dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 117 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 117 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dubrownicka

Wrocław,dolnośląskie

950 000 zł275 m² 3 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Budynki w zabudowie szeregowej, niepodpiwniczone, czterokondygnacyjne. Do kupienia trzy środkowe segmenty. Parter: garaż dwustanowiskowy, pomieszczenia gospodarcze, łazienka. Ip. to salon, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

516 000 zł118 m² 4 369,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 179 m²

Dom w stanie deweloperskim według projektu "Dom w koniczynce 3"( opracowanym w Pracowni Projektowej archon)zbudowany w miejscowości Budy Michałowskie koło Jaktorowa. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Malinowa

Słubice,lubuskie

726 000 zł193 m² 3 761,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny o powierzchni 126m2 z możliwością zagospodarowania poddasza użytkowego. Poddasze ma 67,71m2. Dom położony jest w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lesznia

Lesznia,podlaskie

350 000 zł150 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

sprzedaż lub zamiana na mieszkanie w Warszawie lub na siedlisko w woj. mazowieckim o pow. co najmniej 2 ha więcej zdjęć na mail'a

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Nadolice Małe,dolnośląskie

465 000 zł297 m² 1 565 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom jednorodzinny komfort nadolice małe, stan surowy otwarty. Wybudowany wg sprawdzonego projektu (znam realizację tego projektu w użytkowaniu). Parter to salon 31m2, kuchnia za spiżarką 18m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wielodroga

Bestwina,śląskie

220 000 zł110 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

do sprzedania dom w Bestwinie w bardzo spokojnej okolicy. budynek do remontu. możliwość zaadaptowania strychu. 4 duze pokoje, kuchnia, łazienka, duży strych, piwnica. dom położony na 19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wołów

Wołów,dolnośląskie

330 000 zł100 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:120 m²

Dwupoziomowy segment naprzeciwko lasu. Garaż, hol i pokój dzienny z kominkiem na dole, na górze 2pokoje, kuchnia, łazienka oraz duży balkon. Wszystkie okna pcv, nowa instalacja co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

130 000 zł49 m² 2 653,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:416 m²

Oferta nr. D/105/310 Ładny domek rekreacyjny 49m2, na działce 416m2 w Borównie. Domek wykonany na bloczkach fundamentowych, ściany zewnętrzne półokrąglaki, wewnątrz boazeria. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

495 000 zł151 m² 3 278,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 998 m²

Domy Jaktorów. Dom w Jaktorowie - Chylicach na dużej, ładnej działce o powierzchni 2000m. Nieruchomość położona 15 min. od stacji pkp. Jest to dom po rozbudowie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Murowana Goślina

Murowana Goślina,wielkopolskie

520 000 zł165 m² 3 151,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:648 m²

Polecam na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny) zlokalizowany na atrakcyjnym i spokojnym osiedlu w miejscowości Murowana Goślina. Dom 1 piętrowy z użytkową piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

569 000 zł140 m² 4 064,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:304 m²

Kameralne osiedle domków jednorodzinnych zlokalizowane na granicy Poznania i Lubonia. Nowoczesna architektura, wysokiej jakości materiały i nowoczesne technologie. Informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaśminowa

Świdnik,lubelskie

172 m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zespół domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej i bliźniaczej zlokalizowany jest przy ulicy Kard. St. Wyszyńskiego 81 oraz ulicy Jaśminowej w Świdniku. Cały kompleks składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mienice

Mienice,dolnośląskie

300 000 zł5 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Dom jest do remontu, duży strych można zaadaptować na mieszkanie. Na terenie działki znajdują sie budynki gospodarcze. Cicha i spokojna okolica, dookoła las. 3 kilometry do trasy Wrocław-Poznań,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Prusa

Stąporków,świętokrzyskie

100 000 zł150 m² 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:469 m²

Okazja dom murowany do remontu Sprzedam dom murowany około 150 m 2 z poddaszem na działce 469 m 2. Dom budowany w latach 50 -60 tych, bardzo ciekawy projekt , który po relatywnie małym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wincentów

Wincentów,lubelskie

220 000 zł280 m² 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Duzy, rodzinny dom polozony w cichej i spokojnej miejscowosci. W poblizu nowa szkola, sklepy, bank, poczta, przedszkole,osrodek zdrowia. Blisko lasu i zalewu, piekny widok z okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

385 000 zł161 m² 2 391 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:937 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym z poddaszem użytkowym o powierzchni całkowitej 160 m2 przeznaczony dla 4-5 osobowej rodziny. Na parterze znajduje się przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jeżewo

Jeżewo,mazowieckie

340 000 zł120 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Nowa elewacja i kostka brukowa wokół domu. Plac wokół zagospodarowany, drzewka owocowe i krzewy ozdobne. Na działce znajduje się budynek gospodarczy. Kuchnia pod zabudowę i szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bajeczna

Bobrowiec,mazowieckie

660 000 zł210 m² 3 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:404 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej posadowiony na działce bezpośrednio przylegającej do lasu, po drugiej stronie lasu zabudowa jednorodzinna wolno stojąca jak również w otoczeniu budynku, firma na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

375 000 zł208 m² 1 802,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Mam przyjemność zaprezentować dom jednorodzinny, parterowy z zagospodarowanym poddaszem, zbudowany w 2008 roku. Budynek nie jest podpiwniczony, posiada strych i garaż. Parter jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jadwigi

Giżycko,warmińsko-mazurskie

740 000 zł250 m² 2 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Sprzedam śliczny, nowy dom, do zamieszkania, na Mazurach, do najbliższego jeziora ok. 1 km, na spokojnym ekskluzywnym osiedlu domów jednorodzinnych, w otoczeniu zieleni, z pięknie utrzymanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jadwisin

Jadwisin,mazowieckie

305 000 zł138 m² 2 210,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Mam do zaoferowania (bezpośrednio) 2 domy jednorodzinne o zabudowie bliźniaczej położone w miejscowości Jadwisin (dogodny dojazd - ok 25 km od granic Warszawy). Podana powierzchnia, liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białków

Białków,lubuskie

145 000 zł1 900 m² 76,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Dom poniemiecki, dach po remoncie, okna po wymianie, do zamieszkania od zaraz. Cena 145 000 - do negocjacji Wiecej informacji pod numerem telefonu  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Chojnicka

Człuchów,pomorskie

450 000 zł300 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 585 m²

Sprzedam dom jednorodzinny w Człuchowie, 200 m od plaży, działka 1585 m2, pow. użytkowa domu 233 m2, stan zamknięty, dachówka ceramiczna, okna drewniane, rolety zewnętrzne, podłączone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Karolino

Karolino,mazowieckie

650 000 zł180 m² 3 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 573 m²

dom rodzinny położony bardzo praktycznie -blisko sklepy ,okolica rekreacyjna,mnóstwo obszarów leśnych obfitujących w runo leśne oraz potężny zbiornik wodny Zalew Zegrzyński bardzo atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brwinów

Brwinów,mazowieckie

610 000 zł150 m² 4 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:573 m²

Domy Brwinów blisko pkp. Funkcjonalny i słoneczny dom położony w Brwinowie blisko Centrum. Budynek wolno stojący, podpiwniczony o powierzchni całkowietj 220 m a użytkowej 150 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Powsin

Warszawa,mazowieckie

1 800 000 zł360 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:891 m²

Duży dom rodzinny w bardzo atrakcyjnej części Powsina, położony na cichym i zadbanym osiedlu. Dogodny dojazd do centrum Warszawy. Dom posiada wygodny i bardzo funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Hermanowska

Wrocław,dolnośląskie

900 000 zł220 m² 4 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:180 m²

Sprzedam szeregówkę na kuźnikach (we wrocławiu). 220 m2 powierzchnia całkowita. 180 m2 powierzchnia mieszkalna. 180 m2 powierzchnia działki. Salon, 5 pokoi, 2 łazienki (nowe, kafle), 2 kuchnie (nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legnica

Legnica,dolnośląskie

349 000 zł222 m² 1 572,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący Szczytniki Małe (k.Legnicy) Sprzedam dom jednorodzinny POD KRZEWUSZKĄ w stanie surowym otwartym, zadaszony (dachówka ceramiczna Angoba szlachetna czarna) o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Odrzańska

Kąty Opolskie,opolskie

430 000 zł156 m² 2 756,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 507 m²

Posiadamy do sprzedania dom wolnostojący, jednorodzinny w cichej okolicy w pobliżu lasu, jezior i jednocześnie niedaleko centrum Opola (15km). Dom znajduje się na ogrodzonym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pogodna

Libiąż,małopolskie

220 000 zł100 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Sympatyczny dom do zamieszkania od zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

270 000 zł480 m² 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dom letniskowy piętrowy w bardzo dobrym stanie w Przemęckim Parku Krajobrazowym miejscowość Brenno /ostrów/ Dom znajduje się na dużej zagospodarowanej działce /480m2/ Są tam cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grębocice

Grębocice,dolnośląskie

270 000 zł120 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Polecam do sprzedaży poniemiecki dom dwukondygnacyjny z użytkowym poddaszem wraz z zabudowaniami gospodarczymi w Grębocicach. Dom jest w ogólnym stanie dobrym i nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

390 000 zł154 m² 2 532,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 014 m²

Lukrecja G to dwukondygnacyjny wolnostojący dom idealny do zamieszkania dla 4-5 osobowej rodziny, ceniącej sobie sobie przyrodę i spokojne wiejskie życie, nie chcącej jednak rezygnować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

430 000 zł163 m² 2 638,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 089 m²

Aksamitki to dwukondygnacyjny wolnostojący dom idealny do zamieszkania dla 5-6 osobowej rodziny, ceniącej sobie sobie przyrodę i spokojne wiejskie życie, nie chcącej jednak rezygnować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sadowo

Sadowo,mazowieckie

380 000 zł1 100 m² 345,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Witam serdecznie. Przedstawiam poniżej ofertę sprzedaży domu z działką o powierzchni 1,5ha. Zabudowa obejmuje budynki mieszkalne- 120m2(rok budowy 1968) oraz budynki gospodarcze w tym:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

690 000 zł110 m² 6 272 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Nieruchomość położona nad jeziorem Chmielnickim z linią brzegową, pomostem i stawem. Budynek mieszkalny o pow. 110m2, (trzy pokoje, kuchnia, łazienka), po całkowitym remoncie(poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zakątek

Sokołów Podlaski,mazowieckie

500 000 zł300 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

salon40m2 z kominkiem,taras 35m2 z wyjściem z kuchni, parter :z osobnym wejściem do warsztatu lub gabinetu-30m2, pokój 16m2 , łazienka I piętro: salon40m2 z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Księżpol,lubelskie

535 000 zł230 m² 2 326,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:870 m²

Prezentowany dom o powierzchni użytkowej 140 m2 z garażem pow. 90m2, położony jest na działce 870 m2 w Księżpolu, gm. Biłgoraj, woj. Lubelskie. Na układ domu składają się: parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sznurki

Sznurki,pomorskie

1 289 000 zł2 400 m² 537,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Sprzedam dom pensjonat w samym sercu Kaszub w miejscowości sznurki 150m od linii brzegowej jeziora Raduńskiego.Okolica bardzo cicha i spokojna, ciesząca się dużym zainteresowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowska

Godziszka,śląskie

985 000 zł500 m² 1 970 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

!sprzedam piękny dom jednorodzinny!godziszka (koło Szczyrku) bardzo komfortowy i przestronny dom (ok.300m2 )z roku 2003 na ładnej, widokowej (m.in. na j. żywieckie) 18arowej działce mieszczący się.