dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 324 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Dziwnówek

Dziwnówek,zachodniopomorskie

670 000 zł43 m² 8 987,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Czy chciałbyś wypoczywać słysząc szum morza ? czy chciałbyś iść do plaży lasem 200 metrów ? czy chciałbyś mieć nieruchomość przy lesie ? I na pewno byś wolał segment domu niż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

3 350 000 zł241 m² 13 900,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:466 m²

Sprzedam dom wolnostojący o metrażu 241 m2, usytuowany na działce 466m2 Dom z 1920 roku, przebudowany w 1997r. (wymiana wszystkich instalacji, okien, drzwi, odnowiono dach, elewację, remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jarkowice

Jarkowice,dolnośląskie

1 099 000 zł80 m² 13 737,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowa rezydencja w sercu Karkonoszy z widokiem na grzbiet Lasocki! Szanowni Państwo, zapraszam na prezentację absolutnie wyjątkowej nieruchomości położonej w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiślana

Poznań,wielkopolskie

1 950 000 zł175 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:556 m²

Na sprzedaż komfortowy dom z ogrodem zimowym, jacuzzi i garażem na dwa auta Poznań, wola, ul. Wiślana Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę przestronny, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Husów,podkarpackie

399 000 zł175 m² 2 280 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Tylko biurze Stoprocent Nieruchomości unikalna oferta sprzedaży pięciopokojowego, dwukondygnacyjnego domu, położonego w malowniczej miejscowości Husów. Nieruchomość znajduje się na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Albeckiego

Bolszewo,pomorskie

975 000 zł180 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:560 m²

Tylko w Global Property. Na sprzedaż dom wolnostojący, jednorodzinny w rozwijającej się miejscowości Bolszewo gotowy do zamieszkania. Znajduję się w spokojnej okolicy blisko lasów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 099 900 zł136 m² 8 076 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom - Segment w stanie deweloperskim (lokal Zewnętrzny Prawy Skrajny) o powierzchni około 136 m2 , posadowiony na dużej działce o powierzchni ok. 400 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Adamowizna,mazowieckie

900 000 zł143 m² 6 083,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Inwestycja Adamowizna - dostępny Ostatni Lokal- przedstawiam do zakupu dom o powierzchni 143m2 z działką 380metrów Pełen stan deweloperski Piec Gazowy , ogrzewanie podłogowe w każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Górki

Górki,opolskie

920 000 zł129 m² 7 135,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:587 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom bliźniak o pow: 128,94 m2 położony na działce o pow: 5,87 arów w miejscowości Górki - 2 km od Opola. Dzięki pompie ciepła (ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jawiszowice

Jawiszowice,małopolskie

1 550 000 zł120 m² 12 916,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom Twoich marzeń gotowy do zamieszkania, pełen wygód i bezpieczny dla rodziny! Szukasz miejsca, które stanie się prawdziwą przystanią dla Twojej rodziny? Ten wyjątkowy, energooszczędny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Okrężna

Stękiny,warmińsko-mazurskie

449 000 zł145 m² 3 096,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 284 m²

Dom w Stękinach w stanie surowym zamkniętym otoczenie Nieruchomość znajduje się w Stękinach przy ul. Okrężnej, gmina Jonkowo, około 21 km od centrum Olsztyna. Stękiny to nieduża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Latarnika

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł92 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:261 m²

Dom dla rodziny w Warszawie Włochy, 5 pokoi, działka 261 m Na sprzedaż wyjątkowy dom w spokojnej i zielonej części Warszawy dzielnica Włochy. Idealny dla rodziny szukającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czermnica

Czermnica,zachodniopomorskie

265 000 zł101 m² 2 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 917 m²

Oferuję Państwu ofertę zakupu parteru domu dwurodzinnego w Czermnicy, bliskiej okolicy Nowogardu. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 100,70 m2, na tę powierzchnię składają się 4 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 080 000 zł220 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Oferuję do sprzedaży bardzo atrakcyjną nieruchomość -segment środkowy O pow 220M2 Z działką O pow 256M2- w poszukiwanym przez klientów rejonie mokotowa, w enklawie niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 390 000 zł290 m² 11 689,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferuję do sprzedaży połowę nowoczesnego bliżniaka usytuowanego w prestiżowej lokalizacji Wilanowa. Kameralne bezpieczne osiedle Zawady zaprojektowane z myślą o prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 490 000 zł240 m² 6 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:202 m²

Avenue Estate prezentuje przestronny 3 kondygnacyjny segment o całkowitej powierzchni 240 m2 w Łomiankach. Nieruchomość zlokalizowana na zamkniętym, ogrodzonym osiedlu, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Katowice

Katowice,śląskie

2 000 000 zł240 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:647 m²

Na sprzedaż wyjątkowy budynek w Katowicach Brynowie, spełnij swoje marzenie o idealnym miejscu w prestiżowej dzielnicy Katowic. Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kamionka,mazowieckie

1 037 000 zł295 m² 3 515,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 068 m²

Poszukujesz miejsca, które zachwyci Cię przeszywającą na wskroś ciszą, a zarazem bliskością Warszawy? Od dawna śni Ci się przepiękny ogród, który będzie miejscem spotkań rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wycinki Osowskie

Wycinki Osowskie,mazowieckie

985 000 zł145 m² 6 802 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:556 m²

Nowy bliźniak 144,82 m w spokojnej, zielonej okolicy - Wycinki Osowskie Przedstawiamy na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej (1/2 bliźniaka) o powierzchni 144,82 m, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Jędrzejów,świętokrzyskie

620 000 zł180 m² 3 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta na wyłączność! tylko U nas! nowa nizsza cena nieruchomosci od 25.02.2026 r! Biuro Nieruchomości Oakestate z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

339 000 zł140 m² 2 421 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 596 m²

Rezerwacja! Prezentujemy na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w Wodzisławiu Śląski - Radlin II o powierzchni około 140 m2 posadowiony na działce 1596 m2. Parter: - 3 pokoje, - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Budki Żelazowskie

Budki Żelazowskie,mazowieckie

430 000 zł135 m² 3 185,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom z duszą na skraju lasu - Budki Żelazowskie, w Gminie Kampinos. Marzysz o życiu blisko natury, z dala od miejskiego zgiełku? Ta nieruchomość może być spełnieniem Twoich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 849 000 zł147 m² 12 578 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 603 m²

Sprzedaż | Konstancin - Jeziorna strefa A | dom 147m2 powierzchnia całkowita | działka 1603m2 | 1 849 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 147 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 050 000 zł151 m² 6 967,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:299 m²

Kąty Wrocławskie to miasto w odległości 22km od Wrocławia - pełna infrastruktura do życia z szybkim dojazdem A4 do Wrocławia to może być świetna alternatywa do spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stary Sącz

Stary Sącz,małopolskie

2 415 000 zł520 m² 4 644,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:930 m²

Wielofunkcyjny budynek położony w Starym Sączu podzielony na 3 lokale z osobnymi wejściami, z możliwością ich połączenia w całość. Obiekt w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

599 000 zł71 m² 8 430,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:430 m²

Oferujemy Państwu komfortowe domy całoroczne usytuowane na Osiedlu w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego około 3 km od przepięknej nadmorskiej plaży. Oferowane domy w kompleksie 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ligota Piękna

Ligota Piękna,dolnośląskie

6 950 000 zł590 m² 11 779,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Rezydencja klasy premium z basenem | prywatność, elegancja, natura Na sprzedaż wyjątkowa rezydencja o charakterze premium, zaprojektowana dla osób ceniących prywatność, wysoką jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wejherowska

Kębłowo,pomorskie

799 000 zł200 m² 3 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:931 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 200m2, usytuowany na działce o wielkości 931m2. Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Kębłowo przy ul. Wejherowskiej, gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie,śląskie

599 000 zł90 m² 7 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:145 m²

Okazja! Polecamy do sprzedaży jednopiętrowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 90 m2, podpiwniczony, z nieużytkowym poddaszem, położony w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ludwinowo Zegrzyńskie

Ludwinowo Zegrzyńskie,mazowieckie

799 000 zł206 m² 3 874,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 026 m²

Wyjątkowa oferta w Ludwinowie Zegrzyńskim idealny kompromis między bliskością natury a szybkim dojazdem do Warszawy (tylko 36 km). Dom graniczy bezpośrednio z lasem Warszawskiego Obszaru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kanałowa

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

889 000 zł200 m² 4 445 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom z tarasem, dużą przestrzenią dzienną i szybkim wyjazdem na S7 Nowy Dwór Gdański Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 200 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jarszewo

Jarszewo,zachodniopomorskie

950 000 zł114 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 735 m²

Dom blisko morza, w ciszy, w otoczeniu zieleni, z bardzo dużą działką 5735 m2 okolice Kamienia Pomorskiego Jeśli marzysz o życiu blisko Bałtyku, ale bez wakacyjnego tłoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrociszów

Wrociszów,lubuskie

590 000 zł115 m² 5 114 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 129 m²

Oferta domu na sprzedaż dostępna tylko u nas w Effect Home! Prezentujemy na sprzedaż dom wolnostojący parterowy o powierzchni użytkowej 115,37 m usytuowany na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 449 000 zł160 m² 9 073,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

`Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem, oferuje Państwu zdecydowanie więcej niż powszechnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów

Głogów,dolnośląskie

760 000 zł399 m² 1 902,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż nietypowa, bardzo atrakcyjna inwestycyjnie nieruchomość w lubianej części Głogowa, blisko Zielonego Rynku, przy ulicy. Głowackiego. Nieruchomość łączy funkcję mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sobuczyna,śląskie

938 000 zł150 m² 6 253,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:903 m²

Sobuczyna, brzeziny, gmina Poczesna, dom na sprzedaż. Oferujemy na sprzedaż bardzo ładny dom o powierzchni 150 mkw zlokalizowany w Sobuczynie. Nieruchomość usytuowana na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Białka Tatrzańska

Białka Tatrzańska,małopolskie

2 950 000 zł380 m² 7 763 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż prosperujący obiekt turystyczny w jednym z najbardziej popularnym kurorcie Polski - w Białce Tatrzańskiej. Willa Krokus to od lat działający pensjonat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Wolica

Wolica,mazowieckie

569 000 zł32 m² 20 281,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 186 m²

Mamy do zaoferowania pięknie położony dom letniskowy w Wolicy. Dom jest drewniany, podpiwniczony z dużym zadaszonym i zabudowanym tarasem. Na działce o pow. 1186 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wenecka

Opole,opolskie

890 000 zł85 m² 10 455,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:173 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem, położony w spokojnej, zielonej części Gosławic, przy ul. Weneckiej. Parametry nieruchomości: powierzchnia: 85,12 m liczba pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kaliskiego

Warszawa,mazowieckie

2 180 000 zł174 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:100 m²

Avenue Estate przedstawia przestronny, dwupoziomowy apartament przy ul. gen. Kaliskiego! Położony na ostatich piętrach kameralnej inwestycji. To propozycja dla osób, które szukają dużej, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Modlińska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

999 999 zł341 m² 2 929,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: dom ul.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij