dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 281 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 281 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem

Lubin,dolnośląskie

1 390 000 zł198 m² 7 020,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 387 m²

Oferta dla wymagającego klienta! Serdecznie polecamy oryginalny dom parterowy o pow. 198 m2 położony na malowniczej działce o pow. 24 ary usytuowany 5km od Lubina. Budynek został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Częstochowa,śląskie

270 000 zł100 m² 2 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

- rezerwacja oferty - Dom z działką na sprzedaż, częstochowa, gnaszyn-Kawodrza, ul.Warowna. Oferta na wyłączność dostępna tylko W wgn! W skład oferowanej nieruchomości wchodzi : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gdańsk,pomorskie

880 000 zł92 m² 9 515,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:57 m²

Spełniaj swoje marzenia w przytulnym domu w otoczeniu przyrody. Piękne osiedle w Gdańskim Jasieniu. W ofercie dom w zabudowie szeregowej o metrażu 92,48 m z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Droszków,lubuskie

780 000 zł163 m² 4 785,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:621 m²

Dom jednorodzinny dwulokalowy położony na malowniczym osiedlu w otoczeniu lasów w Droszkowie. Projekt przewiduje budowę siedmiu dwulokalowych budynków jednorodzinnych, w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

195 000 zł20 m² 9 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Okazja! Obniżka ceny - pilna sprzedaż!działka budowlana z domkiem drewnianym 3 km od morza - Śmiechów koło Gąsek Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w Śmiechowie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Nowosiółki

Nowosiółki,podkarpackie

890 000 zł105 m² 8 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:4 692 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Bieszczadach położona w miejscowości Nowosiółki w gminie Baligród. Na dużej, pięknie usytuowanej działce o pow. 0,4692 ha znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bukowa

Gostyń,śląskie

699 000 zł194 m² 3 598,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:519 m²

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi revelio oraz brak pcc ** jakościowa budowa ** nowoczesna, niespotykana bryła ** salon + 4 sypialnie i 3 łazienki na parterze + na antresoli extra 2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łosice

Łosice,mazowieckie

580 000 zł185 m² 3 135,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Jeżeli szukasz przestronnego, wolnostojącego domu, bądź chcesz dobrze zainwestować kapitał w nieruchomość, to koniecznie zapoznaj się z niniejszą ofertą! Oferuję na sprzedaż przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

1 499 000 zł122 m² 12 268,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:384 m²

Rezerwacja oferty - Dostępne inne domy na inwestycji! Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 105,27m2 z garażem 16,10m2 oraz poddaszem nieużytkowym o pow. 29,30m2 łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ostrzeszów

Ostrzeszów,wielkopolskie

760 000 zł202 m² 3 762,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:706 m²

Biuro kwadrat prezentuje na sprzedaż przestronny, zadbany dom jednorodzinny w bardzo dobrym stanie technicznym, zlokalizowany w spokojnej części Ostrzeszowa. Budynek mieszkalny , wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

1 349 000 zł196 m² 6 872 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 388 m²

Nowoczesny dom w cichej okolicy. Przedstawiamy dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni ok 197 m2, usytuowany na działce o powierzchni 1390 m2. Rozkład pomieszczeń: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krępa Słupska,pomorskie

649 000 zł108 m² 6 021,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:524 m²

Oferta sprzedaży - domy parterowe W zabudowie bliźniaczej. Nowoczesne i funkcjonalne. Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana w malowniczej i cichej miejscowości Krępa Słupska przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Polonisz

Polonisz,wielkopolskie

250 000 zł70 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 105 m²

Na sprzedaż: mały domek do remontu na dużej działce - Polonisz 16 (2 km od Babiaka) ? Nieruchomość: lokalizacja: polonisz 16, gmina Babiak (tylko 2 km od Babiaka, 3 km od Brdowa, 18 km od Koła).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Starogajowa

Wrocław,dolnośląskie

1 100 000 zł65 m² 16 923,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:220 m²

Dostępne również mieszkanie na piętrze 73 m2. Nowe, wyjątkowe mieszkanie willowe na parterze w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej na Stabłowicach we Wrocławiu. Wokół domy jednorodzinne, cisza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 080 000 zł182 m² 5 921,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:272 m²

Na sprzedaż pięknie położony dom, tuż przy lesie arkońskim w bliskiej odległości komunikacji miejskiej. Dom jest idealny dla dużej lub wielopokoleniowej rodziny. Na każdym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Piwniczna-Zdrój

Piwniczna-Zdrój,małopolskie

299 000 zł35 m² 8 542,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:7 973 m²

Szukasz działki wysoko w górach? Świetnie trafiłeś! oferuje do sprzedaży działkę zabudowaną budynkiem na zgłoszenie W przepięknej, malowniczej miejscowości piwniczna-zdrój W tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bukowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 950 000 zł208 m² 9 358 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 494 m²

Dom, w którym spełniają się rodzinne marzenia. Są domy, które tylko się ogląda. Ale są też takie, które od progu cicho szepczą: "witaj w domu." Zapraszamy Cię do miejsca, które nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 250 000 zł227 m² 14 317,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Elegancki, przestronny dom zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy - Wawrze. Nowoczesne wnętrza, spokojna okolica a także wysoka jakość wykończenia to jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mierzęcin

Mierzęcin,lubuskie

15 000 zł1 369 m² 10,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 369 m²

Ogłoszenie Syndyk masy upadłości Marcina Tecława w upadłości sprzeda w drodze bezprzetargowej (sprzedaż z wolnej ręki) udział wynoszący 1/8 w prawie własności nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

779 000 zł84 m² 9 229,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:123 m²

4 pokoje | ogród | bez pcc i prowizji Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Kiełczówku. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc i bez prowizji. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Dobiesz,mazowieckie

729 000 zł75 m² 9 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Sprzedaż | 729 000 zł | segment skrajny | 75m2 | Dobiesz gmina Góra Kalwaria Przedmiotem sprzedaży jest budynek w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 75m2, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Uraz

Uraz,dolnośląskie

890 000 zł153 m² 5 816,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:766 m²

Wyobraź sobie poranki, w których dzieci wybiegają do ogrodu jeszcze w piżamach, a Ty pijesz kawę na tarasie, słysząc jedynie szum drzew i śpiew ptaków. Dom w Nizinach to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Szczęsne,mazowieckie

940 000 zł130 m² 7 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedania dom w zabudowie dwulokalowej w miejscowości Szczęsne pod Grodziskiem Maz. Budynek wykonany z dbałością o komfort przyszłych mieszkańców: - ocieplenie ścian 20 cm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rybnik

Rybnik,śląskie

539 000 zł197 m² 2 736,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Na sprzedaż urokliwy dom z potencjałem na dom dwu-rodzinny, na dużej działce z pięknym ogrodem oraz garażem, w kameralnej lokalizacji około 6km od Rybnika -jejkowice. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sadowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 199 000 zł285 m² 4 207,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:467 m²

Na sprzedaż klimatyczny dom jednorodzinny położony w spokojnej i cichej części Elbląga, przy ulicy Sadowej zaledwie 10 minut spacerem od stacji pkp. Dom o powierzchni 285 m oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzozów

Brzozów,podkarpackie

929 000 zł185 m² 5 021,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 049 m²

Nowa cena! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego, ogrodzonego domu jednorodzinnego z pięknym ogrodem, położonego w samym centrum miejscowości Brzozów. Dom gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Smugowa

Starachowice,świętokrzyskie

669 000 zł162 m² 4 129,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:448 m²

Są miejsca, do których wraca się z przyjemnością. Gdzie po pracy naprawdę odpoczywasz, a nie tylko zmieniasz adres. Ten dom położony jest na spokojnej, ślepej ulicy, gdzie nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ciosaniec

Ciosaniec,lubuskie

350 000 zł98 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż: dom w stanie surowym zamkniętym w miejscowości Ciosaniec blisko jeziora Sławskiego. Zamień marzenie o własnym domu w rzeczywistość! Oferujemy na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wytrzyszczka

Wytrzyszczka,małopolskie

850 000 zł145 m² 5 868,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Przedmiotem sprzedaży są budynki inwestycyjne znajdujące się przy Drodze Krajowej nr. 75 w miejscowości Wytrzyszczka gm. Czchów Na działce o powierzchni 13ar usytuowane są budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Młynowiec

Młynowiec,dolnośląskie

1 390 000 zł79 m² 17 532,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 267 m²

1 390 000 zł - 2 domki całoroczne | Młynowiec, dolny Śląsk Lokalizacja: młynowiec - spokojna wieś na zachodzie Polski, przy granicy z Czechami, otoczona lasami i wzgórzami. Teren poza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

979 000 zł131 m² 7 473,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:682 m²

Osiedle domów jednorodzinnych z widokiem na Góry - Dobranowice k/wieliczki N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży kameralny kompleks sześciu nowoczesnych domów jednorodzinnych w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 990 000 zł173 m² 11 473,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:384 m²

Nowoczesny dom z 2018 roku na osiedlu Małe Błonia - idealny dla rodziny Oferta na wyłączność biura. Na sprzedaż oferujemy nowoczesny, komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Poddębie,mazowieckie

1 585 000 zł198 m² 8 005,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:770 m²

Na sprzedaż ekskluzywny 6-pokojowy dom rodzinny w miejscowości Poddębie k. Warszawy (gm. Wieliszew, powiat legionowski, woj. mazowieckie). To nieruchomość dla wymagających przestronna, nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Rabowice

Rabowice,wielkopolskie

489 000 zł74 m² 6 608,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:141 m²

Rewelacyjna cena: 489.000 zł i 519.000 zł brutto. 11 segmentów - dostępnych 5. Nowe, śliczne osiedle, nowoczesna architektura, bliskość i doskonały dojazd do miasta. 12 km do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

895 000 000 zł94 m² 9 521 280 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:115 m²

Nowoczesna inwestycja domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej to idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia w funkcjonalnym i estetycznym wydaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Falencka

Falenty Nowe,mazowieckie

1 140 000 zł152 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:386 m²

Bezpośrednio Kontakt Falenty ul. Falencka/rzeczna Dwa ostatnie Domy na sprzedaż Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2 z ogrodem 386m2 Dom nr 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Borsuk

Głogów Małopolski,podkarpackie

419 000 zł120 m² 3 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Tylko u nas! Oferta na wyłączność. Na sprzedaż dom do kapitalnego remontu zlokalizowany na 7-arowej działce przy ul. Borsuk w Głogowie Małopolskim, ok. 14 km od centrum Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Podegrodzie

Podegrodzie,małopolskie

690 000 zł111 m² 6 216,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie deweloperskim - Podegrodzie! Przedmiotem sprzedaży jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 111 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Warszawa,mazowieckie

11 700 000 zł650 m² 18 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesną rezydencję na sprzedaż, położoną w prestiżowej części Wilanowa - Zawadach. Nieruchomość To imponujący dom o powierzchni 650 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Popów

Popów,śląskie

650 000 zł212 m² 3 066,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 773 m²

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: - oferta 0% prowizji - - Na sprzedaż funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 140m , zlokalizowany w cichej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 099 900 zł136 m² 8 076 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom - Segment w stanie deweloperskim (lokal Zewnętrzny Prawy Skrajny) o powierzchni około 136 m2 , posadowiony na dużej działce o powierzchni ok. 400 m2,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij