dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 317 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Cisowa

Tresta,łódzkie

340 000 zł86 m² 3 953,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom całoroczny, wybudowany w 2009 r., z basenem, w pełni wyposażony. Salon, kuchnia, aneks kuchenny, dwie sypialnie, toaleta, garderoba, sauna. Odległość od zalewu sulejowskiego około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

545 000 zł140 m² 3 892 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom na Górzyskowie, w super lokalizacji.Idealne miejsce na prowadzenie działalności, lub na dwie osobne rodziny. Parter i piętro domu z dodatkowymi pomieszczeniami w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Starczówek

Starczówek,dolnośląskie

149 000 zł200 m² 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący we wsi Starczówek ( 25km od Nysy, 4 km od Ziębic) o powierzchni ok. 200m2. Działka przy domu ok. 1ha.(MOŻLIWOŚĆ PRZEROBIENIA NA DZIAŁKI BUDOWLANE) Na parterze: 1 pokój, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

920 000 zł430 m² 2 139,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom przychodowy, dobrze wyposażony, po kapitalnym remoncie, atrakcyjnie położony. Przystosowany do wynajęcia pokoi, umeblowanie nowe, pomieszczenie gospodarcze, ogrzewanie gazowe bardzo ekonomiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Faustyny

Kraków,małopolskie

1 200 000 zł300 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:650 m²

Doskonała lokalizacja, w bliskiej okolicy Sanktuarium w Łagiewnikach. Budynek nadaje sie do zamieszkania, bądz na działalność zwiazana z obsluga pielgrzymow: gastronomia, pensjonat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Malbork,pomorskie

580 800 zł320 m² 1 815 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Okazja Piękny dom na sprzedaż w Malborku. Unikalna, bardzo atrakcyjna lokalizacja: cicha, spokojna okolica w odległości 5 minutowego spaceru od centrum miasta, i zamku Malborskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głuchów

Głuchów,lubuskie

60 000 zł400 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Sprzedam dom, w Głuchowie blisko Sulechowa, cena 60000 do uzgodnienia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Miechów

Miechów,małopolskie

480 000 zł330 m² 1 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam dom parterowy w centrum Miechowa, pow użytkowa ok. 170m2. Poddasze z możliwością adaptacji na cele mieszkalne, ogród 10 arów, garaż, wszystkie media. Dom do częściowego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Jeżowa

Kopalino,pomorskie

390 000 zł100 m² 3 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:730 m²

Dom rekreacyjny, całoroczny, zbudowany z drewna w ktorym wyrwani z murow" miastowicze"oddychaja pelna piersia. Dom jest izolowany wełną mineralną. Trzy pokoje, z czego dwa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

620 000 zł280 m² 2 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:550 m²

** Do sprzedania dom w Dąbrowie Górniczej niedaleko jeziora Pogoria. Pow. 280mkw, działka 550mkw. Budynek dwupiętrowy z użytkowym poddaszem przeznaczonym na duży pokój. Częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Modrzewiowa

Natalin,lubelskie

980 000 zł280 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 420 m²

Dom posiada 2 kuchnie, 4 łazienki, 4 sypialnie, w tym jedna zrobiona z dwóch, 3 balkony. Dom wymaga drobnego wykończenia np. brak kostki przed domem i podłogi w garażu i barierek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poręba-Kocęby

Poręba-Kocęby,mazowieckie

240 000 zł100 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 186 m²

Sprzedam dzialke budowlana o powierzchni 3186m2 wraz z budynkiem wolnostojacym parterowym (powierzchnia okolo 100m2, rok budowy 1977) i budynkami gospodarczymi. Dzialka i budynek posiadaja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Andrespol

Andrespol,łódzkie

520 000 zł230 m² 2 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Przestronny dom położony w malowniczej oklicy. Budynek trzykondygnacyjny,powierzchnia 230m ,posiadający bezpłatny internet, ocieplony 12 cm styropianu ,okna plastikowe antywłamaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ukośna

Ciechanów,mazowieckie

370 000 zł233 m² 1 587 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:694 m²

Sprzedam dom mieszkalny, jednorodzinny, wolnostojący zlokalizowany w centrum Ciechanowa, przy ulicy Ukośnej 12, usytuowany na działce o powierzchni 694m2. Nieruchomości jest ogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Promnice

Promnice,wielkopolskie

450 000 zł168 m² 2 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:840 m²

Dom po remoncie, nowa instalacja energetyczna i grzewcza, ocieplony. Działka 840 m z możliwością budowy/ pod zabudowę bliźniaczą/, częściowo ogrodzony. Dogodny dojazd do Poznania. Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Główna

Chorzów,śląskie

476 045 zł138 m² 3 449,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Ostatnie domy W cenie Z 2010 R.: STAN DEWELOPERSKI - CENA OD 476 045,- PLN BRUTTO, DZIAŁKI OD 210m2 NAJWYŻSZA JAKOŚĆ! DOMY SĄ OBJĘTE PROGRAMEM: "RODZINA NA SWOIM"! STAN.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warszawska

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

350 000 zł260 m² 1 346,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedania wolnostojący dom znajdujący się w strefie uzdrowiskowej Jedliny Zdrój. Nieruchomość posadowiona na działce o pow. 300m2 + około 1000m2 w dzierżawie, wszystko to razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

699 000 zł260 m² 2 688,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Oferta bezpośrednia! Dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 210m2, powierzchni całkowitej ok. 260m2, położony na działce o powierzchni 950m2. Budynek wykonany z cegły oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Górna

Łódź,łódzkie

420 000 zł120 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Proponujemy Państwu kupno małego domku z ogrodem położonego w centrum miasta ,aleoddalonego od zgiełku miejskiego Niewielki 80 m2 domek stoi na działce o powierzchni 600 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gowidlino

Gowidlino,pomorskie

445 000 zł140 m² 3 178,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Pięknie położony nad jeziorem Gowidlińskim dom na Kaszubach z zagospodarowaną działką. Duży garaż i piwnica pod całym domem. Trzy tarasy oraz strych do adaptacji. Na podłogach terakota,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Duszniki-Zdrój

Duszniki-Zdrój,dolnośląskie

400 000 zł176 m² 2 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:380 m²

Polecam! Do sprzedania, przepięknie położony domek na wzgórzu z widokiem na panoramę miasta,las. Idealna okolica dla ceniących ciszę i wygodę, dużo zieleni, czyste powietrze (miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bałuty

Łódź,łódzkie

462 000 zł140 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Dom bliżniaczy ,o powierzchni ok.140 m kw niezależnym wejściem.Parter zajmują 2 pokoje, łazienka z WC, kuchnia.Na I piętrze: 3 pokoje, łazienka, WC, dwa balkony ,jeden z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Płońsk

Płońsk,mazowieckie

598 000 zł200 m² 2 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:823 m²

Dom wolno stojący o pow ok 200m powierzchni całkowitej położony 2km w kierunku zachodnim od Płońska blisko lasów i rzeki Płonki. Obecnie ze względu układ pomieszczeń pełni funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kolejowa

Myszków,śląskie

330 000 zł160 m² 2 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Do sprzedania budynek mieszkalny (100m2) i gospodarczy (garaż 60 m2) z działką 3000m2. Budynek wybudowany w latach 70-tych, podpiwniczony, z poddaszem użytkowym, dwa osobne wejścia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sławęcice

Sławęcice,zachodniopomorskie

460 000 zł96 m² 4 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Gospodarstwo o pow.20ha.Dom mieszkalny składający się z 4 pokoi, garderoby,dwóch kuchni,korytarza,łazienki z WC.Strych do adaptacji,budynek podpiwniczony. Okna pcv i dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Góraszka

Góraszka,mazowieckie

550 000 zł146 m² 3 767,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:580 m²

550000zł sprzedaż bezpośrednia, sprzedający płaci prowizję, rynek pierwotny. Sprzedam dom położony w miejscowości Góraszka, gmina Wiązowna, 4,5km od Starej Miłosnej - Warszawa i 21km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rukławki

Rukławki,warmińsko-mazurskie

1 600 000 zł450 m² 3 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:50 000 m²

Sprzedam nieruchomosć w miejscowości Rukławki nad jeziorem Dadaj.Nieruchomośc posiada 2 domy-jeden typowo Warmiński po remoncie,drugi wybudowany w 2010.Dom warmiński w sezonie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Antonińska

Leszno,wielkopolskie

930 000 zł243 m² 3 827,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:669 m²

Polecam dom wolnostojący z roku 2004. Parterowy z poddaszem użykowym. Stan: bardzo doby, konfortowo wykonczony do zamieszkania. Dom położony jest w Lesznie, dzielnica Gronowo. Wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rudziska

Rudziska,warmińsko-mazurskie

350 000 zł140 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Siedlisko położone na skraju lasu z pieknym widokiem na las mieszany.Dom po remoncie,łazienka w glazurze ,na podłodze terakota i panele.Dom posiada 3 pokoje,kuchnie,łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Straszów

Straszów,lubuskie

67 000 zł7 300 m² 9,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:7 300 m²

Dom do kapitalnego remontu. Położony w malowniczym terenie, 5 km do przejścia granicznego w Przewozie. Nieopodal domu lasy bogate w grzyby i jagody

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mała Ogrodowa

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

439 000 zł160 m² 2 743 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:582 m²

Naszą prowizję pokrywa sprzedający dom wolnostojący blisko centrum Budynek z cegły i pustaków, dwu-kondygnacyjny, z dachem dwuspadowym. Na posesji jest garaż wolno-stojący ok. 16 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł150 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowy budynek jednorodzinny w Lutynii na dużej działce. Budynek z silikatów, dachówka cementowa, budynek ocieplony styropianem i otynkowany. Stan surowy zamknięty, gotowy z zewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

850 000 zł270 m² 3 148,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Prezentujemy dom jednorodzinny w Marczycach. Położony na dużej działce do zagospodarowania, z pięknymi widokami na pogórze i pasmo Karkonoszy. Na działce znajduje się drewniana altana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Janczewo

Janczewo,lubuskie

250 m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Dom wolnostojac Y. Działka ok.18 ARÓW. Planowany rozkład pomieszczeń - salon połączony Z jadalnią I otwartą umeblowaną kuchnią , kominek .WYJŚCIE Z SALONU NA DUŻY TARAS.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiśniowa

Augustów,podlaskie

500 000 zł151 m² 3 311,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:838 m²

Sprzedam dom do blizniaka Z działką O powierzchni 838 M2 (ul. Wiśniowa/ augustów) lub zamienię na blok Z dopłatą W augustowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

1 250 000 zł220 m² 5 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:258 m²

dom wykończony w bardzo wysokim standardzie, umeblowany, do zamieszkania od zaraz, piękny ogród od południowej strony, system alarmowy i monitoring

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skryta

Ostrołęka,mazowieckie

1 180 000 zł244 m² 4 836,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:350 m²

Komfortowy dom w bardzo dobrej lokalizacji. Nieruchomość znajduje się w Centrum Miasta a jednocześnie w urokliwym zakątku oraz miłym sąsiedztwie. Działka o pow. 350 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wola Mała

Wola Mała,podkarpackie

180 000 zł80 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Dom drewniany, do remontu, budynek gospodarczy murowany kryty dachówką 140m2, wszystko położone na pięknej działce 27ar, przy drodze asfaltowej.(możliwość podziału działki na dwie mniejsze) 200m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa

Brody,lubuskie

131 000 zł1 550 m² 84,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Przedstawiamy poniemiecki dom z cegły, o pow. 150 mkw z pomieszczeniami gospodarczymi i stodołą ceglaną nadajaca sie adapracje miszkalną, na działce 1 550 mkw, w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Runowska

Złotokłos,mazowieckie

440 250 zł226 m² 1 948,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

W dniu 29.07.2011 r. o godz. 10.40 w budynku Sądu Rejonowego w Piasecznie ul. Kościuszki 14 s. 201 odbędzie się pierwsza licytacja nie wydzielonej części nieruchomości położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krótka

Rogozino,mazowieckie

300 000 zł370 m² 810,81 zł/m²