dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 283 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 283 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czarna Droga

Tarnów,małopolskie

285 000 zł110 m² 2 590 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kamieniec

Kamieniec,zachodniopomorskie

1 100 000 zł250 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

nietuzinkowy dom wolnostojący, znajdujący się na dużej (4500m2) działce z przepięknym stawem o pow. około 2000 m2. Miejscowość, gdzie położona jest nieruchomość, jest dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

280 000 zł100 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedmiotem sprzedaży jest malowniczo położona niedaleko jeziora (50 m) i lasów, nieruchomość w niewielkiej miejscowości Mielno. Oferta obejmuje pięknie zagospodarowaną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Strachocin

Strachocin,zachodniopomorskie

200 000 zł130 m² 1 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom wolno stojący o powierzchni użytkowej 130 m . Usytuowany na działce o powierzchni 500 m , w cichej i spokojnej miejscowości Strachocin (2 km od Stargardu). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rosanów

Rosanów,łódzkie

550 000 zł263 m² 2 091 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 003 m²

- szczegółowe informacje, wystawiamy fakturę VAT, dom podlega programowi kredytowemu "Rodzina na swoim"

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kopernika

Rejowiec Fabryczny,lubelskie

400 000 zł120 m² 3 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

2 garaże

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

75 000 zł55 m² 1 363 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Sprzedam działkę zabudowaną domem mieszkalnym ( domu). Działka o pow. 100 m2. Do nieruchomości przynależy lokal gospodarczy (28 m2) oraz duża działka rolna. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zagórska

Wolica,świętokrzyskie

660 000 zł185 m² 3 567 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Sprzedam Dom jednorodzinny, dwupoziomowy z 1989 roku. Niski parter: salon (45,12 m2) z wyjściem na taras ( 21 m2), kuchnia, hall, wiatrołap i klatka schodowa. Wysoki parter 3 pokoje ( 15,05,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szamocin

Szamocin,wielkopolskie

300 000 zł180 m² 1 666 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, w centrum Szamocina. Stan: dobry, do zamieszkania. Możliwość adaptacji strychu na cela mieszkalne. Media: prąd, woda, kanalizacja, siła. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Międzyrzecz

Międzyrzecz,lubuskie

580 000 zł180 m² 3 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Dom o powierzchni użytkowej 156 m2, wolnostojący położony w przyjemnej i cichej lokalizacji, na nowym osiedlu w Nietoperku (pod lasem). Powierzchnia działki wynosi 2800 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Górecko Stare

Górecko Stare,lubelskie

100 000 zł77 m² 1 298 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:700 m²

Niepowtarzalny urok roztoczańskiej wsi., Miejsce gdzie szemrzą najczystsze, srebrzyste strumyki, szumią i pachną żywicą sosnowe lasy. Górecko Stare jak i sąsiadujące (3 km) Górecko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Guliwera

Poznań,wielkopolskie

495 000 zł180 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:412 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej wybudowany w latach siedemdziesiątych. Lokalizacja Grunwald os. Bajkowe ul. Guliwera. Dom niezamieszkały wymaga remontu jednak jego dobra lokalizacja oraz ciekawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kartograficzna

Warszawa,mazowieckie

729 000 zł161 m² 4 527,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:419 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej O powierzchni 161,75 m2 powierzchnia działki 419 m2 lokalizacja: warszawa - Białołęka Lewandów - ul. Kartograficzna Dom jest sprzedawany jako całkowicie gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 300 000 zł320 m² 4 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom 320m2 działka 600m2 2 sypialnie, 2 garaże, 2 łazienki, 2 kuchnie, 4 pokoje cena za jeden m2 - 4650zł Tel:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Kędzierówka

Kędzierówka,mazowieckie

830 000 zł300 m² 2 766 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Nieruchomość położona jest w gminie Prażmów 35 km od Warszawy i 7 km od Zalesia Górnego. Dojazd samochodem w kierunku Piaseczna, dalej Zalesia Górnego i Uwielin. Do najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rakowo

Rakowo,zachodniopomorskie

99 000 zł100 m² 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 252 m²

W skład oferty wchodzi również budynek gospodarczy o pow. 98,7 m2 a powierzchnię mieszkalną można zwiększyć po adaptacji poddasza do 100 m2 blisko Choszczna (17 km)! spokojna i piękna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Barczewo

Barczewo,warmińsko-mazurskie

440 000 zł100 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Sprzedam dom nowy, wykończony, umeblowany do zamieszkania ,duża działka, malownicza okolica- zapraszam. Proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Boćwinka

Boćwinka,warmińsko-mazurskie

790 000 zł280 m² 2 821 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Ciekawie położona nieruchomość na działce o powierzchni 2ha, z własną linią brzegową małego jeziora. Nieruchomość położona jest w miejscowosci Boćwinka, 6 km od Kruklanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Konwaliowa

Kanie,mazowieckie

1 549 920 zł240 m² 6 458 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom bliźniaczy 240 m2, na działce 1300 m2, wybudowany w 2005 roku. Parter : salon z kominkiem, kuchnia ze spiżarnią, jadalnia, mała łazienka, gabinet, sauna, pralnia + garaż, duży taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Michałowice

Michałowice,małopolskie

960 000 zł220 m² 4 363 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Elegancki Dom w zabudowie bliźniaczej W michałowicach, na osiedlu domów jedno rodzinnych i bliźniaków. Spokojna , elegancka okolica. Dom wybudowany w 2008 i całkowicie odnowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

420 000 zł80 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:640 m²

Okolice Bezrzecza.Kameralny dom w zabudowie bliźniaczej, posadowiony na działce 640m kw.Parter to widna kuchnia ze spiżarnią (16m kw), duży salon z kominkiem (24m kw),łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pisańskiego

Pisz,warmińsko-mazurskie

330 000 zł148 m² 2 229,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Budynek mieszkalny składa się z 3 segmentów. Powierzchnia użytkowa wynosi ok. 115 m2 + 33 m2 poddasza do samodzielnego wykończenia. Segment zewnętrzny cena: 350.000 zł Segment środkowy cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Boczna

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

349 000 zł145 m² 2 406 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Dom w stanie surowym otwartym. Dach wykończony podbitką , obróbki tytan-cynk. Dachówka ceramiczna, okna dachowe, kominy systemowe wykończone cegłą klinkierową-pełną. Ściany wykonane.