dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 275 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 275 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

495 000 zł140 m² 3 535,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Opis projektu: niewielki dom parterowy, przeznaczony dla 4-osobowej rodziny. Zaletą jego jest przestronny pokój dzienny z kominkiem, połączony funkcjonalnie z jadalnią. Do zalet funkcjonalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Serock

Serock,mazowieckie

495 000 zł140 m² 3 535,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Onyksowa

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

600 000 zł155 m² 3 870,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 019 m²

Dom wolnostojący z dużym zagospodarowanym ogrodem. Na dole znajduje sie kuchnia,jadalnia, salon z kominkiem, łazienka, garderoba i pom.gospodarcze. Na poddaszu 4 pokoje i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaworzno

Jaworzno,śląskie

225 000 zł92 m² 2 445,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 276 m²

Super cena! Do sprzedania siedlisko 23ar z domem. Dom Jednopoziomowy ok 90m2 z możliwością adaptacji poddasza. Nieruchomość składa się z trzech dużych, ustawnych pokoi, widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiejska

Obrowiec,opolskie

365 000 zł400 m² 912,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:750 m²

Piękny budynek starej karczmy, wnętrze 1-go piętra częściowo wyremontowane do zamieszkania od zaraz, na parterze po adaptacji nadaje się na lokal

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowe Grabie

Nowe Grabie,mazowieckie

310 000 zł325 m² 953,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom w Grabiu Nowym, 11 km od P

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czersk

Czersk,mazowieckie

590 000 zł160 m² 3 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:502 m²

sprzedam dom w czersku. blisko szkola ,przedszkole!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Janówek,mazowieckie

1 500 000 zł350 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

budynek gospodarczy około 100m2, biuro pow.20m2, ogrodzenie betonowe, wszystkie media , dwie linie telefoniczne, internet, garaż, POWIERZCHNIA DZIAŁKI 3700m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ładna

Ładna,małopolskie

600 000 zł3 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

dom o powierzchni 180m2 z poddaszem, na parterze znajduje sie kuchnia, hol, dwa pokoje dzienne , sypialnia, łazienka ,balkon oraz sypialnia, na pierwszym piętrze są 3 pokoje, taras , garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bratkowa

Siemianice,pomorskie

560 000 zł320 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom w Siemianicach na ulicy Bratkowej, położony około 3 km od centrum Słupska. Pow: 320 m2. 7 pokoi, 2 lazienki, 2 toalety, taras, 2 balkony. Dzialka 800 m2. Ogrzewanie: piec na drewno, wegiel,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nidzica

Nidzica,warmińsko-mazurskie

300 000 zł104 m² 2 884,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:387 m²

Dom 1/2 bliźniaka zlokalizowany W bardzo atrakcyjnej dzielnicy nidzicy, na osiedlu domków jednorodzinnych. W okolicy lasy I jeziora (najbliższe 10 km). Dobry dojazd Z warszawy- trasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malczewskiego

Gniewowo,pomorskie

895 000 zł147 m² 6 088,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony, przeznaczony dla 4-5 osobowej rodziny. Pokój dzienny z kominkiem wewnętrznym, kuchnia i jadalnia zlokalizowane od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Chopina

Stargard,zachodniopomorskie

850 000 zł250 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:425 m²

Dom budowany był w latach siedemdziesiątych, został generalnie wyremontowany, m. in. wymienione zostały okna, wszystkie instalacje: wodno-kanalizacyjna, elektryczna, instalacja telewizyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Instalatorów

Gdańsk,pomorskie

990 000 zł398 m² 2 487,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Budynek z pustaka i gazobetonu, otynkowany, dach kryty gontem bitumicznym; piwnica: 3 pomieszczenia, kot

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jeziorna

Jeziorna,lubuskie

400 000 zł150 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam duży dom nad jeziorem, miejscowość Jeziorna - lubuskie. Dom składa się z 4 sypialni, kuchni, przestronnego salonu z kominkiem i wyjściem na duży ładnie zagospodarowany taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Tuwima

Luboń,wielkopolskie

350 000 zł76 m² 4 605,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom położony blisko Poznania (około 10 minut samochodem do centrum Poznania) przy cichej i spokojnej ulicy. Sąsiedzi niekłopotliwi. Dom wybudowany w 1938 pierwotnie miał posiadać dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Majdan

Majdan,mazowieckie

40 000 zł42 m² 952,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Jest to domek kampingowy, "holenderski", na kółkach (do transportu). Można postawic na działce (bez zezwolenia) i od razu mieszkac, gdyż domek ten jest w pełni wyposażony we wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lusina

Lusina,małopolskie

750 000 zł100 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom jednorodzinny, całkowicie wykończony, umeblowany. Zbudowany z pustaka Max, przykryty dachówką, ocieplony i otynkowany. Na dole jest salon, jadalnia, kuchnia i łazienka. Z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spokojna

Wiązowna,mazowieckie

850 000 zł250 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowy dom, idealny dla rodziny z dziećmi - blisko szkoła, przedszkole, sklepy, autobus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Roztylice

Roztylice,świętokrzyskie

125 000 zł70 m² 1 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:10 400 m²

Pięknie usytuowane sidlisko w miejscowości Roztylice u podnóża Pasma Jeleniowskiego, składające się z domu (pokój, kuchnia, łazienka), kuchni letniej i obory. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Główna

Bełk,śląskie

250 000 zł530 m² 471,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:530 m²

Sprzedam budynek usługowo-handlowy z możliwością adaptacji na cele mieszkalne o pow. łącznej około 200m2. Posadowiony na działce o pow. ok. 530m2. Ściany nośne i działowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bankowa

Grójec,mazowieckie

1 350 000 zł300 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:350 m²

budynek mieszkalny wraz z pomieszczeniem na działalność gospodarczą

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dębnica Kaszubska

Dębnica Kaszubska,pomorskie

379 000 zł120 m² 3 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:765 m²

Budynek W środku wykończony W 100% ,ogrzewanie piec co ,kominek,grzejniki,W łazience dodatkowo ogrzewanie podłogowe, podłogi salon ,kuchnia ,przedpokój ,ganek,łazienka,wc-terakota, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wągrowiec

Wągrowiec,wielkopolskie

370 000 zł250 m² 1 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 517 m²

Tel.kont  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Władysławowo

Władysławowo,pomorskie

200 000 zł90 m² 2 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:220 m²

Domek całoroczny usytuowany na działkach rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

1 150 000 zł370 m² 3 108,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 770 m²

Dom wolno stojący w stylu budownictwa dworkowego jednokondygnacyjny z poddaszem mieszkalnym o powierzchni 370m2 na działce 1770m2. Przy budynku garaż dwustanowiskowy Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kozłów Biskupi

Kozłów Biskupi,mazowieckie

470 000 zł180 m² 2 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Dom energooszczędny, zbudowany w technologii szkieletowej. Pięknie położony w cichej okolicy w bliskim sąsiedztwie lasu i rzeki Bzury na nowo powstającym osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czerwona Woda

Czerwona Woda,dolnośląskie

250 000 zł141 m² 1 773,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam Dom w Czerwonej Wodzie o powieszchni 141 m2 ,5 pokoi, lazienki, kuchni .W domu jest nowa insalacja w pokojach panele,w kuchni i lazience plytki ceraniczne schody zrobione sa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Teofile

Teofile,mazowieckie

680 000 zł160 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący na działce 1000 m2 w bezpośrednim sąsiedztwie Puszczy Kampinowskiej. Dom do zamieszkania od zaraz. Podłogi drewniane - klepka jesionowa. W kuchni i holu gres. Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bliska

Toruń,kujawsko-pomorskie

900 000 zł210 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:740 m²

w domu znajduje sie instalacja solarna na ciepla wode

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Hallera

Skórcz,pomorskie

550 000 zł280 m² 1 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:3 014 m²

Działka 3014 m2 zabudowana budynkiem mieszkalnym o pow. 237 m2. Jedno piętrowy z poddaszem użytkowym. Dom w bardzo dobrym stanie technicznym, dach zmieniony w 2002 r., okna plastikowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Biel

Biel,warmińsko-mazurskie

180 000 zł148 m² 1 216,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 264 m²

Do sprzedaży 1/2 domu. Dom położony jest w miejscowości Biel gm. Reszel, ok 4km od Reszla. Do sprzedaży przeznaczone są dwa lokale mieszkalne, rozmieszczone na dwóch kondygnacjach o ogólnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gaiki

Gaiki,dolnośląskie

350 000 zł160 m² 2 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:19 000 m²

Do sprzedania dom w miejscowości Gaiki k. Głogowa. Pow. piętrowy (wym: 11x8m), pow: 160m, na działce 19 ha, oprócz tego stodoła 15x11m oraz budynek gospodarczy 12x8m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bieżanowska

Kraków,małopolskie

679 000 zł190 m² 3 573,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom 190 mkw.LOKAL handlowy FRONTOWY należący do domu.Wszystkie pokoje z szafami wnękowymi, salon z kominkiem,duża kuchnia z jadalnią i wyjściem na taras, 3 łazienki.Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzezina

Brzezina,dolnośląskie

540 000 zł258 m² 2 093,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:950 m²

W naszej ofercie dostępny jest dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 174 m2 z garażem. Dom posiada przestrony salon z kominkiem połączony z jadalnią i otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

6 700 000 zł450 m² 14 888,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Atrakcyjny dom w stylu góralskim , położony w najlepszej dzielnicy Zakopanego , zaledwie 500m od Skoczni Narciarskich , 300m od Centralnego Osrodka Sportu , Spa.Działka 1600 m2 pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pysznica

Pysznica,podkarpackie

540 000 zł200 m² 2 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

dom w zabudowie blizniaczej cicha okolica , blisko lasu, 3min do centrum w stalowej woli dom jest wykonczony z meblami w kuchni oraz w sypialni dzialka ma 9a ogrodzona , polozona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Uścikowo-Folwark

Uścikowo-Folwark,wielkopolskie

210 000 zł80 m² 2 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom może być wynajęty zarówno na cele mieszkaniowe jak i użytkowe. Dom jest umeblowany i wyposażony.Na działce znajduje się budynek gospodarczy i ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spokojna

Dobrzykowice,dolnośląskie

480 000 zł228 m² 2 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 202 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący położony w miejscowości Dobrzykowice, na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych, 2 km od granic Wrocławia i budowanej obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

440 000 zł228 m² 1 929,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 226 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący położony w miejscowości Dobrzykowice, na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych, 2 km od granic Wrocławia i budowanej obwodnicy, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Świętego Piątka

Zamość,lubelskie

800 000 zł208 m² 3 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 066 m²

Ładny, częściowo podpiwniczony, parterowy dom z garażem położony na Osiedlu Św. Piątka. Wybudowany w 2003 z pustaków Max,kryty dachówką o pow. całk./użytk. 208/170 m2 na.