dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 276 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 276 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

959 000 zł130 m² 7 366,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:88 m²

Dom w zabudowie szeregowej - szereg środkowy o powierzchni użytkowej 130,18 m na działce o pow. 88,21m2, duży dom zaprojektowany na potrzeby wymagającego klienta dom dla całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Skórzewo

Skórzewo,wielkopolskie

1 499 000 zł170 m² 8 817,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 106 m²

Oto twój wymarzony dom! Polecam ten elegancki, wolnostojący dom jednorodzinny, który zachwyca zarówno swoją funkcjonalnością, jak i estetyką. Położony jest w miejscowości Dąbrowa pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Trzebnicka

Domaszczyn,dolnośląskie

899 000 zł80 m² 11 241,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesne domy parterowe pod Wrocławiem Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży inwestycji zlokalizowanej w Domaszczynie. To doskonała propozycja dla osób poszukujących domu w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kościelna

Skrzeszew,mazowieckie

899 000 zł150 m² 5 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:730 m²

NA sprzedaż: nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w Skrzeszewie (150 m + 30 m ) Nowo powstająca wyjątkowa inwestycja: komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osolin

Osolin,dolnośląskie

1 279 000 zł276 m² 4 634,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:969 m²

Marzysz o spokojnym domu w malowniczej okolicy, z dogodnym dojazdem do Wrocławia? Ta wyjątkowa oferta spełni Twoje oczekiwania! Na sprzedaż przedstawiamy zadbany, wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Mąkołowska

Tychy,śląskie

989 000 zł178 m² 5 545,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:861 m²

||| zamieszkaj W domu Z śródziemnomorskim klimatem ||| ||| na sprzedaż ||| || nietuzinkowy dom W zabudowie bliźniaczej, stan deweloperski ||| || tychy, ul. Mąkołowska 107a || 350.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Brenna

Brenna,śląskie

2 200 000 zł350 m² 6 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 980 m²

Gotowy biznes w Beskidach: wyjątkowy Pensjonat z apartamentem w Brennej i projektem rozbudowy. Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży w pełni funkcjonującego obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Witaniów

Witaniów,lubelskie

4 500 000 zł315 m² 14 285,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:65 254 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem, znajdująca się w Witaniowie w gminie Łęczna, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowa Wola

Nowa Wola,mazowieckie

1 300 000 zł100 m² 13 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Wyjątkowy dom bezczynszowy z ogrodem - Nowa Wola - blisko Warszawy - 1.300.00 zł Jeśli szukasz miejsca, które łączy komfort domu z szybkim dostępem do miasta - ta nieruchomość spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

679 000 zł99 m² 6 875,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:768 m²

Wyjątkowy dom pod Bydgoszczą - przestrzeń, komfort i spokój, na który zasługujesz! Jeśli marzysz o miejscu, które łączy nowoczesność, funkcjonalność i ciszę spokojnej okolicy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Zacherta

Supraśl,podlaskie

759 000 zł130 m² 5 856,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Marzysz o domu, który łączy w sobie komfort mieszkania i przestrzeń do oddechu? Oto segment dwukondygnacyjny o powierzchni całkowitej 129,6 m2, w Supraślu - z tarasem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

500 000 zł90 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:168 m²

Dom wolnostojący w Grodzisku Mazowieckim świetna lokalizacja, duży potencjał inwestycyjny. Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 90 m, położony na działce o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

1 059 600 zł133 m² 7 964,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:153 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie bliźniaczej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Cyprysowa

Skrzeszew,mazowieckie

1 450 000 zł170 m² 8 529,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:680 m²

Na sprzedaż piękny dom o powierzchni 170 m , położony na zamkniętym, monitorowanym i strzeżonym osiedlu w cichej, spokojnej okolicy Skrzeszewa. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bursztynowa

Poznań,wielkopolskie

1 490 000 zł209 m² 7 132,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:654 m²

Polecamy do kupna niezwykle komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w świetnej lokalizacji na Umultowie w Poznaniu (prawa połowa bliźniaka zaznaczona na niektórych zdjęciach).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wąwelnica

Wąwelnica,zachodniopomorskie

835 000 zł125 m² 6 667,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:443 m²

-Oferta na wyłączność- na sprzedaż komfortowy 5 pokojowy budynek mieszkalny jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej z garażem w bryle budynku, na działce o powierzchni 454 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Mrzezino,pomorskie

3 500 000 zł189 m² 18 480,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 956 m²

Oferta jedyna W swoim rodzaju - nowoczesny dom przy lesie na działce 7000 M2! Na sprzedaż dom o powierzchni 189,39 m2 znajdujący się w malowniczej miejscowości Mrzezino.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Deszczno

Deszczno,lubuskie

2 500 000 zł52 000 m² 48,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:52 000 m²

Gospodarstwo rolne o pow. 5,2 ha w skład którego wchodzą: - dom wolnostojący ( poniemiecki - parterowy z poddaszem użytkowym, ocieplony ) o pow. użytkowej ok. 180 m2. 5 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kijas,śląskie

1 320 000 zł228 m² 5 802,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 386 m²

Kijas, gm. Konopiska, pow. częstochowski - na sprzedaż nowoczesny dom wśród natury. Oferta dostępna tylko W wgn. W skład oferowanej nieruchomości wchodzi dom z poddaszem mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karłowice

Karłowice,dolnośląskie

3 950 000 zł320 m² 12 343,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

- oferta Premium- tylko w naszym biurze. Willa Z duszą I historią! al. Boya-Żeleńskiego, wrocław Dom, w którym czas zwalnia, a każdy detal opowiada swoją historię. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kiełczów,dolnośląskie

1 249 000 zł105 m² 11 895,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:234 m²

Na sprzedaż skrajny segment w zabudowie szeregowej w podwrocławskim Kiełczowie o powierzchni 105 m2 z pięknym ogrodem. Dom dwupoziomowy z użytkowym poddaszem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Muszkowo

Muszkowo,lubuskie

359 000 zł121 m² 2 966,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Nieruchomość zabudowana , zlokalizowana w Muszkowie ( woj. lubuskie ,powiat sulęciński, gmina Krzeszyce ) na działce o pow. 31 a. Zabudowa: - dom wolnostojący : 3 pokoje, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krasne,podkarpackie

698 000 zł144 m² 4 847,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Biuro Na Miarę Nieruchomości przedstawia ofertę nowych domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 144m2 w stanie surowym zamkniętym z elewacją oraz fotowoltaiką. Domy oddawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pabianice

Pabianice,łódzkie

950 000 zł188 m² 5 053,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:557 m²

Oferta dotyczy sprzedaży domu piętrowego o pow. użytkowej 188 m +poddasze ok 50m do aranżącji. Dom w stanie do zamieszkania, na działce o pow. 557 m . Budynek składa sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Librantowa

Librantowa,małopolskie

879 000 zł200 m² 4 395 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

- miejscowość: librantowa (gmina Chełmiec) - Powierzchnia domu: 200mkw - Powierzchnia działki: 14 ar - 6 pokoi - widok na Tatry - Media: woda miejska, prąd, gaz, oczyszczalnia przydomowa Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Parkowa

Skoczów,śląskie

740 000 zł152 m² 4 868 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:332 m²

Dom W skoczowie, super lokalizacja, powierzchnia użytkowa 107 m2, działka o powierzchni 332m2. Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w wyjątkowej lokalizacji, ul. Parkowa. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pogorzelec

Pogorzelec,mazowieckie

950 000 zł120 m² 7 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom jednorodzinny Dom położony w bardzo cichej i spokojnej okolicy, przy drodze bez wylotu. Idealna propozycja dla rodzin oraz osób poszukujących komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Odrano-Wola

Odrano-Wola,mazowieckie

1 600 000 zł330 m² 4 848,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom wolnostojący ok.330 m | działka 1300 m | Odrano Wola k. Grodziska Mazowieckiego | potencjał inwestycyjny. Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni ok. 330 m (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

2 590 000 zł233 m² 11 133,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:534 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu o powierzchni 232 m2 na nowopowstającym kameralnym osiedlu w Powsinie. :atuty nieruchomości - powierzchnia 232 m2 -zaplanowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Buforowa

Iwiny,dolnośląskie

1 098 000 zł148 m² 7 418,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:308 m²

Dom premium | bez prowizji | żerniki wrocławskie Powierzchnia: 120m + poddasze 28m Powierzchnia działki: 246m Termin oddania: III kwartał 2027 Sym. Ap_5a.2 Cena regularna: 1.099.000zł Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

1 200 000 zł325 m² 3 690,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:601 m²

Na sprzedaż oferujemy piękny dom w Szczawnie Zdroju o powierzchni 325,18 m2. Dom składa się z piwnicy, parteru oraz piętra. W skład piwnicy wchodzi kotłownia, pralnia, łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Techniczna

Boguchwała,podkarpackie

749 000 zł109 m² 6 871,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Przedsprzedaż jedyne 4 dom W cenie mieszkania na nowym osiedlu w Boguchwale przy ul. Technicznej, inwestycja składająca się z 4 budynków w zabudowie szeregowej, łącząca miejską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

1 699 000 zł221 m² 7 687,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Makler poleca: na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w Łochowie, w spokojnej i bezpiecznej okolicy, z malowniczymi widokami oraz bardzo dobrym dojazdem do Bydgoszczy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 880 000 zł488 m² 5 901,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:416 m²

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży kamienicy z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łośno

Łośno,lubuskie

999 000 zł130 m² 7 684,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 322 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący w Łośnie gm. Kłodawa ok 15km od Gorzowa o pow. ok.130 m2 Usadowiony na działce o pow.4322 m2. W domu na parterze duży salon z jadalnią, kuchnią,.