dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 275 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 275 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Marki

Marki,mazowieckie

547 000 zł144 m² 3 798,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Dom o powierzchni 144m2 działka o powierzchni 320 m2 spokojna okolica, piękne osiedle,luksusowe blizniaki. II etap(11 domów) ściany ceramika porotherm, dachówka ceramika(poddasze do adaptacji),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

880 000 zł300 m² 2 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 502 m²

Dom drewniany sprzedam Sprzedam ekologiczny dom drewniany z bali świerkowych (pow całk. ok300 m kw) rok budowy 2007 położony na stoku , na dużej działce (2500 m kw) w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Mława

Mława,mazowieckie

510 000 zł177 m² 2 881,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom wolnostojący, jednopiętrowy, murowany, jednorodzinny, otoczony murem położony w okolicach Mławy(5km),dobry dojazd(asfaltowy) z E-7. Powierzchnia działki-1600m2, stan budynku: - stan surowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

370 000 zł250 m² 1 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Duży dom po kapitalnym remoncie. Podpiwniczony, parter: kuchnia z dużym aneksem jadalnym, salon, dwa pokoje, łazienka; piętro: trzy pokoje, łazienka. Garaż wolnostojący z miejscem na trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Batalionów Chłopskich

Mława,mazowieckie

480 000 zł194 m² 2 474,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

"dom W brzoskwiniach" Dom jednorodzinny z garażem, wolno stojący, niepodpiwniczony. Ilość kondygnacji: parter, poddasze użytkowe. Dach dwuspadowy, kąt nachylenia 45 Bardzo funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kwiatowa

Rumia,pomorskie

750 000 zł216 m² 3 472,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:809 m²

Piwnica: /z osobnym wejściem/ pom. gosp, pralnia, kotłownia - ogrz. gazowo - węglowe, piwnica idealnie nadaje się na prowadzenie działalności- pracownię, warsztat, garaż z kanałem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Pasieczna

Gdynia,pomorskie

800 000 zł160 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:295 m²

Dom wybudowany w roku 1936 całkowicie przebudowany w 1995 r. Podłogi terakota podgrzewane. Parter: salon 23 m2 ,pokój 10 m2, kuchnia, wc, przedpokój 12 m2 (ogrz. podłogowe), piętro: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rycerka Dolna

Rycerka Dolna,śląskie

800 000 zł650 m² 1 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Dom-penjonat , położony w Rycerce Dolnej,- przy drodze na Zwardoń. Garaż wolnostojący, basen pod szkłem, szklarnia z winoroślą. Budynek do 2006 roku zarabiał na siebie. Turnusy około 50-60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 060 000 zł240 m² 8 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom wolno stojący W doskonałej lokalizacji. Po kapitalnym remoncie, zadbany, bardzo dobrze utrzymany z pięknym ogrodem. Piwnica: garaż z podgrzewanym podjazdem, pom. gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Tetmajera

Gdynia,pomorskie

1 620 000 zł165 m² 9 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Atrakcyjna lokalizacja! w pobliżu korty tenisowe, szkoła, basen, fitness. Dom w zabudowie szeregowej (środkowy) budowany półpoziomami. I poziom: piwnica, pomieszczenia gospodarcze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Olgierda

Gdynia,pomorskie

1 270 000 zł180 m² 7 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:184 m²

Atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej na prestiżowym osiedlu "hovnanian"położony w spokojnej okolicy. Powierzchnia mieszkalna domu to 144m2. Parter (52m2) składa się z przedsionka, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sportowa

Pszczółki,pomorskie

450 000 zł228 m² 1 973,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Pszczółki 20 km od Gdańska, na osiedlu domów jednorodzinnych. Dom wolno stojący z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej - do wykończenia. Dom według indywidualnego projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kiełpino

Kiełpino,pomorskie

165 000 zł85 m² 1 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:140 m²

1/5 udziału w budynku murowanym z pustaków betonowych, wewnątrz ocieplony styropianem. Dach dwu spadowy ocieplony styropianem. Tynki zewnętrzne i wewnętrzne. Ściany cekolowane. Instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Walerianowa

Gdynia,pomorskie

750 000 zł170 m² 4 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:240 m²

Szereg środkowy z 1992r. w bardzo dobrym stanie technicznym. Działka 170m2 bardzo ładnie zagospodarowana. Poziom zerowy: garaż na 2 samochody, pomieszczenia gospodarcze, łazienka. Parter: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

550 000 zł232 m² 2 370,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 064 m²

Dom w osiedlu domków jednorodzinnych w pobliźu osiedla Zielony Romanów.Na cenę składa się koszt budynku i koszt działki wraz z udziałem w drodze.Do sprzedaży pozostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Szmelta

Rumia,pomorskie

749 000 zł172 m² 4 354,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Rumia Szmelta, dom wolno stojący o wysokim standardzie, pow. całkowita wszystkich pomieszczeń 172, 69m2, w tym: (kotłownia z pomieszczeniem gosp., garaż i piwnica 46, 72m2), Poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Pątnowska

Legnica,dolnośląskie

550 000 zł170 m² 3 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

dom jednorodzinny wolnostojący stan deweloperski Legnica

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Somianka

Somianka,mazowieckie

1 500 000 zł220 m² 6 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 929 m²

Niezwykle urokliwa wiejska posiadłość położona w malowniczej okolicy, około 3 kilometry od rzeki Bug. Dom po kapitalnym remoncie. Zabudowania gospodarcze w dobrej kondycji. Budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sucharskiego

Starogard Gdański,pomorskie

770 000 zł272 m² 2 830,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:794 m²

Dom jednorodzinny wraz z budynkiem produkcyjno- usługowym na osiedlu gazowe, garaże na 4 samochody.Wokoł budynku zadbana zieleń. idealny dla osob chcących prowadzić działalność gospodarczą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kostrzyca

Kostrzyca,dolnośląskie

430 000 zł291 m² 1 477,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 680 m²

Dom jednorodzinny położony na dużej działce, z dobrym dojazdem i pięknymi widokami na całe pasmo Karkonoszy. Stan surowy zamknięty z instalacjami wewnętrznymi takimi jak: elektryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Graniczna

Marki,mazowieckie

823 380 zł147 m² 5 601,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:153 m²

Skrajny segment z ogródkiem i garażem, położony na zacisznym osiedlu, składającym się z dwóch ośmiomieszkaniowych budynków w zabudowie szeregowej, w najładniejszej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Graniczna

Marki,mazowieckie

953 240 zł132 m² 7 221,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Graniczna

Marki,mazowieckie

683 220 zł95 m² 7 191,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:129 m²

Środkowy segment z ogródkiem i garażem, położony na zacisznym osiedlu, składającym się z dwóch ośmiomieszkaniowych budynków w zabudowie szeregowej, w najładniejszej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 200 000 zł410 m² 2 926,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:950 m²

budynek mieszkalno - wczasowy. podpiwniczony + 3 kondygnacje ,murowany z cegły ceramicznej ,ocieklony ,kryty dachówką .ogrzewanie gazowe + zasobnik na cw.inctalacja wykonana z miedzi .PIWNICA -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Graniczna

Marki,mazowieckie

616 160 zł112 m² 5 501,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:113 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Graniczna

Marki,mazowieckie

682 520 zł94 m² 7 260,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:129 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Graniczna

Marki,mazowieckie

616 010 zł112 m² 5 500,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:112 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Graniczna

Marki,mazowieckie

948 390 zł122 m² 7 773,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Graniczna

Marki,mazowieckie

821 480 zł147 m² 5 588,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:149 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Graniczna

Marki,mazowieckie

947 490 zł120 m² 7 895,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Graniczna

Marki,mazowieckie

680 520 zł90 m² 7 561,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:129 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Graniczna

Marki,mazowieckie

613 960 zł108 m² 5 684,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:112 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Janowice Wielkie

Janowice Wielkie,dolnośląskie

1 450 000 zł340 m² 4 264,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 547 m²

Nowy luksusowo urządzony dom położony na pięknej posesji. Z dala od miasta zapewnia ciszę i prawdziwy wypoczynek. Położony w Rudawach Janowickich, graniczy z Parkiem Narodowym, co.