dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 319 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 319 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

779 000 zł88 m² 8 852,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:408 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom parterowy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 87 m2, posadowiony na przestronnej działce ok. 410m2. Dom znajduje w bliskiej okolicy miasta Błonia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Buszów

Buszów,lubuskie

220 000 zł114 m² 1 934,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:835 m²

Na sprzedaż trzy wyodrębnione lokale położone w budynku mieszkalno-usługowym w spokojnej miejscowości Buszów. Budynek wymaga generalnego remontu, co daje możliwości adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Tymiankowa

Rogów Sobócki,dolnośląskie

780 000 zł151 m² 5 168,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:258 m²

Nowe domy w zabudowie szeregowej w Rogowie Sobóckim funkcjonalność, przestrzeń i spokojna okolica Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Resko

Resko,zachodniopomorskie

525 000 zł180 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 832 m²

Na sprzedaż urokliwy dom w stylu dworkowym 180m2, działka 3832m2 Na sprzedaż wyjątkowy dom w stylu dworkowym - 180 m2, malownicza działka 3832 m2 Zapraszamy do zapoznania się z unikalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

1 350 000 zł170 m² 7 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego nowe domy jednorodzinne W zabudowie bliźniaczej, położone na zachodnich przedmieściach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 049 900 zł109 m² 9 614,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż atrakcyjny, narożny segment o powierzchni ok. 109 m, usytuowany na działce o powierzchni ok. 250 m, zlokalizowany w cichej i zielonej części Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żernicka

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł120 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Wrocław ul. Żernicka. Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 120 m wraz z dodatkowymi zabudowaniami o pow. ok. 40 m, położony na działce 668 m. W niedalekiej przyszłości istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wierzbowa

Pruszków,mazowieckie

1 690 000 zł299 m² 6 977,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 158 m²

Jeśli szukasz przestronnego domu z dużym ogrodem w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko Warszawy nieruchomość przy ul. Wierzbowej w Pruszkowie będzie idealna dla Ciebie! Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szadzko

Szadzko,zachodniopomorskie

995 000 zł153 m² 6 520,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 868 m²

Jedyna taka okazja na mapie Zachodniopomorskiego dom w pierwszej linii brzegowej jeziora Szadzko, z bezpośrednim, prywatnym dostępem do wody. Nie szukaj dalej. Dom i jego charakter Wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 099 900 zł135 m² 8 137,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Na sprzedaż nowoczesny segmeny narożny- 135,16 m | Grodzisk Mazowiecki | Bez pcc Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży nowoczesnej połowy bliźniaka narożnego o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 390 000 zł490 m² 2 840 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 570 m²

Brzeźnik/bolesławiec, duży dom z garażem wolnostojącym na sprzedaż. Na działce (nieruchomość w trakcie podziału geodezyjnego) o powierzchni 2570 mkw posadowiony jest budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Steniatyn-Kolonia

Steniatyn-Kolonia,lubelskie

160 000 zł92 m² 1 739,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 050 m²

Na sprzedaż dom drewniany, ocieplony, położony na dużej działce o powierzchni 3050 m2. To idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń oraz bliskość natury, przy jednoczesnym zachowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Cicha

Kiełpino,pomorskie

779 000 zł326 m² 2 390 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 009 m²

Przytulny dom wolnostojący w Kiełpinie - ostatni etap budowy! Chętnie zaprezentuję Ci przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny, położony w malowniczej miejscowości Kiełpino, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

699 000 zł81 m² 8 658,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Design, komfort i Nowoczesność Twój Dom Marzeń w Złotnikach Kujawskich Czy szukasz miejsca, które łączy w sobie spokój podmiejskiego życia z najwyższym standardem wykończenia?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Piłsudskiego

Sarnaki,mazowieckie

500 000 zł80 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Dom w centrum Sarnak po remoncie. Dom na podpiwniczeniu, cztery pokoje, kuchnia, duża łazienka i pomieszczenie do własnego zagospodarowania oraz duży zadaszony taras. Dom był w tym roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Glinki

Glinki,kujawsko-pomorskie

278 000 zł90 m² 3 085,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Oferta na wyłączność - tylko w naszym biurze! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w samym centrum miejscowości Glinki (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Łódź,łódzkie

948 000 zł250 m² 3 792 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Więcej informacji: 511*014*820 Dom parterowy wolnostojący w bardzo cichej i kameralnej okolicy w sąsiedztwie innych nowo powstałych domów wolnostojących w okolicy ul. Faszynowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Starowa Góra,łódzkie

720 000 zł98 m² 7 347 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:416 m²

Dom wolnostojący w bardzo cichej i kameralnej okolicy w sąsiedztwie innych nowo powstałych domów wolnostojących w jednej z miejscowości w powiecie łódzkim wschodnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bieruń,śląskie

650 000 zł110 m² 5 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:571 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny - Bieruń Stary Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Bierunia Starego. Budynek z początku lat 70.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Rybnik,śląskie

699 000 zł137 m² 5 102,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom jednorodzinny położony przy ul. Lipowej w Rybniku, na kameralnym osiedlu składającym się z 11 domów w zabudowie szeregowej. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kiełpino

Kiełpino,pomorskie

514 000 zł79 m² 6 506,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Energooszczędne mieszkanie z dużą działką i nowoczesnymi technologiami | Kiełpino Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego i nowoczesnego mieszkania zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Rączna

Rączna,małopolskie

790 000 zł84 m² 9 376,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Bliźniak przy lesie | 84,25 m | 4 pokoje | ogród ok. 100 m To dom dla rodziny lub osób, które chcą mieć własną przestrzeń i ciszę, a jednocześnie sprawny dojazd do Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Abrahama

Sopot,pomorskie

3 150 000 zł260 m² 12 115,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:402 m²

Wyjątkowy dom dla rodziny w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji Trójmiasta - Sopot, ulica Abrahama Najważniejsze atuty - Dom zaprojektowany przez architekta, komfortowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Świętochłowice

Świętochłowice,śląskie

1 298 000 zł120 m² 10 801,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:607 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu Nowy Paryż w Świętochłowicach - funkcjonalny i zadbany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120,17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

860 000 zł93 m² 9 261,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowa Inwestycja w Grodzisku Mazowieckim! Segment zewnętrzny ok.93m2 w doskonałej lokalizacji! Rozkład Domu : Parter : ok 44,97m2 - wiatrołap 4,99m2, - korytarz 2,98m2, - łazienka 6,71m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

850 000 zł123 m² 6 910,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w Konstantynowie Łódzkim Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 6 nowo wybudowanych domów w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

898 999 zł105 m² 8 561,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Święta Katarzarzyna 5 pok /pkp/dom /okazja/104m2 Polecamy na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w Świętej Katarzynie, gotowy do użytku w doskonalej lokalizacji nowej cześci miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

659 000 zł160 m² 4 118,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Dom piętrowy, wolnostojący, o powierzchni 160 mkw + poddasze około 31,25 mkw + piwnica około 90 mkw, położony na Osiedlu Kazimierza Wielkiego we Włocławku, wybudowany w latach 1983-1993.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kalety

Kalety,śląskie

700 000 zł136 m² 5 166,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:675 m²

Dom energooszczędny w Kaletach - Jędrysek | 135,5 m | działka 675 m Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 135,5 m , usytuowany na działce 675.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrody

Warszawa,mazowieckie

1 390 000 zł101 m² 13 762 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Poranna kawa we własnym ogrodzie w ciszy i spokoju. To możliwe na wyciągnięcie ręki. Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 4 pokojowe mieszkanie 101 m2 w narożnym segmencie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Leśniewo,pomorskie

850 000 zł83 m² 10 241 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:391 m²

Nowa niższa cena! nowoczesny dom blisko rozległych terenów leśnych oraz morza - leśniewo, wysoki standard Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży świeżo wykończonego domu, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

490 000 zł200 m² 2 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Oferuję na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Czachulec Stary, gmina Malanów. Szczegóły nieruchomości: - powierzchnia użytkowa: ok. 200 m2 - Powierzchnia działki: 4800 m2 - Rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przyłęki

Przyłęki,kujawsko-pomorskie

829 100 zł130 m² 6 372,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:848 m²

Polecamy! Na sprzedaż wyjątkowy dom drewniany o wysokim standardzie, położony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 849 m w miejscowości Przyłęki (gmina Białe Błota). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Perkoza

Gdynia,pomorskie

2 800 000 zł282 m² 9 932,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 905 m²

Nietuzinkowa oferta: wyjątkowy dom W gdyni wiczlino! Oferujemy Państwu komfortowy dom wolnostojący zlokalizowany w spokojnej i prestiżowej części Gdyni - Wiczlino, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żarowo

Żarowo,zachodniopomorskie

705 000 zł75 m² 9 377,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szukasz gotowego do wprowadzenia, małego, przytulnego domu wolnostojącego z dużą 1200 m2 działką? Ta oferta jest idealna. Dom z 2021 roku o powierzchni 75 m2, a w nim: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobylarnia

Kobylarnia,kujawsko-pomorskie

747 000 zł187 m² 3 994,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:854 m²

Makler nieruchomości Oferuje do sprzedaży dom usytuowany 15 km od Bydgoszczy w gminie Nowa Wieś Wielka. Nieruchomość idealnie nadaje się dla osób pracujących w mieście, pragnących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

869 900 zł92 m² 9 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.93 m2 na działce ok.280 m2, usytuowanym w domu jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 489 900 zł123 m² 12 084 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 062 m²

Nowoczesny dom ok. 123 m w zielonej części Osowca. Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego, wolnostojącego domu jednorodzinnego o powierzchni 122,94 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Cewice

Cewice,pomorskie

740 000 zł110 m² 6 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Pragniemy zaprezentować Państwu elegancki dom jednorodzinny o powierzchni 110 m , położony w miejscowości Cewice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ostrzyce

Ostrzyce,pomorskie

2 198 000 zł507 m² 4 333,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:2 676 m²

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu na sprzedaż świetnie funkcjonujący pensjonat w Ostrzycach - kompleks wypoczynkowy w sercu Kaszub, otoczony przyrodą Kaszubskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łoziska,mazowieckie

1 439 000 zł170 m² 8 443,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

1 439 000 zł | sprzedaż | 170,42 M2 | lokal W budynku jednorodzinnym dwulokalowym | łoziska - lesznowola kameralna inwestycja! zakup bez pcc I bez prowizji agencji. Przedmiotem sprzedaży jest.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij