dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 282 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 282 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 700 000 zł208 m² 8 173,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Domy Grodzisk mazowiecki/odrano Wola - sprzedaż. Bardzo ładny duży dom na pięknie zagospodarowanej działce ze starodrzewem. Nieruchomość położona na osiedlu szopena w Odrano Woli. Rozkład : Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szymiszów

Szymiszów,opolskie

300 000 zł130 m² 2 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

do odnowienia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piastów

Piastów,mazowieckie

780 000 zł90 m² 8 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 222 m²

Domy Piastów. Połowa bliźniaka o powierzchni użytkowej 90m posadowiony na nieco zadrzewionej działce o powierzchni 1222m. Dom wybudowany w technologi tradycyjnej - cegła w 1968 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Podlesie

Katowice,śląskie

550 000 zł220 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Okazja!ostatni dom! Dom wchodzi do programu rodzina na swoim. Do sprzedania nowy dom w zabudowie bliźniaczej,położony w cichej,spokojnej okolicy.na małym kameralnym ZAMKNIETYM osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kosów Lacki

Kosów Lacki,mazowieckie

420 000 zł150 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 115 m²

Nowy, bardzo solidny i piękny murowany dom w Kosowie Lackim. Całkowicie wykończony. Zagospodarowana, zielona , kwiecista działka o powierzchni całkowitej 1115m. Wszystkie media. Telefon:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ruczaj

Kraków,małopolskie

1 150 000 zł220 m² 5 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Cena zawiera odświeżenie budynku

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. 3 Maja

Mochy,wielkopolskie

100 000 zł423 m² 236,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:852 m²

Do sprzedaży 2/3 domu, nadaje się do zamieszkania po małym remoncie.Umieszczony jest niemal w centrum miejscowości.Posiadany z niego dostęp do najbardziej potrzebnych miejsc to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kochanowskiego

Puszczykowo,wielkopolskie

530 000 zł150 m² 3 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Połowa domu w zabudowie bliżniaczej, położona na działce narożnikowej, w Puszczykówku Układ pomieszczeń: parter: wiatrołap ok. 2m2, pokoje: 17m2, 12m2, 8m2 oraz pomieszczenie gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Żurawica

Żurawica,podkarpackie

240 000 zł110 m² 2 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:85 000 m²

Dom odnowiony z zewnątrz, pole 85a z możliwościa podziału na działki budowlane, budynek gospodarczy oraz duży garaż wolnostojący, brama i garaż sterowane pilotem, dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowy Raduszec

Nowy Raduszec,lubuskie

170 000 zł64 m² 2 656,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Domek wyremontowany W środku (panele, terakota, okna plastikowe, nowe drzwi zewnętrzne I wewnętrzne, kotłownia wyremontowana). Domek ocieplony steropianem 12 CM. Domek jest W zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Góra

Góra,dolnośląskie

390 000 zł184 m² 2 119,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom wolnostojący bardzo ładnie wykończony ,położony niedaleko lasu ,nowa elewacja struktura ,piękny ogród Z murowanym grilem,budynek gospodarczy,wnętrze nowocześnie urządzone ,zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

350 000 zł260 m² 1 346,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom na wsi z dużą działką,wybudowany w1998roku.Teren wokół domu ogrodzony.Dom wymaga wykończenia.Parter do zamieszkania, poddasze w stanie surowym.Możliwość sprzedaży z większą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Barczkowice

Barczkowice,łódzkie

175 000 zł100 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam dom, w spokojnej,miejscowości w sąsiedztwie lasów i jeziora.Do najbliższego miasteczka jest ok 3km. Dom wybudowany w technologii tradycyjnej, parterowy z z dachem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sokolniki

Sokolniki,łódzkie

399 000 zł157 m² 2 541,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

dom na zamkniętym mini osiedle 5-u domów wybudowany z potothermu ,ocieplony+tynk akrylowy,rozprowadzone instalacje c/o elektryczna ,alarmowa oraz wod/kan. tynk wewnętrzny gipsowy kuauf wylewki dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pruszków

Pruszków,mazowieckie

390 000 zł63 m² 6 190,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:250 m²

Domy Pruszków. Dom W pruszkowie W cenie mieszkania. Dom parterowy jednorodzinny położony w Pruszkowie. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 87 m zaś użytkowej 63.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jelnia

Jelnia,łódzkie

140 000 zł100 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

W cichym miejscu działka zagospodarowana Starodrzew Polecam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piłsudskiego

Ruda Śląska,śląskie

570 135 zł158 m² 3 608,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:348 m²

Sprzedam pół bliźniaka na nowym Osiedlu Leśnym w Rudzie Śląskiej Kochłowicach na granicy z Katowicami. Rewelacyjna lokalizacja, osiedle bezpośrednio przy linii lasu, wokół zieleń, cisza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Marksewo

Marksewo,warmińsko-mazurskie

250 000 zł110 m² 2 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Domek położony jest w malowniczym miejscu na trasie Mrągowo-Szczytno. Do wsi Marksewo jest około 2 km, do Szczytna 15 km. Na działce rośnie wiele młodych sosen, pod którymi czasem pojawiają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnik

Świdnik,lubelskie

700 000 zł207 m² 3 381,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:456 m²

Docieplony, nowa instalacja co + gaz. Okna drewniane, plastikowe - ganek i poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Złotniki

Złotniki,dolnośląskie

320 000 zł120 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedania bliźniak w zabudowie szeregowej skrajny,położony na działce 7a. Powierzchnia każdej części ok. 120m2+ garaż i pom.gospodarcze ok. 50m2. I poziom: salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

350 000 zł330 m² 1 060,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:11 600 m²

Do sprzedania dwa domy położone na działce o powierzchni 1,16 ha. Dom o powierzchni 80m2- 4pokoje, kuchnia, łazienka, piec węglowy. Dom o powierzchni 250m2- 6pokoi z czego 3 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Długa

Ustanów,mazowieckie

460 000 zł147 m² 3 129,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 031 m²

Dom na granicy Ustanowa i Zalesia Górnego przy Chojnowskim Parku Krajobrazowym. Dojazd asfaltowy. Pkp 15 min. pieszo (do centrum 40 min. pociągiem). Blisko przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazjum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ligota

Ligota,wielkopolskie

230 000 zł72 m² 3 194,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:852 m²

Jasny i pachnący drewnem dom (72m2 + 24m2 taras) mieści się w przepięknej okolicy - bogatej w lasy, łąki i stawy, 2 km od zalewu w Kobylej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Garwolin

Garwolin,mazowieckie

50 000 zł76 m² 657,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzeadnia dom w miejscowości Kaleń ok. 25 km. od Garwolina. Położony przy trasie Warszawa - Lublin. Działka o wymiarach 22. na 174m. Dom posiada nowe przyłącze elektryczne i nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

750 000 zł160 m² 4 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolno stojący po remoncie, ocieplony, nowe okna i drzwi. Nowy dach, ściany cekolowane. Ogrzewanie podłogowe na piec gazowy i paliwo stałe. Na parterze kuchnia z zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kórnik

Kórnik,wielkopolskie

750 000 zł572 m² 1 311,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 896 m²

Dom wolno stojący+ magazyny w Mościenicy. Powierzchnia działki 1896m2, cześć mieszkalna 290m2, 4 magazyny o powierzchni: 50m2, 14,4m2, 104,4m2, 52,m2, .dodatkowo przynależą 2 tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krótka

Nowe Miasto Lubawskie,warmińsko-mazurskie

210 000 zł162 m² 1 296,30 zł/m²

 

 

 

Rabka-Zdrój,małopolskie

300 000 zł380 m² 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Rabka - zdrój - centrum: dwa budynki mieszkalne o powierzchni 310m2 i 70m2, działka o powierzchni 1100m2 do sprzedaży udział 7/24 w całości. Na dzień dzisiejszy do dyspozycji jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bukowie

Bukowie,opolskie

310 000 zł130 m² 2 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam mieszkanie szeregowe w Bukowiu. ok. Namysłowa. Cicha i spokojna okolica. Wyremontowany, osobne wejście, 4 pokoje (parter: pokój, kuchnia, wc) (piętro 3 pokoje łazienka) (strych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wójcin

Wójcin,kujawsko-pomorskie

360 000 zł218 m² 1 651,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Sprzedam dom mieszkalny nad jeziorem Wójcińskim w Wójcinie (gmina: jeziora Wielkie) w kompleksie pensjonatowo-rekreacyjnym (70 m od brzegu jeziora) i przy lesie. Dom z działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Droszków

Droszków,lubuskie

270 000 zł160 m² 1 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam dom w Droszkowie (doskonały dojazd do Zielonej Góry) Dom o powierzchni użytkowej 145m2 , w pięknej leśnej okolicy, na zalesionej 10 arowej działce. Cena domu, w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pruszków

Pruszków,mazowieckie

1 115 000 zł135 m² 8 259,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:681 m²

Domy Nowa Wieś. Nowy dom o pow.całk.165 m2 całkowicie wykończony. Został wybudowany w cichej uliczce w podpruszkowskiej miejscowości Nowa Wieś na niedużej 680 m2 działce. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zwierzyniec

Zwierzyniec,lubelskie

380 000 zł180 m² 2 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom murowany wybudowany solidnie z dobrych materialow,nowoczesnie rozplanowany.Parter-3pokoje i pralnia,niski parter-duza kuchnia i bardzo duzy salon z wyjsciem na taras z zejsciem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sączów

Sączów,śląskie

650 000 zł240 m² 2 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom po całkowitym remoncie. Ocieplony. Dach nowy,ocieplony styropapą. Nowe orynnowanie. Nowa hydraulika, elektryka, okna, kaloryfery. Piec z podajnikiem, na ekogroszek. 6 dużych, ustawnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chorzew

Chorzew,łódzkie

145 000 zł80 m² 1 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom położony na terenie powiatu pajęczańskiego, wieś chorzew. Nieruchomość oddalona od miejscowości Siemkowice o ok 4 km i od miejscowości Pajęczno o ok 7 km. Dom na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podleśna

Warszawa,mazowieckie

1 870 000 zł400 m² 4 675 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:615 m²

Sprzedam cały bliźniak W wesołej oś. Zielona. Sprzedaż dotyczy całości czyli dwóch oddzielnych domów, każdy ok. 200 metrów. Dom-bliźniak idealny dla dużej rodziny. Ze względu na nietypowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Leoncin

Leoncin,mazowieckie

750 000 zł120 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:980 m²

W odległości 500 m Kościół, sklep, apteka, służba zdrowia, pks, szkoła, cena do uzgodnienia lub zmiana na mieszkanie warszawa bielany z dopłatą zainteresowanego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

519 000 zł138 m² 3 760,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Domy Jaktorów. Śliczny parterowy domek w miejscowości Jaktorów Kolonia. Położony w osiedlu nowych domów jednorodzinnych na dużych działkach. Wokół malownicza okolica, cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Karłowice

Wrocław,dolnośląskie

1 500 000 zł288 m² 5 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:340 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej na Karłowicach. Główna cześć domu to 160m powierzchni użytkowej, całkowita powierzchnia to 220m .Wybudowany w 1985 roku. W 2003 roku została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chwałki

Chwałki,świętokrzyskie

550 000 zł120 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Działka 10000 m2 czyli 1 ha możliwość podziału na mniejsze i dalszej odsprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kaduk

Nowy Sącz,małopolskie

499 000 zł190 m² 2 626,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Sprzedam dom skrajny w zabudowie na zamkniętym osiedlu. Osiedle położone jest w miłej i cichej dzielnicy. Dom pow. 145 + 30 + 15 m2. Podpiwniczenie w połowie domu o powierzchni.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij