dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 117 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 117 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

219 000 zł104 m² 2 105,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom piętrowy w stanie surowym zamkniętym. Zdjęcia przedstawiają stan sprzed założenia okien i drzwi. 3 balkony, mały strych, garaż. Za domem znajduje się duża działka. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

220 000 zł110 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:819 m²

Wolno stojący jednorodzinny dom parterowy z użytkowym poddaszem w stanie surowym otwartym. Na parterze salon z tarasem, kuchnia z jadalnią, garderoba i wiatrołap, w drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żeglarska

Poznań,wielkopolskie

765 000 zł192 m² 3 984,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Dom energooszczędny dla tych, którzy cenią sobie oryginalność bryły połączoną z elegancją wnętrza.Współpracujący z nami projektanci zadbali aby powstający projekt był połączeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

850 000 zł249 m² 3 413,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:36 286 m²

Dom położony 7 km od Grudziądza. Pięknie zagospodarowana działka. Dom posiada własną oczyszczalnię ścieków i ekologiczne szambo. W najbliższym czasie ma być doprowadzona kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Gwarków

Lubin,dolnośląskie

1 000 000 zł320 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Info  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Płoty

Płoty,zachodniopomorskie

275 000 zł170 m² 1 617 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Polecamy Państwu dom w zabudowie szeregowej składający się z dwóch poziomów parteru i piętra. W skład parteru wchodzi duży salon z kominkiem z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Dojlidy

Białystok,podlaskie

480 000 zł380 m² 1 263 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:670 m²

Dom położony w niesamowitym miejscu, w oazie ciszy i spokoju. W sąsiedztwie las, nieopodal kąpielisko. Jedna druga bliźniaka budowana w latach osiemdziesiątych. W domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Darłowo

Darłowo,zachodniopomorskie

270 000 zł200 m² 1 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:11 000 m²

Mozliwe raty,zamiana na nowe mieszkanie w koszalinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Markowa

Markowa,podkarpackie

170 000 zł100 m² 1 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Duży dom drewniany w Markowej k. Łańcuta, przy głównej drodze na Przeworsk, blisko przystanku autobusowego, sklepów i banku. Dom ma 3 pokoje, kuchnię, łazienkę (powierzchnia mieszkalna 80m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiekrz

Kiekrz,wielkopolskie

1 590 000 zł367 m² 4 332,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Ogród zimowy 16m2 z wyjściem na ogród. Do ogrodu zimowego wejście z kuchni i salonu. W ogrodzie sad owocowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poronin

Poronin,małopolskie

2 650 120 zł418 m² 6 340 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 849 m²

Atrakcyjny dom z płazów położony na dużej działce z dala od drogi. Przygotowany pod luksusowy kilku-pokojowy pensjonat. Staranne wykończenie, duże pomieszczenia, internet, kominek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

125 000 zł70 m² 1 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:8 100 m²

na działce znajduje się budynek gospodarczy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Magnolii

Płońsk,mazowieckie

440 000 zł140 m² 3 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:640 m²

Sprzzedam dom na bardzo spokojnym osiedlu sadyba w Płońsku. Powierzchnia domu 140m2. Dom jest do zamieszkania, pareter to salon z otwartą kuchnią i wc. W salonie jest kominek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Poznań

Poznań,wielkopolskie

740 000 zł280 m² 2 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:877 m²

Dom w okolicy Junikowa, plewisk, bardzo dogodna komunikacja oraz pełna infrastruktura w najbliższym otoczeniu.Dom gotowy do zamieszkania nie wymaga nakładow finansowych. Idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pszczyna

Pszczyna,śląskie

780 000 zł243 m² 3 209,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni uzytkowej 151mkw na działce o powierzchni 1350mkw. Dom z 2002 roku z pięknie zagospodarowaną działką, całkowicie ogrodzoną ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Szpitalna

Mława,mazowieckie

310 000 zł200 m² 1 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:801 m²

Na parterze i na piętrze ten sam układ:kuchnia,łazienka i trzy pokoje.Piętro po generalnym remoncie.W całym domu nowe okna.Piwnica to garaż,kotłownia,skład opałowy i dwie spiżarnie.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dmenin

Dmenin,łódzkie

2 200 005 zł240 m² 9 166,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Ławica

Poznań,wielkopolskie

600 000 zł120 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Dom suchy,z cegły murowany,z nowym dachem

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Najdziszów

Najdziszów,śląskie

110 000 zł100 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:647 m²

Dom do gruntownego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bytom

Bytom,śląskie

390 000 zł130 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom Bytom centrum do sprzedaży. Połowa bliźniaka o podwyższonym standardzie,po kapitalnym remoncie.Remont domu został wykonany pod alergika.Znajduje się w centrum Bytomia,w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Radonia

Radonia,łódzkie

250 000 zł100 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Sprzedamy bezpośrednio dom z zabudowaniami gospodarczymi, można mieszkać od zaraz, prowadzić niehałaśliwą działalność gospodarczą także rolniczą, hodować kury, gęsi kaczki - ( tak jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kościerzyna

Kościerzyna,pomorskie

265 000 zł75 m² 3 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom całoroczny 70m2 położony nad jeziorem w miejscowości Gostomko 10 km od Kościerzyny. Okolica : Osiedle domków rekreacyjnych i mieszkalnych, monitoring Agencji Ochrony Kaszuby co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zachełmie

Zachełmie,dolnośląskie

3 300 000 zł400 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż willa W sobieszowie , położona u podnóżą Góry Chojnik. Budynek o architekturze tyrolsko-szwajcarskiej z zewnątrz i wyjątkową atmosferą wewnątrz. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Zachełmie

Zachełmie,dolnośląskie

5 100 000 zł450 m² 11 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Stylowa rezydencja u podnórza Chojnika w okolicach Jeleniej Góry. Styl zamkowy, budynek z lat 30-tych, obecnie po kapitalnym remoncie odrestaurowany w duchu tamtej epoki. Wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzozowa

Rawicz,wielkopolskie

335 000 zł200 m² 1 675 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:387 m²

Dom o powierzchni użytkowej 114,50 m2, typu bliźniak, położony na nieruchomości gruntowej o powierzchni 387 m2. Umeblowany, gotowy do zamieszkania. Po częściowym remoncie, okna plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Rynek Główny

Kraków,małopolskie

27 250 000 zł1 959 m² 13 910,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:625 m²

Kamienica o łącznej powierzchni użytkowej 1459,53 m2 składa się z: - budynku frontowego o powierzchni użytkowej 715,46 m2, trzypiętrowego, podpiwniczonego,z poddaszem nieużytkowym strychem;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

535 000 zł233 m² 2 296,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:730 m²

Ładny, przestronny dom. Na parterze jest duży salon 35 m2, dwa pokoje, łazienka oraz kuchnia z jadalnią (ogrzewanie podłogowe). Na pietrze znajduje się łazienka, garderoba oraz cztery pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nekla

Nekla,wielkopolskie

620 000 zł100 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:11 500 m²

Pięknie położony dom na skraju lasu(9000m2-własnego)dalszą część mozna dokupic,piękne tereny wokół.Dom jest po kapitalnym remoncie,na ten moment jest już nowy dach i komin.oprócz tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

650 000 zł115 m² 5 652,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 016 m²

Do budynku mieszkalnego przylega lokal warsztatowy o pow.30 m2 + biuro o pow.7 m2. Ponadto na terenie budynek gospodarczy murowany (2 pomieszczenia o pow.11 m2 każde).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nasfetera

Kobyłka,mazowieckie

1 100 000 zł200 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

wygodny parterowy dom,wykończony w wysokim standarcie.dom składa się z dwóch odrębnych części,główna 3 sypialnie,salon-jadalnia-kuchnia,duża łazienka,pralnia,druga część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świedziebnia

Świedziebnia,kujawsko-pomorskie

390 000 zł210 m² 1 857 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Dom w centrum Świedziebni z lokalem użytkowym na parterze. Oferowany dom powstał z połączenia dwóch sąsiadujących domów: jednego parterowego z poddaszem użytkowym oraz drugiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowice

Łochowice,kujawsko-pomorskie

399 000 zł82 m² 4 865,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:640 m²

Dom wolnostojący W cenie mieszkania! Dom wolnostojący - parterowy, o powierzchni użytkowej 82m2 w Łochowicach, na działce o powierzchni 640m2. Salon +kuchnia+ jadalnia: 32m2. Pokoje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pieszycka

Wrocław,dolnośląskie

6 500 000 zł750 m² 8 666 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:-

Piękna nieruchomość na krzykach, gratka dla konesera komfortu w sercu Wrocławia. Idealna dla wymagającej firmy, ekskluzywnej placówki, czy rezydencji artystycznej. Dom, bliźniak podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Radomszczańska

Pławno,łódzkie

500 000 zł260 m² 1 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

dom pietrowy mozliwosz zamieszkania dwoch rodzin dwa wjazdy na plac budynki gospodarcze mozna prowadzic dzialalnosc na placu drugi dom mieszkalny o pow 120 m

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gola Wąsoska

Gola Wąsoska,dolnośląskie

320 000 zł120 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom do końcowego wykończenia. Są wykonane: tynki zewnętrzne i wewnętrzne, ocieplenie, instalacje: elektryczna, wodna, co, kanalizacyjna (częściowo), ścianki działowe, wstawione drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bielany

Warszawa,mazowieckie

2 150 000 zł277 m² 7 761,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania budynek mieszkalny w Warszawie. W budynku znajdują się dwa lokale, każdy o pow. 78,94 m 4, strych, garaż i piwnice. Działka gruntu o pow. 301,09 m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

270 000 zł120 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Atrakcyjny nowy dom parterowy w otoczeniu lasu o powierzchni mieszkalnej 84 m2, użytkowej 120 m2 położony na działce o powierzchni 1500 m2. w domu zainstalowano ogrzewanie kominkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Konwalii

Walidrogi,opolskie

545 000 zł220 m² 2 477,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom nowy z możliwością adaptacji poddasza na oddzielne mieszkanie (85m2), ogród do zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Świerklany

Świerklany,śląskie

1 200 000 zł1 200 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Sprzedamtyp budynku: wolnostojący Willa Dworek Dzielnica: gmina Świerklany Uzbrojenie: woda Kanalizacja Prąd Telefon Ogrodzenie Usytuowanie: zabudowania Widokowa Pow. gruntu: 1760 m Pow. mieszkalna:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Mielecka

Połaniec,świętokrzyskie

120 000 zł40 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:860 m²

dzialka uzbrojona,na dzialce budynek drewniano-murowany,kuchnia,salonik,lazienka,korytarz,atrakcyjne miejsce,niedaleko las,prom,kopiec kosciuszki,osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Deszczno

Deszczno,lubuskie

415 000 zł108 m² 3 842,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Polecamy Państwu niewielki dom o pow. całkowitej ok 108 m.kw. z dobrym dojazdem, położony na działce o pow. ok 2000 m kw. niedaleko przystanku mzk. Dom parterowy: 4 pokoje (20 m.kw.,.

Szczegóły ogłoszenia