dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 282 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 282 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wojska Polskiego

Skawina,małopolskie

1 400 000 zł120 m² 11 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 452 m²

Dom w Skawinie + mieszkanie 75m2 w osobnym budynku nad garażami. Do sprzedaży: 1)dom wolnostojący: parterowy dom, z 2003r z nieużytkowym poddaszem, o pow. 116m2, w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łęgowo,pomorskie

1 200 000 zł149 m² 8 046,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:404 m²

Oferujemy wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany z pasją dla własnych potrzeb. Nieruchomość składa się z 4-pokoi, 3- łazienek, garderoby i pięknej kuchni. Urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ślęza

Ślęza,dolnośląskie

1 490 000 zł130 m² 11 461,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:335 m²

Nowoczesny dom z ogrodem w zielonej okolicy pod Wrocławiem Na sprzedaż nowoczesny, przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany w 2017 roku, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

990 000 zł154 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:771 m²

Na sprzedaż 4 pokojowy nowoczesny dom w stanie deweloperskim, zaledwie 10km od Kołobrzegu w miejscowości Charzyno! Cena 990 000 zł (brutto) Dom ma powierzchnię 154m2(użytkowa 121m2)i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Parkowa

Masłomiąca,małopolskie

890 000 zł134 m² 6 641,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Home Expert oferuje do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w przepięknej lokalizacji Masłomiącej. Ta malownicza miejscowość położona w gminie Michałowice, oddalona od Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ludwin-Kolonia

Ludwin-Kolonia,lubelskie

1 930 000 zł166 m² 11 661,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Dom 30 kilometrów od Lublina wybudowany z myślą o sobie. Nieruchomość położona w miejscowości Ludwin-Kolonia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Grzechynia

Grzechynia,małopolskie

415 000 zł42 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:934 m²

Na sprzedaż nowy dom rekreacyjny w Grzechyni o powierzchni użytkowej 41,5 m , położony na działce 934 m w wyjątkowej lokalizacji bezpośrednio przy górskim potoku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Słonawy,wielkopolskie

570 000 zł85 m² 6 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowo powstające Osiedle Słonawy Nad brzegiem Warty składające z 10 budynków mieszkalnych z ogródkami Aktualnie powstaje I etap sprzedaży składający się z 18 lokali mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łęg

Łęg,dolnośląskie

849 000 zł120 m² 7 058,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:741 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! Gorąco polecam dom wolno stojący w gminie Jelcz-Laskowice Dom o pow 120,28 mkw składa się z: parter: 71,50 m2 1. Wiatrołap 1,99 m2 2. Hall 3,53 m2 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

859 000 zł104 m² 8 250,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zapraszamy do zakupu domu w nowej inwestycji położonej w Grodzisku Mazowieckim. W otoczeniu zieleni powstaję dom z czterema segmentami o dwóch kondygnacjach. Wszystkie lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pułaskiego

Kutno,łódzkie

980 000 zł130 m² 7 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:630 m²

Na sprzedaż funkcjonalny i przestronny dom o powierzchni 130 m, położony w centrum Kutna, w wyjątkowo spokojnej i cichej okolicy. To idealne miejsce dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

2 750 000 zł326 m² 8 435,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Do sprzedania dom, idealny dla j rodziny (2+2 lub 2+3) szukającej ciszy i spokoju. Parter budynku to otwarta kuchnia połączona z częścią jadalną i salonem (z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł144 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:94 m²

Piękny, słoneczny i ustawny dom o pow. 144 m2 na działce o pow. 94 m2 na nowym, spokojnym, ogrodzonym osiedlu z 2025 r. w warszawskim Wawrze w okolicy ul. Skalnicowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

830 000 zł219 m² 3 789,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Oferta tylko u nas! Klucze w biurze. Makler Nieruchomości polecają na sprzedaż działkę zabudowaną, (o pow. 370m2,) solidnym i bardzo przestronnym domem w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Bystre,podkarpackie

530 000 zł60 m² 8 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:773 m²

Na sprzedaż drewniany dom jednorodzinny o powierzchni 60 m , położony w urokliwej miejscowości Bystre, gmina Baligród, na działce o powierzchni 7 arów, w otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. 1 Maja

Strzebiń,śląskie

289 000 zł93 m² 3 092,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:468 m²

BMC Nieruchomości prezentuje Dom na sprzedaż - Strzebiń, gmina Koszęcin. Na sprzedaż klimatyczny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 93,45 m , usytuowany na działce 468 m w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

1 112 960 zł133 m² 8 365,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:259 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie bliźniaczej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sienkiewicze

Sienkiewicze,podlaskie

1 250 000 zł228 m² 5 482,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 951 m²

Atrakcyjny dom parterowy w malowniczej miejscowości Sienkiewicze (gmina Choroszcz). Nieruchomość wyróżnia się niestandardowym projektem oraz wysoką jakością zastosowanych materiałów, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzozowa

Tokary,pomorskie

1 285 000 zł149 m² 8 597,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 399 m²

Nowoczesny dom premium 149,47 m z 2024. Piękny ogród. Gotowy do zamieszkania Szukasz domu, który zapewni Ci komfort, prywatność i wysoki standard wykończenia, a jednocześnie będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Przebieczany

Przebieczany,małopolskie

949 000 zł154 m² 6 159,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Nowe domy W zabudowie bliźniaczej z garażami N20 Nieruchomości oferuje nowe domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok.138 m 2 (154 m 2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

2 800 000 zł409 m² 6 845,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 307 m²

Dom położony jest w niezwykle malowniczej okolicy, otoczony starodrzewem, który zapewnia prywatność i niepowtarzalny klimat. To idealne miejsce dla osób poszukujących ciszy, odpoczynku oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaroszowa Wola

Jaroszowa Wola,mazowieckie

1 249 000 zł216 m² 5 782,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyobraź sobie poranek w ogrodzie pełnym zieleni, śpiew ptaków dobiegający z pobliskiego lasu i spokój, którego trudno doświadczyć w mieście. A jednocześnie tylko 25 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

3 550 999 zł240 m² 14 795,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 798 m²

Przedmiotem oferty jest klimatyczny dom z ogrodem, znajdujący się we Wrocławiu zaledwie 1,5km od Parku Tysiąclecia. Nieruchomość posiada wolnostojący dwustanowiskowy garaż, domek narzędziowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Głowackiego

Kobylnica,pomorskie

593 148 zł114 m² 5 219,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:494 m²

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości w drodze licytacji elektronicznej: położonej pod adresem ul. Głowackiego 42a, 76-251 Kobylnica Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

1 299 900 zł166 m² 7 821 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowy Przestronny Dom. Piękny Rejon. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 166 m2, położonego na ustawnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Urle

Urle,mazowieckie

450 000 zł100 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:980 m²

Na sprzedaż nieruchomość z dwoma domami na działce położona w miejscowości Urle, gmina Jadów, powiat wołomiński. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mosty,pomorskie

1 215 000 zł132 m² 9 198,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:333 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej 6 pokojowy w stanie deweloperskim i dwoma miejscami postojowymi w Mostach gmina Kosakowo. Wyobraź sobie poranek z filiżanką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rzeczyca

Rzeczyca,lubelskie

550 000 zł200 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:22 569 m²

Szczegółyz Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego: klasa bonitacyjna gleby: 1a, pszenna, najlepsza (brązowy kolor na załączonej mapie) Uwaga: sprzedaż z kowr, umowa warunkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 099 000 zł120 m² 9 134,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:308 m²

Cenisz sobie bliskość natury, ale nie chcesz rezygnować z wygody miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120,31.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jeziorki,wielkopolskie

695 000 zł133 m² 5 213,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Rezerwacja! Dom jednorodzinny z dużą działką w otoczeniu lasów - Jeziorki, gm. Kaczory Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Piotrkowice,małopolskie

799 000 zł358 m² 2 233,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 149 m²

Dom w Piotrkowicach. Zmiana oferty- w starej cenie dom Z większą działką Jest to opcja: - dla dużej rodziny, - dla dwóch rodzin, - dla mechanika, który oprócz domu szuka miejsca na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Warszawa,mazowieckie

2 890 000 zł192 m² 15 074,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:651 m²

Nowoczesna architektura i prestiż Wilanowa 4 You Nowoczesna architektura i prestiż Wilanowa dom, który robi efekt wow2 Są nieruchomości poprawne i są takie, które od pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Góraszka

Góraszka,mazowieckie

819 000 zł148 m² 5 535,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "nova góraszka" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Dom nr D4 Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Poniatowskiego

Falenty,mazowieckie

1 669 000 zł120 m² 13 908,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:554 m²

Prezentowany dom o powierzchni 120 m2, znajduje się na działce o powierzchni 554 m2 w Falentach pod Warszawa i został wybudowany w 2024 r. Na jego powierzchnię składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Legionowa

Marki,mazowieckie

1 075 000 zł98 m² 10 956 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:98 m²

Na sprzedaż 4-pokojowy segment o powierzchni 98,12 m , zlokalizowany w Markach przy ul. Legionowej, tuż obok rezerwatu przyrody Puszcza Słupecka. Mieszkanie mieści się w dwupiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Świeszyno

Świeszyno,zachodniopomorskie

499 000 zł89 m² 5 620 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:612 m²

Promocja! nowa, niższa cena! Na sprzedaż budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej o pow. 88,79 m2, położony w Świeszynie k. Koszalina Dom jednorodzinny w trakcie budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Biskupin

Biskupin,dolnośląskie

1 290 000 zł280 m² 4 607,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Dom z windą w Biskupinie k/legnicy Land Estate Nieruchomości przedstawia na sprzedaż przepiękny dom w rewitalizowanej stodole z XIX wieku industrialny styl, klasyka i historia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Słowiańska

Modlniczka,małopolskie

1 169 000 zł155 m² 7 541,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

*** 0% prowizji! Brak podatku pcc! *** *** Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera *** Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 155 m2 (powierzchnia użytkowa: 125 m2) położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sochocin

Sochocin,mazowieckie

200 000 zł60 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:691 m²

Oferujemy na sprzedaż urokliwy dom wolnostojący zlokalizowany w Sochocinie. Dom znajduje się w dogodnej lokalizacji, na asfaltowej drodze, co zapewnia łatwy dostęp do wszystkich niezbędnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Reja

Kłobuck,śląskie

795 000 zł153 m² 5 196,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, jednorodzinny położony w miejscowości Kłobuck na działce o powierzchni 650 m2. Dom dwukondygnacyjny o powierzchni 153 m2 na którą składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chopina

Piekary Śląskie,śląskie

949 000 zł360 m² 2 636,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:578 m²

Tylko w Realton Nieruchomości! Bezpłatnie pomagam w załatwieniu kredytu hipotecznego! 0% Prowizji! Doskonała lokalizacja | ul. Chopina, centrum Piekar Śląskich Rok budowy: 2005r 8 pokoi |.