dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 324 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Konarskiego

Zagórz,podkarpackie

820 000 zł170 m² 4 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Budynek w centrum handlowym masta z duża dzialką idealny na prowadzenie działalnosci gospodarczej np.apteka ,gabinety lekarskie,przedszkole,cukiernia lub lokal typowo handlowy na przeciwko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wądzyn

Wądzyn,kujawsko-pomorskie

299 000 zł220 m² 1 359 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:15 525 m²

Nowa cena! Jest to kompleks zabudowań siedliskowych położonych na wzgórzu. W jego skład wchodzi duży piętrowy dom o architekturze wiejskiego dworku o pow. 220m2 w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczawnica

Szczawnica,małopolskie

590 000 zł145 m² 4 068,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Okazyjnie do sprzedania piękna nieruchomość, malowniczo położona w samym sercu pienin - Szczawnicy. Nowy dom z zewnątrz wykończony , ocieplony, otynkowany, podbitka. W środku gotowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

895 000 zł104 m² 8 605,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:894 m²

Domy gmina Grodzisk Mazowiecki. Dom - połowa bliźniaka w Janinowie pod Grodziskiem Mazowieckim. Cena do negocjacji. Nieruchomość położona w pobliżu przystanku autobusowego, z którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Węgrzyn

Węgrzyn,świętokrzyskie

1 100 000 zł172 m² 6 395,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Budynek wolnostojący, 4 pokoje, 142 m2, parterowy Cena : 1 100 000 pln Położenie : miejscowość Węgrzyn, gmina Radoszyce, powiat Końskie, początek Gór Świętokrzyskich, na trasie Łódź Kielce. Dane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Łęgnowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

165 000 zł40 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż domek gospodarczy o powierzchni 40 m 2 składający się z 2 pokoi, kuchni oraz łazienki z wc. Dom w trakcie remontu. Wnętrze do wykończenia. Wymienione okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Koniewo

Koniewo,warmińsko-mazurskie

140 000 zł246 m² 569,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

Sprzedam pół domu, mieszkanie 123 m2 wraz z gruntem 5200 m2 Nieruchomość malowniczo położona, z pięknym widokiem na pola, łąki i lasy we wsi Koniewo (3km od Lidzbarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Albatrosa

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

330 000 zł167 m² 0,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Poddasze ocieplone wełną, sufit wykończony płytami karton-gips

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Leoncin

Leoncin,mazowieckie

299 000 zł138 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 440 m²

Mam do sprzedania działkę budowlaną z domem projekt opałek2g w miejscowości Stanisławów gmina Leoncin obok Kampinosu. Powierzchnia działki 1440m2. Wymiary: 33m szerokości i 44m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Olejnica

Olejnica,wielkopolskie

259 000 zł200 m² 1 295 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom o pow. ok. 200 m2 z garażem w odległości ok. 30 km od Leszna, ogrzewanie kominkowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym otwartym Błonie

Błonie,mazowieckie

385 000 zł160 m² 2 406,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Domy na sprzedaż Błonie okolice. Do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 214 m w stanie surowym otwartym w Rochalikach. Budynek posadowiony na działce o powierzchni 1000 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Gronowo

Leszno,wielkopolskie

460 000 zł110 m² 4 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:495 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolno stojący w Lesznie , dzielnica Gronowo o powierzchni 110m2, na działce 495m2. Na powierzchnię składają się: na parterze salon połączony z kuchnią, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żyzna

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł220 m² 3 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:304 m²

Sprzedam dom jednorodzinny wybudowany w 2009 roku. Dom znajduje się na Warszawskim Zaciszu. Stan surowy zamknięty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Aleksandrów Kujawski

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

410 000 zł175 m² 2 342,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:836 m²

Atrakcyjny, nowy dom w Aleksandrowie Kuj., o pow. 175,9 m2 na działce 836m2 wraz z garażem. Spokojna okolica, świetna lokalizacja. Przestronny, funkcjonalny rozkład pomieszczeń, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Parkowa

Rymanów,podkarpackie

90 000 zł60 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:840 m²

W skład oferty wchodzi także murowany budynek gospodarczy znajdujący się w podwórzu. Powierzchnia ok. 50 m2 (dwa pomieszczenia, możliwość adaptacji na garaż).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 360 000 zł167 m² 8 143,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedaży dom w Głoskowie, przepięknie położony - graniczy z laskiem sosnowym. Niedaleko szkoła, przedszkola, przystanek autobusowy linii 727 oraz Chojnowski Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowe Dobra

Nowe Dobra,kujawsko-pomorskie

330 000 zł176 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Sprzedam dom na wsi - 6 km od Chełmna. Powierzchnia domu 176 m2, powierzchnia działki 2700 m2. Cena do negocjacji. Możliwość zamiany ( za dopłatą) na mieszkanie w Chełmnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bukowo

Bukowo,opolskie

146 000 zł150 m² 973,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:700 m²

Witam sprzedam dom w cichej otoczonej lasami okolicy.Dom do częściowego remontu na zewnątrz altana, stodoła, zabudowania. gospodarcze,grill.ogródek.Położony na działce ok.7a.do adaptacji strych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wygoda

Białystok,podlaskie

790 000 zł325 m² 2 430 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:570 m²

Dom wolnostojący po modernizacji, położony na osiedlu Wygoda. Cicha i spokojna okolica. Działka zagospodarowana- oczko wodne,liczne krzewy ozdobne, zamontowany system nawadniający. Automatyczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Katowice

Katowice,śląskie

850 000 zł215 m² 3 953,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:789 m²

TA oferta tylko W naszym biurze! Do sprzedaży dom wolnostojący w Katowicach na granicy Piotrowic i Ligoty. Dom w bardzo dobrym stanie technicznym. W latach 2000-2004 został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łęgajny

Łęgajny,warmińsko-mazurskie

650 000 zł224 m² 2 902 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:798 m²

Właściciel nie jest zainteresowany pośrednictwem biur nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Góra

Nowe Miasto nad Pilicą,mazowieckie

499 999 zł416 m² 1 201,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 393 m²

Okazja! Sprzedam dom w Nowym Miescie n/pilica o powierzchni calkowitej 416 m2 ,dol 208 m2 - powierzchni mieszkalnej 104 m2 plus poddasze 208 m2. Dodatkowo wolnostojacy budynek o pow.ok. 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowice

Łochowice,kujawsko-pomorskie

449 000 zł160 m² 2 806 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:572 m²

Na sprzedaż dom wolno stojący z użytkowym poddaszem, z garażem w budynku, na działce 572m2, położony w Łochowicach. Działka ogrodzona, częściowo zagospodarowana. Parter domu to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

389 000 zł140 m² 2 778,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:571 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w spokojnej okolicy osiedla Stawki, blisko szkoły i sklepy. Do odświeżenia, ostatni remont w 2006 roku. Wymieniono większość okien. Ustawna kuchnia, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Subkowy

Subkowy,pomorskie

340 000 zł180 m² 1 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:296 m²

Sprzedam pół bliżniaka w Subkowach ,duzy salon ,4 pokoje dwie toalety ,garaz piwnica do zamieszkania od zaraz .MOZLIWOŚĆ NEGOCJACJI CENY.Wiecej informacji   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek, ul. Kierska

Kobylniki,wielkopolskie

1 183 000 zł146 m² 8 102,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 510 m²

Wykonczony gustownie dom, gotowy do zamieszkania. W budynku: przestronny salon (30m2), jadalnia (25m2), biblioteka (12m2), i trzy sypialnie (16m2), kuchnia (10m2) dwie lazienki (jedna dla gosci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Kazimierza Wielkiego

Włocławek,kujawsko-pomorskie

720 000 zł115 m² 6 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:603 m²

Nieruchomość gruntowa zabudowana domem mieszkalnym wraz z lokalem użytkowym. Powierzchnia użytkowa domu 108 m2 oraz dodatkowo wolnostojący lokal handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 110.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Skotnicka

Kraków,małopolskie

700 000 zł214 m² 3 271 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Pięciopokojowy dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) zlokalizowany przy ulicy Skotnickiej. Dom w stanie deweloperskim (rozprowadzenie instalacji, wylewki zostaną wykonane przez aktualnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 790 000 zł182 m² 9 835,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 259 m²

Domy Milanówek. Nowy dom wolnostojący położony w północnej części miasta. Okolica jest bardzo cicha i spokojna - teren domów jednorodzinnych i rezydencjalnych. Parter domu to obszerny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

1 037 000 zł200 m² 5 185 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 302 m²

Domy Międzyborów. Dom wolno stojący o powierzchni 212 m z 2003 roku na działce 1302 m w Międzyborowie. Nieruchomość położona w świetnej lokalizacji do stacji pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Zatorze

Leszno,wielkopolskie

495 000 zł120 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:735 m²

Polecamy dom wolno stojący w dzielnicy Zatorze o powierzchni ok.120m2 na działce 735m2. Dom po kapitalnym remoncie:wymienione wszystkie instalacje, tynki, okna, drzwi, elewacje, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Leszno

Leszno,mazowieckie

777 000 zł140 m² 5 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:734 m²

Domy na sprzedaż w bliskich okolicach Leszna w miejscowości Grądy. Dom wolno stojący o powierzchni 185 m na działce 734 m. Dom sklada się z dwóch kondygnacji. Parter to :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

610 000 zł100 m² 6 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:626 m²

Dom w okolicy wolnej od szumu komunikacyjnego ale z dogodnym dojazdem, niedaleko do sklepu sieciowego i przystanku autobusowego. Idealne miejsce na wypoczynek po ciężkiej pracy i może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Olszewnica Nowa

Olszewnica Nowa,mazowieckie

900 000 zł500 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

bliskość terenów zielonych, blisko jeziora Idealne dla: młodej rodziny z dziećmi, rodziny ze starszymi dziećmi, biznesmena Budynek: wolnostojący, cegła, działka 2 000 m2, 64 x 35 x 44.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grudzie

Legionowo,mazowieckie

690 000 zł152 m² 4 539,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:525 m²

blizniak calkowicie wykonczony,podlogi podgrzewane,jacuzzi,kabina z biczami wodnymi,kostka dookola budynku,ogrodzenie kute,alarmy rozprowadzone,internet,mile sasiectwo,kupujacy nie placi pcc od kupna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

655 000 zł130 m² 5 038,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Do sprzedania piękny dom wolnostojący w Dąbrowie Górniczej. Blisko zalewu Kuźnica Warężyńska, między trasami Cieszyn - Warszawa a Katowice - Warszawa.Wybudowany w 2004r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Boczna

Żarki-Letnisko,śląskie

580 000 zł270 m² 2 148,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Atrakcyjna nieruchomość położona w miejscowości Żarki Letnisko. Dom jest usytuowany w uroczej okolicy, otoczony pięknym lasem sosnowym. Idealny dla osób szukających spokoju i ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Antoniówka

Antoniówka,mazowieckie

245 000 zł120 m² 2 041,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dom jednorodzinny, nowy, niezamieszkały, na działce o pow. 1250 m2. Powierzchnia domu 120 m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ikara

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

300 000 zł145 m² 2 068,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

zapraszam chetnych

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łazy

Łazy,śląskie

1 100 000 zł530 m² 2 075,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Dom z częścią mieszkalną na górze plus strych z antresolą. Na dole przewidziana działalność gospodarcza( miała być gastronomiczna). Budynek ma bardzo duży potencjał rozwojowy. Własna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poznańska

Świdnica,dolnośląskie

570 000 zł120 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom wolnostojący, jednorodzinny o powierzchni 120m2, podpiwniczony, 2 garaże, ogrzewanie gazowo-węglowe. Działka 500m2 zagospodarowana, drzewa owocowe oraz krzewy. Posesja ogrodzona 2 bramami.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij