dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 350 001 zł185 m² 12 702,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Ok Partynice Dom Wolnostojący Lux/ 6 pok/garaż Polecamy Państwu na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny (pow. użytkowa 183,18 m ) na zagospodarowanej działce 899 m2 kameralna uliczka tylko ruch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rybno

Rybno,warmińsko-mazurskie

3 980 000 zł540 m² 7 370 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:8 256 m²

Bresdom Nieruchomości prezentuje Państwu doskonale prosperujący, dochodowy ośrodek wypoczynkowy w Rybnie pow. działdowski. Nieruchomość składa się z 4 domów znajdujących się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sielawy

Błędowo,mazowieckie

699 000 zł150 m² 4 670,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Na sprzedaż 4 pokojowy dom wolnostojący o powierzchni 149,67 m2 oraz działki 950 m2 zlokalizowanym w Błędowie przy ul. Sielawy. Całość mieści się w parterowym budynku z 2014.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

999 999 zł200 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż oferuję bardzo ładną oraz gustownie urządzoną nieruchomość znajdującą się w Wałbrzychu na dzielnicy Konradów, posadowioną na ogrodzonej działce o powierzchni 500m 2. Lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niedźwiady

Niedźwiady,wielkopolskie

1 670 000 zł216 m² 7 731,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Na sprzedaż: wyjątkowy dom nad Jezioro Licheńskie w Niedźwiadach Małych (gm. Ślesin) Opis nieruchomości Na sprzedaż dom o pow. 216 m (użytkowa 176 m ) położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Korbielów

Korbielów,śląskie

1 500 000 zł300 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Pensjonat z historią i potencjałem | Korbielów | Inwestycja w sercu Beskidów Na sprzedaż wyjątkowy pensjonat położony w Korbielowie - górskiej miejscowości o silnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Smolarzyny,podkarpackie

395 000 zł115 m² 3 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym otwartym, budowany na podstawie projektu Z211 gl. Zlokalizowany w Smolarzynach koło Łańcuta na działce o powierzchni 8 arów. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Glinnik

Glinnik,łódzkie

1 150 000 zł144 m² 7 986,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowy Dom Pod Łodzią! Dom - jednorodzinny , Powierzchnia całkowita - 144,3 m2 , Powierzchnia użytkowa - 121,3 m2 , Garaż - jednostanowiskowy , w parterze budynku. Sypialnie - 4 szt. Salon - 1 szt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wschodnia

Suchy Las,wielkopolskie

1 400 000 zł130 m² 10 769,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:763 m²

Dom wolnostojący w spokojnej okolicy Suchy Las, ul. Wschodnia Cena: 1 400 000 pln Marzysz o przestronnym domu z ogrodem w cichej i zielonej okolicy, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Leszno

Leszno,wielkopolskie

564 900 zł97 m² 5 823,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Atrakcyjne, dwukondygnacyjne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z własnym ogródkiem 390m2 i nowoczesnym ogrzewaniem na pompę ciepła Kolejny etap nowoczesnych domów na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

950 000 zł142 m² 6 713,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Na sprzedaż bliźniaki o powierzchni użytkowej 123,8 m2 5-pokojowe, funkcjonalne, usytułowane w bardzo klimatycznej, wyjątkowo spokojnej okolicy. Do każdej połówki przynależy garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Schulza

Mosina,wielkopolskie

975 000 zł98 m² 9 986,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:291 m²

Marzysz o własnym domu z ogrodem i widokiem na las? Zapraszamy na prezentację komfortowego domu w zabudowie bliźniaczej o pow. 97,63 m , położonego naprzeciwko ściany lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Swantibora

Poznań,wielkopolskie

1 100 000 zł160 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:256 m²

Oferta dostępna tylko u nas! Z przyjemnością przedstawiam pojemny dom szeregowy ze świetnym układem (aż 5 sypialni!) i ogrodem - zielonym przedłużeniem salonu. Środkowy segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jeleśnia

Jeleśnia,śląskie

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 m²

Twój własny dom w górach - bez budowy i stresu Masz dość miasta, hałasu i betonu? Wyobraź sobie: kawa rano na tarasie, cisza, góry i spokój. Bez kredytu na 30 lat. Bez budowy. Co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szukalice

Szukalice,dolnośląskie

950 001 zł115 m² 8 260,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

bez pcc | IV 2026 | Wysoki standard! | Garaż!. Ostatnie bliźniaki w promocyjnej cenie! Oferta bez podatku pcc oraz prowizji. Polecam na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

4 190 000 zł427 m² 9 812,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:550 m²

Oferta dla inwestora | gotowiec inwestycyjny W otwocku | idealny pod usługi lub najem Na sprzedaż nowoczesny budynek mieszkalno-usługowy położony w Otwocku przy ul. Kazimierza Pułaskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Chybie,śląskie

999 000 zł230 m² 4 343,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 277 m²

Zapraszamy na dzień otwarty Dom parterowy 140 mkw | 4 sypialnie | garaż + dodatkowe mieszkanie |działka 1277 mkw | Chybie Pod koniec kwietnia planujemy przygotować dla Państwa dzień otwarty - dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Luzino

Luzino,pomorskie

738 000 zł140 m² 5 274,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowa oferta W naszym biurze uwaga: dom wolnostojący W gowinie koło luzina Na sprzedaż przytulny, słoneczny dom wolnostojący z rynku pierwotnego. Dom częściowo został już wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żwirki i Wigury

Kalisz,wielkopolskie

1 030 000 zł152 m² 6 798,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:418 m²

Z przyjemnością prezentujemy niezwykle urokliwy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 151,50 m , usytuowany na zadbanej działce o powierzchni 418 m , w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Leszczynowa

Konstantynów Łódzki,łódzkie

689 000 zł108 m² 6 370,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom to powierzchnia całkowita 108,16 m2 | działka 350 m2 | cena 689 000 pln Tylko 6370 zł/m2 Projekt : Dom w Riveach 4 uwaga! Dostępny jest tylko 1 dom w zabudowie bliźniaczej w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Koniaków

Koniaków,śląskie

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Legionowo,mazowieckie

3 800 000 zł549 m² 6 916,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 498 m²

Dom z potencjałem usługowym w Legionowie 465,6 m idealny na działalność /lasy Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość mieszkalno-usługowa o powierzchni użytkowej 465,6 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Milanówek,mazowieckie

1 540 000 zł168 m² 9 150,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:765 m²

Dom bardzo wygodny i przestronny wybudowany z najlepszych materiałów. Ściany z pustaka ceramicznego ocieplone styropianem 15cm. Dach pokryty dachówką ceramiczną. Idealny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Pruszków,mazowieckie

1 999 999 zł202 m² 9 892,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:490 m²

Dom z potencjałem 202,17 m garaż działka 490 m Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 202,17 m , usytuowany na działce o powierzchni 490.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Świętokrzyska

Suchowola,podlaskie

390 000 zł130 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:922 m²

Prezentuję nieruchomość w miejscowości Suchowola będącej geograficznym środkiem Europy i znajdującej się w obszarze Zielonych Płuc Polski. Na działce o powierzchni 922 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

899 000 zł118 m² 7 628 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Wyobraź sobie codzienność, w której po 15 minutach jazdy z centrum witasz ciszę, zieleń i własną przestrzeń bez rezygnowania z miejskich wygód. Ten nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pszenna

Banino,pomorskie

1 150 000 zł136 m² 8 443,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Agencja westate, prezentuje Państwu sprzedaż atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Banino. Dom jest zadbany, przestronny i gotowy do zamieszkania. Zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lublin,lubelskie

750 000 zł101 m² 7 403,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:661 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący z budynkiem gospodarczym i dodatkowym mieszkaniem - idealny do zamieszkania, prowadzenia firmy i inwestycji w wynajem. Nieruchomość usytuowana na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Ujazdowska

Zgorzelec,dolnośląskie

1 199 000 zł120 m² 9 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:321 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, dwukondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny) na Alei Ujazdowskiej w Zgorzelcu. Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie, z dopracowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Miłków

Miłków,dolnośląskie

764 000 zł82 m² 9 317,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Biuro Nieruchomości Pod Śnieżką prezentuje na sprzedaż połowę bliźniaka - Miłków, 3 km od Karpacza Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kmieca

Gdańsk,pomorskie

3 600 000 zł220 m² 16 363,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wyjątkowa oferta - tylko w naszym biurze! Na sprzedaż dom wolnostojący położony w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdańska - Strzyża. Nieruchomość usytuowana jest na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Złotniki

Złotniki,wielkopolskie

1 180 000 zł135 m² 8 740,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:128 m²

Biuro Nieruchomości kwadrat-realestate poleca: szeregowiec na os. Grzybowym w Złotnikach, gm. Suchy Las. Bardzo cenione przez klientów i mieszkańców osiedle. Zabudowane głównie domami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łódź,łódzkie

850 000 zł190 m² 4 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:325 m²

Czy szukasz fundamentów, które przetrwają pokolenia? Dom przy ulicy Platynowej to propozycja dla osób ceniących realną wartość. Solidna cegła z 1987 roku tworzy tu bezpieczny azyl. Poczujesz tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaworzna

Jaworzna,małopolskie

690 000 zł100 m² 6 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Na sprzedaż dom w miejscowości Jaworzna, gmina Laskowa , powiat limanowski. Dom posadowiony na działce o powierzchni 39 ar Budynek o powierzchni ok 100 m 2 Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

749 900 zł290 m² 2 585,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 780 m²

Oferta na wyłączność biura pełna galeria zdjęć nieruchomości dostępna na naszej stronie internetowej Specjalna obniżka ceny o 50 000 zł! Szukasz nieruchomości z potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Odolion

Odolion,kujawsko-pomorskie

400 000 zł62 m² 6 451,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż przytulny dom w świetnej lokalizacji Odolion 3,4 km do centrum Ciechocinka 4,5 km do centrum Aleksandrowa Kujawskiego Basen Spa hotel zaledwie 500 m , mc donalds Sklep spożywczy 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeczków-Kolonia

Rzeczków-Kolonia,mazowieckie

226 000 zł160 m² 1 409 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 014 m²

Sprzedam budynek mieszkalny, murowany o pow. całkowitej 160,37 m2 położony w miejscowości Rzeczków Kolonia gmina Wierzbica. Parter o pow. 82,28 m2. Znajdują się 4 pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wypoczynku

Częstochowa,śląskie

458 000 zł156 m² 2 935,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:11 194 m²

Północ Częstochowa prezentuje: na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 156m. Dom stanowi idealną przestrzeń dla rodziny, dwukondygnacyjny usytuowany na działce 11194m z czego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Romanów

Romanów,łódzkie

750 000 zł89 m² 8 389,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:810 m²

Murowany dom parterowy | Las za płotem | Romanów k. Woli Rakowej lokalizacja cisza, zieleń I wygoda Romanów, okolice Woli Rakowej lokalizacja, która łączy spokój podmiejskiego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 290 000 zł159 m² 8 103,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:793 m²

Kupujący zwolniony Z opłaty 2% pcc Prezentuję na sprzedaż nowy dom parterowy z jednostanowiskowym garażem wyposażony "pod klucz", położony w miejscowości Czarne Błoto. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

199 000 zł54 m² 3 685,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:382 m²

Nowa niższa cena. Rozbiórka tylko w własnym zakresie kupującego. Dom do kapitalnego remontu lub wyburzenia jak kto woli, w Białych Błotach. Liczy się lokalizacja. Prowizję biura.