dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 300 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 300 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Maków

Maków,śląskie

315 000 zł235 m² 1 340,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Sprzedam dom jednorodzinny w miejscowości Maków ok. 10 km od Raciborza Dom parterowy z użytkowym poddasze w całości podpiwniczony powierzchnia piwnicy wynosi 80m2. Dom usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Parczew

Parczew,lubelskie

250 000 zł150 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:920 m²

Dom w centrum Parczewa, drewniany, obłożony saidingiem. W 2003 roku generalny remont: nowe ściany, podłogi, dach. CO w miedzi, kocioł na eko-groszek z podajnikiem. W podwórku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

450 000 zł120 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:660 m²

Sprzedam jednopiętrowy dom w Oławie z 1937, podpiwniczony, zadbany, w dobrym stanie, działka o powierzchni 660 m , własność. Na dole dwa pokoje - 17 m i 16 m , kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dzierzkowice-Rynek

Dzierzkowice-Rynek,lubelskie

350 000 zł220 m² 1 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Dom piętrowy, podpiwniczony, z budynkami gospodarczymi, działka 32 ary obsadzona drzewkami owocowymi. Wszystkie media. Na działce znajduje się również mały drewniany domek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Piłsudskiego

Ostrów Mazowiecka,mazowieckie

440 000 zł200 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

dom w zabudowie szeregowej w centrum miasta, nowe okna i drzwi , nowy dach i rynny, rolety antywłamaniowe, oswietlony ogródek z altaną, garaz w piwnicy. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Tłuszcz

Tłuszcz,mazowieckie

360 000 zł100 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Budynek parterowy,# pokoje+ kuchnia+ łazienka,asfalt,10 min od stacji pkp

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

780 000 zł185 m² 4 216,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 377 m²

Bardzo ładny dom w ładnej i cichej okolicy w sasiedztwie nowe domy blisko las i rzeka , sklep. Dobry dojazd do pkp - Piaseczno. Parter Przedsionek - 4,30m2 Korytarz - 7,20 m2 Pom Tech-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Żwirowa

Marki,mazowieckie

690 000 zł131 m² 5 267,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:306 m²

Kameralne i eleganckie osiedle z istniejącym drzewostanem sosnowym w całości ogrodzone. Osiedle składa się z 7 budynków bliźniaczych o powierzchni od 131m2 do 190 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Żwirowa

Marki,mazowieckie

1 050 000 zł190 m² 5 526,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:515 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Piaskowa

Marki,mazowieckie

660 000 zł147 m² 4 489,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:290 m²

Zamknięte osiedle 14 budynków w zabudowie bliźniaczej, cały jest teren ogrodzony. budynki wykonano w technologii tradycyjnej ( pustak ceramiczny + styropian ) dach kryty dachówka ceramiczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kamion

Kamion,mazowieckie

200 000 zł7 800 m² 25,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:7 800 m²

Dom jest drewniany, obmurowany czerwoną cegłą, z dużym podwórkiem I nowymi 3 garażami. Posiadłość jest ogrodzona, znajduje się W ładnej okolicy W pobliżu lasu. Niedaleko domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

240 000 zł100 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Do sprzedania połowa domu, w malowniczej, atrakcyjnej miejscowości Witoszów niedaleko Świdnicy. Współwłasność. Dom położony jest na działce 0,05ha. Jego powierzchnia wynosi 100m2. Częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rumia

Rumia,pomorskie

700 000 zł140 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Dom wolnostojący wybudowany w 1999r o powierzchni 140m2 plus garaż wolno stojący z poddaszem użytkowym i tarasem na grilla, działka 425m2 ogrodzona dom: parter - taras murowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Krapkowice

Krapkowice,opolskie

950 000 zł250 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Jedyna w swoim rodzaju kamienica z 1848 r. położona w samym centrum miasta. Bardzo dobre miejsce pod działalność gospodarczą. Częściowo wyremontowana i zamieszkana na powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Krzemienica

Krzemienica,podkarpackie

470 000 zł120 m² 3 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Dom murowany kryty blachą o powierzchni 120 m kw. z garażem w bryle z oranżerią nad garażem.Podpiwniczony w całości.4 pokoje,kuchnia,łazienka,C.O. gazowe i węglowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

500 000 zł200 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Do sprzedania dom wolno stojący, w stanie surowym zamkniętym,we wsi Brzezina,gm.Miękinia (ok18km od centru Wrocławia). Działka o powierzchni 1150mkw,w odległości ok 300m las, uzbrojona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kasztanowa

Smolec,dolnośląskie

550 000 zł123 m² 4 471,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:163 m²

szeregówka pod klucz. Ściany pomalowane, kuchnia, kominek, ogrzewanie, piec, łazienka (kafle, wanna, toaleta). Mam jeszcze jedną szeregówkę nie wykończoną - stan tzw: wydmuszka - Szeregówki znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 050 000 zł240 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedania dom wolno stojący jednorodzinny położony w Gajkowie gm.Czernica (5km od granicy Wrocławia).Powierzchnia całkowita 240mkw,powierzchnia działki 900mkw.W części dziennej duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Józefów

Józefów,mazowieckie

1 300 000 zł214 m² 6 074,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:942 m²

Nieruchomość położona w centrum Józefowa.Wykończony,do zamieszkania od razu. Ogrzewanie gazowe oraz z kominka. Okna drewniane na zamówienie. Podłoga dębowa i brzozowa. na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

850 000 zł156 m² 5 448,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Apis 3 to klasyczny dom wolnostojący z poddaszem użytkowym przeznaczony dla 4-5-osobowej rodziny. Na parterze znajduje się przestronny pokój dzienny połączony z jadalnią i otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Przedborska

Kletnia,łódzkie

80 000 zł100 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Dom do remontu, 2 pokoje + kuchnia i duże pomieszczenie gospodarcze, działka 0,37h. Dom znajduje się przy asfaltowej drodze. Cena 80000, do negocjacji. Tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kasztanowa

Łochowo,kujawsko-pomorskie

550 000 zł170 m² 3 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom usytuowany jest 1,800 km od obwodnicy,atrakcyjna architektura,malownicze położenie w otoczeniu zieleni,ściana lasu,działka w kształcie trójkąta jeden bok graniczy z lasem.Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

690 000 zł500 m² 1 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na terenie działki bar przy plaży w pelni wyposażony z wędzarnią. Z domem graniczy sala 200 m z możliwością budowy 7 pokoi noclegowych ( projekt ) Od zaplecza budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

695 000 zł236 m² 2 944,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:760 m²

Dom wolnostojący o charakterze pensjonatowym zlokalizowany w centrum historycznego miasta Fromborka położonego nad Zalewem Wiślanym. Dom po kapitalnym remoncie w 2006 roku. Na poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

450 000 zł100 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Dzielnica Miedzyń. Działka o powierzchni 1240m2, położona w otoczeniu domów jednorodzinnych. Na działce znajduje się budynek parterowy o powierzchni 100m2. Działka ogrodzona. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sękocin Stary

Sękocin Stary,mazowieckie

2 250 000 zł388 m² 5 798,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Duży dom jednorodzinny w otoczeniu zieleni pod lasem. Usytuowany jest na działce o powierzchni 2300 mkw ze starym drzewostanem, na który składają się kilkudziesięcioletnie świerki, brzozy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Krzyckiego

Leszno,wielkopolskie

358 000 zł118 m² 3 033,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Uwaga! Zostało tylko 5 Domów! Domy w zabudowie bliźniaczej .Nowe kameralne osiedle domów na Zatorzu ul. Krzyckiego (500 m od szkoły nr 9). Szeregowe domy z garażem o powierzchni od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Łunawska

Chełmno,kujawsko-pomorskie

850 000 zł250 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 411 m²

Nieruchomość położona poza centrum miasta w pobliżu lasu/odl.ok.200m./w oodległości ok.200m do drogi krajowej nr.1.Budynek wykonany z materiałów wysokiej jakości.Oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Strzelców Bytomskich

Strzelce Opolskie,opolskie

180 000 zł110 m² 1 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:960 m²

Dom wymaga remontu, atrakcyjna, duża działka obok lasu, b. spokojna okolica, z dala od głównych dróg,budynek jest w 1/2 części podpiwniczony,możliwość podniesienia poddasza nad dobudówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

290 000 zł100 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:900 m²

Sprzedam dom z działką o pow. 900 m2 w Jedlinie Zdroju w ładnej, spokojnej okolicy lub zamienię na mieszkanie 3-pokojowe z dopłatą. Tel. kontaktowy:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Węgrzce

Węgrzce,małopolskie

970 000 zł240 m² 4 041,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wlasciciel sprzeda wolnostojący dom o pow użyt.170m2,ze skosami ok 240m2.Działka 600 m2.Garaż,salon otwarty na kuchnię z wyspą,gabinet,łazienka na parterze.Na piętrze trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kowalowice

Kowalowice,opolskie

100 000 zł1 200 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

malownicza miejscowosc niedaleko las i jeziorko

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Piaskowa

Supraśl,podlaskie

695 000 zł180 m² 3 861,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Z powodu pilnej przeprowadzki, sprzedam dom jednorodzinny wolno stojący w malowniczej miejscowości uzdrowiskowej Supraśl 50 m od lasu ale blisko centrum. Dom o powierzchni użytkowej 180 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pomiechówek

Pomiechówek,mazowieckie

385 000 zł240 m² 1 604,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:444 m²

Sprzedam dom w Pomiechówku o powierzchni około 240 m kwadratowych w tym podpiwniczenie około 80 m kwadratowych. Na parterze budynku znajdują się: trzy pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

450 000 zł150 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący w spokojnej dzielnicy mieszkaniowej Ciechocinka, położony ok. 800m od Parku Tężniowego. Działka o pow. 500m2 posiada zagospodarowany ogród (drzewa iglaste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Michałowice

Michałowice,małopolskie

1 650 000 zł250 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom do zamieszkania w Michałowicach Komorze na 9 arowej działce urządzony w nowoczesnym stylu, 200m pow. użytkowej / 250 całkow., na parterze salon open space z kominkiem, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Okradzionów

Dąbrowa Górnicza,śląskie

300 000 zł70 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:660 m²

dom wolnostąjący,do remontu 2 pokje przechodnie, łazienka i kluchnia, przedpokój. Ogrzewanie piec miałowo węglowy, grzejniki miedziane instalacja również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

320 000 zł10 000 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:20 000 m²