dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 322 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 322 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

900 000 zł388 m² 2 319,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:515 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w Rudzie Śląskiej, halembie o powierzchni 388 m2. Budynek w 2000 roku przeszedł kapitalny remont, zostało wtedy dobudowane dodatkowe piętro i taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

399 000 zł91 m² 4 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom parterowy z użytkowym poddaszem o niewielkim metrażu w stanie surowym, zamknietym. Przy domu znajduje się garaż na jeden samochód. Dom jest nieocieplony z zewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

430 000 zł140 m² 3 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym na dużej działce (istnieje także możliwość kupienia z działką 1000m2, wtedy cena to 330tys.) Projekt Saturn. Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

590 000 zł250 m² 2 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 259 m²

Dom w Czernikowie, ocieplony, na ogrodzonej działce o powierzchni 1259 m2. W pobliżu liczne sklepy, przychodnie, szkoły. Został wybudowany w 2008 roku częściowo z cegły (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pogodna

Marysin,mazowieckie

380 000 zł154 m² 2 467,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania połowa bliźniaka w stanie surowym zamkniętym (wstawienie okien i drzwi zewnętrznych po uzgodnieniu z kupującym kolorystyki oraz materiału). Budynek jednopiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 900 000 zł170 m² 11 176,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:11 500 m²

Dom na działce o powierzchni 11500 m2. Na terenie znajduje się staw zajmujący 7500 m2 działki. Staw z regulacją poziomu wody. Malownicza okolica. Polecam. Numer licencji pośrednika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

520 000 zł140 m² 3 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom położony w Brzozówce, piękna działka. Projekt "asia" biura Horyzont. Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 8921

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 000 000 zł1 034 m² 1 934,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Wolnostojący, ocieplony budynek przeznaczony na działalnośc gospodarczą, z obszerną halą sprzedażową. Istnieje możliwośc własnej aranżacji przestrzeni wewnątrz. Możliwy wynajem tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wygoda

Białystok,podlaskie

445 000 zł165 m² 2 696 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:365 m²

Dom do zamieszkania położony na poszukiwanym osiedlu Wygoda. Dom po modernizacji, budowany w latach osiemdziesiątych. Doskonałe rozmieszczenie pomieszczeń, istnieje możliwość wyodrębnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Goszcz

Goszcz,dolnośląskie

300 000 zł100 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Cicha spokojna posesja położona w okolicach lasu. Domek przytulny , ciepły. Nowe drewniane okna , za domem sad i ogród. Przemiła okolica i dobrzy sąsiedzi. W pobliżu szkoła ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

470 000 zł158 m² 2 974,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:932 m²

Projekt "dedal" z małymi poprawkami. Stan surowy zamknięty ze wszystkimi instalacjami. Domek położony w bardzo spokojnym, malowniczym miejscu, niedaleko szkoły, jak i Kościoła. Okna nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pszczyna

Pszczyna,śląskie

360 000 zł220 m² 1 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Cicha i spokojna dzielnica domków jednorodzinnych, ulica asfaltowa, przy domu miejsca parkingowe dla dwóch aut, garaż jednostanowiskowy, ogród duży , zadbany z wieloma krzewami , bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tuwima

Szczytno,warmińsko-mazurskie

380 000 zł162 m² 2 345,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:338 m²

Przytulny domek, dostepny od zaraz, tani w utrzymaniu, funkcjonalny, na parterze salon jadalnia i kuchania jako jedno pomieszczenie ,strych do adaptacji, na górze duża łazienka i trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

300 000 zł249 m² 1 206,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:975 m²

Budynek mieszkalny z dobudowanym garażem, według projektu dp Makowo (został poszerzony). Budynek ocieplony i w całości ogrodzony, rozprowadzona instalacja elektryczna. Kuchnia połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

850 000 zł220 m² 3 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 664 m²

Nieruchomość: 1.) dom mieszkalny wysoki parter z możliwością zamieszkania przez rodzinę dwupokoleniową. Parter - kuchnia, 2 pokoje, łazienka, kotłownia, garaż. Wysoki parter - kuchnia, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Młyniec Pierwszy

Młyniec Pierwszy,kujawsko-pomorskie

310 000 zł240 m² 1 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 895 m²

Dom parterowy, z poddaszem użytkowym, podpiwniczony, położony w atrakcyjnej lokalizacji na dużej działce - 1895 m kw. Powierzchnia użytkowa 156, całkowita 240 mkw. Numer licencji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ustroń

Ustroń,śląskie

450 000 zł170 m² 2 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

450.000- OBNIŻONA CENA-WIĘCEJ INFORMACJI POD NUMEREM TELEFONU   lub   ,BEZ POŚREDNIKÓW

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Fortuny

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł280 m² 5 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Parter domu przystosowany pod wynajem na biuro lub gabinet lekarski z osobnym wejściem z ulicy, bramą i furtką. Z tyłu domu budynek murowany - 68 m 2, obecnie wynajmowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

450 000 zł400 m² 1 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny wolno stojący dom jednorodzinny o ciekawej bryle wykonany w technologii mieszanej. Posadowiony na pięknie zagospodarowanej działce, z licznymi nasadzeniami. W otoczeniu domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

600 000 zł140 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom jednorodzinny położony na pięknej, dużej działce w spokojnej dzielnicy Torunia. Rozpoczęte zostało powiększanie domu o dodatkowe 50 m. Aktualne plany budowy. Oferta godna polecenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

370 000 zł218 m² 1 697,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:353 m²

Dom wielopoziomowy. Przyziemie: wiatrołap, wc, hol, garaż, kotłownia olejowa z możliwością zmiany na gazową, sauna, pralnia. Parter: hol, salon otwarty na jadalnię połączoną z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

400 000 zł208 m² 1 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:591 m²

Dom mieszkalny w Gniewkowie, o trzech kondygnacjach, z użytkowym przyziemiem. Na poziomie zerowym - letnia kuchnia, kotłownia, pomieszczenia gospodarcze. Na parterze - dwa pokoje po 18 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

750 000 zł291 m² 2 577,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:756 m²

Projekt "rosa". Dom położony w cichym miejscu, przestronny. Dobrej jakości materiały. Bardzo duże poddasze użytkowe. Stan deweloperski. Wykonane tynki zewnętrzne i wewnetrzne (maszynowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

270 000 zł100 m² 2 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Okazyjna cena za dom z dwoma garażami, pomieszczeniem gospodarczym, altaną. Zainstalowana oczyszczalnia przyzagrodowa. W ciągu 2 lat będzie wybudowana sieć gazowa. Numer licencji pośrednika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 960 000 zł396 m² 4 949,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:5 185 m²

Dom jednorodzinny, niepodpiwniczony, z garażem dwustanowiskowym. Stolarka drzwiowa wewnętrzna i zewnętrzna według indywidualnego zamówienia. Okna drewniane z mahoniu według indywidualnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

700 000 zł300 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom z piękny ogrodem, położony w cichym, spokojnym miejscu bezpośrednio przy lesie. W piwnicy jest sauna, pralnia wraz z maglownicą i mały warsztacik. Na parterze i I.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

620 000 zł250 m² 2 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:360 m²

Dom jednorodzinny z czynną działalnością usługową, ładnie zagospodarowana działka z oczkiem wodnym. Możliwość przekształcenia w dom dwurodzinny z osobnym wejściem. Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

425 000 zł252 m² 1 686,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom wolnostojący na osiedlu w pobliżu ul. Cichej, zabudowa 163 m2, pow. użytkowa 252 m2. Kondygnacje mogą stanowić samodzielne mieszkania. Parter - 132 m2 powierzchni użytkowej, pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 680 000 zł860 m² 1 953,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Budynek z funkcją mieszkalno-użytkową w doskonałej lokalizacji składajacy się z 4 kondygnacji,wybudowany w 1996 roku,powierzchnia ok 860 m2,działka 1100 m2. z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

649 000 zł180 m² 3 605,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom, a właściwie 2 nowe domy. Pierwszy o powierzchni 120m2, piętrowy, 5 pokoi + salon ok. 40m2, aneks kuchenny, 2 łazienki, wc i 2 przedpokoje. Drugie parterowy 60m2, 2 pokoje, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

210 000 zł200 m² 1 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szembekowo - 10 km od Torunia. Dom piętrowy w stanie surowym otwartym z dużym poddaszem użytkowym oraz garażem w budynku. Zbudowany w 2009 roku. Sąsiedztwo domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 900 000 zł283 m² 6 713,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:796 m²

Oryginalny dom w idealnej lokalizacji 2 km od centrum położony w spokojnej oraz cichej okolicy. Dom wykonany z wysokiej jakości materiałów. Na posesji znajduje się również piękny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

750 000 zł259 m² 2 895,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:892 m²

Komfortowy dom jednorodzinny, duża, zabudowana kuchnia otwarta na jadalnię i duży salon, kominek, taras, dwa balkony, na piętrze, trzy sypialnie, pokój do pracy i pralnia z kotłownią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

600 000 zł200 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:772 m²

Na sprzedaż wygodny dom wolnostojący, składający się z trzech poziomów, częściowo podpiwniczony z płaskim dachem, położony w zacisznej dzielnicy Torunia - Wrzosy. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Czerniewice

Toruń,kujawsko-pomorskie

730 000 zł212 m² 3 443,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:659 m²

Komfortowy dom wg. indywidualnego projektu, w zabudowie bliźniaczej położony w bardzo ciekawej okolicy-Toruń-Czerniewice. W sąsiedztwie znajduje się sklep, szkoła, przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

650 000 zł147 m² 4 421,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 913 m²

Dom jednorodzinny o pow. 147 m2 wolno stojący na działce o pow 4913 m2 z poddaszem użytkowym. Dach łamany dachówka ceramiczna kolor grafit, strop drewniany ocieplony wełną mineralną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

770 000 zł330 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:697 m²

Przestronny dom na początku Lubicza Dolnego, dogodny dojazd, blisko trasy warszawskiej ale w spokojnym miejscu. Dodatkowym walorem jest wysokie, zagospodarowane podpiwniczenie. Numer licencji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Rubinkowo I

Toruń,kujawsko-pomorskie

559 000 zł220 m² 2 540,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Atrakcyjnie położony trzypoziomowy dom szeregowy po remoncie. Dom bardzo ekonomiczny ze względu na środkowe położenie oraz ocieplenie styropianem, ocieplony jest również dach (styropian + wełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

340 000 zł201 m² 1 691,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom położony w południowej części miasta, przy bocznej ulicy, w pobliżu wyjazdu w kierunku Warszawy. Posadowienie domu na działce pozwala na jej dalszy podział lub budowę drugiego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

720 000 zł284 m² 2 535,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 380 m²

Piętrowy dom projektu Cyprys, z 2009 roku położony w malowniczej okolicy, otulony z dwóch stron ścianą lasu i niedalekiej odległości od jeziora. Na parterze domu mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 200 000 zł700 m² 3 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:16 900 m²

Budynek z lat 60tych, o powierzchni 700m2. W środku jest 18 pokoi, oraz dwie duże sale, również sala gimnastyczna, teren jest zagospodarowany (40letni park, 5letni sad, ogród, plac zabaw,.