dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 320 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Strażów

Strażów,podkarpackie

437 000 zł139 m² 3 143,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:900 m²

Projekt : Dom w Glicyniach Dom wolno stojący w stanie surowym zamkniętym o pow. 138,5m2 + garaż 17,4m2 położony na działce 9ar. Dom jednorodzinny, parterowy z użytkowym poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Miłocin

Miłocin,podkarpackie

395 000 zł100 m² 3 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:180 m²

Nowe szeregówki Nowa inwestycja domów w zabudowie szeregowej położona na obrzeżach Rzeszowa - Miłocin. Zamknięte, kameralne osiedle z pełną infrastrukturą, droga dojazdowa do każdej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł146 m² 3 760,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:900 m²

Projekt lukrecja - Rzeszów Nieruchomość w stanie surowym zamkniętym o pow. 145,8m2+ garaż 17,1m2, położona na działce 9ar. Dom z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony, z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

373 000 zł123 m² 3 032,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nowa inwestycja Dom wolno stojący o pow. użytkowej 123,4m2, usytuowany na działce o pow. 9ar, ekspozycja - południowy stok. Nieruchomość oddana będzie w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

90 000 zł90 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Do sprzedaży pól bliżniaka na terenie gm. Kiwity wraz z budynkami gospodarczymi na działce 41 arów. Cena 90000 pln do negocjacji. Budynek mieszkalny poniemiecki w dobrym stanie, częściowo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

790 000 zł250 m² 3 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodziny parterowy z poddaszem użytkowym z podpiwniczeniem usytuowany na obrzeżach Jeleniej Góry. Duży, przestronny, komfortowy. Oddany do użytku w 2003.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

570 000 zł510 m² 1 117,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Dom wolnostojący w Komarnie, ok. Jeleniej Góry,o pow. zab. cz 170 m2, podpiwniczony, parter z poddaszem użytkowym, część poddasza do adaptacji( 120 m2). Na parterze: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zakątek

Piła,wielkopolskie

450 000 zł150 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Piła, zielona Dolina.Dom wolnostojący o pow. 150 m2 , położony na działce o pow. 430 m2 (własność). Uzbrojenie: prąd, własne ujęcie wody, szambo. Budynek piętrowy z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Szczawa

Szczawa,małopolskie

180 000 zł100 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Sprzedam w uzdrowiskowej miejscowości Szczawa dom z bali, podmurowany, dach blachodachówka, kuchnia 24m2, pokój 16m2, łazienka 4m2, ganek, pomieszczenie gospodarcze, murowana drewutnia, strych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

730 000 zł147 m² 4 965,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:647 m²

Dom na działce o powierzchni 647m2 położony w przepięknej dzielnicy Świdnicy z dala od miejskiego zgiełku a zarazem z łatwym dojazdem do centrum miasta i Świdnickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Michałowice

Michałowice,małopolskie

695 000 zł180 m² 3 861,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w stanie developerskim, w pięknym miejscu / okolica Michałowic/ pod lasem na 12 arowej działce, do każdego segmentu wydzielona 6-arowa działka. Na dole duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Krowodrza

Kraków,małopolskie

1 500 000 zł200 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Bardzo ładny, zlokalizowany na obrzeżach Krakowa funkcjonalny dom z doskonałym dojazdem do centrum miasta, na dole kuchnia / oddzielna/ salon, wc, podwieszane dębowe, schody. Na górze 3 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bębło

Bębło,małopolskie

620 000 zł165 m² 3 757,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom jednorodzinny w Bęble częściowo podpiwniczony na działce 9-arowej. Stan budynku nowy niezamieszkały, zrobione wylewki, tynki , doprowadzone i rozprowadzone media / oprócz gazy -są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

485 000 zł100 m² 4 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowy dom wolnostojący o powierzchni 100m2 z lokalizowany przy ul. Łokiwtka / 2 linia zabudowy/ dom w stanie surowym, otwartym, bez piwnic. Przed domem miejsce parkingowe na 2 samochody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zagaje

Zagaje,małopolskie

900 000 zł200 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 750 m²

Bardzo ładny i dobrze utrzymany 5-letni dom w miejscowości Zagaje koło Iwanowic ( 20 km od Krakowa). Absolutna cisza i spokój. W sąsiedztwie kilka nowych domów. Dużo przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Skawinki

Skawinki,małopolskie

185 000 zł70 m² 2 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:11 000 m²

Okazja! Dom na działce 1,1 ha. Media : prąd, studnia. Dojazd : droga asfaltowa i ok. 150m drogą gminną utwardzaną. Dom na wzgórzu. Piękne widoki i cisza. Dom położony w Skawinkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mikuszowice

Bielsko-Biała,śląskie

340 000 zł100 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

1/2 kamienicy na 5 a działce ( możliwość postawienia garażu)- mieszkanie 64 m kw na 1p- 3 pokoje kuchnia, przedpokó łzienka (po kapitalnym remoncie), podasze do adaptacji na mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żelisławice

Żelisławice,śląskie

290 000 zł250 m² 1 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 780 m²

cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Stabłowice

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł220 m² 3 631,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:330 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 220m2 (działka 330m2) na osiedlu Stabłowice. Na parterze salon + taras, pokój, kuchnia oraz łazienka. Na piętrze 3 pokoje + 2 balkony, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Południowa

Łowicz,łódzkie

330 000 zł136 m² 2 426,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:559 m²

Sprzedam dom jednorodzinny o powierzchni 136 m2, ocieplony, dwupiętrowy plus strych, garaż, okna plastykowe, 3 balkony, ogrodzony. Podłączona kanalizacja miejska, telefon z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

280 500 zł170 m² 1 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Domy w zabudowie szeregowej; parter, poddasze, garaż, działka do wyboru o pow. od 253 m2 do 777m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Partyzantów

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

650 000 zł420 m² 1 547,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom o pow.użytkowej 350m2 plus murowany budynek gospodarczy z garażem (70m2) Ogrzewanie wlasne gazowe, stolarka PCW, wszystkie media.Położony w Kołobrzegu w dzielnicy Radzikowo II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

875 000 zł270 m² 3 240,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 102 m²

Opis objektu: dom wybudowany został w 1889 roku nad rzeką Guber, na wzgórzu w obrębie miasta Kętrzyna. Pierwszym właścicielem był zarządca majątku Luisental (dolina Luisy). Dziś osada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zabrze

Zabrze,śląskie

800 000 zł250 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowocześnie urządzony dom w cichym i urokliwym miejscu.Parter domu:pokój z kominkiem,kuchnia,pokój jadalny,łazienka,zadaszony taras,w pomieszczeniu gospodarczym zainstalowana stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Tomisław

Tomisław,dolnośląskie

320 000 zł130 m² 2 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:7 200 m²

Do sprzedania nowy dom w stanie surowym zamkniętym, z wolnostojącym garażem na 2 samochody w miejscowości Tomisław. Dom położony na początku wsi, na pięknej dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sienkiewicza

Nowogrodziec,dolnośląskie

360 000 zł400 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 653 m²

Do sprzedania przedwojenny dom wraz z zabudowaniami gospodarczymi w Nowogrodźcu.Nieruchomość położona w centrum miasta 50 m od ratusza,blisko cmentarza komunalnego.Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żerkowice

Żerkowice,dolnośląskie

245 000 zł900 m² 272,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:55 000 m²

Na sprzedaż gospodarstwo rolne o pow.5,50 ha w Żerkowicach 12 km.od Bolesławca.Budynek mieszkalny i pom gosp.do dużego remontu lub rozbiórki.Stodoła w dobrym stanie,do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brenna

Brenna,śląskie

720 000 zł450 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

budynek mnieszkalno usługowy działający jako pensjonat z karczma chatką grilowa ogródek letni apartamet mieszkalny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wiejska

Radom,mazowieckie

550 000 zł218 m² 2 522,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 292 m²

Nieruchomość zabudowana jest dwoma domami jednorodzinnymi w zabudowie bliźniaczej. Jeden dom wykończony, drugi w trakcie. Na działce znajdują się budynki gospodarcze (warsztaty, garaże,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Korytnica

Korytnica,wielkopolskie

250 000 zł149 m² 1 677,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 080 m²

Na sprzedaż dom na wsi-okolice Raszkowa (równa odległośc do Ostrowa,Krotoszyna i Pleszewa),usytuowany pod lasem,dojazd drogą asfaltową i 500m gruntową.Ziemia 1,08 ha w tym siedlisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

175 000 zł142 m² 1 232,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 105 m²

2 nieruchomości W borach tucholskich nad jeziorem cena łączna 265000zł dom mieszkalno-usługowy W budowie nad wielkim jeziorem cekcyńskim W borach tucholskich. Cena 175000zł Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Radom

Radom,mazowieckie

1 500 000 zł187 m² 8 021,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:5 370 m²

Dom wolnostojący o nietypowej architekturze częściowo wykończony na działce o powierzchni 5370 m2 (szerokości 50 m). Zlokalizowany jest w pięknej zalesionej okolicy na obrzeżach miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

360 000 zł590 m² 610,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Pięknie położona działka o powierzchni 28200m w tym 7000m lasu, w pobliżu rzeka Czarna.Obiekt po byłej szkole, na działce znajduję się boisko do koszykówki i siatkówki.Cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brenna

Brenna,śląskie

499 000 zł220 m² 2 268,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Całoroczna chata góralska wraz budynkiem gospodarczym ,połozona na 15000 m2 działce widokowej,z lasem bukowym. Prąd 220 i 380 V, ciepła i zimna woda(centalne ogrzewanie.),studnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Milówka

Milówka,śląskie

499 000 zł450 m² 1 108,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Typowa ,orginalna chata górska ,polożona na hektarowej działce. Dom całoroczny,ocieplony z zewnątrz ,podpiwniczony.W sklad nieruchomości wchodzą jeszcze : budynek prąd 220 i 390V,co,ciepla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Szczyrk

Szczyrk,śląskie

2 500 000 zł450 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

chata górska, połozona na dwu hektarowej działce w terenie górskim (950m npm. Powierzchnia całkowita chaty ponad 450 m2 na skladają sie :część mieszkalna,poddasze,część gospodarcza. Chata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ustroń

Ustroń,śląskie

1 300 000 zł310 m² 4 193,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:10 900 m²

Willa z 2002r-wybudowana z zastosowaniem nowej technologii ,całkowicie ocieplona, nadzialce o pow.10900 m2. Dom piętrowy z podpiwniczeniem.-51m2 Na parterze- duża otwarta kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Cieszyn

Cieszyn,śląskie

990 000 zł580 m² 1 706,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 050 m²

Nowy dom (bez odbioru technicznego) ustutuowany na 20,5 a działce o charakrerze budowlano-us ługowo-handlowym jest połozony w spokojnej dzielnicy Cieszyna z bardzo dobrym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ustroń

Ustroń,śląskie

550 000 zł200 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom w zabudowie blizniaczej połozony u podnóża Małej Czantorii w dzielnicy przystosowana pod wynajem pokoi. Na każdym pietrze znajdują się 4 pokoje i 2 łazienki.Na parterze otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Cisownica

Cisownica,śląskie

1 350 000 zł560 m² 2 410,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 622 m²

m powierzchnia mieszkaniowa 480 m Powierzchnia działki 2622 m Liczba pięter 2 Liczba pokoi 10 Rok budowy 2002 Typ oferty Malownicza, przepiękna miejscowość położona w sercu Beskidu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne