dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 283 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 283 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Kowalów,lubuskie

280 000 zł178 m² 1 573,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

-korytarz 3,9m2 -kuchnia 13,5m2 -łazienka 6m2 -pokój1 15,75m2 -pokoj2 17,6m2 -pokój3 22m2 -pokój4 19,6m2 -strych 80m2 + piwnica i garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

600 000 zł282 m² 2 127,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:990 m²

sprzedam rozpoczętą budowę domu -stan surowy zamknięty z przyłączami- dom dobudowany na kameralnym, od 20 lat zagospodarowanym osiedlu 4 km od centrum miasta

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sportowa

Cegłów,mazowieckie

400 000 zł200 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wystawiam dom wolnostojący do sprzedania 200m2. - 4 pokoje, kuchnia, łazienka. + strych do zabudowy. z garażem wolnostojącym, możliwość zabudowy strychu. Piwnica nadająca się do zamieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Komarowa

Charzykowy,pomorskie

410 000 zł300 m² 1 366,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom wolnostojący, parterowy z widokiem na jezioro usytuowany na działce o pow.300m2, 100m od linii brzegowej. Budowany nowoczesną technologią spełniającą wymogi termoizolacyjne, dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

230 000 zł72 m² 3 194,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Sprzedam domek letniskowy nad jeziorem w Rokitkach. Domek 3 letni drewniany, w całości ocieplony, piętrowy na fundamencie betonowym o powierzchni 72m2 z częściowym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

288 000 zł180 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Sprzedam dom wolnostojący w gm Dobrcz woj kujawsko-pomorskie ok 20 km od Bydgoszczy. Nieruchomośc mieści się na działce o powierzchni 1 ha wraz z 3 garażami i budynkami gospodarczymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Poświętne

Poświętne,łódzkie

170 000 zł110 m² 1 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom murowany, działka o powierzchni 6 lub 7 arów (do negocjacji), cegła czerwona krat. i pustak siporeks, kryty blacha trapezową, elewacja: saiding biały. Powierzchnia zabudowy 110 m kw.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

320 000 zł180 m² 1 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Sprzedam dom o pow.180m2 na działce 7ar w okolicy Turku.Dom podpiwniczony, na działce dwustanowiskowy garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Księżycowa

Warszawa,mazowieckie

1 890 000 zł203 m² 9 310,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:464 m²

Dom W zabudowie szeregowej! Warszawa Chomiczówka, osiedle zamknięte, w bliskim otoczeniu terenów zielonych, cicha i spokojna okolica, przystanek autobus 50 m. Dom z 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Spławy

Spławy,lubelskie

75 000 zł80 m² 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Prąd, woda, gaz, 45 km. OD kazimierza nad wisłą, 17 km. OD opola lubelskiego, 10 km od józefowa nad wisłą,dom parterowy do remontu,na działce znajduje się W B.D.STANIE BUDYNEK POD DZIAŁALNOŚĆ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

690 000 zł220 m² 3 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:504 m²

Wolnostojący dom jednorodzinny położony w spokojnej dzielnicy domów jednorodzinnych,po gruntownej przebudowie o pow. uż 180 m. kw. -podpiwniczony z garażem- na działce 500m.kw. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Gdyńska

Słupsk,pomorskie

570 000 zł270 m² 2 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:465 m²

Sprzedam lub zamienie dom dwurodzinny W słupsku. Atrakcyjna lokalizacja

Szczegóły ogłoszenia