dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 307 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 307 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Konarskiego

Jasło,podkarpackie

236 000 zł69 m² 3 420,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:412 m²

Sprzedam część domu jednorodzinnego w miejscowości Jasło, w województwie podkarpackim. Atrakcyjnie położona nieruchomość w sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. W pobliżu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kościelec,śląskie

449 000 zł104 m² 4 317,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Neo Nieruchomości prezentuje dom wolnostojący w miejscowości Kościelec. Szukasz domu po generalnym remoncie, z dużą działką i potencjałem rozbudowy? Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

782 000 zł112 m² 6 955,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Marzysz o własnym domu z ogródkiem, gdzie dzieci będą mogły bezpiecznie bawić się na świeżym powietrzu, a Ty odpoczniesz po pracy w ciszy i zieleni? Poznaj wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Szewce,dolnośląskie

1 299 000 zł156 m² 8 316,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny Bliźniak z garażem i ogrodem w Szewcach. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w Szewcach gm. Wisznia Mała - bliźniak o powierzchni użytkowej 156.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

600 000 zł178 m² 3 367 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nieruchomość z potencjałem w świetnej lokalizacji Brwinowa, ok.1 km od PKP. Dom - 1/2 Bliżniaka o powierzchni całkowitej 178 m2. Z uwagi że budynek jest do kapitalnego remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Grottgera

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

217 000 zł71 m² 3 056,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż lokal mieszkalny w domu wolnostojącym Gorzów Wielkopolskim. Oferujemy lokal mieszkalny położony na piętrze domu wolnostojącego w jednej z popularnych i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Słupsk,pomorskie

599 000 zł159 m² 3 767,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:294 m²

Na sprzedaż funkcjonalny segment w zabudowie szeregowej, położony w atrakcyjnej i spokojnej części Słupska. Nieruchomość daje duże możliwości aranżacyjne. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Częstochowa,śląskie

760 000 zł257 m² 2 957,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

-dom dzielnica lisiniec- do sprzedaży dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 181 mkw ( powierzchnia całkowita 257mkw) zmodernizowany o architekturze typu "kostka", położony w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Akacjowa

Magdalenka,mazowieckie

1 890 000 zł199 m² 9 487,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 863 m²

1 890 000 zł | sprzedaż | 199 m2 | dom jednorodzinny wolnostojący | działka 1863 m2 | magdalenka | gmina lesznowola rezerwacja! Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobczyce

Dobczyce,małopolskie

749 000 zł96 m² 7 802,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Domy w zabudowie bliźniaczej - Milenijne Wzgórze, dobczyce (skrzynka) Inwestycja wybudowana i oddana do użytkowania! Oferujemy nowoczesne domy o powierzchni 96 m , z funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

789 900 zł120 m² 6 566 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa inwestycja! Termin oddania II kwartał 2025 r. Dom w pięknym rejonie dla Ciebie. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie przedstawiamy do sprzedaży Do - 1/2 Bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

470 000 zł170 m² 2 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż: przestronny dom z ogromnym potencjałem Kostomłoty Drugie, ul. Laskowa Szukasz nieruchomości, którą urządzisz dokładnie według własnej wizji? A może szukasz domu, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Karolinki

Piaseczno,mazowieckie

1 230 000 zł120 m² 10 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:214 m²

Ogłoszenie bezpośrednie. Dziękuję pośrednikom. Segment środkowy dwupoziomowy dla rodziny. Powierzchnia 120m (podstawa 60m) Dodatkowa przestrzeń to strych ( na całej powierzchni domu) Gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Partyzancka

Opole,opolskie

920 000 zł94 m² 9 839,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Połowa bliźniaka w opolskiej dzielnicy Półwieś ( okolice ul. Partyzanckiej) Rozkład pomieszczeń: parter: - salon z aneksem kuchennym - toaleta - hol Piętro: - sypialnia główna - dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Gowidlino

Gowidlino,pomorskie

225 000 zł20 m² 11 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:486 m²

Na sprzedaż oferuję urokliwy, drewniany domek letniskowy o niepowtarzalnym klimacie - pachnący drewnem, zadbany, gotowy do użytkowania, zaledwie 300 m od jeziora Gowidlińskiego (numer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

1 220 000 zł124 m² 9 878,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:639 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom o powierzchni 123,5m2 położony w spokojnej okolicy Kamienia Pomorskiego. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. Dom położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 500 000 zł170 m² 8 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:660 m²

Dom W józefowie | 170 m | blisko świdra | bliźniak | duża działka | wszystkie media | bez pcc Na sprzedaż nowoczesna połowa bliźniaka położona w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

734 900 zł90 m² 8 138,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy w Grodzisku Mazowieckim, położony na działce o powierzchni ok. 200 m, w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal jest już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mrocza

Mrocza,kujawsko-pomorskie

549 000 zł125 m² 4 392 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:618 m²

Dzień dobry. NA sprzedaż oferujemy: dom jednorodzinny w stanie deweloperskim. Budynek w zabudowie bliźniaczej: - powierzchnia całkowita 125 m2 - powierzchnia użytkowa prawie 100 m2 - działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żarowo

Żarowo,zachodniopomorskie

739 000 zł80 m² 9 237,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:473 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej wykończony pod klucz. Nieruchomość położona w Żarowie zaledwie 5 km od Stargardu, około 30 km od Szczecina, oraz 10 km od jeziora Miedwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

1 195 000 zł350 m² 3 414,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:210 m²

Dom jednorodzinny z 1988 roku w doskonałej lokalizacji na Sławinie o powierzchni całkowitej ok.350 m2 i użytkowej ok 210 m2 usytuowany na działce o powierzchni 450 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kiełczów,dolnośląskie

1 069 000 zł130 m² 8 223,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:73 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej w podwrocławskim Kiełczowie o powierzchni 130 m2 z garażem w bryle budynku oraz pięknym ogrodem. Dom dwupoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

1 700 000 zł168 m² 10 119 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

| na sprzedaż wolnostojący, 5-pokojowy dom o pow. użytkowej 136 m2 (pow. 168 m2 z garażem) zlokalizowany Bieniewicach w gminie Błonie. Odległości: 6 km do węzła autostrady A2, 600m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

1 199 000 zł85 m² 14 102,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:269 m²

Na sprzedaż skrajny segment w zabudowie szeregowej w podwrocławskim Kiełczowie o powierzchni 85,02 m2. Dom dwupoziomowy z użytkowym poddaszem, pięknym dużym ogrodem (269m2), tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Platynowa

Nowa Wieś Malborska,pomorskie

1 480 000 zł192 m² 7 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie to tutaj. Ten dom przy ul. Platynowej w Nowej Wsi Malborskiej właśnie taki jest. Przestrzeń, światło i harmonia z naturą tworzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Waszyngtońska

Grabówka,podlaskie

735 000 zł120 m² 6 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej - Grabówka, ul. Waszyngtońska Na sprzedaż oferuję segment środkowy o powierzchni użytkowej 120 m2, z własną działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Blakówka

Rudnik,małopolskie

945 000 zł200 m² 4 725 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:800 m²

Blakówka - 30km od Krakowa Dom 8 pokojowy z działką Miejsca garażowe 200m2 Działka - 8 ar (800m2) Lokalizacja cisza, natura i świetna komunikacja Dom położony jest w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Jagodowo

Jagodowo,kujawsko-pomorskie

600 000 zł88 m² 6 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Zapraszamy do zapoznania się Z ofertą nowoczesnej inwestycji W jagodowie zaledwie kilkanaście minut od bydgoszczy! Jeśli masz dosyć mieszkania w bloku i marzysz o domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Prętowa

Warszawa,mazowieckie

2 550 000 zł217 m² 11 772,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

Riverside residence | luksusowe domy W zabudowie bliźniaczej W wilanowie-zawadach Gotowe do odbioru w I kwartale 2026 | Garaż | Ogród | Stan deweloperski | Pompa ciepła | Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nagietkowa

Rumia,pomorskie

1 200 000 zł465 m² 2 580,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kraków

Kraków,małopolskie

849 000 zł115 m² 7 382,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Wrząsowice, 5min od Krakowa Możliwość spotkania w weekend zakup od dewelopera - bez prowizji - domy Z pozwoleniem na użytkowanie - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Poznańska

Wołomin,mazowieckie

4 499 000 zł480 m² 9 372,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 653 m²

Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w Wołominie przestronny, wolnostojący dom o wysokim standardzie, zlokalizowany na terenie parku krajobrazowego. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Występ

Występ,warmińsko-mazurskie

879 000 zł186 m² 4 715,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 000 m²

Wprowadzenie Prezentujemy dom z dużym potencjałem do remontu o powierzchni 186,4 m2 (powierzchnia użytkowa 150 m2) z dużą działką 3500 m2 oraz dużym magazynem i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podgórna

Wieliszew,mazowieckie

820 000 zł140 m² 5 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Cena promocyjna 820.000 zł - AKTUALNA TYLKO DO 31 MAJA 2026 R. Na sprzedaż nowoczesny dom dwulokalowy (1/2 Bliźniaka - pow. całkowita -140m2), położony w Wieliszewie na ul. Podgórnej 42. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

1 800 000 zł300 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 340 m²

Spokój, przestrzeń i prywatność. Dom wolno stojący dla Ciebie na pięknie zagospodarowanej działce 3.340 m2 dom z ogrodem, altaną, domkiem dla dzieci, garażem na 2 samochody. Pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piotrkowice

Piotrkowice,małopolskie

1 499 000 zł532 m² 2 818 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Wyjątkowy dom w Piotrkowicach komfort, natura i prestiż. Zapraszam do odkrycia niepowtarzalnej nieruchomości położonej na malowniczym wzgórzu w Piotrkowicach, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gostyń

Gostyń,wielkopolskie

579 900 zł95 m² 6 086,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:265 m²

Atrakcyjne, dwukondygnacyjne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z własnym ogródkiem 265m2 na Osiedlu Nowoczesnych Domów w Brzeziu. Kolejny etap domów bliźniaczych będzie oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym otwartym Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

675 000 zł129 m² 5 232,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:393 m²

Dom w wyjątkowej lokalizacji przy Puszczy Niepołomickiej - projekt Archon Dom w Sasankach` Na sprzedaż dom jednorodzinny realizowany według cenionego projektu Archon - Dom w Sasankach`,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Gorzyce,śląskie

749 000 zł176 m² 4 260,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Nowoczesny I przestronny dom W znakomitej lokalizacji *** oferta na wyłączność *** Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż nowoczesny i nieszablonowy dom w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Prętowa

Warszawa,mazowieckie

2 550 000 zł217 m² 11 772,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Riverside residence | luksusowe domy W zabudowie bliźniaczej W wilanowie-zawadach (272,2 m2 powierzchnia całkowita) Gotowe do odbioru w IV kwartale 2025 | Ogród | Stan deweloperski | Pompa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Marianka

Marianka,lubelskie

750 000 zł105 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do zakupu parterowy dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni 105 m2, usytuaowany na działce o pow. 1000 m2 w miejscowości Marianka blisko Niedrzwicy. Zeswtawienie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij