dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 276 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 276 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Promienna

Grzybowo,zachodniopomorskie

1 800 000 zł182 m² 9 890,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:564 m²

Ekskluzywny dom na strzeżonym osiedlu, nad morzem. Perfekcyjna lokalizacja dla domu wakacyjnego jak i całorocznego. Blisko Kołobrzegu. Nowoczesne, elegancko wyposażone i klimatyzowane wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zamkowa

Łapalice,pomorskie

510 000 zł130 m² 3 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Witam! Sprzedam dom nietypowy i arcyciekawy w Łapalicach. 30km od Gdańska 1,5km za Kartuzami. Dom ma 130m2 a działka 1700m2 - nie stoi we wsi tylko na oddzielonym mini osiedlu na tzw. Kaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Brązowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

670 000 zł200 m² 3 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Bezpośrednio! garaż, piwnica, taras, drzwi antywłamaniowe, po remoncie, parkiet, glazura, terakota, telefon, internet, kuchnia wykończona, łazienka wykończona, ogród Niski parter: 2 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Parkowa

Mońki,podlaskie

310 000 zł1 313 m² 236,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 313 m²

Dom Jednorodzinny Do remontu Zewnetrznego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bierkowice

Opole,opolskie

418 000 zł120 m² 3 483,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:830 m²

Sprzedam dom jednorodzinny, wolnostojący w stanie surowym zamkniętym zaawansowanym. Działka pow. 8,3a, dom pow. 106m2 użytkowej/120m2 netto plus garaż z pom. gosp.27m2. Dach dwuspadowy pokryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Leśna

Łapsze Niżne,małopolskie

850 000 zł230 m² 3 695,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 320 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nowy drewniany domek 230 mkw powierzchni całkowitej na działce o pow. 1320 mkw. w miejsowości Łapsze Niżne ( położonej w odległości 24 km od Nowego Targu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Leśna

Łapsze Niżne,małopolskie

620 000 zł189 m² 3 280,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 320 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nowy drewniany domek 189 mkw powierzchni całkowitej na działce o pow. 1320 mkw. w miejsowości Łapsze Niżne ( położonej w odległości 24 km od Nowego Targu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Okrężna

Białogóra,pomorskie

1 750 000 zł140 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Posesja znajduje się w ścisłym centrum atrakcyjnej miejscowości wypoczynkowej o charakterze osady nadmorskiej. Jest chętnie odwiedzana przez mieszkańców Warszawy, krakowa, łodzi, wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wołomin

Wołomin,mazowieckie

1 100 000 zł170 m² 6 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 320 m²

Dom nowy wykończony ,bardzo ładna okolica,strefa ekologiczna,działka ogrodzona,zadrzewiona drzewami lesnymi

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

520 000 zł298 m² 1 744,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom położony w spokojnej okolicy,blisko centrum.Zbudowany z cegły max,ocieplony styropianem 15cm.Na dachu szwedzka blacha,wełna mineralna 15cm. Na i 3 pokoje.Góra to jedna całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Czeremchowa

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

565 000 zł84 m² 6 726,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:110 m²

Sprzedam piętrowy segment w Grodzisku Mazowieckim (30 km od Warszawy, blisko do centrum, 10 min. spacerkiem, kościoł, szkoła, przedszkole, sklepy. Na wspaniałym nowym osiedlu, wśród domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

390 000 zł240 m² 1 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

dom na uboczu wsi,w pięknym otoczeniu przyrody,nadaje się po niewielkim remoncie na jakąś działalność np,agroturystykę,mały hotelik,lub mogą to być 4 mieszkania po 60 m2,asfalt pod dom,1km od drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

980 000 zł208 m² 4 711,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

dom

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Glinianka

Glinianka,mazowieckie

1 200 000 zł192 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Powierzchnia użytkowa 192 m Działka powierzchnia całkowita 3200 m Bezpośredni dostęp do rzeki Świder Wysokość ścian kolankowych na piętrze 130 cm. Działka zalesiona 30 letnimi świerkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Mielec

Mielec,podkarpackie

2 000 000 zł300 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

300m2 nowa nieruchomość W mielcu Nieruchomość o wyjątkowej architekturze położona na działce 20ar - zagospodarowanej oraz ogrodzonej. Dom o pow. użytkowej 300m2 z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kruszewnia

Kruszewnia,wielkopolskie

750 000 zł160 m² 4 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:805 m²

Witam wszystkich. Mamy do sprzedaży dom jednorodzinny, wolno stojący w bardzo spokojnej okolicy - Kruszewnia koło Swarzędza. Dom składa się z następujących pomieszczeń: * parter - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Strachocin

Wrocław,dolnośląskie

800 000 zł150 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

wykonany wg projektu indywidualnego, stan zero zamknięty, wykonany z wysokiej jakości materiałów (pustak ceramiczny Roben, dachówka ceramiczna Ruppceramika, kominy Schiedel, okna pcw 5-komorowe),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Siodło

Siodło,lubuskie

180 000 zł2 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Budynek umiejscowiony jest 2 km od żar W miejscowośći siodło , blisko drogi dojazdowej asfaltowej. Budynek poniemiecki do remontu O powieszchni 200 m2 kuchnia łazienka 4 pokoje ,poddasze do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kanie

Kanie,mazowieckie

895 000 zł220 m² 4 068,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Cena do negocjacji. Dom wolnostojacy: parter: salon 21m, kuchnia 15m, sypialnia 12m, łazienka, wc, taras 20m Ipietro: 2 pokoje (15m, 18m), kuchnia 14m (możliwośc zrobienia pokoju), taras 18m. Poddasze:2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Dzielnica VI Bronowice

Kraków,małopolskie

1 650 000 zł220 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom stylowy, 220m2, 7 pok., DZIAŁKA 8 ar, BRONOWICE, 1 650 000 PLN DO DUżEJ NEGOCJACJI! Do sprzedania dom w stylu dworku, wolnostojący, 1 piętrowy, jednorodzinny, do wykończenia. 220m2 ( użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lutynka

Lutynka,lubuskie

230 000 zł200 m² 1 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 612 m²

bardzo ladny dom w pieknej okolicy wszedzie jest blisko,jest bardzo duza stodola pietrowa nadajaca sie na wszelka dzialalnosc,nieruchomosc ma dobry dojazd z glownej autostrady polska-niemcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lisków

Lisków,wielkopolskie

330 000 zł220 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:5 400 m²

Działka położona w odległości 30 km od Kalisza w miejscowości Lisków. Powierzchnia 0,54 ha zabudowana domem jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej o pow. ok. 220 m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Skałągi

Skałągi,opolskie

180 000 zł100 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Sprzedam posesję w Skałągach W skład tejże posesji wchodzą zabudowania mieszkalne i gospodarcze. Atrakcyjne położenie przy głównej drodze Wołczyn Byczyna. Idealnie nadaje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 400 000 zł345 m² 4 057,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:650 m²

Sprzedam 5-cio kondygnacyjny dom-pensjonat, z wyposażeniem, położony w dzielnicy nadmorskiej. Działalność całoroczna. Budynek posiada plany na rozbudowę, wyodrębnione jedno piętro do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Władysława Jagiełły

Bieruń,śląskie

400 000 zł250 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Sprzedam lub wynajmę dom piętrowy położony w Bieruniu Nowym - Bijasowicach przy ul. Jagiełły 66. Powierzchnia użytkowa 155m kw., z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gorlice

Gorlice,małopolskie

10 000 zł11 m² 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:11 m²

Domek letniskowy drewniany przenosny.Domek jest ocieplony,okna drewniane z okiennicami ,instalacja elektryczna ,pokryty blacha.Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kolbuszowa

Kolbuszowa,podkarpackie

350 000 zł110 m² 3 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Sprzedam dom w Kolbuszowej. Pow. 110 m2. Działka 16 ar.Wszystkie media. Blisko centrum. Ładna spokojna okolica. Data budowy 1960 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

350 000 zł240 m² 1 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

Sprzedam działkę budowlaną woda, prąd, jest na działce działka o powierzchni 35 arów, położona 28 km od Kielc, 5 od Chmielnika, 15 do buska zdroju w pobliżu przychodnia zdrowia, gmina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

150 000 zł120 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:550 m²

Sprzedam dom na Mazurach do remontu, miejscowość Roje. Trzy duże pokoje, łazienka, kuchnia połączona z jadalnią, strych do adaptacji. Blisko jezioro. Kontakt pod nr telefonu  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Troski

Skawina,małopolskie

800 000 zł134 m² 5 970,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:280 m²

Sprzedam dom W rynku skawinie nadajacy sie na biznes I mieszkanie lub wynajme cena 3000zl+media

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Marmurowa

Marki,mazowieckie

840 000 zł193 m² 4 352,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom parterowy Z poddaszem- studio atrium gl310 ( Z powiększonym poddaszem);prawie wykończony,piętro W stanie "developerskim"; cicha okolica , blisko las, dobry dojazd do centrum, 4 km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dębowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

515 000 zł130 m² 3 961,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Sprzedam dom wolnostojący na działce 650 m2 w całości podpiwniczony.Działka zagospodarowana drzewa owocowe, dwa garaże, nowe ogrodzenie, parter 2 pokoje kuchnia i łazienka, piętro 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wietrzychowice

Wietrzychowice,małopolskie

90 000 zł90 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

Dom drewniany, wolnostojący, do generalnego remontu. 4-izbowy, na podmurówce. Piękna, szeroka 53-arowa działka. Dom przy asfaltowej drodze, wszystkie media na działce (prąd, gaz, woda, kanalizacja)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Styrzyniec

Styrzyniec,lubelskie

250 000 zł80 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Styrzyniec koło Białej Podlaskiej Działka budowlana 50 arów na działce budynki: - dom drewniany 80 m2 - spichlerz drewniany - obora murowana - stodoła drewniana

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

400 000 zł148 m² 2 702,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Sprzedam lub wynajmę bardzo ładny dom parterowy częściowo umeblowany. Działka zagospodarowana, obiekt ogrodzony. Polecam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wesoła

Dzierżoniów,dolnośląskie

300 000 zł80 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 951 m²

Sprzedam dom przy ul. Wesołej w Dzierżoniowie do remontu cena 300 tyś do negocjacji tel   lub  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grabiny

Grabiny,podkarpackie

550 000 zł375 m² 1 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący,powierzchnia działki 800m,nowoczesne ogrzewanie gazowe,dodatkowo ogrzewanie węglowe i terma na goracą wode w okresie zimowym.Duzy salon połączony z kuchnia.Duza łazieka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Częstochowa

Częstochowa,śląskie

430 000 zł138 m² 3 115,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:635 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący 138 mk., parterowy z poddaszem częściowo użytkowym, całkowicie podpiwniczony. Wyremontowany w 2003 roku. Posiada 5 przestronnych pokoi, widną, dużą kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Graniczna

Limanowa,małopolskie

210 000 zł100 m² 2 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Super okazja! Sprzedam połowę domu Limanowa - Sowliny z 4- arową działką na własność hipoteczną w bardzo atrakcyjnym miejscu. Wydzielone 2 mieszkania o powierzchni 60m2 i 40m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ściegiennego

Starogard Gdański,pomorskie

460 000 zł178 m² 2 584,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:411 m²

Domek piętrowy, podpiwniczony z garażem i balkonami.Super położenie, spokojna ulica, blisko centrum miasta, w pobliżu szpitala.Działka ładnie zagospodarowana,miejsce na wypoczynek.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dąbrowskiego

Poznań,wielkopolskie

590 000 zł60 m² 9 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:296 m²

Jeżyce - Ogrody Mały dom wolnostojący parterowy ok. 60 m2 ( dom do remontu - 2 pokoje, kuchnia, łazienka) , działka budowlana o pow 296 m2, w ok. ul Dąbrowskiego. Możliwość rozbudowy,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij