dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Herberta

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 820 000 zł289 m² 6 297 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:558 m²

Ładny, przestronny i bardzo zadbany dom położony w cichym centrum Świnoujścia kilkaset metrów od promenady i muszli koncertowej ( centrum wszelkich punktów gastronomicznych, butików.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nysa

Nysa,opolskie

495 000 zł210 m² 2 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:506 m²

Dom - połowa bliźniaka na działce 5,06a. Działka ogrodzona zagospodarowana. Dom o powierzchni ok.140m2. Na parterze: salon, kuchnia z jadalnią, łazienka i wc. Na piętrze: 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 150 000 zł270 m² 4 259 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:812 m²

Na sprzedaż komfortowy dom wolno stojący z użytkowym poddaszem o powierzchni 270m2 położony w Niemczu. Działka o pow. 812m2. Na parterze domu znajduje się aneks kuchenny połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kalwaria Zebrzydowska

Kalwaria Zebrzydowska,małopolskie

630 000 zł153 m² 4 117,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Nowo wybudowany dom jednorodzinny (2010 r.), 153m kw, wykończony,położony w cichej zielonej okolicy, na zagospodarowanej działce o pow. 37a. Brak jaichkolwiek budynków przemysłowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 550 000 zł320 m² 4 843,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:950 m²

Nieruchomości Nadarzyn. Bardzo ładne 1/2 bliźniaka położona na zamkniętym osiedlu o zabudowie bliźniaczej. Dom bardzo ładnie wykończony - słoneczny salon z jadalnią z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sandomierska

Dwikozy,świętokrzyskie

210 000 zł100 m² 2 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dom w centrum Dwikoz, przy ulicy Sandomierskiej (teren nie zalewowy), skladajacy sie z kuchni, lazienki, 3 pokoi w tym jednego z kominkiem, strychu mozliwego do zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Pieńki Zarębskie

Pieńki Zarębskie,mazowieckie

4 900 000 zł728 m² 6 730,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:10 100 m²

Klasycystyczny dwór, ze wszystkimi wygodami XXI wieku, w sielskim otoczeniu. Pomieszczenia: salon, kuchnia, jadalnia, kino domowe, biblioteka, sala gimnastyczna, buduar, 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

320 000 zł220 m² 1 454 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 299 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 220m2 w stanie surowym otwartym, położony w miejscowości Zielonka. Dom posiada już dach z rynnami, na dachu papa termozgrzewalna. Poddasze jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Libiąż

Libiąż,małopolskie

210 000 zł90 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom do sprzedaży lub do zamiany( na mieszkanie w Chrzanowie)- parterowy na działce o pow.550m2., Położony w dzielnicy domów jednorodzinnych,spokojna okolica. Fundamenty o grubości 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Puławy

Puławy,lubelskie

455 000 zł138 m² 3 297,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Mam do sprzedania piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej na osiedlu domków jednorodzinnych (działka o powierzchni 325 mkw). Konstrukcja budynku jest tradycyjna z 1989 roku. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mniszew

Mniszew,mazowieckie

1 150 000 zł170 m² 6 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 170 m²

Pragnę państwu zaproponować perełke- wspaniałą posiadłość (którą można traktować jako miejsce stałego pobytu lub jako miejsce luksusowego całorocznego wypoczynku ) w miejscowości Mniszew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zagórska

Wolica,świętokrzyskie

660 000 zł185 m² 0,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Sprzedam Dom jednorodzinny, dwupoziomowy z 1989 roku. Niski parter: salon (45,12 m2) z wyjściem na taras ( 21 m2), kuchnia, hall, wiatrołap i klatka schodowa. Wysoki parter 3 pokoje ( 15,05,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Drohiczany

Drohiczany,lubelskie

80 000 zł80 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Drohiczany gmina Uchanie - dom drewniany, otynkowany kryty blachą 80 metrów kwadratowych. Światło, woda oraz możliwość podłączenia telefonu i szybkiego internetu. Ponadto na działce znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radzyny

Radzyny,wielkopolskie

690 000 zł180 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

Polecam do sprzedaży dom wolno stojący z poddaszem użytkowym, 30 km od Poznania w kierunku zachodnim. Dojazd drogą asfalową, z widokiem na zalew, w bliskości lasu.Dom po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

1 250 000 zł260 m² 4 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 324 m²

Na aukcji prezentowany jest piękny budynek mieszkalny, który wystawiam do sprzedaży. Został on wybudowany w 2000 roku. W 2009/2010 odnowiony. Cena na aukcji jest za dom wraz z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gajowa

Szczyrk,śląskie

1 300 000 zł550 m² 2 363 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Pięknie położony dom w pobliżu wyciągów narciarskich o pow 520mkw na 49ar działce. Dom działa aktualnie jako pensjonat, ale może być również jako budynek wielorodzinny. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Osiedle Rybackie

Dziwnów,zachodniopomorskie

1 285 000 zł240 m² 5 354,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:650 m²

Okazja do inwestycji w turystykę. Dom cześciowo wyremontowany pod kątem wynajmu pokoi, możliwość wybudowania dodatkowego budynku pod wynajem z :od sześciu do ośmiu pokojami. Blisko rzeka (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dygowo

Dygowo,zachodniopomorskie

560 000 zł120 m² 4 666 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Budynek mieszkalny jednorodzinny, wolno stojący, parterowy z poddaszem mieszkalnym, 2007 rok budowy. Lokalizacja : nowe osiedle domów jednorodzinnych ; miejscowość przy trasie, ok. 12 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łęki

Łęki,małopolskie

535 000 zł185 m² 2 891,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 320 m²

budynek jest polozony 10 km od Myslenic i 2 km od Jeziora Dobczyckiego w cichym i malowniczym miejscu, dojazd od drogi asfaltowej droga gminna, ok. 500m, wejscie od strony rozleglego lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Pokrzywno

Poznań,wielkopolskie

430 000 zł117 m² 3 675,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:966 m²

Nieruchomość zlokalizowana jest w Poznaniu (pokrzywno). Jest to dom w zabudowie bliźniaczej wraz z działką o wielkości 0,0966ha. Dom jest piętrowy z podpiwniczeniem. Ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Holeszów

Holeszów,lubelskie

75 000 zł69 m² 1 086,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:7 179 m²

Do sprzedania drewniany dom wiejski wraz z budynkami gospodarczymi. idealne miejsce na weekendowe wypady lub na zaszycie na dłużej z dala od miejskiego zgiełku. Gospodarstwo znajduje sie 202km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Białystok

Białystok,podlaskie

660 000 zł150 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Polecamy Państwu atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej położony w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych osiedla Wysoki Stoczek. Budynek wykonano w technologii tradycyjnej - bloczki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrcz

Dobrcz,kujawsko-pomorskie

345 000 zł156 m² 2 211,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom jednorodzinny z cegły Porotherm, dach - dachówka Koramic

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Morąg

Morąg,warmińsko-mazurskie

190 000 zł80 m² 2 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:85 m²

Sprzedam dom w samym centrum miasta lub zamienie na mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Długa

Błędów,mazowieckie

1 299 000 zł500 m² 2 598 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Unikalna posiadłość o wspaniałej atmosferze i dobrej energii położona w ekologicznej okolicy, w największym sadzie Europy - w Błędowie k. Grójca - 60 km od Warszawy. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Białystok

Białystok,podlaskie

640 000 zł210 m² 3 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Pięknie położony dom wolnostojący (z 2006 roku), murowany, II piętrowy. Graniczy za lasem, obok inne domy jednrodzinne. Pięknie zagospodarowana działka. Na parterze znajdują się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Koniaków

Koniaków,śląskie

220 000 zł240 m² 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Budynek,stan surowy,otwarty. Posiada przyłącze wody, prąd i kanalizacja na działce. Droga asfaltowa pod budynek. Położony na południowym zboczu, bardzo nasłonecznionym. Piękne widoki na górę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Młodości

Koszalin,zachodniopomorskie

620 000 zł186 m² 3 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:246 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (środkowy), trzykondygnacyjny o powierzchni 186 m2 z garażem. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 246 m2 na osiedlu Bukowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łuczynów

Łuczynów,mazowieckie

182 000 zł110 m² 1 654,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

na dziace znajduje sie budynek gospodarczy o pow. 160m2 , i stodoła 220m2, budowane z cegły. Cicha spokojna okolica 8 km od Zwolenia, 3 km od Czarnolasu. Asfaltowa droga przez wieś. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ogrody

Poznań,wielkopolskie

1 100 000 zł154 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem o powierzchni 154,5m2, parter 90,5m2 dodatkowo wraz z garażem o powierzchni 17m2, poddasze 64m2 usytuowany na działce o powierzchni 422m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jesionowa

Piekary Śląskie,śląskie

556 000 zł141 m² 3 943,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:272 m²

Do sprzedaży nowy, komfortowy dom w zabudowie szeregowej na najbardziej prestiżowym osiedlu domów w Piekarach Śl! Piekary Śl. ul. Jesionowa do sprzedaży środkowy segment składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Banasiówka

Michałowice,małopolskie

850 000 zł200 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

dom z ogrodem i garazem na 2 samochody na działce 4.5a, w pełni wykończony, umeblowany, na dośc wysoki standard, gotowy do wejścia, więcej informacji tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł190 m² 6 842 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:710 m²

Sprzedam dom na Białołęce:) Wyjątkowe, nowoczesne pół bliźniaka. Parter: salon z jadalnią (wyjście na 30m taras), częścią wypoczynkową i kuchenną - 55m2 (3str.świata, 7 okien),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kozy

Kozy,śląskie

295 000 zł1 530 m² 192 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 530 m²

********cena do negocjacji************ Do sprzedania dom na dużej działce.Dom wolnostojący z oddzielnym garażem. Bardzo ładna widokowa i cicha okolica.Duży ogród.Niedaleko centum Bielska. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Boża Wola

Boża Wola,mazowieckie

1 150 000 zł272 m² 4 227,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Elegancki, nowoczesny, jednorodzinny dom zaprojektowany i wykonany z dużym wyczuciem estetyki i smaku, połączony dachem z wolnostojącym dwustanowiskowym garażem o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

520 000 zł130 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:890 m²

Dom wolnostojący, położony w bardzo spokojnej okolicy niedaleko Kanału Noteckiego. Parter: salon ok. 30m, dwa pokoje po 12m, kuchnia 7m, łazienka 6m, garaż i kotłownia. Piętro: sypialnia 30m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Chojnice,pomorskie

450 000 zł180 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:409 m²

Sprzedam dom jednorodzinny (bliźniak) o pow. całkowitej 180m2, na działce 409m2 (własność). Rok budowy 1982. Dom 3-kondygnacyjny: zagospodarowana piwnica, parter, i piętro. W piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szkolna

Grzybowo,zachodniopomorskie

630 000 zł115 m² 5 478,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Przytulny, ładny domek 1-rodzinny nad morzem w Grzybowie, koło Kołobrzegu. Działka: zagospodarowana, ogrodzona,o powierzchni ponad 950 m2;.Na działce znajduje się wiata garażowa, podjazd, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wczasowa

Nowy Dębiec,wielkopolskie

350 000 zł900 m² 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom całoroczny,ogrzewanie centralne elektryczne lub kominkowe z płaszczem wodnym podłączone do kaloryferow.Z ogrodu i okien domu piękny widok na jezioro,graniczy z lasem ,dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Przeginia Duchowna

Przeginia Duchowna,małopolskie

100 000 zł60 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferuję na sprzedaż murowany dom z lat 60tych, położony tuż przy drodze asfaltowej w centrum Przegini Duchownej(2km od drogi wojewódzkiej nr 780, 25km od centrum Krakowa). W skład domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chojnowska

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł250 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:484 m²

Warszawa, targówek/zacisze, dom na sprzedaż, 250m2 zapraszamy na wirtualną wizytę W domu: dom o powierzchni 250 m2 położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Zacisza,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij