dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 275 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 275 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zielona

Ratowice,dolnośląskie

1 199 000 zł139 m² 8 619,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Negocjuję w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiem na każde pytanie! oferta na wyłączność! Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

1 099 000 zł134 m² 8 185,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Bez pcc | bez prowizji Jabłonna 400 m od Warszawy! Nowe domy w zabudowie szeregowej w malowniczej Jabłonnie, tuż przy granicy z Warszawą. Domy w zabudowie szeregowej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Biłgoraj

Biłgoraj,lubelskie

387 000 zł238 m² 1 626,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż dom wolnostojący do remontu o powierzchni 236 m , z piwnicą i garażem. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Graniczna

Mikołów,śląskie

1 099 000 zł119 m² 9 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:333 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji bezpośrednio od właściciela bez prowizji Dom, który możesz zobaczyć zanim kupisz zapraszamy na kawę do domu pokazowego. Zobacz jakość wykonania na żywo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Liliowa

Nadarzyn,mazowieckie

2 090 000 zł222 m² 9 414,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:980 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Inwestycja Osiedle Forrest to kameralne osiedle przestronnych domów wolnostojących zlokalizowanych na ponad hektarowej działce w otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tomaszowice

Tomaszowice,małopolskie

2 429 000 zł279 m² 8 706,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 570 m²

Dom wolnostojący w stanie deweloperskim + dwie działki (16 arów + 9,7 ara) - Tomaszowice k. Krakowa | oferta na wyłączność realdom Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Brylantowa

Stare Grochale,mazowieckie

898 000 zł136 m² 6 627 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oaza ciszy I spokoju W zamkniętnej enklawie na prestiżowym osiedlu W otulinie puszczy kampinowskiej przy ul brylantowej W starych grochalach. Rewelacyjna, niepowtarzalna oferta domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wierzbowa

Namysłów,opolskie

609 000 zł82 m² 7 426,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 82m2 z ogrodem oraz wiatą Namysłowie. Opis nieruchomości Dom wybudowany w 2012r. Budynek mieszkalny składa się z: wiatrołap Kuchnia z salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

2 899 001 zł117 m² 24 852,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatni wolnostojący dom wykończony pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Królowy Most

Królowy Most,podlaskie

1 079 924 zł110 m² 9 817,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:643 m²

Malowniczo położony dom, 450 kroków od rzeki Płoska i 250 kroków od lasu (w samym sercu Puszczy Knyszyńskiej) zaledwie 205 km od Warszawy. : dla kogo? Dla osób, które marzą o własnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 190 000 zł240 m² 4 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:340 m²

Dom wolnostojący położony na Gumieńcach przy bardzo spokojnej ulicy , ale równocześnie z doskonałym dostępem do środków komunikacji , wszelkich instytucji , Centrum Handlowych itd. Dom posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Szymborska

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

610 000 zł78 m² 7 811,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:137 m²

Sprzedaż bezpośrednia! dla biura nieruchomości oraz podatku pcc! mw Biuro Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnych apartamentów oraz domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mosty

Mosty,pomorskie

1 150 000 zł163 m² 7 055,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Prezentujemy nietuzinkową nieruchomość nad morzem: dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w prężnie rozwijającej się okolicy, na granicy mostów/mechelinek i Rewy. Spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowe Sójki

Nowe Sójki,łódzkie

999 999 zł210 m² 4 761,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 826 m²

Dzień pokazowy tylko 12 kwietnia, zadzwoń i umów się na prezentację! uwaga! Sprzedaż tej nieruchomości odbywa się w trybie otwartego ofertowania - zatem przyjdź, zobacz i przekonaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jagiellońska

Legionowo,mazowieckie

1 039 000 zł90 m² 11 544,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:47 m²

Bez Prowizji | Na wyłączność | Gotowy do zamieszkania!_____ 5-pokojowy segment z prywatnym ogrodem - Bezczynszowy- legionowo Centrum powierzchnia: łącznie ok. 90 m2 powierzchni użytkowej 59,67.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Banino

Banino,pomorskie

759 000 zł114 m² 6 657,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

Wstęp: nowa Inwestycja w Baninie przy ulicy Dąbrowej - sześć budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Dla kogo?: -Dla osób potrzebujących więcej przestrzeni w domu czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Spokojna

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

349 800 zł170 m² 2 057,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 530 m²

Dom w Jastrzębiu-Zdroju ul. Spokojna - cisza, prywatność i ogromny potencjał Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 170 m , usytuowany na dużej, płaskiej działce 3530 m . Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

949 000 zł157 m² 6 056,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:359 m²

949 000 zł | Sprzedaż | 156,68 M2 | Segment skrajny | Solec | Konwalii | Gmina Góra Kalwaria nowa inwestycja W solcu W pobliżu konstancina - jeziorny przedsprzedaż! Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gulczewo

Gulczewo,wielkopolskie

429 000 zł120 m² 3 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:126 m²

Na sprzedaż funkcjonalny i zadbany dom jednorodzinny o powierzchni 120 m , położony na działce 126 m . Budynek wybudowany w 2007 roku, po generalnym remoncie w 2013, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Daszewice

Daszewice,wielkopolskie

1 450 000 zł166 m² 8 711 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:704 m²

Wyjątkowy, gotowy do zamieszkania, parterowy dom wolnostojący z 2021 roku w Daszewicach, położony na działce o powierzchni 704 m 2 Inwestycja rozpoczęta: 12.07.2019 r. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pomieczyńska Huta

Pomieczyńska Huta,pomorskie

1 449 000 zł242 m² 5 987,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Dom siedliskowy z dużą działką w sercu Kaszub. Pomieczyńska Huta, gmina Kartuzy. Zobacz wirtualny spacer/zdjęcia sferyczne Szanowni Państwo, z przyjemnością przedstawiam wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek, ul. Witosa

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

1 049 000 zł260 m² 4 034,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 631 m²

Na sprzedaż willa z dużą działką Jelcz-Laskowice, ul. Wincentego Witosa Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem willa z 1930 roku, o powierzchni ok. 250.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pęclin

Pęclin,mazowieckie

1 740 000 zł225 m² 7 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:539 m²

Dom na sprzedaż | działka 539 m | garaż 1-stanowiskowy Cena: 1 740 000 pln Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony na działce o powierzchni 539 m , w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szukalice

Szukalice,dolnośląskie

950 000 zł115 m² 8 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

bez pcc | IV 2026 | Wysoki standard! | Garaż! Ostatnie bliźniaki w promocyjnej cenie! Oferta bez podatku pcc oraz prowizji. Polecam na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 800 000 zł186 m² 9 677,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom wolnostojący z basenem - 5 pokoi, 2 tarasy, garaż na 2 auta - Pośród zieleni Lasu Chojnowskiego - Konstancin-Jeziorna, czarnów. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zabudowana - miłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 650 000 zł180 m² 9 189,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:338 m²

Dom 6 pokojowy, trzykondygnacyjny 179,56m2 znajdujący się na działce 338m2. Rok budowy domu to 1984 rok. W skład mieszkania wchodzi: 1. Parter: -salon z wyjściem na ogród; -kuchnia; -wc;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grudniowa

Mikołów,śląskie

850 000 zł138 m² 6 154,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:559 m²

Domy na Grudniowej - to osiedle składające się zaledwie z 10 budynków, z których 7 zostało już sprzedanych. Zakup bez pcc. Dom Diament to dom z poddaszem użytkowym. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Krypno Kościelne

Krypno Kościelne,podlaskie

469 000 zł120 m² 3 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Za cenę mieszkania - Twój własny dom z ogrodem w Krypnie Kościelnym! Szukasz alternatywy dla życia w bloku? Za cenę 40 m2 mieszkania możesz mieć pełnowymiarowy dom (107 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zuzanka

Podzamcze,śląskie

795 000 zł435 m² 1 828 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:792 m²

DO sprzedania dom Z widokiem na zamek ogrodzieniec w podzamczu. Idealny dla rodziny, pod działalność typu agroturystyka ale także świetna inwestycja. Tel Budynek murowany z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Margaretek

Kraków,małopolskie

2 890 000 zł300 m² 9 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Mamy przyjemność zaprezentować dom wolnostojący położony w Modlnicy tuż przy granicy z Krakowem. Dom położony jest na dziesięcioarowej działce, a jego powierzchnia użytkowa wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kminkowa

Kosakowo,pomorskie

1 199 000 zł165 m² 7 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:260 m²

Są nieruchomości, które od pierwszego kroku budują poczucie przestrzeni, światła i komfortu i dokładnie taka jest ta oferta. Na sprzedaż prezentujemy wyjątkowy dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stary Kisielin

Stary Kisielin,lubuskie

1 299 000 zł109 m² 11 917,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - Zielona Góra - Stary Kisielin Bardzo dobra komunikacja - 109 m2 (razem z garażem) - Działka 330 m2 - Blisko lasu Na sprzedaż funkcjonalny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ogrodowa

Sobolewo,podlaskie

790 000 zł131 m² 6 030,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż solidny, komfortowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 131,4 m2 w Sobolewie przy ul Ogrodowej. Doskonała lokalizacja kilka minut od Białegostoku, szkoła podstawowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

869 900 zł92 m² 9 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.93 m2 na działce ok.280 m2, usytuowanym w domu jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 030 000 zł182 m² 5 651,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:582 m²

Dom 4-pokoje | 117,41 m pow. Użytkowej | taras | pielgrzymowice Przedmiotem oferty jest dom jednorodzinny wybudowany według projektu Dom w Żurawkach 3 na działce o powierzchni około 594.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 308 825 zł137 m² 16 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc domy Z ogrodem Z widokiem na kopiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ochojno

Ochojno,małopolskie

890 000 zł105 m² 8 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Segment z 2024 roku z dużym ogrodem jako zielonym tarasem. Mieszkanie jak dom - zakup lokalu bez pozwolenia / dla obcokrajowców. Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej okazji zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy

Gdańsk,pomorskie

360 000 zł70 m² 5 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:373 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowego domu całorocznego na działce rod w Gdańsku Olszynce! atuty wybudowany w 2025 roku tylko 4 min do centrum Gdańska 2 sypialnie +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

780 000 zł105 m² 7 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Mamy do zaoferowania nieruchomość z wolnostojący dom o powierzchni 105 m2 w spokojnej dzielnicy Pyrzyc. Dom przeszedł solidną, całościową renowację w 2024 roku. Wymieniono co,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legionowo

Legionowo,mazowieckie

1 199 000 zł131 m² 9 152,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferta bez prowizji! Kupujesz bezpośrednio od Inwestora Prywatnego nowoczesny bliźniak 131 M | działka 450 M | ogrzewanie podłogowe na 3 kondygnacjach Prezentujemy wyjątkową inwestycję dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Kiełczów,dolnośląskie

2 100 999 zł212 m² 9 887,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 121 m²

Przedmiotem oferty jest klimatyczny dom z pięknie utrzymanym ogrodem. Nieruchomość posiada słoneczny salon z wyjściem na taras, wyodrębnioną jadalnię z widokiem na ogród, a także.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij