dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 321 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 321 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sienkiewicza

Paczków,opolskie

250 000 zł310 m² 806,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 066 m²

Dom do remontu,polozony w atrakcyjnym miejscu, blisko sklep Biedronka, szkola podstawowa,liceum,przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

280 000 zł145 m² 1 931,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 112 m²

Dom wolno-stojący w Aleksandrowie Łódzkim - stan surowy otwarty (pow. całkowita 177,38m, pow. użytkowa 124,86m, pow. zabudowy 182,58m, kubatura 389,31), położony w ładnej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Staszica

Brzeg Dolny,dolnośląskie

380 000 zł208 m² 1 826,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w budowie, stan surowy zamknięty, dach pokryty dachówką ceramiczną, ściany pustak ceramiczny, powierzchnia użytkowa 127m/kw, dach 4-spadowy o nachyleniu 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krze Duże

Krze Duże,mazowieckie

780 000 zł100 m² 7 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:21 800 m²

Dom na wydzielonej działce siedliskowej o pow. 1000 m2 ogrodzonej pozostała część jako ziemia rolna - możliwość jej przekwalifikowania. W obecnym budynku zaadoptowane poddasze. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Siodło

Siodło,lubuskie

230 000 zł300 m² 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:14 000 m²

Dom poniemiecki do wykończenia, po kapitalnym remoncie, oszacowana wartość domu przez rzeczoznawcę 260 tyś. zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

920 000 zł230 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:954 m²

Bardzo ładny dom na działce 954m2. Zachęcamy do wirtualnej wizyty: dom położony w uroczym miejscu bezpośrednio przy lesie. Na parterze duży salon (35m2) z wyjściem na taras (50m), kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

599 000 zł270 m² 2 218,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Bardzo ładny wolnostojący dom parterowy zlokalizowany w Czarnej Łące w cichej i spokojnej okolicy. Dom polożony jest 1,5 km od jeziora Dąbskiego z piękną plażą, 6 km od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 600 000 zł600 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

posadzka na parterze marmurowa.ogrzewanie podłogowe,salon 70m. Możliwość adaptacji strychu na pracownię lub pomieszczenia mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Drobniaka

Brzeszcze,małopolskie

220 000 zł140 m² 1 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom zbudowany na działce o pow. 20arów, ogrodzony. Powierzchnia kondygnacji 140m2, powierzchnia pokoi 75m2. Podpiwniczony, z garażem. W celu oglądnięcia posesji, należy skontaktować się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kaliska

Kaliska,kujawsko-pomorskie

220 000 zł100 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom po remoncie, podłogi - panele i płytki , ogrzewanie miałowe, do odświeżenia. Budynki gospodarcze 120m2 i duża działka. W pobliżu dworzec pkp, pks , szkoły, sklepy, jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Lipnica

Lipnica,wielkopolskie

178 000 zł92 m² 1 934,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom letniskowy na działce 500m przy lesie położony wśród dwóch pięknych jezior, powidzkim I kosewskim. Wszystkie media, pełne umeblowanie I pięknie zagospodarowana działka. Tel :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Staszów

Staszów,świętokrzyskie

60 000 zł33 m² 1 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:201 m²

Sprzedam dom mieszkalny w Staszowie. Dom posiada dwa pokoje, kuchnię i łazienkę oraz korytarz o łącznej powierzchni 33m2. Dom ogrzewany jest w jednym pokoju piecem kaflowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Boczna

Tarnów,małopolskie

770 000 zł173 m² 4 450,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:781 m²

Nowoczesny dom Z ekstra lokalizacją! Nowobudowany dom w stanie wykończeniowym według projektu libra II odbicie lustrzane ( ). Pow. całkowita 289,5m2 Pow. użytkowa 140,91m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kowalskie Błota

Kowalskie Błota,kujawsko-pomorskie

270 000 zł60 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 800 m²

sprzedam dom w przepięknej położonej w samym centrum Borów Tucholskich okolicy.Mała miejscowość ale bardzo urocza w koło lasy,szum drzew,śpiew ptaków.Niedaleko niczym nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

110 m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przytulny domek o pow. 110 m2 z garażem w bryle budynku z wygodnym rozmieszczeniem pomieszczeń wewnątrz. Budynek znajduje się w centrum Sochaczewa na osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Unieście

Unieście,zachodniopomorskie

1 800 000 zł340 m² 5 294,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:680 m²

Sprzedam dom nad morzem z możliwością pełnienia funkcji małego pensjonatu, dom położony jest w Mielnie-Unieściu w bardzo cichej i spokojnej okolicy do morza zaledwie 100 metrów do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łagiszyn

Łagiszyn,dolnośląskie

159 990 zł110 m² 1 454,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny położony w Łagiszynie, powiat i gmina Góra, dolnośląskie. Nieruchomość ma powierzchnię 110 mkw i składa sie z: przedpokoju, trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dosłońce

Dosłońce,małopolskie

320 000 zł160 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Nowo wybudowany dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Baraki Chotumskie

Baraki Chotumskie,mazowieckie

270 000 zł220 m² 1 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Sprzedam dom parterowy, wieś baraki (ok. 75 km od Warszawy), koło Sochocina. Powierzchnia 220 m2 + działka 3000 m2, cena do uzgodnienia - telefon   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osiczyna

Osiczyna,lubelskie

50 000 zł6 900 m² 7,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 900 m²

Dom drewniany, stodoła murowana powierzchnia działki 0,69ha, nr działki 223 geoportal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Redłowo

Gdynia,pomorskie

7 500 000 zł400 m² 18 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:473 m²

Piękna, odnowiona czteropoziomowa willa (ponad 400m2), położona w ekskluzywnej lokalizacji na wzgórzu z widokiem na morze i półwysep Helski. Jeśli marzysz o filiżance porannej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 250 073 zł207 m² 6 039 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom wolnostojący 207m2 powierzchni całkowitej w trakcie budowy na działce 500m ,pustak ceramiczny poroterm. Centrum Łomianek w poblizu ok. 200 m szkola, przedszkole oraz przystanek kmł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

270 000 zł80 m² 3 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Teren zagospodarowany, altana, grill, dużo zieleni, krzewów i drzew, w tym owocowych. Ogrodzony, brama przesuwana, garaż z warsztatem - 60m kw.,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Majdan Golczański

Majdan Golczański,podkarpackie

210 000 zł220 m² 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom pięrtowy w którym piętro jest mieszkalne a dół to część gospodarcza tj: garaż, kotłownia co, pralnia, kuchnia letnia. Istnieje możliwość kupna calego gospodarstwa o pow. 2h.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sasanki

Łomianki,mazowieckie

990 000 zł330 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Duży, przestronny dom w ciechej i spokojnej okolicy. Możliwość wykorzystania zarówno na firmę jak i lokum jedno, lub wielorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wolica

Wolica,świętokrzyskie

695 000 zł185 m² 3 756,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Tel.kontakt.   Dom jednorodzinny, dwupoziomowy z 1989 roku. Niski parter: salon (45,12 m2) z wyjściem na taras ( 21 m2), kuchnia, hall, wiatrołap i klatka schodowa. Wysoki parter 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bogatynia

Bogatynia,dolnośląskie

590 000 zł180 m² 3,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 380 m²

Gospodarstwo rolne .Dom po remoncie , ekologiczna oczyszczalnia ścieków , dużo zieleni i drzew owocowych .Ziemia uprawna blisko domu. Dobre drogi dojazdowe. Blisko Czechy i Niemcy , mozliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lutogniewice

Lutogniewice,dolnośląskie

650 000 zł200 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 200 m²

Gospodarstwo rolne wraz z maszynami. Dom po remoncie , szambo ekologiczne , nowe okna. Sad , łąka , duże piękne podwórko , ziemia orna 5,40 ha. Teren niezalewowy. Na posesji obora murowana, garaż ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Głubczyce

Głubczyce,opolskie

75 000 zł37 m² 2 027,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam mieszkanie w ścisłym centrum Głubczyc o powierzchni 37m2. W skład nieruchomości wchodzi: pokój, kuchnia z oknem, łazienka, przedpokój, piwnica. Media: energia elektryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Głubczyce

Głubczyce,opolskie

285 000 zł96 m² 2 968,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Sprzedam nowowybudowany, w nowoczesnej technologii, luksusowy dom jednorodzinny położony w malowniczej okolicy przy granicy polsko czeskiej u podnóży Gór Opawskich. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Głubczyce

Głubczyce,opolskie

385 000 zł166 m² 2 319,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Sprzedam nowowybudowany, w nowoczesnej technologii, dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej. W skład nieruchomości wchodzi pokój dzienny, pokój i 4 sypialnie, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łochów

Łochów,mazowieckie

295 000 zł127 m² 2 322,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wszelkie dodatkowe informacje pod nr tel.   lub  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żaków

Żaków,mazowieckie

250 000 zł160 m² 1 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 700 m²

Sprzedam Siedlisko 10700m2 w Żakowie gmina Siennica. Przy drodze wojewódzkiej 802 W skład siedliska wchodzi: dom 160m2 , pomieszczenia gospodarcze, garaż, duża stodoła - całość tworzy duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Syców

Syców,dolnośląskie

380 000 zł400 m² 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Pilnie sprzedam dom pietrowy Rok budowy 1989 na działce 12 a pow całkowita 400m2,pow użytkowa 212m2,podpiwniczony,ogrzewanie miałowe,ekogroszek, garaż 2 stanowiskowy.W piwnicy pralnia,kotłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Marianów

Marianów,mazowieckie

350 000 zł195 m² 1 794,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam dom w miejscowości Marianów, gmina Dąbrówka, powiat Wołomin. Dom w stanie surowym otwartym, wg projektu Hudson - Ciepłe Domy Lipińscy o powierzchni całkowitej 195m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Strzeszów

Strzeszów,zachodniopomorskie

190 000 zł150 m² 1 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Pilnie Sprzedam! Dom i budynki gospodarcze koło Trzcińska Zdroju we wsi Strzeszów (woj. Zachodnio-Pomorskie). Położenie działki w otoczeniu domków wypoczynkowych 300 m. od jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jodłów

Jodłów,lubuskie

200 000 zł140 m² 1 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

sprzedam domek letniskowy murowany pod lasem nad jeziorem w jodlowie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wiewiórczyn

Wiewiórczyn,kujawsko-pomorskie

490 000 zł5 522 m² 88,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 522 m²

Pwoerzchnia 5525m2, 3 budynki idealnie na agroturystki , reustauracji lub do prowadzania dzialanosci zarobkowej lub zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. 7 Kamienic

Częstochowa,śląskie

3 500 000 zł3 500 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

100 metrów od głównego wejścia na Jasną Górę! Najbardziej handlowo-usługowa ulica przy Jasnej Górze. W okolicy restauracje , park. 500 metrów od Al. Najświętszej Marii Panny. Do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lgota Wielka

Lgota Wielka,łódzkie

395 000 zł141 m² 2 801,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom niezamieszkały na działce 682 m2, obok działka 647 m2 budowlana, ogród, sadzawka, graniczy z drogą asfaldową, polną, polem uprawnym oraz z działką sąsiada. Poddasze użytkowe, garaż.