dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 317 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, Mickiewicza

Piotrków Trybunalski,łódzkie

405 000 zł167 m² 2 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:478 m²

Dom jednorodzinny, piętrowy, wolno stojący położony w atrakcyjnej części miasta - os Mickiewicza. Dom typu "klocek" o pow użytkowej 107m2 zbudowany z gazobetonu, dach lekko kopertowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Graniczna

Marki,mazowieckie

549 000 zł156 m² 3 519 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bezpośrednio od dewelopera. Cena obejmuje wykończenie domu W stanie deweloperskim (wykonane wszystkie instalacje, tynki zewnętrzne i wewnętrzne, malowanie) ogrzewanie podłogowe zintegrowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żebry-Wiatraki

Żebry-Wiatraki,mazowieckie

90 000 zł90 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Działka z możliwością do powiększenia, dom po dwóch stronach otoczony świerkami. Cicha, spokojna okolica, w pobliżu staw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

820 000 zł300 m² 2 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przyziemie: 2 garaże, piwnica, kotłownia, pralnia, sauna z zapleczem, pokój rekreacyjny, hydrofor parter: kuchnia z jadalnią 18 mkw., salon o pow. 35 mkw. z kominkiem; pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szczęsna

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

800 000 zł210 m² 3 809 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:504 m²

Dom wolno stojący w ciekawej okolicy.Ładny ogród w stylu angielskim.W domu są następujące pomieszczenia: Parter-Garaż30m,sypialnia14m,kuchnia15m,hall(korytarz)7m,kotłownia8m,piwn
ica3m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Charnowo

Charnowo,pomorskie

180 000 zł300 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Budynek wolno stojący Z czerwonej cegły W gminie ustka! umiejscowienie nieruchomości sprzyja prowadzeniu gospodarstwa agroturystycznego! Przedmiotem sprzedaży jest budynek wolno stojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wołomin

Wołomin,mazowieckie

595 000 zł204 m² 2 916 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:629 m²

Bardzo ładny dom wolno-stojący w bardzo dobrym standardzie wykończenia na nowym osiedlu domów jednorodzinnych. Pkp 1600m, autobus 800m. W pobliżu sklep i szkoła. Lokalizacja z mapą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ochota

Warszawa,mazowieckie

2 370 000 zł161 m² 14 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:335 m²

Do sprzedaży wspaniały dom w zabudowie szeregowej - skrajny. Dom zlokalizowany w spokojnej, zielonej i malowniczej okolicy na warszawskich Szczęśliwicach w bardzo bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Herberta

Bolesławiec,dolnośląskie

47 000 zł158 m² 297 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

bud.polozony jest na nowopowstajacym osiedlu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kock

Kock,lubelskie

820 000 zł320 m² 2 562 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Sprzedam bezpośrednio dom 250 m2, z budynkiem gospodarczym 250 m2 posadowione na działce 2000 m2, przy skrzyżowaniu drogi krajowej nr 48 z trasą nr 17 - Kock, powiat Lubartów, woj. lubelskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skłodowskiej-Curie

Sandomierz,świętokrzyskie

620 000 zł240 m² 2 583 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Sprzedam dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej na osiedlu domów jednorodzinnych.Dom piętrowy, podpiwniczony ze strychem do adaptacji. W domu znajduje się duży salon z balkonem, 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

370 000 zł210 m² 1 761,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:451 m²

Atrakcyjny dom jednokondygnacyjny w Mniszku z garażem na dwa samochody. Dom jest zbudowany z Suporeksu i cegły silki. Powierzchnia domu wynosi ok.210 m2 w tym ok. 140m2 to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościuszki

Lutomiersk,łódzkie

340 000 zł242 m² 1 404 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:420 m²

Sprzedam budynek mieszkalny z częścią usługową (połowa bliźniaka) wraz Z budynkiem gospodarczym. Działka 400m2 położona przy drodze Łódź-Szadek. Stan do częściowego wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

560 000 zł167 m² 3 353,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 128 m²

Ananasy są dwukondygnacyjnym wolnostojącym domem idealnym do zamieszkania dla 5-7 osobowej rodziny (6 pokoi, 2 łazienki), ceniącej sobie sobie przyrodę i spokojne wiejskie życie, nie chcącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wandy

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

655 000 zł170 m² 3 852 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Sprzedam nowy wykończony dom 170m2, kędzierzyn- kłodnica, parter- salon, otwarta kuchnia i jadalnia, sypialnia, łazienka, pralnia, garaż na 2 samochody- całość w kaflach, poddasze- 2 duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 150 000 zł250 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 357 m²

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo atrakcyjny pod względem architektonicznym i lokalizacyjnym (michelin) nowy dom położony na działce 1357 m2 częściowo zaleśonej. Z salonu wychodzi się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ostrówek

Ostrówek,mazowieckie

699 000 zł162 m² 4 314 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Domek w Ostrówku koło Radzymina na sprzedaż {30 km do centrum Warszawy} Ostrówek koło Radzymina Osiedle Domków Jednorodzinnych 30 km od centrum Warszawy działka 1000 m2 dom 161,5m2 - 699 000 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rdzawka

Rdzawka,małopolskie

199 000 zł200 m² 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Oferta prywatna oferta prywatna Witam mam do sprzedania dom w miejscowości Rdzawka położony na działce 41 arów, dom jest zaopatrzony w wodę żródlaną, na zboczu pochyłym, idealnym dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rycerka Górna

Rycerka Górna,śląskie

2 200 000 zł150 m² 14 666 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:8 985 m²

Świeżo wybudowany, nowy dom z 2009 do sprzedania. Dom wykonany tradycyjną technologią przez mistrza ciesielskiego, którego rodzina od pokoleń zajmuje się budową domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

485 000 zł110 m² 4 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Dom parterowy, częściowo podpiwniczony, z poddaszem nieużytkowym, po generalnym remoncie przeprowadzonym kilka lat temu. Budynek zbudowany został z pustaka, otynkowany, dach pokryty tzw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Tomaszów Lubelski,lubelskie

400 000 zł200 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dom wolnostojący,piętrowy,położony na działce o powierzchni 14a z budynkiem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tomaszowice

Tomaszowice,małopolskie

938 000 zł171 m² 5 485 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Zamienię na mieszkanie w Krowodrzy, lub sprzedam. Czy chcesz zamieszkać w Super ciepłym domu z widokiem na Tatry, 15 min. drogi od centrum Krakowa? Zobacz koniecznie galerię zdjęć na:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świecie

Świecie,kujawsko-pomorskie

750 000 zł190 m² 3 947 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 011 m²

Atrakcyjne położenie działki, niedaleko od miasta. W okolicy las, jezioro. Bezpośredni dostep do drogi powiatowej. Idealne miejsce dla lubiących ciszę i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Traugutta

Radomsko,łódzkie

120 000 zł90 m² 1 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:420 m²

Dom wolnostojący do remontu. Trzy pokoje z kuchnią, dwie łazienki, spiżarnia, korytarz. Spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Helenka

Helenka,mazowieckie

400 000 zł124 m² 3 225 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:820 m²

Nowy dom do zamieszkania od zaraz w bardzo ładnej i spokojnej miejscowości wokół kilka nowo powstałych budynków bezpieczeństwo, przy lasku jak to na wsi nie daleko liczne stawki rzeka (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Konradów

Konradów,wielkopolskie

70 000 zł125 m² 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

W budynku byl sklep , obecnie prawnie przeksztalcono na budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kopernika

Bolesławiec,dolnośląskie

380 000 zł220 m² 1 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Sprzedam połowę domu w zabudowie bliźniaczej w Bolesławcu o powierzchni użytkowej 120m2. Dom składa się z 5 pokoi, 2 łazienek, kuchni. Budynek w całości podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

366 000 zł162 m² 2 259 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:306 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni całkowitej 162 m 2. Parter budynku to warsztat z kanałem o powierzchni 81 m 2 składający się z 2 pomieszczeń +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Modlikowice

Modlikowice,dolnośląskie

270 000 zł358 m² 754 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Połowa domu. Dom poniemiecki, murowany.Budynek składa się z dwóch kondygnacji, w którym znajdują się dwa samodzielne lokale mieszkalne. Połowa domu przeznaczona do sprzedaży to: parter -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśna

Bolesławiec,dolnośląskie

335 000 zł190 m² 1 763 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:817 m²

Sprzedam dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, przy ul.Leśnej w Bolesławcu, wybudowany na bazie projektu Bella. Dom posiada dodatkowo podpiwniczenie, w którym znajduje się garaż na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rydzyna

Rydzyna,wielkopolskie

370 000 zł240 m² 1 541 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:335 m²

Oferuję do sprzedaży nowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej. Wybudowany w 2010 roku. Dom trzykondygnacyjny. Piwnica: garaż, kotłownia, wc, pom. gospodarcze. Parter: otwarta kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Mieszka I

Międzyrzecz,lubuskie

250 000 zł210 m² 1 190,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:510 m²

Połowa bliźniaka z dużą działką i garażem, dom do remontu. Piwnica pod całą powierzchnią domu Nad domem strych Na parterze wc na piętrze łazienka Więcej informacji pod numerem 95 749.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legnickie Pole

Legnickie Pole,dolnośląskie

770 000 zł132 m² 5 833 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 619 m²

Oferujemy Państwu wolnostojący dom jednorodzinny w miejscowości Legnickie Pole. Świetny dojazd do Legnicy oraz Wrocławia (autostradą A4). Teren nie zagrożony odkrywką. Powierzchnia użytkowa:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tysiąclecia

Wyry,śląskie

880 000 zł250 m² 3 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:896 m²

Nowy dom z garażem dwustanowiskowym. Dogodna lokalizacja(mikołów 5km,Tychy 15km,Katowice 18km)w pobliżu lasu w cichej i spokojnej okolicy. Niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radom

Radom,mazowieckie

425 000 zł174 m² 2 442 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

nowy dom w atrakcyjnym miejscu , 4 km do radomia , 400 m do trasy S-7 , wszystkie media i instalacje zrobione , tynki wew. ,docieplenie , okna ,drzwi , wymór i słupki do ogrodzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kielecka

Starachowice,świętokrzyskie

480 000 zł160 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Dom 160m2 na działce 2100m2 z pięknym ogrodem w aktrakcyjnym miejscu np. na działalnośc gospodarczą. Dom ocieplony, wszystkie okna plastikowe, duże poddasze do wykończenia.Duży podjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Aleksandrówka

Aleksandrówka,mazowieckie

230 000 zł272 m² 845 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Witam mam do sprzedania domek w przemiłej okolicy. Bardzo dobra komunikacja pkp do Warszawy i Mińska Maz, stacja pkp 5 min drogi od domku. Zależy mi na szybkiej sprzedaży.dlatego cena jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łobez

Łobez,zachodniopomorskie

399 000 zł150 m² 2 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:607 m²

Polecamy Państwu dom wolnostojący położony na osiedlu domów jednorodzinnych w Łobzie. Dom położony na działce o powierzchni 607 m2. Nieruchomość składa się z parteru, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rębielice Szlacheckie

Rębielice Szlacheckie,śląskie

255 000 zł200 m² 1 275 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Rębielice Szlacheckie, gmina Lipie, ok. 30 km od Częstochowy. Jednorodzinny dom całkowicie podpiwniczony, otynkowany, piętrowy. Media woda, szambo, energia elektryczna, ogrzewanie centralne własne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Marynin

Marynin,lubelskie

1 189 000 zł240 m² 4 954 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący