dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 320 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący

Aleksandrówek,łódzkie

190 000 zł45 m² 4 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:7 207 m²

Marzysz o niewielkim domu z dala od sąsiadów? Chciałbyś mieć do dyspozycji duży ogród albo własny kawałek lasu? Nie przeszkadza Ci dojazd drogą polną? Jeśli tak - zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Karkonoska

Karpacz,dolnośląskie

1 499 999 zł172 m² 8 733,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:463 m²

Oferta tylko u Nas! Na sprzedaż dom inwestycyjny w Górnym Karpaczu - ul. Karkonoska Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w świetnej lokalizacji w Karpaczu, idealna zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Żabieniec

Żabieniec,mazowieckie

850 000 zł86 m² 9 850,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:486 m²

850 000 zł | sprzedaż | 86 M2 | lokal W budynku jednorodzinnym dwulokalowym | żabieniec | gmina piaseczno Przedmiotem sprzedaży jest nowy dom w Żabieńcu pod Piasecznem wybudowany przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łagów

Łagów,dolnośląskie

697 000 zł177 m² 3 937,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 032 m²

Dom mieszkalno -użytkowy oddany do użytkowania w grudniu 2003 roku. Wykonany w technologii tradycyjnej - murowanej. Posiada prostą bryłę z jednym wykuszem przykrytym balkonem. Sprawia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łańcut,podkarpackie

725 000 zł155 m² 4 677,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 155 m2 usytuowany na działce 6,30 ar sprzedany w stanie deweloperskim. Inwestycja charakteryzuje się wysokim standardem wykonania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

689 000 zł130 m² 5 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:846 m²

W spokojnej, zielonej miejscowości Nowe Dąbie w gminie Łabiszyn, znajduje się na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 130 m . To idealna propozycja dla rodziny z dziećmi, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Leszno

Leszno,wielkopolskie

720 000 zł102 m² 7 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:788 m²

Dom wolnostojący w Lesznie | parterowy | 100m2 Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 102 m2 na działce o powierzchni 788 m2. Cena sprzedaży wynosi 720,000 zł.Rodzaj domu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Rolna

Dobrzykowice,dolnośląskie

935 000 zł94 m² 9 946,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż nowy, parterowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 94 m , położony na działce o powierzchni 450 m w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Chmieleniec,pomorskie

1 290 000 zł169 m² 7 633,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 095 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący, który zachwyca najwyższej jakości wykończeniem oraz nowoczesnymi rozwiązaniami. Położony na przestronnej działce o powierzchni 1100 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Osiedlowa

Nowy Sącz,małopolskie

945 000 zł180 m² 5 264,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:426 m²

Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Nowy Sącz, pow. nowosądecki, gm. Nowy Sącz opis domu Na sprzedaż oferujemy przytulny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gniezno,wielkopolskie

534 000 zł96 m² 5 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:444 m²

Oferta zarezerwowana Zapytaj agenta o wysokość wynagrodzenia za pośrednictwo w transakcji kupna przedmiotowej nieruchomości. Mamy przyjemność zaoferować Państwu atrakcyjny, bezczynszowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dąbrówki

Legnica,dolnośląskie

2 900 000 zł180 m² 16 111,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Na sprzedaż działka budowlana w samym sercu Legnicy przy ulicy Dąbrówki. Działka wraz z domem oraz zabudowaniami gospodarczymi o łącznej powierzchni 27 arów. Cena 2 900 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraków

Kraków,małopolskie

2 176 475 zł124 m² 17 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:124 m²

Biuro nie pobiera prowizji od kupującego W sprzedaży jeden z ostatnich domów w tej inwestycji. Tylko teraz w wyjątkowej cenie! Kameralne osiedle położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 777 777 zł160 m² 11 102,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Dobrze przemyślany i wygodny dom w zabudowie szeregowej usytuowany w cichej i spokojnej części Białołęki. To idealna oferta dla klientów szukających domu z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Porębska

Warszawa,mazowieckie

2 995 000 zł360 m² 8 319,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:643 m²

Piękny dwupiętrowy dom w spokojnej części dzielnicy Wawer! Prezentujemy wyjątkową nieruchomość zaprojektowaną przez architekta. Nieruchomość o powierzchni 360 m , to idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Podkowy

Warszawa,mazowieckie

995 000 zł92 m² 10 815,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Mamy przyjemność zaoferować Państwu cztery domy w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, które łączą w sobie komfort, przestronność oraz doskonałą lokalizację w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kopaczy

Złotoryja,dolnośląskie

399 000 zł137 m² 2 913,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:690 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość usytuowana obok Złotoryi miejscowość kopacz Rozpoczęta budowa domu parterowego z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wtórek-Parcele

Wtórek-Parcele,wielkopolskie

1 590 000 zł220 m² 7 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu wolnostojącego, położonego malowniczo w gminie Wilczyn, zaledwie 3 km od urokliwego jeziora Wiczyńskiego w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Stobierna

Stobierna,podkarpackie

552 000 zł129 m² 4 267,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Brak podatku pcc brak prowizji Good Life Nieruchomości przedstawia wyjątkową ofertę domów w zabudowie bliźniaczej, które będą wybudowane na podstawie projektu Archon - Dom w Riveach 16 gb,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dywity

Dywity,warmińsko-mazurskie

1 790 000 zł533 m² 3 359,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Część mieszkalna O powierzchni 125,36 m2 ** dwie hale o łącznej powierzchni 222,51 m2** budynek gospodarczo-biurowy o pow.153,61 m2 + strych 88 m2 ( po podłodze)** DZIAŁKA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bukowa

Bolszewo,pomorskie

1 100 000 zł135 m² 8 176,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:425 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej części Bolszewa w gminie Wejherowo. Nieruchomość została wybudowana w 2018 roku i znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wrzosy

Modlniczka,małopolskie

1 399 999 zł170 m² 8 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowoczesny segment z dużym ogrodem przy lesie | ok. 5,5 ara działki | Modlniczka - 5 min od Krakowa Na sprzedaż nowoczesny, dwupoziomowy segment mieszkalny położony w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przedwiośnie

Wrocław,dolnośląskie

990 000 zł93 m² 10 696,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 93 m , usytuowany na przestronnej działce o powierzchni około 700 m , zlokalizowany w zielonej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krasne,podkarpackie

2 270 000 zł220 m² 10 558,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przedstawiam Państwu piękny, nowoczesny dom w Krasnem. Główne informacje o nieruchomości: rok budowy 2025powierzchnia użytkowa 220m2100 m2 tarasu na piętrzedziałka 9 argaraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Rzeszów,podkarpackie

1 000 000 zł165 m² 6 060,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

W ofercie biura Rzeszowskie - nieruchomości posiadamy na sprzedaż dom wolnostojący na oś. Zalesie. Nieruchomość o powierzchni 125m2 + ok. 40m2 poddasza -do wykończenia wg. własnej aranżacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sułów

Sułów,małopolskie

799 000 zł153 m² 5 208,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:810 m²

Dom w Kupidynkach - nowoczesny bliźniak na dużej działce 8,1 ar | Sułów Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, realizowany według projektu Dom w kupidynkach` - cenionego za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wola Rogozińska

Wola Rogozińska,łódzkie

850 000 zł130 m² 6 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

*** tylko W home park nieruchomości! *** Oferuję do sprzedaży piękny dom z 2003 roku pod Zgierzem, usadowiony na dużej, świetnie zagospodarowanej działce, o powierchni 3700m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zwartowo

Zwartowo,zachodniopomorskie

430 000 zł141 m² 3 049,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 176 m²

R e Z E R W A C J A! Dom z ogrodem znajdujący się 8 km od Karlina, na dużej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nagietkowa

Rumia,pomorskie

1 300 000 zł483 m² 2 692,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:482 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Witanowice

Witanowice,małopolskie

795 000 zł122 m² 6 543,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 049 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom na sprzedaż w miejscowości Witanowice (pow. Wadowice) Powierzchnia całkowita budynku: 121,5 m Powierzchnia użytkowa: 97,25 m Duża działka: 20,49 ara.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rudno

Rudno,dolnośląskie

684 000 zł89 m² 7 685,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 89 m , położony w spokojnej i urokliwej miejscowości Rudno, na przestronnej działce o powierzchni aż 2500 m . Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

999 000 zł126 m² 7 902 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowa Inwestycja w atrakcyjnym rejonie! Pompa ciepła gruntowa. Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok .130 m2, posadowiony na bardzo ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zielona

Władysławów,mazowieckie

890 000 zł121 m² 7 355,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować segment w stanie deweloperskim blisko lasu w podwarszawskiej zielonej Lesznowoli. Dom usytuowany jest na osiedlu segmentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rychłocice

Rychłocice,łódzkie

450 000 zł114 m² 3 947,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szukasz parterowej, funkcjonalnej przestrzeni bez bezpośrednich sąsiadów, gdzie naprawdę można odpocząć? A może zależy Ci na przytulnym miejscu dla rodziny, z ogrodem i bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Gajków,dolnośląskie

719 000 zł87 m² 8 264,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:497 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący położony w Gajkowie przy ul. Polnej, zaledwie ok. 6 km od granic Wrocławia. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 497 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

1 689 000 zł278 m² 6 076 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedstawiamy nowoczesny Dom na sprzedaż , energooszczędny o wyjątkowo niskich kosztach utrzymania, w pełni wykończony i wyposażony. Dom ma powierzchni całkowitej ok. 280m2, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Komorów

Komorów,mazowieckie

2 950 000 zł290 m² 10 172,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 294 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wolnostojącego domu z 2006 r. z dużym ogrodem na osiedlu Ostoja- 7 minut spacerem od stacji kolejowej wkd Pruszków. W skrócie: dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kochanowskiego

Koło,wielkopolskie

350 000 zł350 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:139 m²

Na sprzedaż oferujemy przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny usytuowany w Kole ul. Jana Kochanowskiego. Nieruchomość położona jest w spokojnej, a jednocześnie doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Miła

Małujowice,opolskie

1 189 000 zł165 m² 7 211,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:765 m²

Zapraszam do zakupu domu na kameralnym osiedlu silver homes w Małujowicach Dom parterowy typu "stodoła" o powierzchni całkowitej 164,87m , w tym garaż 18,38 m + pomieszczenie 8,79.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nowy Rynek

Lublin,lubelskie

380 000 zł75 m² 5 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:75 m²

Na sprzedaż działka o powierzchni 265 m2 przy ul. Nowy Rynek 12 (dziesiąta, lublin) zabudowana domem parterowym o powierzchni 75 m2. Nieruchomość położona jest w cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Petrykiewicza

Lublin,lubelskie

970 000 zł183 m² 5 303,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:420 m²

Na sprzedaż duży dom o trzech kondygnacjach położony w Lublinie przy ulicy Petrykiewicza 9. Nieruchomość to gotowy do sprzedaży miejsc noclegowych obiekt, który w ostatnim czasie.