dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 300 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 300 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Grójec

Grójec,mazowieckie

800 000 zł180 m² 4 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom drewniany położony Zalesiu w pięknej okolicy Doliny rzeki Jeziorki.Miejsce idealne do zamieszkania i wypoczynku.Po sąsiedzku zabudowania pałacowe z pięknym parkiem i stawami. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Graniczna

Wołomin,mazowieckie

690 000 zł240 m² 2 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

W na cichej, spokojnej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Drogowców

Skarszewy,pomorskie

210 000 zł120 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

1/2 kamienicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Stok

Stok,lubelskie

120 000 zł80 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Siedlisko 2000 m2 + 1 ha ziemi. Dom mieszkalny, drewniany- wybudowany w latach 50tych,pow. ok.80 m2 2 izby, spiżarnia, ganek, w części podpiwniczony, prąd. Na działce wodociąg, gazociąg,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzostków

Brzostków,świętokrzyskie

175 000 zł95 m² 1 842,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom mieszkalny po generalnym remoncie, ocieplony i wymienione okna oraz dach. Wszyskie wygody, dojazd do dmu ulicą asfaltową. Dom położony na działce 1100 m2, działka częściowo obsadzona drzewami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rożnowo Nowogardzkie

Rożnowo Nowogardzkie,zachodniopomorskie

350 000 zł112 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Sprzedam dom wolnostojący w miejscowości Rożnowo Now. (17 km od Goleniowa). Budynek mieszkalny ma 112 m2 powierzchni. Na parterze: przedsionek, korytarz, salon, kuchnia z jadalnią, mały pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Opatówek

Opatówek,wielkopolskie

490 000 zł218 m² 2 247,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

przedam do wykonczenia, dom polozony w okolicach Kalisza (10min samochodem) i zbiornika wodnego Szale, w sasiedztwie malego lasku gdzie biegja sarny i zajace :), w domku wykonana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oświęcim

Oświęcim,małopolskie

320 000 zł168 m² 1 904,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

okolica bardzo ładna bardzo cicho i spokojnie budynek zamkniety doprowadzona woda,prąd możliwosc postawienia drugiego domu i dokupienia działki 10 ar

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jeziorowa

Warszawa,mazowieckie

1 730 000 zł260 m² 6 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:560 m²

S u p e r! 6650 zł/m2. Bezposrednio 2008/9 1/2 blizniaka 260m/560m2 W-wa-wawer ul Jeziorowa67. Wysoki standard! Elegancki estetyczny ze smakiem urządzony dom przez brygadę z Anglii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Cienin-Kolonia

Cienin-Kolonia,wielkopolskie

200 000 zł5 736 m² 34,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 736 m²

Sprzedam dom w Cieninie Kościelnym, pow. słupecki. o pow.56m2, budynki gospodarcze o pow. 6m2 + 18m2 + 98m2 + 50m2 Łącznie: 172m2 + Ogród. Łączna pow. zabudowań i gruntów 0.5736.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jary

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

795 000 zł900 m² 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom jary! bez pośredników! duża działka 900M - możliwość wybudowania drugiego domu lub firmy. Pow.UŻYTKOWA 190M, POW.MIESZKALNA 130M. Parter - duży salon 30m, łazienka, kuchnia, taras 20m. Piętro -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przy Parku

Lipków,mazowieckie

1 650 000 zł176 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Dom na ekskluzywnym, pięknie zagospodarowanym Osiedlu Kampinos w Lipkowie, tuż przy Puszczy Kampinoskiej, tylko 15 km od centrum, jeszcze bliżej do Metra Marymont. 2 km od Izabelina, 4 km od Starych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Prusa

Reda,pomorskie

990 000 zł300 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Dom czterokondygnacyjny o wysokim standardzie wykończenia. Powierzenia całkowita 300 m Powierzchnia użytkowa 195 m Działka

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzoskwiniowa

Ruszowice,dolnośląskie

540 000 zł145 m² 3 724,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

Dom położony w cichej okolicy.Z tyłu działka ładnie zagospodarowana z murowanym grillem. Stolarka okienna drewniana. ,posadzki z glazury , na piętrze panele .Dwie łazienki. Latem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Konińska

Pniewy,wielkopolskie

650 000 zł1 000 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Witam,mam na sprzedaz dom wolno stojacy z 3pokoje kuchnia,lazienka mozliwosc wzniesienia pietra!przy domu znajduja sie dwa warsztaty z duzymi bramami wjazdowymi!warsztat jest wyposazony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bobrzańska

Świdnica,dolnośląskie

305 000 zł213 m² 1 431,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Osiedle Słowiańskie jest najbardziej malowniczo położoną i "zieloną" dzielnicą Świdnicy. O jego wyjątkowej atrakcyjności decyduje umiejscowienie nad pięknym zalewem Witoszówka, wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Urocza

Złotokłos,mazowieckie

750 000 zł110 m² 68 181,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 797 m²

Bliźniak na działce o powierzchni 28m2 z kuchnią, łazienką i 2 pokojami z miejską wodą

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gowarzewo

Gowarzewo,wielkopolskie

350 000 zł126 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:288 m²

Polecam do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej 126 m2 położony na działce 288 m2 w Gowarzewie - okolice Swarzędza. Stan wykończenia surowym zamknięty, możliwość wykończenia w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Różana

Dobrzyca,wielkopolskie

320 000 zł180 m² 1 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:538 m²

blisko zarówno do Pleszewa jak i do Jarocina.położenie w cichym miejscu.dostep do sklepów

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

399 000 zł152 m² 2 619,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom - stan surowy otwarty. Bryła budynku bardzo atrakcyjna. Lokalizacja w pobliżu lasu, z tarasu niezwykle malowniczy pejzaż. Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 11322

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sobiczkowa Bór

Kościelisko,małopolskie

3 800 000 zł360 m² 10 555,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:725 m²

Mam do sprzedania Dom - Pensjonat pięknie położony z widokiem na Giewont oraz Gubałówkę w którym znajduje się 6 pokoi gościnnych w wysokim standardzie (z łazienkami) , oraz 100m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olsztyńska

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

560 000 zł280 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:589 m²

Dom posiada podłogi dębowe. W centrum domu duży salon i holl. Dom wyposażony. Dom posiada dwie łazienki, toaletę, 2 kuchnie, pomieszczenie gospodarcze, duży ogród ze świerkami (25-letnie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzeziny

Brzeziny,podkarpackie

200 000 zł17 700 m² 11,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:17 700 m²

Witam! Mam do sprzednia (lub wymiany) dom o pow. 120 m kw. Jest w stanie surowym (do wykończenia). Częśćiowe wprawione okna i drzwi. Okolica bardzo spokojna. Szkoła i sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zamoyskiego

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

530 000 zł98 m² 5 408,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:60 m²

Segment środ w Grodzisku Mazowieckim o pow 98 m2. Bardzo ładnie zagospodarowany ogródek o powierzchni 60 m2. Klasyczny rozkład pomieszczeń, na parterze część dzienna z salonem (35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czarna Białostocka

Czarna Białostocka,podlaskie

550 000 zł260 m² 2 115,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Atrakcyjny dom w cichej okolicy, w otulinie Puszczy Knyszyńskiej, 15 minut od zalewu Czapielówka, 25 minut od Białegostoku, dobry dojazd pks, pkp,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bożewo

Bożewo,mazowieckie

180 000 zł212 m² 849,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

pilnie sprzedam, cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reymonta

Nekla,wielkopolskie

350 000 zł128 m² 2 734,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Dom po gruntownym remoncie na działce znajduje się jeszcze budynek gospodarczy wraz z garażem

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kościuki

Kościuki,podlaskie

680 000 zł162 m² 4 197,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 370 m²

:dodatkowy opis Dom położony w uroczym zakątku wśród lasu, 7 km od Białegostoku. Działka pomysłowo zagospodarowana- miejsce na ognisko, oczko wodne, stajnia zaadoptowana na pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kozery

Kozery,mazowieckie

950 000 zł235 m² 4 042,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej. Dom urządzony, idealny dla rodziny wielopokoleniowej (na piętrze samodzielna sypialnia, pokój, łazienka i aneks kuchenny np. dla seniora). Jeden garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Smarżowa

Smarżowa,podkarpackie

75 000 zł60 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Woda pod własnym ciśnieniem lepsza niż mineralna

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czarny Ług

Czarny Ług,mazowieckie

600 000 zł236 m² 2 542,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

parter: pokój + garderoba,łazienka wc, pralnia, kotłownia, kuchnia, salon z kominkiem, piętro: 3 pokoje, łazienka, wc, wykończony w 80%, wszytskie media, taras, ogrzewanie węglowe, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Ławica

Poznań,wielkopolskie

680 000 zł120 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Dom suchy,z nowym dachem,ceglany.murowany w dobrej dzielnicy miasta Poznan

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rzepakowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

665 000 zł180 m² 3 694,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom wolnostojący znajduje się w Elbląg- rubno Wielkie przy ul. Rzepakowej o powierzchni 180 m2 + garaż o powierzchni 18 m2,położony na działce o powierzchni 1100 m2.Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zborowice

Zborowice,małopolskie

400 000 zł150 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:11 m²

Dom murowany z cegly 150m2, wszystkie media, obok garaz murowany z cegly wraz z 2 pomieszczeniami. Nad garazem do wykonczenia kawalerka. Calosc ogrodzona, kostka brukowa. Ogrod i maly sad,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dębica

Dębica,podkarpackie

335 000 zł140 m² 2 392,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 140m2 w Dębicy na osiedlu Kępa. Na piętrze: salon z jadalnią z możliwością zrobienia kominka, duża kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Poświętna

Warszawa,mazowieckie

2 200 000 zł1 398 m² 1 573,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 398 m²

duża willa w starym owocowym ogrodzie.2 garaże wolnostojące + 2 miejsca parkingowe na posesji.taras 11,5x4,5m z murowanym grillem,działka 1398m2 na spokojnej ulicy, 10km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

287 000 zł163 m² 1 760,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Nowy dom o powierzchni 163m2 znajdujący się w miejscowości Orle (4km od Wejherowa).Jest to piękny i funkcjonalny projekt wykonany na indywidualne zamówienie.Budynek został usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wołów

Wołów,dolnośląskie

269 000 zł85 m² 3 164,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:450 m²

Sprzedam pół domu w budynku dwurodzinnym położonym w centrum Wołowa o łącznej powierzchni 85mkw z osobnym niezależnym wejściem oraz z osobnym przyległym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Milanówek

Milanówek,mazowieckie

586 000 zł137 m² 4 277,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:691 m²

Domy Milanówek. Bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej położony w malowniczej części Milanówka w pobliżu lasu. Dodatkowo dużym atutem jest bliskość kolejki wkd ( ok. 600 m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Chojnów

Chojnów,dolnośląskie

240 000 zł102 m² 2 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

sprzedam dom 1 km od chojnowa/kolonia Kołłątaja,poniemiecki w zabudowie blizniaczej na osiedlu domków,4 pokoje,kuchnia,łazienka,nowy dach,nowe okna,ocieplony,nowe tynki,nowa instalacja wodna,kominek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tłuszcz

Tłuszcz,mazowieckie

360 000 zł248 m² 1 451,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Działka ogrodzona w otoczeniu domów jednorodzinnych.Do domu podprowadzony prąd i gaz. W planach gminnych na rok 2010/2011 woda miejska w ulicy. Dom mieszkalny parterowy z poddaszem.