dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Janik

Janik,świętokrzyskie

400 000 zł110 m² 3 636 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:780 m²

Nowy do parter z poddaszem użytkowym,ciekawa architektura wnętrza,kominek z płaszczem wodnym,ogrzewanie również gazowe,2 łazienki,2 sypialnie,salon z jadalnia,kuchnia.parter 110.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zawada

Zawada,dolnośląskie

365 000 zł200 m² 1 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:18 600 m²

Nieruchomość położona na działce 1,86 Ha. Dom powierzchni 200m2 + poddasze do adaptacji, budynki gospodarcze; 1. Pierwszy 300m2, 2. Drugi 200m2, 3. Trzeci 50m2. 50 km od Wrocławia, szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białków

Białków,lubuskie

145 000 zł1 900 m² 76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Budynek poniemiecki, podpiwniczony, z poddaszem, możliwość zamieszkania od zaraz Cena:145 tys. do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Janowiec

Janowiec,lubelskie

650 000 zł130 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom położony w atrakcyjnym miejscu turystycznym , z okien widok na zamek i dolinę Wisły. Po gruntownym remoncie dolnej kondygnacji, nowy piec węglowy. Do domu przynależy duży ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Olmonty

Olmonty,podlaskie

525 000 zł160 m² 3 281,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:760 m²

Działka o pow. 760m2 (20m x 38m) zabudowana domem o powierzchni użytkowej 160 m2. Dom w stanie dobrym,umeblowany do zamieszkania. Media : energia elektryczna, woda planowana linia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

550 000 zł260 m² 2 115 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

telefona do właściciela -bez pośrednikow  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

850 000 zł200 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

dom parterowy z podaszem urzytkowym.zbudowany z pustaka+12cm styropian. dach kryty gontem bitumicznym.na parterze salon z kominkiem i aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Orzechowce

Orzechowce,podkarpackie

320 000 zł210 m² 1 523 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom jednorodzinny w stanie surowym, zamkniętym do wykończenia. Wybudowany w 2008 roku. wszystkie instalacje nowe, w tym: wod.-kan. elektryczna, ogrzewanie podłogowe, kaloryfery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

570 000 zł170 m² 3 342 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:368 m²

Osiedle domów w zabudowie szeregowej usytuowane w Iwinach - tuż przy granicy Wrocławia, w otoczeniu zieleni i niskiej zabudowy. Jasne i funkcjonalne domy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gierlachów

Gierlachów,świętokrzyskie

240 000 zł140 m² 1 714 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 948 m²

Sprzedam dom powierzchnia 140m2 salon z kuchnią, 4 pokoje, 2 łazienki, taras. Stan surowy zamknięty, tynki wewnętrzne, instalacja elektryczna, wodno- kanalizacyjna. Działka pow. 99 arów. Cena 240.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radzymin

Radzymin,mazowieckie

570 000 zł198 m² 2 878 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:624 m²

Witam Sprzedam dom jednorodzinny wolno stojący, nowy, wykończony, dostosowany do otaczającej zabudowy domów jednorodzinnych. Został tak zaprojektowany, aby zapewnić swoim mieszkańcom pełen komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przemków

Przemków,dolnośląskie

270 000 zł120 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Witam, sprzedam dom jednorodzinny (poniemiecki) o powierzchni użytkowej 120m2, po częściowym remoncie wraz z budynkami gospodarczymi (garaż na dwa samochody, stodoły z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zatonie

Zatonie,lubuskie

480 000 zł146 m² 3 287 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Pilnie do sprzedaży dom W zabudowie bliźniaczej Z dużą działką 600 m W zatoniu! Do sprzedaży nowy (roczny) dom - bliżniak na dużej działce, wybudowany na nowopowstałym, zacisznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Strzelno

Strzelno,kujawsko-pomorskie

350 000 zł165 m² 2 121 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Bez posrednikow. Dom wolnostojacy 110m2, podpiwniczony na dzialce 600m2. Dzialka ogrodzon, teren zagospodarowany zielenia. W cenie budynek gospodarczy 70m2. Nowe okna pcv, nowe ogrzewanie centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Budowlanych

Częstochowa,śląskie

540 000 zł200 m² 2 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:850 m²

Dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem o ciekawej bryle architektonicznej i funkcjonalnym wnętrzu.Posiada salon,5 pokoi,2 łazienki,kotłownię i garaż.Budynek docieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Owsiana

Łysomice,kujawsko-pomorskie

650 000 zł300 m² 2 166 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Mam do sprzedania dom jednorodzinny wrazie pytan prosze o kontakt tel na numer  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pabianice

Pabianice,łódzkie

595 000 zł232 m² 2 564 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 061 m²

Dom do wykończenia, w cichej okolicy i bardzo dobrym położeniu: ok. 1,3 km do przedszkola, szkoły podstawowej, gimnazjum, przychodni, kościoła. Budynek parterowy, niepodpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kątna

Parzęczew,łódzkie

470 000 zł220 m² 2 136 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Witam, mam do sprzedania dom w Parzęczewie o pow. około 220mkw.Dom jest piętrowy, Na górze znajdują sie 4 pokoje (2 duze, 2 male) i łazienka. Na dole zaś duzy salon , kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kiszkowska

Pobiedziska,wielkopolskie

490 000 zł210 m² 2 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom komfortowy.W całości przebudowany w 2000 r .Ogród zimowy, fitness,odkurzacz centralny,istalacja antenowa,tel,Przed domem piękne iglaki.Podwórze wyłożone marmurami,wiata do następnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

440 000 zł160 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Polecamy Państwu dom wolno stojący, do oddania w stanie surowym zamkniętym z elewacją zewnętrzną. Dom budowane z pustaka ceramicznego; dachówka ceramiczna; okna pcv; wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zapolskiej

Białogard,zachodniopomorskie

375 000 zł216 m² 1 736,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam pół bliźniaka w centrum miasta o pow.216m na działce własnościowej 500m.Powierzchnia mieszkalna 120m (4 pokoje na piętrze),pomieszczenia gospodarcze (5) plus garaż na dole.Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żagań

Żagań,lubuskie

320 000 zł170 m² 1 882 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:456 m²

Do sprzedaży dom jednorodzinny , wysoki parter, wolno stojący z garażem .Powierzchnia użytkowa to 85 m. kw. Mieszkanie to składa się z 4 pokoi, dużej kuchni, łazienki i w c i.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Mszczonów

Mszczonów,mazowieckie

350 000 zł100 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:567 m²

Domy Mszczonów. Tani pięciopokojowy dom blisko centrum Mszczonowa. Budynek podpiwniczony, parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni około 100 m. Posadowiony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Żurawia

Poznań,wielkopolskie

750 000 zł400 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:406 m²

Sprzedam udziały w kamienicy w centrum Poznania. Budynek do remontu z lokatorami. Dwa pomieszczenia użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marki

Marki,mazowieckie

790 000 zł189 m² 4 175 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:462 m²

Informujemy, że nasze wynagrodzenie pokrywa wyłącznie właściciel nieruchomości. Marki, dom na sprzedaż, 4 pokoje Kameralne osiedle - 7 budynków bliźniaczych z garażami, w czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jaroszówka

Białystok,podlaskie

543 400 zł247 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Budynek ocieplony - od zewnatrz styropian plus siding, od wewnątrz dodatkowo cegła gr. 6 cm

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jeżyczki

Jeżyczki,zachodniopomorskie

400 000 zł165 m² 2 424 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 875 m²

wiecej info.pod numerem tel.   CENA do NEGOCJACJI Zdjęcie domku zrobione było w 2009 roku. Na dzień dzisiejszy zostało nawiezione dużo ziemi i teren wkoło domku został wyrównany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Raszyn

Raszyn,mazowieckie

645 000 zł165 m² 3 909 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Sprzedam bezpośrednio połowę bliźniaka w stanie deweloperskim we wsi Jaworowa - gmina Raszyn. Powierzchnia 165 m2, powierzchnia działki 300 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Ławica

Poznań,wielkopolskie

600 000 zł120 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Dom suchy, z cegły, murowany

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł250 m² 5 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:272 m²

Niedaleko ul. Puławskiej, przy nowej trasie na lotnisko. Blisko przedszkole, szkoła, kościół, przystanek autobusowy. Nadaje się również na siedzibę firmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Muszyna

Muszyna,małopolskie

700 000 zł212 m² 3 301 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:865 m²

Nowy wykończony dom położony w malowniczej i atrakcyjnej górskiej miejscowości muszyna. Dom znajduje się w spokojnym i cichym miejscu na widokowej nasłonecznionej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łękawica

Łękawica,małopolskie

445 000 zł129 m² 3 449 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Sprzedam wspaniały dom dla osób ceniących sobie spokój i ciszę. Wspaniałe miejsce na czynny lub bierny odpoczynek od miejskiego zgiełku, gdzie można obcować z przyrodą i niezmącenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Czołgistów

Bielsko-Biała,śląskie

475 000 zł240 m² 1 979 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

! do sprzedania dom na błoniach W bielsku-białej! pięknie położony na działce o powierzchni 5a; pomieszczenia mieszkalne ok.180m PARTER: 1. Hall wejściowy 19.0m wejście od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Jeżyce

Poznań,wielkopolskie

895 000 zł250 m² 3 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:249 m²

Oferujemy do sprzedaży, bardzo przestronny, nowoczesny szeregowiec na Starym Strzeszynie. Dom jest z 2005. Powierzchnia całkowita 250m2 / 249 działka. Budynek podpiwniczony: garaż, kotłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Barskie

Nowy Sącz,małopolskie

365 000 zł130 m² 2 807 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Mam do sprzedania dom jednorodzinny położony w pięknej okolicy przy mało ruchliwej drodze asfaltowej,10km od Nowego Sącza w miejscowości Koniuszowa. Powierzchnia użytkowa domu 130m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wierzchucinek

Wierzchucinek,kujawsko-pomorskie

780 000 zł259 m² 3 011 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 675 m²

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczym miejscu 100m od Jeziora z własnym stawem, prywatnym lasem oraz własną drogą dojazdową. Dom wolno stojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Syta

Warszawa,mazowieckie

3 000 000 zł360 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam Niezwykły, przestronny dom "z klimatem" w znakomitej lokalizacji! Przy ulicy Sytej.! Jedyna dostępna taka lokalizacja w tak prestiżowej okolicy. Doskonała inwestycja dla każdego!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Trzech Króli

Gliwice,śląskie

650 000 zł250 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 200m2 z garażem. Dom do kupienia w stanie surowym zamkniętym z oknami i elewacją zewnętrzną, podbitką dachową. Budynek wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

950 000 zł150 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Komfortowy dom - segment o powierzchni 125 m2, zlokalizowany niecałe 100 m od morza, w spokojnej miejscowości letniskowej Grzybowo położonej w obszarze natury 2000 co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Katarzyny

Siechnice,dolnośląskie

535 000 zł124 m² 4 282 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą osiedla domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, powstałych w południowej części aglomeracji wrocławskiej. zlokalizowanych na nowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Długa

Szewce,dolnośląskie

890 000 zł190 m² 4 684,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 674 m²

Wygodny dom położony w cichej okolicy zaledwie 3 km od granic Wrocławia. W pobliżu sklepy, szkoła podstawowa i gimnazjum, kościół. Dogodne połączenie z Wrocławiem środkami.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij