dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 300 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 300 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Wiatra

Kraków,małopolskie

650 000 zł150 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

garaż - 2 okna - plastik/drewno dom murowany strych piwnica Proszę o kontakt po 21 na numer  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Szenica

Pleszew,wielkopolskie

750 000 zł300 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

cena dotyczy domu + warsztat ( nad warsztatem 2 pokoje , kuchnia, łazienka) działka 1200m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

480 000 zł180 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Sprzedamy dom jednorodzinny w Wałbrzychu, w malowniczej, otoczonej zielenią okolicy, sprzyjającej długim spacerom i odpoczynkowi. Działka :1260 m2 w kształcie prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Stary Żagań

Stary Żagań,lubuskie

250 000 zł500 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Nieruchomość położona 500m od granicy miasta Żagań. Dom mieszkalny o powierzchni 100m2. Zabudowa gospodarcz ok 500m2, podwórko o powierzchno 13 arów - całościowo ogrodzone. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lubomierz

Lubomierz,dolnośląskie

420 000 zł300 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:53 900 m²

Gospodarstwo rolne zlokalizowane 3 km. od centrum Lubomierza składające się z trzech budynków; mieszkalnego 3-kondygnacyjnego o pow.300m2 (9 pokoi, kuchnia, łazienka, strych do adaptacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ciechanowice

Ciechanowice,dolnośląskie

150 000 zł35 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Wyłączność.Domek rekraacyjny-całoroczny wybudowany z cegły w 2006 roku składający się z pokoju i aneksu kuchennego,ogrzewany "kozą",własna woda,TV SAT, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dziwiszów

Dziwiszów,dolnośląskie

350 000 zł163 m² 2 147,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 185 m²

Dom wolnostojący położony w Dziwiszowie na bardzo słonecznej działce o pow.1185m2, z ładnymi widokami w spokojnym miejscu, w sąsiedztwie nowopowstałych domków. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowe Ostrowy

Nowe Ostrowy,łódzkie

500 000 zł600 m² 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Kamienica jednopiętrowa, na parterze znajduje się lokal gastronomiczny w pełni wyposażony, sala kominkowa, zaplecze. Na piętrze mieszkania. Teren działki 2500m2 ogrodzony nową siatką. Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brzozówka

Brzozówka,małopolskie

950 000 zł267 m² 3 558,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:850 m²

Dom 2 kondygnacyjny z garażem. Parter: wiatrołap, hall , pokoj dzienny ,jadalnia, kuchnia , spiżarnia , pom gosp, wc, garaż 24 m2 , Poddasze: 3 sypialnie , garderoba , łazienka, pokój otwarty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

550 000 zł186 m² 2 956,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Dom wolno stojący, nowy. Położony w podgórskiej części Wałbrzycha, materiał-Ytong(ocieplony styropianem), dachówka karpiówka, co gazowe(propan), kominek z rozprowadzeniem ciepła na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Skoczowska

Ustroń,śląskie

450 000 zł144 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Ustroń "osiedle pod Równicą" Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym, nie podpiwniczony, z garażem jednostanowiskowym, wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

566 000 zł200 m² 2 830 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:490 m²

Dom wolnostojący, parterowy , bez podpiwniczenia, z poddaszem użytkowym, o pow. 160m2, posadowiony na działce o pow. 490m2. w znanej , małej miejscowości turystyczno-uzdrowiskowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wielichowska

Kościan,wielkopolskie

250 000 zł110 m² 2 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 054 m²

Dom oparty O ścinę sąsiedniego budynku. Poddasze do wykończenia I ocieplenia. NA terenie działki może być prowadzona działalność usługowa (plac). 45 km od poznania. Cena do negocjacji!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

360 000 zł130 m² 2 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom wolnostojący, z poddaszem użytkowym, o pow.130m2, posadowiony na działce, o pow. 1300m2 , w okolicach Jeleniej Góry. Budynek ocieplony, dach w dobrym stanie, nowe rynny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rybna

Rybna,małopolskie

360 000 zł129 m² 2 790,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:650 m²

Rybna (czernichów), 129m2, działka 6,5 ar, 360 000 pln dwa segmenty bliźniaka Z 2009, 1 piętrowy Stan surowy zamknięty 1. Otoczenie budynku - działka o powierzchni ok. 6,5 a zniwelowana -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Klimontów

Sosnowiec,śląskie

1 400 000 zł280 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:960 m²

Dom położony w dzielnicy Klimontów. Zlokalizowany w dobrym miejscu. Oddany do użytkowania w 2004r. Niepodpiwniczony. Zbudowany technologią tradycyjną -ściany trójwarstwowe ceramiczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gliwice

Gliwice,śląskie

235 000 zł150 m² 1 566,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:486 m²

Wyjątkowa oferta. do sprzedazy dom wolnostojący położony na działce o pow.486 m2 na której znajduje się również budynek gospodarczy. Dom parterowy z poddaszem użytkowym i tak na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Darżkowo

Darżkowo,pomorskie

380 000 zł120 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:170 000 m²

dom wolno stojący na działce o powierzchni 0,9 ha z ziemią 17ha, i zabudowania gospodarcze = mały sad - w 17 ha. gruntu jest 5ha. łąki i 0,7 ha lasu - reszta to ziemia orna -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Traugutta

Serock,mazowieckie

380 000 zł164 m² 2 317,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:683 m²

sporzedm lub zamienię na mieszkanie w Warszawie Dom wolnostojący, jednorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym: garaż, 5 pokoi, 1 kuchnia, 2 łazienki, spiżarka, kotłownia, garderoby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kleeberga

Bielsk Podlaski,podlaskie

320 000 zł150 m² 2 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

dom z poddaszem ,nie wykonczonym ,szybka sprzedasz z powodu wyjazdu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

44 000 zł77 m² 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom Najtaniej już od 44 000 pln za 77m2 sprawdź ofertę erbabud. Erbabud Brygady Budowlane super oferta Tel./Fax  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rymanów

Rymanów,podkarpackie

380 000 zł150 m² 2 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom w malowniczej okolicy w bardzo dobrej lokalizacji blisko wyciagi narciarskie, góry, jezioro. Dom jest w miejscowosci milcza nieopodal Krosna. Dom ma w pelni wykonczony aprter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Piwna

Kalisz,wielkopolskie

325 000 zł152 m² 2 138,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:431 m²

Dom mieszkalny jednorodzinny, atrialny z częściowym podpiwniczeniem. W parterze salon z aneksem jadalnym, kuchnia i wc. Na półpiętrze sypialnia z garderobą, 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 500 000 zł370 m² 4 054,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:976 m²

Bardzo duży dom w spokojnej dzielnicy willowej. Na parterze holl, 2 pokoje, łazienka oraz kuchnia ze spiżarnią. Na I piętrze apartament, salon, salon telewizyjny oraz biblioteka. Na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Staszica

Międzyrzecz,lubuskie

270 000 zł103 m² 2 621,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:822 m²

Do sprzedania połowa domu dwu rodzinnego,mieszkanie na I piętrze o powierzchni 103 mkw. 4 pokoje ,łazienka, wc, kuchnia, pomieszczenie gospodarcze, strych, duża piwnica, garaż, działka wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Okuninka

Okuninka,lubelskie

140 000 zł44 m² 3 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:422 m²

Domek drewniany, piętrowy z garażem. Na pietrze 2 pokoiki, na dole salon i 1 pokoik. Na poziomie garażu - kuchnia i łazienka Lokalizacja - Tarasiuki w połowie drogi między Jeziorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Krusze

Krusze,mazowieckie

300 000 zł150 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:900 m²

Sprzedam bezpośrednio dom w stanie surowym. Jest to dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem w miejscowości Krusze, 30 km od Warszawy. Dojazd do domu drogą asfaltową. Działka ma 900 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

255 000 zł100 m² 2 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

przedmiotem sprzedaży jest połowa domu z czerwonej cegły, po kapitalnym remoncie, położona w cichej spokojnej wsi, 5 km od miasta. W skład nieruchomości wchodzą budynki gospodarcze oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Potęgowo

Potęgowo,pomorskie

370 000 zł90 m² 4 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 623 m²

Stylowy dom letniskowy na działce 1623 mkw (800 rekreacyjna+823 rolna możliwość przekwalifikowania na rekreacyjną). Nieruchomość znajduje się na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Stalowa Wola

Stalowa Wola,podkarpackie

350 000 zł260 m² 1 346,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 602 m²

Dom w stanie surowym otwartym w Jastkowicach na ul. Piaskowej. Budowany z "maksa" kryty dachówką szkliwioną. Jest to dom jednorodzinny z garażem podpiwniczony z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Nad Stawami

Radzyń,lubuskie

800 000 zł300 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom (10lat) w radzyniu/slawa po o ony nad jeziorem (mikroklimat), dzialka 500mkw, dom pow. mieszkalna ca. 200mkw, , pod czone media jak równie alarm, tv, 3 sypialnie, salon z kominkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Nowa

Krynica Morska,pomorskie

5 500 000 zł150 m² 36 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:350 m²

Działający pensionat w centrum Krynicy Morskiej.Pokoje z klimatyzacją,wysoki standart.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ostrzeszów

Ostrzeszów,wielkopolskie

699 000 zł265 m² 2 637,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:591 m²

Dom do sprzedaży z lat 80-tych po modernizacji o powierzchni 265 m2 na działce 591m2. Dom znajduje się na cichym pięknym osiedlu. Na parterze znajdują się 2 pokoje o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sarny Wielkie

Sarny Wielkie,opolskie

120 000 zł180 m² 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

bliźniak, dach po remoncie,poddasze do remontu,z możliwością zamieszkania,działka uzbrojona kontakt  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Chorupnik

Chorupnik,lubelskie

300 000 zł110 m² 2 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Sprzedam dom na działce 2,6 hektara, budynki gospodarcze, dom zamieszkały z wszystkimi mediami. połozony w malowniczej spokojnej okolicy. Chorupnik 4 gmina gorzków. cena 300000 do negocjiacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kościuszki

Suwałki,podlaskie

1 230 000 zł742 m² 1 657,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:768 m²

Suwałki ul. Kościuszki. Kamienica o pow. 768 m2, działka 742 m2 Cena: 1.230.000,- zł + 22% VAT MIEJSCOWOŚĆ: SUWAŁKI ULICA: KOŚCIUSZKI POWIERZCHNIA: Działka 742 m2, budynek 768 m2 ILOŚĆ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kaletnik

Kaletnik,podlaskie

350 000 zł149 m² 2 348,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:411 m²

Kaletnik gmina Szypliszki. Murowany budynek mieszkalno-usługowy na działce o pow. 411 m2. Cena: 350.000,- zł MIEJSCOWOŚĆ: Kaletnik, gmina Szypliszki, powiat suwalski POWIERZCHNIA: Pow.działki 411.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kwiatowa

Kruszewo,mazowieckie

210 000 zł72 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:9 219 m²

Sprzedam dom o powierzchni 72m kw. z budynkiem gospodarczym o wymiarach 23m długości x 6m szerokości w miejscowości Kruszewo, gmina Żuromin, woj. mazowieckie. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bęczyn

Bęczyn,małopolskie

360 000 zł2 100 m² 171,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym, podpiwniczony,garaż, miejscowość Bęczyn (gm. Brzeźnica),(okolice Skawiny). Powiuerzchnia działki 21 arów, powierzchnia mieszkalna 165m2. Ładna cicha oklica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kwidzyn

Kwidzyn,pomorskie

750 000 zł190 m² 3 947,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 853 m²

sprzedam dom jednorodzinny wolnostojacy w miejscowosci Podzamcze 10 km od Kwidzyna budynek jest parterowy ale z mozliwoscia aranzcji poddasza , w budynku jest kominek salon z kuchnia.