dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 283 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 283 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Stradów

Stradów,dolnośląskie

990 000 zł179 m² 5 530,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 420 m²

Dom w parku krajobrazowym Sprzedam niezwykle położony dom, przy Parku Krajobrazowym Dolina Bystrzycy, w osadzie, otoczonej lasem, a jednocześnie skomunikowanej z wszelką niezbędną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zdrowia

Jaworzno,śląskie

352 000 zł90 m² 3 911,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:503 m²

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ustanowiony postanowieniem Sądu Rejonowego dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, VIII Wydział Gospodarczy dla spraw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ruczaj

Warszawa,mazowieckie

1 999 000 zł174 m² 11 488,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:414 m²

Avenue Estate przedstawia nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w prestiżowej i zielonej części Wilanowa - Powsinie. Kameralne osiedle Zielony Ruczaj to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kilińskiego

Słupsk,pomorskie

1 980 000 zł471 m² 4 203,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:600 m²

Obiekt inwestycyjny 371 m | 2 niezależne poziomy | potencjał 20-28 tys. Zł/mies. | słupsk Na sprzedaż funkcjonalna nieruchomość komercyjna o łącznej powierzchni 371 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Michałowo

Michałowo,podlaskie

749 000 zł200 m² 3 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 776 m²

Oferta na wyłączność, brak prowizji od kupującego. - na sprzedaż siedlisko przy zalewie W michałowie: dom murowany + drewniany dom dla gości, budynki gospodarcze, staw, duża działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

769 900 zł113 m² 6 795 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:160 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży segmentów o powierzchni 113 m2 w doskonałej lokalizacji w Grodzisku Mazowieckim. Każdy segment znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zielona

Lelice,mazowieckie

799 000 zł126 m² 6 341,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 452 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z możliwością adaptacji dla dwóch rodzin, położony na spokojnym osiedlu, w bezpośrednim sąsiedztwie park ze stawem, w miejscowości znajduje się szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

2 399 900 zł222 m² 10 795,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 413 m²

Dom jednorodzinny z dodatkowym lokalem | Milanówek | 248 m | działka 1413 m Przedstawiamy Na sprzedaż komfortowy, w pełni gotowy do wprowadzenia dom jednorodzinny położony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wola Zabierzowska

Wola Zabierzowska,małopolskie

649 000 zł168 m² 3 863,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż ofertę w Woli Zabierzowskiej. Dom w stanie surowym otwartym na działce o powierzchni ok. 900 m2 dodatkowo druga działka o powierzchni ok. 1800 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rączna

Rączna,małopolskie

1 010 000 zł110 m² 9 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

Rączna zakup od dewelopera - bez prowizji - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni ok.110m2 (105m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

644 000 zł145 m² 4 441,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Makler poleca Do sprzedania nieruchomość w zabudowie bliżniaczej o powierzchni całkowitej 146m.Nieruchomość z zewnątrz w pełni wykończona posiada elewacje,kostkę brukową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśna

Puszczykowo,wielkopolskie

1 249 000 zł250 m² 4 990,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:641 m²

Wyobraź sobie poranki z widokiem na ścianę zieleni, śpiew ptaków zamiast miejskiego hałasu i zapach lasu unoszący się w powietrzu. Wyobraź sobie dzieci bawiące się spokojnie przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piotrowice

Piotrowice,dolnośląskie

200 000 zł100 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 542 m²

Polecamy atrakcyjną nieruchomość zlokalizowaną w Piotrowicach (powiat Jawor). Działka o powierzchni 1542 m objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

1 350 000 zł141 m² 9 544,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:262 m²

Opis Na sprzedaż komfortowy budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej dzielnicy Rudy Śląskiej Halemba. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 262.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grąbkowo

Grąbkowo,pomorskie

425 000 zł160 m² 2 656,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

* dom o powierzchni 160 m2, z działką w skład której wchodzi ogród okalający budynek mieszkalny. *Budynek posiada 2 pokoje na dole, 2 na górze , poddasze do adaptacji, pomieszczenie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bramki

Bramki,mazowieckie

995 900 zł105 m² 9 449 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Przedstawiamy - Oferujemy na sprzedaż nowoczesny Dom parterowy o powierzchni ok 105 m2 w stanie deweloperskim w Bramkach niedaleko Błonia, usytuowany na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stara Dobrzyca

Stara Dobrzyca,zachodniopomorskie

236 000 zł55 m² 4 290,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:532 m²

Dom na sprzedaż z garażem i dużą działką nad jeziorem. pow. 55 m2. Działka ogrodzona, dom z ogrzewaniem kominkowym gotowy do zamieszkania. Do najbliższego sklepu 6 km drogą przez las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Golczewo

Golczewo,zachodniopomorskie

125 000 zł51 m² 2 450,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam Państwu 1/4 domu o całkowitej powierzchni ok 51 m.kw. + strych. Nieruchomość w stanie deweloperskim położona w okolicy Golczewa. Atrakcyjna cena i lokalizacja , polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strzelecka

Środa Śląska,dolnośląskie

449 000 zł108 m² 4 157,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:509 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej zbudowany około 1920r.-1930r., o powierzchni około 108 m2 wraz z zabudowaniami gospodarczymi (garażem i halą o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bukowe Wzgórze

Wilczkowice,małopolskie

1 390 000 zł157 m² 8 852,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 125 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny z garażem Wilczkowice, gm. Michałowice Oferuję na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, o powierzchni użytkowej 157.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Przemysław,pomorskie

879 000 zł83 m² 10 603,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:610 m²

Twój Dom pomiędzy naturą, morzem, a jednak blisko miasta. Nowoczesny bliźniak na Żuławach Wiślanych | Przemysław, gm. Stegna Grand Estates z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

1 500 000 zł240 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:846 m²

Prezentujemy bardzo komfortowy dom w odległości zaledwie kilku minut od centrum Wieliczki na osiedlu Lekarka. Bardzo szybki dojazd do : - Krakowa - Nowej Huty - Niepołomic Dom: powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

729 000 zł129 m² 5 651,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro Manufaktura Nieruchomości z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży nowo wybudowanego domu jednorodzinnego, który łączy w sobie funkcjonalność, nowoczesne technologie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Chyliczki,mazowieckie

2 650 000 zł266 m² 9 962,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 383 m²

NA sprzedaż przestronny parterowy dom Z poddaszem użytkowym W chyliczkach pod piasecznem oferta na wyłączność Dom prezentuje agent Powierzchnia użytkowa: 266 m2 Powierzchnia działki: 1 383.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przebieczany

Przebieczany,małopolskie

735 000 zł98 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Polecamy Państwu kompaktowe domy wolnostojące posadowione na działkach o powierzchni około 4 ary w Przebieczanach nieopodal Wieliczki. Komfortowy dom w nowoczesnej bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chrzanów Mały

Chrzanów Mały,mazowieckie

1 560 000 zł155 m² 10 065 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w okolicy Milanówka idealne miejsce dla rodziny. Na sprzedaż oferujemy komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, zrealizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Pod Lasem

Mechowo,pomorskie

1 400 000 zł130 m² 10 769,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 056 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w miejscowości Mechowo, w spokojnej okolicy w pobliżu Zatoki Puckiej. Na ogrodzonej działce 2056 m2 znajduje się zabudowa składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pogobie Średnie

Pogobie Średnie,warmińsko-mazurskie

3 299 000 zł250 m² 13 196 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:16 000 m²

Posiadłość z Charakterem: spokój i Wygoda w Jednym, z Możliwością Inwestycji Znajdź swoją prywatną oazę, nie rezygnując z dostępu do miasta i inwestycji Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Poznań,wielkopolskie

940 000 zł185 m² 5 081,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom z potencjałem - stwórz tu coś wyjątkowego Niektóre nieruchomości kupuje się takie jakie są. Inne kupuje się dla możliwości, które oferują. Dom przy ul. Orkana 55 w Poznaniu należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piwniczna-Zdrój

Piwniczna-Zdrój,małopolskie

260 000 €400 m² 650 €/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 064 m²

Rodzinny dom z ogromnym potencjałem biznesowym w Jarabinie Powierzchnia działki: 1 064 m Powierzchnia zabudowy: 300 m Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Darzowice

Darzowice,zachodniopomorskie

2 200 000 zł380 m² 5 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:4 223 m²

Duży dom rodzinny z czterema mieszkaniami, stary dom i drewniany domek na działkach nr. 185/24, 162/4, 162/6 obręb Darzowice gm. Wolin. Sprzedaję z całym wyposażeniem. Więcej informacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 780 000 zł120 m² 14 796,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Na sprzedaż: nowoczesny dom szeregowy | Grodzisk Mazowiecki | wysoki standard | 150 m potencjału Na sprzedaż wyjątkowy dom szeregowy z 2023 roku, położony w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jędrzejów

Jędrzejów,świętokrzyskie

490 000 zł110 m² 4 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 92m2 położony na działce o powierzchni ok. 2600 m2, w spokojnej okolicy w Piaskach na przedmieściach Jędrzejowa. Na zadbanej posesji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Budkiewicza

Ząbki,mazowieckie

1 100 000 zł132 m² 8 363,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:253 m²

Na sprzedaż funkcjonalny, narożny dom szeregowy z 2006 roku, wybudowany w technologii tradycyjnej (parter i 2 pełne piętra, cegła), o powierzchni całkowitej 131,53 mkw (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kraków,małopolskie

2 509 144 zł148 m² 16 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc domy Z ogrodem Z widokiem na kopiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Rybacka

Choroszcz,podlaskie

760 000 zł101 m² 7 546,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Rzezerwacja! 22 C/2 Polecamy dom o powierzchni 100,71 m2 na dwóch poziomach z przynależnym ogródkiem 58 m2 oraz miejscem parkingowym w Choroszczy przy ul. Rybackiej 22 C2 /al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Borówno

Borówno,kujawsko-pomorskie

1 349 000 zł149 m² 9 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 107 m²

Makler poleca Nowoczesny dom z inteligentnym ogrodem, basenem i fotowoltaiką | 350 m od Jeziora Borówno Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość dla osób, które szukają połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warszawska

Piastów,mazowieckie

2 750 000 zł170 m² 16 176,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 414 m²

Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w Piastowie, okolice ulicy Warszawskiej. Dom wolnostojący o powierzchni mieszkalnej około 170 m2. Wybudowany w 2 etapach. Nowsza część oddana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Laurowa

Koszalin,zachodniopomorskie

1 100 000 zł125 m² 8 814,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:345 m²

Możliwa zamiana na mieszkanie 3-4 pokojowe! Na sprzedaż dom położony na jednym z najbardziej atrakcyjnych osiedli Koszalina-Rokosowo. Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

1 620 000 zł144 m² 11 273,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:170 m²

Dom Lux Krzyki / 6 pokoi/5 pok/143m/2025! Polecamy na sprzedaż wyposażony dom-segment o powierzchni 142 m2 (6 pokoi, 2 łazienki, 1 toaleta) z dwoma miejscami postojowymi oraz własnym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sikorskiego

Wołomin,mazowieckie

1 985 000 zł241 m² 8 249,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam bezpośrednio komfortowy dom jednorodzinny położony w spokojnej części Wołomina. Blisko rezerwatu Grabisz. W doskonałym stanie. Wysoki standard wykończenia. Ogród.