dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 276 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 276 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Złotniki

Złotniki,wielkopolskie

135 000 zł90 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom położony w Złotnikach koło Poznania,lokalizacja na działkach rekreacyjnych. Własne ujęcie wody, prąd, ogrzewanie przez kominek. Na dole pokój,kuchnia i łazienka u góry poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Libertów

Libertów,małopolskie

1 300 000 zł265 m² 4 905,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom wolnostojący o pow. całkowitej 265m2 (użytkowej 169m2) w stanie deweloperskim, posadowiony na widokowej 12a działce w miejscowości Libertów gm. Mogilany. Dom zbudowany w 2006 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Babińskiego

Kraków,małopolskie

780 000 zł120 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedania cztery domy wolnostojące o pow. użytkowej 120,7m2 posadowione na 6a działkach w Krakowie - dzielnica Skotniki, okolice ul. Babińskiego. Domy będą oddawane w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wrząsowice

Wrząsowice,małopolskie

555 000 zł174 m² 3 189,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym z wykonaną instalacją elektryczną. Dom o pow. 174.4m2 (użytk. 155.5m2) posadowiony na widokowej 12a działce w miejscowości Wrząsowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wola Duchacka

Kraków,małopolskie

565 000 zł110 m² 5 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom w zabudowie szeregowej o pow. użytkowej 110m2, posadowiony na 2a działce w Krakowie - Wola Duchacka. Dom o konstrukcji metalowej, zbudowany z cegły w 96r. atrakcyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lednica Górna

Lednica Górna,małopolskie

570 000 zł111 m² 5 135,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom wolno stojący o pow. użytkowej 111m2, w stanie deweloperskim, posadowiony na 7a działce w miejscowości Lednica Górna gm. Wieliczka. Dom budowany metodą tradycyjną murowaną, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Dobrzyńska

Płock,mazowieckie

480 000 zł200 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom położony jest przy cichej osiedlowej ulicy (osiedle Dobrzyńska). Dojazd do centrum zajmuje ok. 5 min. Jest to polowa bliźniaka. Na parterze znajdują się dwa pokoje, kuchnia i łazienka, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Osiedle Górskie

Pieszyce,dolnośląskie

239 000 zł65 m² 3 676,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:979 m²

Dom u podnóża gór z dużą działką i możliwością budowy godzinę drogi od Wrocławia Masz dość wielkiego miasta? Chcesz mieć własny domek u podnóża gór Sowich? Spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Nowowarszawska

Białystok,podlaskie

2 500 000 zł248 m² 10 080,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:985 m²

2 działki z dwoma domami , murowanym z cegły i drewnianym do remontu , działka w dobrym miejscu do handlu , przeznaczenie działki handlowo-usługowo- mieszkalna przy sklepach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

750 000 zł250 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Sprzedam dom jednorodzinny W centrum miasta, , garaż dodatkowo 2 pomieszczenia po 35 M na prowadzenie działalności gospodarczej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Białystok

Białystok,podlaskie

600 000 zł218 m² 2 752,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom w Białymstoku w zabudowie szeregowej sprzedam lub zamienię na mieszkanie w Warszawie. Dom jest ośmioletni, energooszczędny, komfortowo wykończony o pow. użytkowej 160 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

320 000 zł638 m² 501,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom wolno stojący doprowadzona woda rozprowadzona elektryka elewacja całkowicie wykończona góra częściowo wykończona. Budynek znajduje się 15 km od Iławy w Ząbrowie. Cena do negocjacji!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

895 000 zł320 m² 2 796,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Sprzedam duży, pięknie połozony dom w malowniczej miejscowości Tumiany, leżącej przy trasie nr 16 ( 1.5 km od trasy)Posesja w odległości 100 m od Jeziora. Na posesji znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

895 000 zł320 m² 2 796,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Stabika

Katowice,śląskie

490 000 zł129 m² 3 798,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:388 m²

Do sprzedaży nowy dom w zabudowie szeregowej z 2 garażami. Dom posadowiony na działce 388 m2, położonej w bardzo atrakcyjnym miejscu. Kameralna zabudowa, tylko 4 domy usytuowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Maszkowice

Maszkowice,małopolskie

320 000 zł171 m² 1 871,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Budynek jednorodzinny pod podpiwniczony z garazem w piwnicy i tarasem Budynek jest wykonany cegly, dobze wyjzolowany (10 cm styropor), okna plastikow, ogrzewanie centralne na olej opalowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kłobuck

Kłobuck,śląskie

280 000 zł115 m² 2 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:815 m²

Do sprzedania dom w Kłobucku,powierzchnia 115m2, dodatkowo duży garaż i pomieszczenie gospodarcze.Dom posiada plastikowe okna,nowe dżwi 2 lata temu wymienione grzejniki na aluminiowe.Hol oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Północna

Biłgoraj,lubelskie

410 000 zł180 m² 2 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:693 m²

Dom murowany, stropy ackerman, podzielony na dwa mieszkania z mozliwoscią połączenia w jedno. Dwa odrębne kotły gazowe co z mozliwością podłączenia kotła na drewno lub węgiel. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Świnna Poręba

Świnna Poręba,małopolskie

390 000 zł180 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:938 m²

Nowy dom jednorodzinny parterowy z uzytkowym poddaszem o powierzchni okolo 180mkw. Budynek do wykoñczenia w srodku. Nieruchomosc ocieplona, otynkowana budowana z pustaka, kryta dachówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

540 000 zł140 m² 3 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom położony w malowniczej, spokojnej okolicy na skraju lasu Ok 2 km od znanego uzdrowiska Ciechocinek, blisko do drogi krajowej nr E1, bardzo dobra lokalizacja 20 km od Torunia, ok. 1,5 km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kołczygłowy

Kołczygłowy,pomorskie

230 000 zł3 200 m² 71,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Sprzedam dom jednorodzinny na działce o powierzchni 32 arów w Kołczygłowach. Wartość 230.000 tys zł do negocjacji. Tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wesoła

Dzierżoniów,dolnośląskie

300 000 zł80 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 951 m²

Sprzedam dom do remontu w Dzierżoniowie przy ul. Wesołej o powierzchni 80m2 wraz z działką o powierzchni 1951m2. Cena: 300 tys. pln do negocjacji. Telefon kontaktowy:   lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dębowa

Dębowa,opolskie

215 000 zł75 m² 2 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:255 m²

Dom prywatny, prszę nie mylić z poprzednim właścicielem. Działka 255m2,dom 75m2, parter z zagospodarowanym poddaszem, częściowo podpiwniczone. Nowa instalacja C.O(kocioł na EkoGroszek), nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Tylicz

Tylicz,małopolskie

200 000 zł90 m² 2 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom o powierzchni 90m2 na działce 6 arowej w ktorym obecnie jest prowadzona dzialalnosc handlowa (sklep spozywczy) w centrum Tylicza koło Krynicy. Wszelkie informacje i kontakt pod nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ferrytowa

Łomianki,mazowieckie

980 000 zł113 m² 8 672,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:630 m²

Sprzedam Dom + budynek gospodarczy idealny na gabinet lub inna działalność. Dom w Łomiankach, enklawa ciszy i spokoju, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych Dom mieści się w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zagórze

Zagórze,lubuskie

400 000 zł120 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Witam do sprzedania mam dom całoroczny z 1995 roku. Powierzchnia zabudowy 110,53 m2, powierzchnia całkowita 120,97 m2, powierzchnia mieszkalna 84,53 m2, powierzchnia gospodarcza 36,44 m2, cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wyzwolenia

Krapkowice,opolskie

250 000 €244 m² 1 024,59 €/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom nowy ,izolowany,dachówka ceramiczna,wszystkie media.Wysoki standart.Spokojna okolica blisko parku.Niedaleko szkoła. Miasto powiatowe.10km od zjazdu z A4.Piękny ogród,ogrodzony.Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wolności

Szymiszów,opolskie

150 000 zł78 m² 1 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Niewielki, podpiwniczony domek położony w centrum wsi Szymiszów. W skład nieruchomosci wchodzi także pole uprawne położone ok. 1,5km od domu o pow. 25.8 arów Obok domu ogródek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

300 000 zł140 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 420 m²

Dom po remocie , podłączony do miejskiej kanalizacji, garaż I pomieszczenia gospodarcze, spokojna dzielnica nieopodal parku miejskiego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sarnów

Sarnów,podkarpackie

285 000 zł108 m² 2 638,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom murowany. Parter o powierzchni 108m2, poddasze do działowe, instalacja elktryczna(plus siła),odpływy,przyłącz wody, wylewki.Budynek gospodarczy drewniany.Całość ogrodzona. Dodatkowo 14 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wiązana

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł200 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:426 m²

Bliźniak I budynek pow.200m2 działka 426m2 cena 700000zł II budynek pow 160m2 działka 256m2 cena 690000zł. Nieruchomość częściowo wykończona Wykonane instalacje elektryczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Syrokomli

Elbląg,warmińsko-mazurskie

770 000 zł236 m² 3 262,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:258 m²

Elbląg Bielany. Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 236 m2. Działka o powierzchni 258 m2. Trzy kondygnacje. Poddasze użytkowe. Parter: duży hol,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Opole

Opole,opolskie

950 000 zł200 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:550 m²

-1500m od centrum handlowego -7 pokoi, 2 łazienki -

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Opole

Opole,opolskie

520 000 zł106 m² 4 905,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

do sprzedania: dom -16 metrow -z ceramiki -garaż -wszystkie media -stan surowy zamkniety -dachówka czarna -rolety -5km od Opola kontakt: tel.   e-mail: ombelico2@hotmail com

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

740 000 zł270 m² 2 740,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:811 m²

Dom parterowy położony w bardzo cichej okolicy, w pobliżu dużo zieleni. Na podwórzu granit, liczne drzewka dekoracyjne i owocowe. Dom wykonany jest z bardzo dobrych materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Suwałki

Suwałki,podlaskie

650 000 zł176 m² 3 693,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 193 m²

Gmina suwałki. Dom mieszkalny o pow. użytkowej 176,3 m2, działka 1193 m2. Cena: 650.000,- zł MIEJSCOWOŚĆ: GMINA SUWAŁKI, POWIAT SUWALSKI, WOJ. Podlaskie powierzchnia: działka 1.193 m2 BUDYNEK.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Partyzantów

Łomianki,mazowieckie

2 300 000 zł368 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:784 m²

Rezydencja milano luksusowa willa o bardzo wysokim standardzie wykonania. Nowoczesna bryła budynku, duże przestrzenie szklane (przesuwne okna) oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń wewnątrz domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kazimierza Wielkiego

Sandomierz,świętokrzyskie

1 500 000 zł200 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom wolnostojacy na 6 arowej dzialce w centum Sandomierza o wysokim standardzie wykonczeniowym trzykondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wspólna

Bogatynia,dolnośląskie

3 000 000 zł60 m² 50 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:60 000 m²

Sprzedam 50% udziałów własności (współwłaściciel z wpisem do księgi wieczystej) w działce 60.000m2 z domem 60m2 w Bogatyni, ul. Wspólna, woj. dolnośląskie (10.000. budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowe Miasto Lubawskie

Nowe Miasto Lubawskie,warmińsko-mazurskie

450 000 zł204 m² 2 205,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom jednorodzinny w Nowym Miescie Lubawskim w bardzo ladnej okolicy, przy lesie, zaprojektowany dla nowoczesnej cztero-, piecioosobowej rodziny. Na parterze znajduje sie salon, jadalnia, gabinet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

700 000 zł454 m² 1 541,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 680 m²

Dom mieszkalny z Apteką obok Ośrodka Zdrowia. Możliwość przejęcia działalności do uzgodnienia.