dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 300 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 300 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Nowa Wieś Wielka

Nowa Wieś Wielka,kujawsko-pomorskie

429 000 zł96 m² 4 468,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 063 m²

Przytulny dom, o funkcjonalnym rozmieszczeniu pomieszczeń. Salon z aneksem kuchennym o powierzchni około 32m stanowi część tzn dzienną. 3 sypialnie o powierzchni od 9 do 11m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

490 000 zł170 m² 2 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

dom w spokojnej okolicy, okna pcv, podłoga płytki i deski, górny taras.całość podpiwniczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Chojnicka

Człuchów,pomorskie

1 100 000 zł371 m² 2 964,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 525 m²

Dom jednorodzinny położony w odległości 100 metrów od pięknego jeziora Rychnowskiego. Piękna i malownicza okolica. Działka zagospodarowana z pięknymi nasadzeniami. Dom mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

510 000 zł370 m² 1 378,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom aria o P.C. ok. 370m2, bawole oczy, podpiwniczony, z Max a, stan surowy z oknami(pcv zł.dąb ze szprosami),kominy klinkier,12 cm ocieplenie, garaż na 2 samochody, możliwość wjazdu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Makówka

Makówka,mazowieckie

749 000 zł133 m² 5 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Sprzedam-zamienię na mieszkanie w W-wie (45-55 m2), bezpośrednio Dom częściowo wykończony (kuchnia wraz ze sprzętem, łazienka, parkiet, terakota itp.). Wybudowany z wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

1 000 000 zł200 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom posiada wszystkie media (w tym wodociąg, kanalizacja). Dogodna lokalizacja (niedaleko stacji pkp/skm).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Modlęcin

Modlęcin,dolnośląskie

450 000 zł200 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom wolno stojacy na wsi w odleglości 8 km od miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Lipowa

Hajnówka,podlaskie

120 000 zł80 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom drewniany, parterowy z lat 60 instalacja co ,budynki gospodarcze i garaz murowane , w ogrodzie duzo drzew i krzewów owocowych. Nieruchomosc znajduje sie w Hajnówce przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gołkowska

Gołków,mazowieckie

1 340 000 zł180 m² 7 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Dom przy głównej ulicy Gołkowskiej. Możliwość prowadzenia działalności gospodarczej w parterze lub całym budynku. Do odremontowania lub rozbudowy. Posiadam plany rozbudowy domu na komfortową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Mały Bukowiec

Mały Bukowiec,pomorskie

250 000 zł65 m² 3 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Domek letniskowy, murowany, 65 m kw. na działce 600 m kw. położonej wsród lasów we wsi Mały Bukowiec ( 20 km od Starogardu Gdańskiego). Trzy kondygnacje. Pietro - duży pokój, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Suchy Róg

Suchy Róg,warmińsko-mazurskie

280 000 zł90 m² 3 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

przedmiotami sprzedaży są:dom +budynek gospodarczy (idealny na garaż)działka (600 m2) na której znajdują się oba budynki jak i również działka budowlana (1100 m2)na której znajduje się domek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

540 000 zł192 m² 2 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Bardzo ładny dom jednorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym na działce 1000 m2. Cicha okolica, na obrzeżach Grodziska Mazowieckiego, ulica zamknięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Serock

Serock,mazowieckie

650 000 zł130 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Okazja! Luksusowy niewielki parterowy dom w pobliżu Zalewu Zegrzyńskiego w miejscowości Serock. Idealny dojazd obwodnicą Serocka (około 35 km do centrum Warszawy). W pobliżu komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Izbica

Izbica,lubelskie

180 000 zł140 m² 1 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom piętrowy murowany, duży garaż połączony z domem, dwa balkony, obok domu znajduje się pomieszczenie gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Spokojna

Mrozy,mazowieckie

550 000 zł170 m² 3 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Bezpośrednio! Dom w Mrozach k/żyrardowa (50 km. od centrum Warszawy). Dom położony w cichej, spokojnej okolicy 400m od lasu, 10 min pieszo do stacji pkp (50 min do centrum Warszawy). Planowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Główna

Bobrowiec,mazowieckie

1 350 000 zł157 m² 8 598,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:934 m²

Fundament - zbrojony stal 12 mm Beton B20 Izolacja pionowa - styropian 8 cm dyspermit Ściany zewnętrzne - cegła ceramiczna Max, 12 cm firmy plecewice styropian, wykończenie tynk akrylowy Ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ustrzyki Dolne

Ustrzyki Dolne,podkarpackie

650 000 zł300 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Położona w centrum miasta (ustrzyki Dolne) kamienica o powierzchni ponad 300 m2. Na parterze 2 lokale usługowe. Na piętrze 3 pokojowe mieszkanie z jasną kuchnią i łazienką. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

60 000 zł47 m² 1 276,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:108 m²

Mam do sprzedania domek letniskowy murowany w miejscowości Przyjezierze,gmina Strzelno, położony 30 km na południe od Inowrocławia.Są to dwa domki (jak widać na zdjęciu) każdy z nich ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ogrodowa

Świerże,lubelskie

40 000 zł50 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom drewniany położony w pięknej okolicy nad rzeka Bug w centralnym punkcie miejscowości Świerże, wraz z obszernym podwórkiem i budynkiem gospodarczym. Miejscowość ta leży nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Puławy

Puławy,lubelskie

180 000 zł80 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:573 m²

Sprzedam dom o powierzchni 80 m2, ocieplony, 2 ogromne pokoje, duża kuchnia i łazienka.Dom położony jest na działce o powierzchni 5,73a. Na działce znajdują się również budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Polna

Smardy Dolne,opolskie

150 000 zł70 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Budynek mieszkalny 70m budynek gospodarczy 100m. Miejscowość Smardy Dolne gmina Kluczbork woj Opole

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

270 000 zł230 m² 1 173,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Okolica bardzo spokojna. Posesja ogrodzona. Działka obejmuje również 2 sady. Piętro wraz z poddaszem w stanie surowym. Nowe okna. Ogólnie bardzo fajny domek z kominkiem, zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Stobnica

Stobnica,łódzkie

160 000 zł120 m² 1 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom dwukondygnacyjny, murowany i podpiwniczony. 1/2 "bliźniaka" 0sobne wejście. Działka 600m2, z możliwością powiększenia. Dom w stanie dobrym. Na podłogach deski sosnowe, na scianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

690 000 zł177 m² 3 898,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 063 m²

Kol. Nowodworze, tuż za miastem (800m), kierunek Białystok-Supraśl; piękne otoczenie, działka bezpośrednio przy kompleksie leśnym, małe osiedle domów jednorodzinnych; działka zagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

330 000 zł188 m² 1 755,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:806 m²

Dom z poddaszem użytk.188(118 parter+70 poddasze)+34 garaż (2 stanowiska)/806.stan surowy zamkniety dach odeskowany papa,ogrodzony,garaż na 2 auta. projekt mg natalia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Elsnera

Gliwice,śląskie

760 000 zł310 m² 2 451,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:415 m²

Dom o powierzchni całkowitej 300m ,mieszkalnej 220m do przedstawiamy Państwu do sprzedania w bardzo ładnej , prestiżowej i spokojnej dzielnicy Gliwic.Świetny i szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Płock

Płock,mazowieckie

750 000 zł300 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Sprzedam Dom w Gulczewie Nowym na działce 800m ,stan surowy zamknięty,wykonany z porotermu 44, dachówka, tynki, ogrodzony, podpiwniczony, 300m powierzchni.wykonana instalacja elektryczna,rtv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

220 000 zł390 m² 564,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:502 m²

Dom budowany zprasowanego pustaka szarego , żużlowego. Od środka siporex , Cały ocieplony wełna mineralną , wpuszczoną w przerwę delatacyjną miedzy pustaki.Pierwsza kondygnacja posiada garaż na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Stokrotki

Serock,mazowieckie

650 000 zł130 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Lazienka 6,3m2 Przedpokuj 3,6 m2 garderoba 2,6m2 sypialnia glowna 14 m2 sypialnia 10,6m2 sypialnia 11,3 salon ok 42 m2 kuchnia 12 m2 taras 24,2 m2 garaz 17m2 Dom w Serocku. Wykończony, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Stara Kopernia

Stara Kopernia,lubuskie

200 000 zł100 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Sam parter, mozliwosc zrobienia pokoji na pierwszym pietrze. Bardzo spokojna miejscowosc, autobus dojezdza, 13km do miasta (żagań). Nieradza 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Węgrzce

Węgrzce,małopolskie

1 550 000 zł400 m² 3 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Bardzo atrakcyjny komfortowo wykończony dom do sprzedania położony w Węgrzcach, na działce 15 arowej. Dom wolno stojący wykonany w technologii tradycyjnej, ocieplony, wykończony wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Mierzęcice

Mierzęcice,śląskie

600 000 zł81 m² 7 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:823 m²

Do sprzedaży bardzo ładny dom, położony na działce o powierzchni 823 m2 w Mierzęcicach. Dom oddany do użytkowania w 2007 r. Wybudowany z drewna, okna drewniane, dach kryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Będzin

Będzin,śląskie

600 000 zł81 m² 7 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:823 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Słowackiego

Radomsko,łódzkie

280 000 zł80 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:969 m²

Dom wolnostojący na os. Kowalowiec + garaż z budynkiem gospodarczym o łącznej powierzchni 55m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Chotomów

Chotomów,mazowieckie

1 090 000 zł290 m² 3 758,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Ładna, spokojna okolica, 100m do lasu, blisko stacja pkp oraz pętla autobusowa, 20 kilometrów do centrum Warszawy.Więcej informacji pod nr:   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

250 000 zł163 m² 1 533,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom do sprzedania znajduje sie w wiosce Zdbowo .Wioska znajduje sie w okolicy Tuczna 5,8 km, Walcz 20 km, Pila 49 km. Dom do remontu .Cena: 250.000 zl do negocjacji. Na dzialce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wilków Średzki

Wilków Średzki,dolnośląskie

399 000 zł200 m² 1 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedania dom z działką budowlaną (7 arów) - Wilków Średzki, gm. Kostomłoty. Cena 399 tyś. zł. Metraż dolnej części to ok. 140 m (przypada po 70 m na jedną część domu-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Serock

Serock,mazowieckie

1 600 000 zł130 m² 12 307,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Dom z widokiem na Zalew Zegrzyński! Niepowtarzalne miejsce jedyne w swoim rodzaju! Ogród jak z bajki! Starodrzew, sosny, świerki, modrzew, unikalna roślinność, trzy tarasy widokowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

349 000 zł109 m² 3 201,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam świetną posiadłość! dom parterowy energo oszczędny witam mamy do zaoferowania nowy wykończony W wysokim standardzie dom pod klucz do zamieszkania , Z kominkiem O powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Legionowo

Legionowo,mazowieckie

1 200 000 zł200 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Luksusowy dom! Położony w Wieliszewie, jednej z najbardziej rozwijającej się gminie w Polsce w odległości 30km od Warszawy i 6 km od Legionowa na terenie objętym szczególną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Popiełuszki

Kraków,małopolskie

600 000 zł200 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Budynek jest ocieplony,ogrzewanie centralne gazowe,kominek i podłogowe. W całym budynku sa nowe okna plastikowe. Dom składajacy sie z dwóch częsci o łącznej powierzchni 200m2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij