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kaputy,mazowieckie

1 249 000 zł146 m² 8 554,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

kontakt tylko 8min do metra - gotowy dom Osiedle nowych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej na zamkniętym i dozorowanym terenie. 8min.do STACJI METRA CHRZANÓW EKOLOGICZNY DOM 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gruszczyn

Gruszczyn,wielkopolskie

859 000 zł128 m² 6 691,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Polecam do sprzedaży domy w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim na nowo powstającym osiedlu w Gruszczynie koło Swarzędza. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Daliowa

Wrocław,dolnośląskie

1 699 000 zł135 m² 12 585,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Dom na sprzedaż - Dla rodziny z dziećmi lub jako doskonała Inwestycja Informacje ogólne i ważne cechy: liczba pokoi: 4 Metraż: 135 m2 Typ: szereg Powierzchnia działki: 215 m2 Garaż zamykany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Rogalów,lubelskie

448 999 zł140 m² 3 207,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:10 002 m²

Biuro Vesta przedstawia Państwu ofertę sprzedaży uroczego domu drewnianego, położonego w malowniczej miejscowości Rogalów w Gminie Wąwolnica. Gmina Wąwolnica leży.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij