dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 319 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 319 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Szabda

Szabda,kujawsko-pomorskie

299 000 zł150 m² 1 993 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:140 m²

Tani dom na zamkniętym kameralnym osiedlu. Osiedle położone jest na niedużym wzniesieniu, z którego rozciąga się piękny widok na panoramę Brodnicy. Osiedle położone jest w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Końskie

Końskie,świętokrzyskie

850 000 zł800 m² 1 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom 300m2 wraz z 3ma halami o łącz.pow.500m2 z przeznaczeniem pod działalność. Sprzedam ekskluzywnie wykończony dom wraz Z przynależnymi mu zabudowaniami gospodarczymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nadarzyńska

Żółwin,mazowieckie

1 290 000 zł140 m² 9 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowiutki dom z 2010r, gotowy do zamieszkania, male osiedle domow jednorodzinnych w Zolwinie kolo Podkowy Lesnej przy glownej ulicy. W okolicy laki i lasy. Sklep po przeciwnej stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Grudzice

Opole,opolskie

739 000 zł240 m² 3 079 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Piękny dom w cichej okolicy blisko centrum. W bliskim sąsiedztwie przystanek, sklepy, kościół, przedszkole. Działka zagospodarowana, obsadzona szlachetnymi drzewkami. Na działce znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Plater

Brodnica,kujawsko-pomorskie

490 000 zł180 m² 2 722 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:960 m²

Ciekawy dom z pięknym ogrodem. Dom powstał w wyniku przebudowy w 1996 roku starego domu jednorodzinnego. Nowi właściciele zmienili układ przestrzenny wewnątrz domu dzięki czemu stał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Platynowa

Warszawa,mazowieckie

505 000 zł180 m² 2 805,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:171 m²

Dom usytuowany jest w cichej i spokojnej części Starej Miłosnej. Funkcjonalne i wygodne rozmieszczenie pomieszczeń. Na piętrze trzy sypialnie i łazienka. Parter, salon, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kaźmierz

Kaźmierz,wielkopolskie

980 000 zł1 273 m² 769,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 273 m²

Budynek jednorodzinny(z możliwością zamieszkania dwóch rodzin-osobne wejście) zbudowany na dwóch działkach, niepodpiwniczony z dachem wielospadowym i wiatą. Działka o łącznej pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

450 000 zł204 m² 2 202,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Sprzedam dom o pow. całkowitej 204,3 m, użytkowej 137,9 w spokojnej części Sochaczewa,blisko las, łąka. Na dole znajduje się wiatrołap ,duży hall ,kuchnia ,jadalnia ,salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mirsk

Mirsk,dolnośląskie

440 000 zł150 m² 2 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 087 m²

Sprzedam dom w Mirsku, o powierzchni 150 m2. Dom składa się z 5 pokoi, 2 łazienek z wc, kuchni oraz tarasu. Dom jest do zamieszkania od zaraz. Na podłogach znajdują się panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Domaszczyn

Domaszczyn,dolnośląskie

399 000 zł133 m² 2 988 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym. Na zewnątrz gotowy (ocieplony, otynkowany)- w środku nie ma nic. Media doprowadzone do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

510 000 zł250 m² 2 040 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom znajduje sie niedaleko Sarbinowa i Mielna, nadmorskich miejscowosci turystycznych, 3km od morza, w osiedlu 5 domków jednorodzinnych w Bedzinku. Dom ma 9 pokoi i 4 lazienki, piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

370 000 zł108 m² 3 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:987 m²

Dom. Nieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Więcbork

Więcbork,kujawsko-pomorskie

475 000 zł148 m² 3 209,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 089 m²

Sprzedam dom wolno stojący o wysokim standardzie.Salon duzy z kominkiem i otwarta kuchnia. Duza Łazienka z wanna wirkpool.Ogród zadbany z wieloma krzewami

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chycza

Chycza,świętokrzyskie

180 000 zł216 m² 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Dom o powierzchni całkowitej 216 m2 na bardzo dużej działce 0.56 h w cichej, ładnej, spokojnej okolicy. W pobliżu rzeka i lasy. idealne miejsce na wypoczynek jak i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

450 000 zł200 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Pilnie sprzedam! cena do negocjacji! Wierzchowisko 5 km od reala,dom wolnostojący w bardzo atrakcyjnym ogrodzie, wjazd na posesję i podwórko wybrukowany,umeblowany, salon ok.60m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kwasówka

Kwasówka,lubelskie

60 000 zł70 m² 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom z działką 1600m z bala z domem 70m - 2 pokoje, kuchnia, łazienka, spiżarka. Prąd, woda, szambo, centralne. Działka ogrodzona siatką. Blisko sklepy, autobus, droga asfaltowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Agatówka

Agatówka,podkarpackie

270 000 zł166 m² 1 626,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom parterowy z możliwością adaptacji poddasza budowany z bdb materiałów solidnie wykonany

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

149 000 zł200 m² 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Nad jeziorem śniardwy 70 metrów od brzegu zabudowania gospodarcze o powierzchni około 200 m2 na działce 0,12 ha sprzedam. Stan techniczny do adaptacji i remontu. Piękna spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

170 666 zł100 m² 1 706,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

07. 06 o godź 9:00 w budynku Sądu Rejonowego w Bydgoszczy odbędzie się 2 licytacja nieruchomości tj. czyli 1/4 bliźniaka a więc 1 kondygnacja. Wszelkich informacji udziela Komornik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Węglin

Lublin,lubelskie

870 000 zł280 m² 3 107 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:684 m²

Nowa, atrakcyjna cena! Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający! Mamy do zaoferowania dom, w spokojnej, malowniczo położonej dzielnicy Lublina, na Węglinie, w sąsiedztwie domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wielgolas Duchnowski

Wielgolas Duchnowski,mazowieckie

999 000 zł210 m² 4 757,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 138 m²

Jesteśmy wyłącznym biurem sprzedaży inwestora - bez żadnych prowizji! dom pasywny (energooszczędny)- absolutny unikat! Dom w Wielgolesie ma powierzchnię 254 m2 na działce 1138 m2, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

460 000 zł145 m² 3 172 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Prowizję naszego biura pokrywa sprzedający! Wiosenna Promocja: dla 2 klientów sprzęt agd w kuchni gratis! Ogrodzone osiedle w miejscowości Lutynia - zaledwie 3 km od granic Wrocławia (droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł145 m² 3 103 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrocławska

Pasikurowice,dolnośląskie

429 000 zł161 m² 2 656 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:347 m²

Ostatni lokal mieszkalny W zabudowie bliźniaczej super okazja cenowa! Kupujący nie płaci 2% pcc. Atrakcyjne i funkcjonalne lokale mieszkalne w zabudowie bliźniaczej połączone garażami

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Jagoszyce

Jagoszyce,dolnośląskie

250 000 zł358 m² 698,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Sprzedam dom na wsi w Jagoszycach o powierzchni 358 m2 wraz z budynkiem gospodarczym o pow. 295m2 i działką 3000m2. 35 km od Wrocławia, 3 km od głównej trasy Wrocław-Poznań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Lecznicza

Ustroń,śląskie

888 000 zł290 m² 3 062,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Dodatkowy opis | Przedstawiamy komfortowy dom jednorodzinny w malowniczej i spokojnej dzielnicy willowej z widokiem na góry. Dom zbudowany w technologii ceramicznej, ze stolarką pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzesko

Brzesko,małopolskie

290 000 zł120 m² 2 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:850 m²

Sprzedam domy Jadowniki k. Brzeska, razem lub osobno (120 m2 każdy) stojące na dwóch wyodrębnionych działkach (850m2 każda), ogrodzone z osobnym dojezdjem. Stan surowy otwary, media na działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

435 000 zł125 m² 3 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:768 m²

Parterowy dom murowany budowany w 1993 r., po kapitalnym remoncie w latach 1999-2000: wymiana okien, parapetów, drzwi, szpachlowane ściany i malowane, wymieniono instalacje, wykonano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bytom

Bytom,śląskie

476 045 zł138 m² 3 437,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Ostatnie domy W cenie Z 2010 R.: OD 476 045,- PLN BRUTTO STAN DEWELOPERSKI - DZIAŁKI OD 210m2 NOWA INWESTYCJA - NAJWYŻSZA JAKOŚĆ! TUV NORD DOMY SĄ OBJĘTE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie,śląskie

476 045 zł138 m² 3 437,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Główna

Chorzów,śląskie

476 045 zł138 m² 3 437,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Katowice

Katowice,śląskie

476 045 zł138 m² 3 437,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Główna

Piekary Śląskie,śląskie

476 045 zł138 m² 3 437,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

420 000 zł80 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:840 m²

Oferta nr D/157/110 Dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 80m2, na działce 840m2.Cztery pokoje , kuchnia , łazienka. W całości do remontu.Kontakt tel.Pośrednik odpowiedzialny zawodowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kielecka

Starachowice,świętokrzyskie

330 000 zł200 m² 1 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 050 m²

Do sprzedania drewniany dom o pow. 150m2 wraz z działką o pow. 2050m2 w Starachowicach na ul. Kieleckiej. Działka jest ogrodzona, lekko pochylona, posiada dojazd od głównej ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Białka Tatrzańska

Białka Tatrzańska,małopolskie

700 000 zł175 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Stary dom w stylu góralskim, o niezwykłym klimacie, z pełnym, bogatym wyposażeniem i wyjątkowo starannym wystrojem wnętrz.Lokalizacja w rejonie Białki Tatrzańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 500 000 zł700 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 680 m²

Dom. Nieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

489 600 zł113 m² 4 332 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:504 m²

Okazja! Na sprzedaż dom w centrum Białych Błót, nieco oddalony od głównej ulicy, w zaciszu. Parterowy z trzema pokojami (21m2, 20m2, 14m2, 11m2), kuchnią (11m2) i łazienką (5,8m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

695 000 zł121 m² 5 743,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 348 m²

Całkowicie wykończony parterowy dom wolnostojący w miejscowości Tomice w połowie drogi między Piasecznem a Górą Kalwarią. Dom o ciekawym układzie architektonicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sadków

Sadków,świętokrzyskie

200 000 zł120 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wraz z domem w sprzedaży jest dom drewniany mieszkalnyni,stodoła murowana,szopa murowana, dzialka ogrodzona plotem betonowym. Pole orne o powierzchni 3,5 h.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zalas

Zalas,małopolskie

90 000 zł50 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom powojenny, o pow. ok 50 m2, położony w Zalasiu gm. Krzeszowice. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, wiatrołapu, małej piwniczki i strychu nieużytkowego.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij