dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Kudowa-Zdrój

Kudowa-Zdrój,dolnośląskie

800 000 zł320 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:426 m²

Sprzedam lub zamienię niedawno wykończony dom w Kudowie Zdrój o powierzchni 320m2 z działką 426m2. Zamienię na inną nieruchomość lub kilka nieruchomości we Wrocławiu lub bliższych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wąska

Grzybowo,zachodniopomorskie

1 300 000 zł330 m² 3 939,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:817 m²

Dom goscinny przystosowany typowo pod wynajem. Kuchnia- swietlica dostepna dla wszystkich gosci. Stali klienci (ok 45%) .Piekny ogrod z dwoma stanowiskami (namioty ogrodowe )przy ktorych mozna spozyc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kolejowa

Łomianki,mazowieckie

650 000 zł108 m² 6 018,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 143 m²

Dom murowany z końca lat osiemdziesiątych, początkowo parterowy z czasem zostało dobudowane do niego piętro. Dom stoi w części narożnej pięknej prostokątnej działki. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kochanowskiego

Puszczykowo,wielkopolskie

427 000 zł115 m² 3 713,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:312 m²

Ładny i ciekawie wykończony dom w Puszczykówku. Spokojna i rodzinna okolica, blisko tereny spacerowe (las), sklepy, przedszkole, przystanek autobusowy i pkp - około 10 minut piechotą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dolna

Hajnówka,podlaskie

300 000 zł240 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom drewniany na murowanym wysokim podpiwniczeniu. Działka zadbana, z drzewkami owocowymi i iglakami.Cicho, spokojnie, świetne warunki do odpoczynku. W piwnicy: kotłownia (piec na węgiel,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

400 000 zł126 m² 3 174,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Budynek jednorodzinny idealny dla 4-5 osobowej rodziny , bez podpiwniczenia z poddaszem użytkowym z garażem w bryle budynku. Na pow. parteru składa się: pokój dzienny o pow.29,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

735 000 zł220 m² 3 340,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Duży, pięknie położony dom w samym centrum Goleniowa.Zadbany, wysoki standard,ocieplony.Podjazdy do garaży i wejścia wybrukowane.Teren działki jest ogrodzony zagospodarowany elementami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Namysłów

Namysłów,opolskie

370 000 zł141 m² 2 624,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 024 m²

Przedstawiony dom jest wolnostojący,niski (parterowy) położony na przestronnej dużej działce w spokojnej okolicy Namysłowa.Powierzchnia użytkowa domu to 117 mkw w tym garaż 16mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasztanowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

550 000 zł200 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Sprzedam dom w Toruniu doskonała lokalizacja tel.   Oferuję do sprzedaży piętrowy dom jednorodzinny o powierzchni 120m2 wraz z garażem o powierzchni 20m2 garaż posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Plucice

Plucice,łódzkie

160 000 zł30 500 m² 5,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:30 500 m²

Sprzedam posiadłość dom +gospodarstwo rolne wieś Plucice gmina Gorzkowice, woj.łódzkie, trasa Piotrków Radomsko. Powierzchnia całkowita 3,05 ha. Posiadłość składa się z domu , obory, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Kretowiny

Kretowiny,warmińsko-mazurskie

70 000 zł45 m² 1 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:270 m²

Domek wypoczynkowy o powierzchni 41 m2 w miejscowości Kretowiny nad jeziorem Narie. Domek umiejscowiony jest na własnościowej działce nr 101 o powierzchni 270m2. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nagórze

Nagórze,dolnośląskie

80 000 zł100 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom na wsi cicha spokojna okolica.Cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sieniawa Żarska

Sieniawa Żarska,lubuskie

495 000 zł240 m² 2 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Okolo 5 min od Zar, blisko las, stacja kolejowa, 10 min od autostrady 1,5 godz. do Berlina i tyle samo do Wroclawia. Dom zawiera garderobe na polpietrze. Pralnia i druga lazienka na dole - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mogilany

Mogilany,małopolskie

1 600 000 zł350 m² 4 571 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom pięknie położony na wzgórzu, o pow. całkowitej ok. 350 m2, na działce 3000 m2 w Mogilanach. Dom kilkuletni, budowa rozpoczęta w 2004 r. Częściowo podpiwniczony, z garażem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pionowa

Białystok,podlaskie

550 000 zł320 m² 1 718 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:430 m²

W razie pytań proszę o kontakt   lub  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

440 000 zł107 m² 4 104 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Informujemy, że nasze wynagrodzenie pokrywa wyłącznie właściciel nieruchomości. Kobyłka, dom / Bliźniak na sprzedaż, 4/5 pokoi Dom o powierzchni 107mkw.,z ogródkiem około 350 mkw., 2 miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chwaszczyno

Chwaszczyno,pomorskie

800 000 zł176 m² 4 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:909 m²

Wykończony dom wolnostojący, wybudowany w 2006 roku. Ściany z porothermu ocieplone 12 cm styropianem, dachówka ceramiczna glazurowana, okna drewniane z okuciami i szybami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Grodziec

Będzin,śląskie

330 000 zł140 m² 2 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom w Będzinie dzielnica Grodziec. Pow. 140mkw, działka 264mkw. Budynek parterowy z użytkowym poddaszem gdzie mieszczą się dwa pokoje oraz łazienka, częściowo podpiwniczony -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Owczarnia

Owczarnia,mazowieckie

611 000 zł131 m² 4 681,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:465 m²

Domy Owczrania. NA sprzedaż dom w stanie deweloperskim w ładnej części Owczarni blisko Podkowy Leśnej. Do stacji wkd ok 5 minut piechotą do stacji Podkowa Zachodnia. Budynek parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

830 000 zł159 m² 5 220,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:288 m²

Nowa dobra cena! Dom na Oporowie o powierzchni 159m2 na działce o pow.288m2 w zabudowie atrialnej z obszernym, pełnym zieleni patio w środku.Ładny , funkcjonalny dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gliczarów Górny

Gliczarów Górny,małopolskie

350 000 zł130 m² 2 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wybudowany w 1999 dom wolnostojący w malowniczo położonej miejscowości Gliczarów Górny - 10 km od Zakopanego. Dom składa się z czterech kondygnacji, z czego dwie są częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

499 000 zł120 m² 4 158 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:284 m²

-centralne ogrzewanie gazowe, piec Viessman z zasobnikiem wody i cyrkulacja cieplej wody użytkowej -kominek z rozprowadzeniem -stolarka okienna pcv -budynek ocieplony -dwa garaże, jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lipinki

Lipinki,małopolskie

360 000 zł200 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Dom połozony na terenie Beskidu Niskiego w pobliżu Magurskiego Parku Narodowego w miejscowości Lipinki,38-305, z dogodną lokalizacją11 km od Gorlic(powiat).Co,kanalizacja,gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kuligowskiego

Serock,mazowieckie

380 000 zł243 m² 1 563,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom 243 m za 380000pln wolnostojący na sprzedaż w stanie surowym zamkniętym na działce 1500 m kw (21m x 70m) w Serocku przy ul. Kuligowskiego 30a. Do wykończenia według własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Środa Śląska

Środa Śląska,dolnośląskie

685 000 zł208 m² 3 293,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:527 m²

Solidny, duży, nowy dom wolnostojący na ładnym osiedlu, 200m od centrum, blisko szkoły,kościół,tereny zielone,na dole salon z kuchnią i jadalnią,łazienka i 1 pokój ,garaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzezówka

Brzezówka,podkarpackie

187 000 zł150 m² 1 246,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:43 m²

Do sprzedania dom parterowy o powierzchni 80 m2, położony na działce o powierzchni 43 arów, w miejscowości Brzezówka w gminie Tarnowiec (woj. Podkarpackie). Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ustroń

Ustroń,śląskie

690 000 zł220 m² 3 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 077 m²

Atrakcyjna cena, ciekawa architektura I wnętrze, duża działka zagospodarowana Z pięknym widokiem na pasmo gór- czantorie I równice, basen na działce.~~WARTO ZOBACZYĆ TĄ OFERTĘ ~~Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

875 500 zł150 m² 5 836,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 003 m²

Dom wg projektu z 1936 roku, o powierzchni ok. 200 m2, ogólnej ponad 300 mkw, wybudowany w roku 1976 przez miejscowego notabla z najlepszych ówczesnie materiałów. W 2007 wymiana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Aleksandrowice

Bielsko-Biała,śląskie

670 000 zł135 m² 4 962,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Komfortowy dom Z 2004 roku~~dom położony jest w dzielnicy Aleksandrowice.~Nietypowe położenie domu łączy w sobie bardzo dogodny dojazd do centrum miasta, bliskość sklepów, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Magdalenka

Magdalenka,mazowieckie

1 800 000 zł295 m² 6 101 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 370 m²

Dom o powierzchni zabudowy 190 m z garażem na 2 samochody, dodatkowo 2 miejsca postojowe na podjeździe Powierzchnia. Powierzchnia użytkowa domu to 235m2 - 7 pokoi + jadalnia + oddzielna kuchnia +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sulechów

Sulechów,lubuskie

365 000 zł130 m² 2 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż nowy dom parterowy o powierzchni ok. 130 m2, położony na działce o powierzchni 8 arów w miejscowości Krężoły. Składa się z czterech pokoi, dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ząbki

Ząbki,mazowieckie

690 000 zł154 m² 4 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:276 m²

Ząbki, dom/segment na sprzedaż, 5 pokoi, garaż Informujemy, że nasze wynagrodzenie pokrywa wyłącznie właściciel nieruchomości! Przedmiotem oferty jest segment skrajny w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wybickiego

Wrocław,dolnośląskie

769 000 zł220 m² 3 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:165 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej na karłowicach! Polecam dom w zabudowie bliźniaczej z 1986r. położony w prestiżowym rejonie Karłowic w okolicy ul. Wybickiego. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

806 000 zł146 m² 5 520,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 155 m²

Dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony o pow. całkowitej - 148 m2 z garażem, pow. użytkowa 124 m2. Nieruchomość usytuowana w cichej, spokojnej i urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Blizne

Blizne,podkarpackie

179 900 zł250 m² 719,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 250 m2, położony na działce o powierzchni 1300 m2, jednorodzinny, do zamieszkania. Powiat Brzozowski. Miejscowość Blizne. Rok budowy: 1957r Typ:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, al. Warszawska

Tarnobrzeg,podkarpackie

1 052 000 zł400 m² 2 630 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dom mieszkalny z możliwością adaptacji na biurowiec. Pomieszczenia magazynowe ok. 1500 m2 - zadaszone. Teren utwardzony z możliwością wjazdu tirów. Lokalizacja przy głównej trasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jamnica

Nowy Sącz,małopolskie

240 000 zł240 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:130 m²

Dom wolno stojący z poddaszem kryty dachówką o powierzchni 160 m2+(piwnice,garaż 240m2 pow.całkowitej) 4 pokoje, duży salon połączony z aneksem kuchennym, 3 łazienki, garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Piaski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

265 000 zł55 m² 4 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:920 m²

Polecamy Państwu ocieplony dom wolno stojący położony na działce o pow. 920 m.kw. w cichym i zielonym miejscu w dzielnicy Piaski; bardzo dobra okolica - blisko przystanków, szkół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chabrowa

Szczytniki Małe,dolnośląskie

150 000 zł202 m² 742,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Rozpoczeta budowa, teren zagospodarowany, dom zamkniety stropem. na działce jest studnia, prąd, system automatycznego nawadniania trawnika, woda/kanalizacja/gaz przy działce do wpiecia, ogrodzenie z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

796 000 zł162 m² 4 913,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:907 m²

Piękny nowy stylowy, wyjątkowy dom oddany do uzytku w 2007 roku. Budynek parterowy z funkcjonalnym układem pomieszczeń wykończony w wysokim standardzie i dobrym guście. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

615 000 zł186 m² 3 306,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:475 m²

Zmiana ceny! Nowy dom położony w cichej i spokojnej okolicy Milanówka. W sasiedztwie domy jednorodzinne , las.Dom funkcjonalny posiada wszystkie niezbędne instalacje : elektryczna , wodna,.