dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Górka Lubartowska

Górka Lubartowska,lubelskie

639 000 zł189 m² 3 380,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko w Górce Lubartowskiej, o powierzchni 24 arów miejsce, w którym czas płynie wolniej. Przestronny dom o powierzchni 189 m z salonem, jadalnią, 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

2 957 000 zł396 m² 7 467,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 224 m²

Dom wolnostojący w Jakubowicach Konińskich, gm. Niemce na działce 1224m2. Część dzienna/ parter: - korytarz - pomieszczenie gospodarcze z wejściem do garażu - sypialnia z łazienką -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Leźno

Leźno,pomorskie

1 499 000 zł184 m² 8 641,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:713 m²

Atuty: - metraż domu: 184 m - Metraż działki: 713 m - Dla kogo: rodzina, inwestor, osoby szukające ciszy i prywatności - Wysokiej jakości materiały wykończeniowe: drewniane podłogi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Hucisko

Hucisko,małopolskie

950 000 zł150 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 260 m²

Hucisko pow. Sucha Beskidzka - do sprzedania dom do remontu i dokończenia o pow. ok. 150 mkw, położony na ogromnej działce (w całości budowlanej) o pow. 8260 mkw, o wym. ok. 71.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kukułówka

Dąbrowa Szlachecka,małopolskie

890 000 zł127 m² 7 007,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie deweloperskim. Znajduje się na działce o powierzchni 4 ar w Dąbrowie Szlacheckiej. Bardzo spokojna i przyjemna okolica w obszarze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łódź,łódzkie

349 000 zł63 m² 5 539,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:305 m²

Zakup tylko i wyłącznie za gotówkę Na sprzedaż piętro domu o powierzchni 63 m , położone w dzielnicy Łódź Górna Chojny. Nieruchomość znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Radosna

Stare Lipiny,mazowieckie

1 260 000 zł130 m² 9 696,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:787 m²

Na sprzedaż nowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 130 m (parter) z możliwością adaptacji poddasza (ok 100 m2). Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 787.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wierzbno

Wierzbno,dolnośląskie

999 999 zł116 m² 8 620,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowoczesny dom pod Wrocławiem - Twój azyl w zielonej okolicy! Szukasz domu, który da Ci spokój, przestrzeń i nowoczesne udogodnienia? Chcesz żyć bliżej natury, ale nie rezygnować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

699 000 zł150 m² 4 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 330 m²

Chrzanów, na sprzedaż zadbany dom z garażem o powierzchni około 150 m2 usytuowany na działce ok 13ar z ładnym ogrodem. Wyjątkowa lokalizacja blisko miasta przy jednej w wylotowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Alberta

Częstochowa,śląskie

690 000 zł124 m² 5 551,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

0% prowizji for english, please call or leave an inquiry Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej z ogrodem i garażem w bryle budynku, położony na małym zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Spytkowo

Spytkowo,warmińsko-mazurskie

1 399 000 zł178 m² 7 859,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:11 728 m²

Sprzedam nowy, urządzony pod klucz całoroczny dom 180 m2 na Mazurach, w malowniczej wsi Spytkowo pod Giżyckiem (5km). Dom znajduje się na pięknej, ogromnej 1,2 ha działce z potencjałem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łaziska

Łaziska,śląskie

565 000 zł200 m² 2 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż zadbany dom z wyjątkową panoramą na pasmo Beskidu Morawsko-Śląskiego położony na w spokojnej części Łazisk (gmina Godów). - budynek wolnostojący, podpiwniczony pochodzący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bobrowniki

Bobrowniki,śląskie

640 000 zł144 m² 4 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:665 m²

Szukasz przestronnego domu na sprzedaż? Dom o powierzchni 144 m znajduje się na działce o powierzchni 665 m . Jest to budynek w stanie surowym zamkniętym, wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Błędowa Tyczyńska

Błędowa Tyczyńska,podkarpackie

515 000 zł151 m² 3 410,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Z przyjemnością prezentujemy urokliwy dom położony w malowniczej okolicy Błędowej Tyczyńskiej w gminie Chmielnik, zaledwie 18 kilometrów od serca Rzeszowa. Ta urocza nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

719 000 zł109 m² 6 605,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

. Zapraszam do oferty gotowego domu w zabudowie bliźniaczej. Dom gtowy do wydania od zaraz. Nie płacisz podatku pcc 2% nie płacisz prowizji do biura - cena taka sama jak U dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czekarzewice Pierwsze

Czekarzewice Pierwsze,świętokrzyskie

265 000 zł50 m² 5 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:5 313 m²

| na sprzedaż dom o pow. ok. 50 m2 zlokalizowany na działce o pow. 5313m2 w Czekarzewicach Pierwszych, gm. Tarłów, pow. opatowski. W skład domu wchodzą: - kuchnia, - salon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ostrów Wielkopolski

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

1 289 000 zł400 m² 3 222,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:840 m²

Raszków - Rynek. Kamienica. Dochód. Miejsce, które pracuje. Są nieruchomości, które po prostu stoją. I są takie, które od lat są częścią miasta jego handlu, życia, codziennego ruchu. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 090 000 zł700 m² 1 557,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:463 m²

Na sprzedaż: zabytkowa kamienica w centrum Gorzowa Wielkopolskiego gotowy projekt inwestycyjny Cena: 1 450 000 zł Powierzchnia całkowita: 700 m Powierzchnia użytkowa: 523 m Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mazurska

Zielonka,mazowieckie

2 395 000 zł395 m² 6 063,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:531 m²

Do sprzedaży dom mieszkalny wolno stojący wraz z jego częścią przeznaczoną na działalność usługową w wyjątkowej lokalizacji posadowiony na ogrodzonej i zagospodarowanej 531m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 249 000 zł128 m² 9 775,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Przedsprzedaż! Prezentujemy wyjątkową inwestycję, 1/2 bliźniaka o powierzchni ok.127m2 na działce ok. 530m2. Domy cechują się wyjątkową architekturą, duże okna, wysokie pomieszczenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Biały Bór

Biały Bór,podkarpackie

479 000 zł88 m² 5 443,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 637 m²

Na sprzedaż przytulny i funkcjonalny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim budynek po odbiorze gotowy do wykończenia według własnego gustu. Nieruchomość usytuowana na dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Gwiazdowo

Gwiazdowo,wielkopolskie

589 000 zł76 m² 7 794 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny dom szeregowy z ogrodem! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego domu szeregowego (75 m), położonego w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym zaledwie 24 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radziszów

Radziszów,małopolskie

895 000 zł180 m² 4 972 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedania dom z poddaszem użytkowym oraz jednostanowiskowym garażem, o pow użytkowej 150m2 zlokalizowany na 8a działce w malowniczej części Radziszowa. Nowoczesny charakter prostej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cytrynowa

Wymysły,mazowieckie

2 400 000 zł175 m² 13 714,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 147 m²

Witaj w sercu polskiej Toskanii, miejscu, gdzie natura koi zmysły, a dom staje się przestrzenią prawdziwego życia. Gdzie śpiew ptaków, zapach trawy i szelest drzew to codzienność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Wyspiańskiego

Gdańsk,pomorskie

5 800 000 zł741 m² 7 827,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:658 m²

Kamienica inwestycyjna w sercu Wrzeszcza | 740 m + potencjał do 900 m | Lokale usługowe + mieszkania Na sprzedaż wyjątkowa kamienica inwestycyjna zlokalizowana w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy

Czerwonka,mazowieckie

187 000 zł1 356 m² 137,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 356 m²

Działka z klimatycznym domem drewnianym i zabudowaniami gospodarczymi - Czerwonka, gm. Sokołów Podlaski Na sprzedaż urokliwa działka o powierzchni 1356 m położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kminkowa

Kosakowo,pomorskie

1 199 000 zł102 m² 11 755 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszamy do oferty domu w zabudowanie Bliźniaczej z 2 miejscami postojowymi i pięknym ogrodem dom : Piękna nieruchomość w Kosakowie przy ul.Kminkowej o powierzchni 102m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leszczynowa

Tleń,kujawsko-pomorskie

1 349 000 zł138 m² 9 740 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wyjątkowy dom W otoczeniu natury - tlen, ul. Leszczynowa Szukasz miejsca, gdzie komfort życia łączy się z ciszą, zielenią i przestrzenią? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sporok

Sporok,opolskie

295 000 zł240 m² 1 229,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 176 m²

Spórok, gm. Kolonowskie zielona, spokojna miejscowość otoczona lasami, z potencjałem turystycznym. W pobliżu nieczynne tory kolejowe, które mogą stać się trasą rowerową lub atrakcją dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

1 750 000 zł289 m² 6 055,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 321 m²

Tylko u Nas! nowa oferta Na sprzedaż zadbany, funkcjonalny dom jednorodzinny położony w spokojnej i świetnie skomunikowanej części Łochowa. Nieruchomość idealna dla rodziny szukającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sadłóżek

Sadłóżek,kujawsko-pomorskie

790 000 zł102 m² 7 745,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Rezerwacja do 31.07.2026 Na sprzedaż wyjątkowy, całoroczny dom z 2023 roku w miejscu, w którym poranki zaczynają się od widoku na wodę, a cisza naprawdę oznacza ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

659 000 zł220 m² 3 993,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 758 m²

Mapa Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego, usytuowanego w malowniczej miejscowości Miechowice Duże, w gminie Brześć Kujawski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niemce

Niemce,lubelskie

779 000 zł114 m² 6 851,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Okazja! dom oddany do użytkowania! bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! Gmina niemce - Rudka Kozłowiecka dom Z działką 400m2! 4ar Prestiżowe mini osiedle domków. Nowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Murowaniec

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

899 000 zł150 m² 5 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 095 m²

Makler poleca oferta na wyłączność Dom na sprzedaż w Murowańcu, gm. Białe Błota 1095 m działki, spokojna leśna okolica Na sprzedaż atrakcyjny, wolnostojący dom jednorodzinny położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

869 900 zł118 m² 7 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedsprzedaż! Nowoczesne Segment Środkowy do Sprzedaży w Atrakcyjnej Lokalizacji! Przedstawiamy do sprzedaży nowy segment o powierzchni użytkowej około 118 m, usytuowany na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mała Nieszawka

Mała Nieszawka,kujawsko-pomorskie

1 219 000 zł155 m² 7 864,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:984 m²

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu przestronny dom usytuowany na działce o powierzchni 984 m2, zlokalizowany w otoczeniu lasu w miejscowości Mała Nieszawka, gdzie dojazd do Torunia zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nawojowska

Nowy Sącz,małopolskie

900 000 zł124 m² 7 258,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:749 m²

Atrakcyjna oferta Przedmiotem oferty jest: dom jednorodzinny wolnostojący w Nowym Sączu przy ul. Nawojowskiej (osiedle Zawada) jednej z najpopularniejszych i najlepiej skomunikowanych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gnieźnieńska

Gdańsk,pomorskie

1 090 000 zł177 m² 6 151,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:215 m²

Agencja westate prezentuje wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w spokojnej dzielnicy Gdańska - Osowie, w sąsiedztwie jeziora Osowskiego. Atuty - Nowoczesna architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Radosna

Dywity,warmińsko-mazurskie

951 200 zł164 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:613 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim premium z ogrodem Dywity Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 164 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kielecka

Siewierz,śląskie

749 000 zł111 m² 6 747,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 097 m²

Tylko W realton nieruchomości! Zapraszam inne agencje do współpracy! Na sprzedaż klimatyczny i bardzo przytulny dom wolnostojący, położony w Siewierzu przy ulicy Kieleckiej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Bładnicka

Bładnice Dolne,śląskie

850 000 zł99 m² 8 544,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:371 m²

Prace postępują w te piękne słoneczne dni, już z 1-go piętra można podziwiać pasma górskie /zdjęcia z 25 czerwca 2025 r./ Dom na sprzedaż w malowniczej miejscowości Bładnice.