dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 301 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 301 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

365 000 zł212 m² 1 721,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom ,ocieplony,podpiwniczony działka ok.4a mieszkalno usługowa.Garaż pod tarasem 6 pokoji,ogrzewanie węglowe instalacja miedz ,siła 25KW ,przyłącze gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mosina

Mosina,wielkopolskie

495 000 zł230 m² 2 152,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 183 m²

Oferuję wolnostojący dom jednorodzinny położony we wsi Bolesławiec koło Mosiny (około 20 km od Poznania) położony na pograniczu Wielkopolskiego Parku Narodowego. Dom dwukondygnacyjny z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek, ul. Borowiecka

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł252 m² 4 365,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 121 m²

Okazja!szybka sprzedaż z powodu wyjazdu. Dworek w stanie do wykończenia położony w spokojnej okolicy.Przestronne pomieszczenia,materiały wysokiej jakości.Dom budowany dla siebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zawidy

Zawidy,warmińsko-mazurskie

180 000 zł120 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Sprzedam dom na wsi na Mazurach gm. Reszel /okolice Św. Lipki/ Dom położony w miejscowości Zawdy, gmina Reszel. Budynek parterowy z użytkowym poddaszem, murowany, pokryty dachówką, na posesji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kletnia

Kletnia,łódzkie

370 000 zł206 m² 1 796,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:740 m²

Kontakt nr telefonu   kom.   po 18-stej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jazdowice

Jazdowice,małopolskie

125 000 zł90 m² 1 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Dom w cichej okolicy.Pokryty nową blachodachówką,ogrzewanie piecowe,wodociąg,strych do zagospodarowanie, w obejsciu murowana nie używana obora i drewniana stodoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gorzów

Gorzów,małopolskie

340 000 zł192 m² 1 770,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:996 m²

Dom po remoncie ,nowa wieźba dachowa ,okna nowe pcv.na podlodze panele. Bezproblemowe sasiedztwo,doskonala lokalizacja. 2 km do drogi Kraków -katowice 4 kmod centrum Oswięcimia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czarnowiec

Czarnowiec,mazowieckie

350 000 zł207 m² 1 690,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

W budynku wykonano: podłoża stanu surowego, przewidziano 2 systemy ogrzewania + kominek (3 kanały spalinowe - wkłady ceramiczne); instalację elektryczną (kpl) oraz inst. odgromową; w poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bażyny

Bażyny,warmińsko-mazurskie

600 000 zł97 m² 6 185,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:55 000 m²

Nowy dom + stawy rekreacyjno - hodowlane Łączna powierzchnia działki wokół domu, wraz ze stawami - 5,5 ha, możliwość powiększenia siedliska o 3h Położenie w bardzo atrakcyjnym miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Topolowa

Góra,śląskie

320 000 zł169 m² 1 893,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Sprzedam nowy, piękny dom W O pow. Użytkowej 132 m2 w miejscowości pszczyna Góra. Wg projektu firmy archon , dom W rododendronach 2. Działka- 750 M2 pow.CAŁKOWITA - 168 M2 CENA DOMU.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Radzikowo

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 600 000 zł340 m² 4 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:641 m²

Dom nad morzem umeblowany z wyposażeniem: atrakcyjna i przestronna nieruchomość o powierzchni całkowitej 340 m2,jest trzy kondygnacyjnym domem szeregowym z ogrodem w zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Drużbackiej

Kraków,małopolskie

625 000 zł160 m² 3 906,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:780 m²

Ściany ceramiczne(pustaki poroterm). Podmurówka z klinkieru. Stropy żelbetowe. Dach(pełne deskowanie) kryty dachówką ceramiczną("esówką") w kolorze czarnym. Kominy wykonane z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Glinice

Radom,mazowieckie

300 000 zł225 m² 1 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:436 m²

Dom,powierzchni całkowita 225,428 m kwadrat., powierzchnia mieszkalna 120 m kwadrat., piętrowy z garażem, zbudowany z cegły, wszystkie media ( woda,gaz,prąd, kanalizacja miejska).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Swoszowice

Kraków,małopolskie

1 770 000 zł295 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Oferta Bezpośrednia! Powierzchnia całkowita 295m2 Działka 14a Dom wykończony w wysokim standardzie - do zamieszkania. Sklep, apteka, kwiaciarnia, fryzjer itp. 90 metrów mpk   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Straszyn

Straszyn,pomorskie

899 000 zł210 m² 4 280,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:830 m²

Sprzedam dom wolno stojący w cichej okolicy. Niedaleko las, jezioro i rzeka. Ogród zagospodarowany i zadbany otoczony 3,5m wys Tujami, ogrodzenie z siatki a front "kuta" stal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brześć Kujawski

Brześć Kujawski,kujawsko-pomorskie

390 000 zł97 m² 4 020,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 97 mk + użytkowe poddasze ok 60 mk do zaadaptowania, z wyjściem na balkon (7 mk). Dom po generalnym remocie nowe: - instalacja wodna (wodociag gminny),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

368 000 zł160 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 970 m²

Dom połozony przy granicy miasta,otoczony wokół drzewami, na działce pod lasem, 1000 od jeziora "szałe" w zielonym cichym zakątku malego osiedla domków jednorodzinnych. Oddany do uzytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kozłów Biskupi

Kozłów Biskupi,mazowieckie

290 000 zł180 m² 1 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 190 m²

Sprzedam dom jednorodzinny w miejscowości Kozłów Biskupi. Kuchnia z jadalnią 17,50 m2; salon 27 m2, pokoje od 9 m2 do 20m2 , garaż jednostanowiskowy; działka ogrodzona; dobra lokalizacja 5km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Siedzikówny Inki

Piaseczno,mazowieckie

1 100 000 zł290 m² 3 793,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Sprzedam dom jednorodzinny podpiwiczony z poddaszem użytkowym i obiekt na działalność gospodarczą- wskazane przeznaczenie-magazyn, skład, posiada zezwolenie na wynajem na noclegi, itp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bochnia

Bochnia,małopolskie

599 000 zł198 m² 3 025,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania piękny dom wolnostojący położony w Bochni, wielopoziomowy o powierzchni użytkowej mieszkania 160m2, całkowitej 198m2. Nieruchomość składa się z przyziemia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

618 660 zł177 m² 3 495,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:443 m²

Dom toscana, to dom w zabudowie dwurodzinnej, o powierzchni 177 m2, składający się z parteru o powierzchni 76 m2 i poddasza o powierzchni 81m2. Na parterze znajduje się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Piotrowice-Ochojec

Katowice,śląskie

560 000 zł110 m² 5 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:548 m²

Cena do negocjacji! Do sprzedania bardzo ładny 1 piętrowy, podpiwniczony domek z lat 70-tych na działce 548 m2. Powierzchnia użytkowa 110 m2, całkowita ok 170m2. Dach domku po remoncie, wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zagrodnicza

Poznań,wielkopolskie

2 230 000 zł300 m² 7 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:304 m²

Nieruchomość położona w prestiżowej dzielnicy - "stare Winogrady". Lokalizacja - w pobliżu Cytadeli, pomiędzy ul. Winogrady i ul.Słowiańską. Ze względu na położenie, obiekt idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Książenice

Książenice,mazowieckie

560 000 zł135 m² 4 154,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Domy Książenice. Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej na dużej działce zlokalizowany w tej części Książenic, która graniczy z Owczarnią i Żółwinem. Do kolejki wkd jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grodzka

Kruszwica,kujawsko-pomorskie

380 000 zł174 m² 2 183,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Teren Nadgoplańskiego Parku Tysiąclecia, idealne miejsce uprawiania sportów wodnych (klub wioślarski, żeglarski) , możlwośc wędkowania (w odległości ok. 200 m- drugie jezioro) , doskonałe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Solna

Świebodzice,dolnośląskie

265 000 zł80 m² 3 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedania dom, pół bliźniaka w Świebodzicach w pięknie położonej okolicy, wkoło las, z boku duży zalew. Piętrowy 80 m2, 4 pokoje, 2 kuchnie, łazienka, podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

790 000 zł105 m² 7 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Komfortowy, nowy dom - segment o powierzchni 105 m2, zlokalizowany 100 m od morza i piaszczystej plaży, w spokojnej miejscowości letniskowej Grzybowo, zaledwie 5 minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jelenino

Jelenino,zachodniopomorskie

250 000 zł95 m² 2 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:710 m²

dom wolnostojacy w jeleninie na dzialce o powierzchni 710m2 wyremontowany 3 pokoje,kuchnia, 2 przedpokoje, lazienka, czesciowo podpiwniczony,centralne ogrzewanie,terakota,glazura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Nowe Miasto

Białystok,podlaskie

550 000 zł280 m² 1 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:280 m²

:dodatkowe informacje Prąd: tak Gaz: tak - miejski Woda: tak - miejska Dojazd - opis: polbruk Otoczenie: działki zabudowane Ogrzewanie: własne gazowe - junkers Kanalizacja: tak Okna: nowe drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kazimierzówka

Kazimierzówka,lubelskie

480 000 zł130 m² 3 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 255 m²

działka położona bezpośrednio przy drodze krajowej nr 17,możliwość prowadzenia nieuciążliwej działalności gospodarczej(komis samochodowy,sklep,itp

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Skarlin

Skarlin,warmińsko-mazurskie

380 000 zł108 m² 3 518,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Budynek murowany z cegły obity drewnianymi balami do całorocznego zamieszkania o funkcji mieszkalno-rekracyjnej, 100-letni las , 50 m od jeziora o czystej wodzie , duże tarasy zadaszone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Myśliborzyce

Myśliborzyce,zachodniopomorskie

140 000 zł60 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 800 m²

Dom położony w centrum wioski, odleglość od miasta ok 3 km. Za domem znajduje się działka o pow. 88 arów. Duże , przestonne podwórze oraz budynek gospodarczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szwoleżerów

Ząbki,mazowieckie

880 000 zł147 m² 5 986,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:331 m²