dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 281 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 281 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

850 000 zł122 m² 6 967,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:330 m²

Przytulny segment na przedmieściu. Mamy do zaoferowania segment przy lokalnej uliczce w północnej części Mińska Mazowieckiego. W sąsiedztwie domy jednorodzinne i ogródki działkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowe Aleksandrowo

Nowe Aleksandrowo,podlaskie

450 000 zł3 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 560 000 zł155 m² 10 065 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w okolicy Milanówka idealne miejsce dla rodziny. Na sprzedaż oferujemy komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, zrealizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Tadzino

Tadzino,pomorskie

435 000 zł75 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

| dom szkieletowy całoroczny | 75 m2 | 5 pokoi | taras Z ogrodem | blisko las | tadzino | Na sprzedaż dom szkieletowy o powierzchni 75 m2, położony w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Krakowska

Tarnów,małopolskie

134 000 zł30 m² 4 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:100 m²

Na sprzedaż oferowany jest nowoczesny domek mobilny o łącznej powierzchni 30 m , uwzględniającej przestronną antresolę oraz taras. Konstrukcja została solidnie ocieplona wełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Brzezie

Brzezie,kujawsko-pomorskie

450 000 zł230 m² 1 956,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:334 m²

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Wyjątkowa okazja inwestycyjna - dochodowy dom Z gotowym biznesem | tylko 450 000 zł Szanowni Państwo, ta oferta to coś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Arciechów

Arciechów,mazowieckie

800 000 zł110 m² 7 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom jednorodzinny w Arciechowie, gmina Radzymin Przedmiotem oferty jest nowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 110 m , z garażem i możliwością adaptacji poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Joniec-Kolonia

Joniec-Kolonia,mazowieckie

450 000 zł70 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:900 m²

Działka 900m2 z domem 70m2 położona w spokojnej okolicy, dobre miejsce na odpoczynek od codzienności. Dom wykonany z drewna szwedzkiego, z możliwością rozbudowy, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lindego

Gdańsk,pomorskie

3 099 000 zł321 m² 9 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:366 m²

Dom jednorodzinny | 321 m2 | 7 pokoi | 2 łazienki | 2 wc | taras | przestronne wnętrze | gdańsk strzyża | Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny, który znajduje się w urokliwej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Brzeg,opolskie

800 000 zł130 m² 6 134,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:323 m²

Idealne miejsce do życia nowoczesny dom w cichej lokalizacji otoczonej zielenią. Oferujemy przestronny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w kameralnej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wola Rzędzińska

Wola Rzędzińska,małopolskie

379 000 zł78 m² 4 871 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:797 m²

Na sprzedaż dom parterowy w stanie surowym zamkniętym położony w cichej i spokojnej okolicy nowoczesnych domów w Woli Rzędzińskiej! Dom realizowany został wedle projektu "dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jaworek

Jaworek,mazowieckie

370 000 zł105 m² 3 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:12 600 m²

Atrakcyjne siedlisko w niedużej miejscowości. Mamy do zaoferowania siedlisko składające się z trzech murowanych budynków w dobrym stanie technicznym: - trzypokojowego domu do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jaśminowa

Świebodzin,lubuskie

1 199 000 zł186 m² 6 442,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 322 m²

Rezerwacja do połowy lutego. Dom wolnostojący W atrakcyjnej cenie. Piętrowy dom wolnostojący położony W świebodzinie W bardzo dobrze skomunikowanej okolicy. Dom gotowy do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zielona Góra,lubuskie

870 000 zł278 m² 3 129,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:498 m²

Przestronny dom w zabudowie bliźniaczej położony na osiedlu Kwiatowym w dzielnicy Jędrzychów. Wyjątkowa lokalizacja, ukształtowane i przyjazne sąsiedztwo, pełne uzbrojenie terenu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 200 000 zł190 m² 11 579 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:799 m²

Wyjątkowa rezydencja położona w atrakcyjnej części bydgoskiego Miedzynia. Na 799 metrowej działce zaprojektowano budynek, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 144 000 zł153 m² 7 462,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:439 m²

Nowa inwestycja składa się z 10 domów jednorodzinnych o pow. 153m2 w zabudowie bliźniaczej w Jakubowicach Konińskich na działce 439 m2. Dodatkowa strych ok 50 m2. Około 2500m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Korzeniowskiego

Gdynia,pomorskie

5 555 555 zł500 m² 11 111 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:470 m²

!prestiżowa lokalizacja! piękny widok Apartamenty na Sprzedaż w Prestiżowej Lokalizacji Gdyni - Kamienna Góra Na sprzedaż oferujemy unikatowe apartamenty położone w najbardziej prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Nowy Łuszczewek,mazowieckie

1 499 000 zł270 m² 5 551,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Nowoczesny dom w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej ok. 270 m2 Częściowo wykończony ( łazienkami, podłogami, drzwiami ) Nieruchomość położna na działce 2619 m2 w formie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Maślakowa

Tupadły,pomorskie

480 000 zł51 m² 9 461,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Tylko U nas Na sprzedaż gotowy lokal mieszkalny znajdujący się w nowoczesnym kompleksie nadmorskich apartamentowców z własnym ogródkiem. Nieruchomość znajduje się przy lesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Lwowska

Ochojno,małopolskie

20 000 000 zł1 220 m² 16 393,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:17 000 m²

Rezydencja ochojno - 17.000 m prywatnej przestrzeni z panoramicznym widokiem na Kraków i Tatry. Na szczycie Pogórza Wielickiego, w miejscu, gdzie horyzont spotyka się z ciszą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 949 000 zł111 m² 17 574,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:598 m²

Wyjątkowy dom dla rodziny - ogród, świetna lokalizacja, strzyża / Wrzeszcz Na sprzedaż niezależny, dwupoziomowy lokal mieszkalny w domu jednorodzinnym dwulokalowym, położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Czynu Społecznego

Sulejówek,mazowieckie

980 000 zł120 m² 8 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowe domy w zabudowie szeregowej Sulejówek, ul. Czynu Społecznego Segment środkowy tylko 960 000 zł Segment skrajny 980 000 zł Nie zwlekaj wybierz swój dom, zanim zniknie z rynku! Tylko 2 domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Lublin,lubelskie

1 949 000 zł190 m² 10 257,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wyłącznie w naszym biurze komfortowy, wolnostojący dom o wysokim standardzie z 2011 roku. Położony w dzielnicy Sławin, w pierwszej linii zabudowy, przy głównej ulicy. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szarych Szeregów

Lubliniec,śląskie

649 000 zł120 m² 5 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:769 m²

Dom jednorodzinny na sprzedaż Lubliniec, ul. Szarych Szeregów

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Serocka

Wodynie,mazowieckie

230 000 zł150 m² 1 533 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 791 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym na dużej działce pod Siedlcami - idealne miejsce do zamieszkania Oferujemy do sprzedaży dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni ok. 150.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kawęczyńska

Warszawa,mazowieckie

43 528 zł1 352 m² 32,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:745 m²

Syndyk Masy Upadłości ogłasza konkurs ofert na sprzedaż udziału 20/2160 w prawie własności nieruchomości gruntowej zabudowanej, stanowiącej działkę ewidencyjną nr 87/6 z obrębu 4-14-05,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Asnyka

Dziekanów Leśny,mazowieckie

1 649 000 zł158 m² 10 436,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:760 m²

Wille Asnyka Twój dom 70m od bram Puszczy Kampinoskiej! Szukasz azylu, w którym zapach lasu towarzyszy Ci każdego ranka, a nowoczesna technologia zapewnia spokój i oszczędności? Odkryj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kochanowskiego

Koło,wielkopolskie

495 000 zł160 m² 3 093,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Rezerwacja! Szukasz przestronnego domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Ta nieruchomość to idealne połączenie komfortu, funkcjonalności i świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Jana III Sobieskiego

Wojkowice,śląskie

349 000 zł110 m² 3 172,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:490 m²

Oferujemy do sprzedaży dom zlokalizowany w Wojkowicach przy ul. Jana III Sobieskiego 304 , na działce ewidencyjnej nr 637/2 , obręb Żychcice. Powierzchnia działki wynosi ok. 480 m Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Janów Podlaski

Janów Podlaski,lubelskie

778 000 zł163 m² 4 773,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 336 m²

Na sprzedaż dom z pięknie zagospodarowaną działką, położony w miejscowości Janów Podlaski. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 147m2 (całkowita 163m2) składa się z: parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 569 900 zł130 m² 12 082,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

| oferta na wyłączność - bez prowizji dla kupującego | Prezentujemy Państwu wyjątkowy, nowoczesny dom w zabudowie szeregowej położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 320 000 zł157 m² 8 411,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:288 m²

Ostatni wolny | skrajny segment Z największym ogrodem Bliźniak gotowy do odbioru | idealny dla rodziny | dobra cena Na sprzedaż ostatni, skrajny segment F1 w kameralnej, nowej inwestycji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dąbka

Wejherowo,pomorskie

990 000 zł115 m² 8 586,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:223 m²

Poszukujesz domu jednorodzinnego, połowy bliźniaka a może mieszkania z doskonałą komunikacją w kameralnym miejscu i pełną infrastrukturą, to ta nieruchomość na pewno spełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Biała

Baranowo,wielkopolskie

1 499 000 zł108 m² 13 856,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta wyłącznie W easy-home Polecam do kupna piękny dom w zabudowie bliźniaczej położony w super lokalizacji w Baranowie o łącznej powierzchni 108,18 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pietrzykowice,śląskie

720 000 zł136 m² 5 294,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 796 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym, formalnie w trakcie budowy, według projektu archon Dom w renklodach 4, na działce, z której rozciąga się niczym nieograniczony widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Walentego

Rzeszów,podkarpackie

748 845 zł111 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia nowe osiedle domów w zabudowie szeregowej z garażami w bryle budynku. Domy powstają na widokowej działce na osiedlu Matysówka w Rzeszowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Danowskie,podlaskie

699 000 zł132 m² 5 279,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, wolnostojący dom położony w malowniczej miejscowości Danowskie, gmina Nowinka tylko 20 km od Augustowa i Suwałk. To idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

450 000 zł61 m² 735,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 825 m²

Wyjątkowa okazja! Funkcjonalny dom wolnostojący w spokojnej okolicy Kielc idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny Przedstawiamy Państwu dom wolnostojący położony w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Międzyrzecze Górne