dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 320 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Zastów

Zastów,małopolskie

420 000 zł236 m² 1 779,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Pełne koszty pośrednictwa re/max ponosi wyłącznie właściciel. Gmina Kocmyrzów - Luborzyca położona jest na północny wschód od Krakowa, na terenie Wyżyny Małopolskiej na pograniczu dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szulczyka

Warszawa,mazowieckie

2 499 999 zł374 m² 6 680,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 917 m²

Sprzedam dom (wolnostojący, dwupiętrowy) o powierzchni mieszkalnej 302 m2 , z działką o powierzchni 1.917 m2. Działka narożna w kształcie kwadratu. Działka w otulinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

800 000 zł250 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

cicha, spokojna okolica, w pobliżu stacja pkp/skm, szkoła, przedszkole, sklepy, dom posiada wszystkie media, w tym kanalizację, gotowy do zamieszkania

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ziemięcice

Ziemięcice,śląskie

790 000 zł142 m² 5 563 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:670 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej - segment skrajny w Ziemięcicach powiat tarnogórski. Dom wybudowany w 2009r, wykończony w wysokim standardzie. Parter domu składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Gospodarcza

Zgierz,łódzkie

755 000 zł270 m² 2 796,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom w spokojnej okolicy, trzy apartamenty po 90 m2. Osobne wejscia i instalacje. Idealny dla duzej, trzech rodzin. Duze oczko wodne z rybami. 3 min do stacji pkp i komunikacji miejsckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gowarzewo

Gowarzewo,wielkopolskie

464 000 zł115 m² 4 040,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Oferujemy Państwu do zakupu niewielki dom w zabudowie wolnostojącej z garażem (obecnie w trakcie realizacji), mieszczący się na działce o pow. 750m2, położonej na nowopowstającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Marki

Marki,mazowieckie

485 000 zł143 m² 3 391,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

sprzedam bezpośrednio ładny segment skrajny w stanie deweloperskim,o pow.143m2 plus 40m2 strych który można zaadoptować na dodatkową pow.mieszkalną. segment znajduje sie blisko warszawy ,spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kolbuszowa Górna

Kolbuszowa Górna,podkarpackie

200 000 zł200 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

W budynku zgodnie z projektem znajduje się: 6 pokoi na piętrze:3sypialnie jedna z balkonem i duży pokój, jest też mała łazienka i przedpokój na parterze: salon (ok.30m2 )z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

450 000 zł243 m² 1 851,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:438 m²

Budynek (243 m. kw.) położony w Bolesławcu w centrum osiedla kwiatowego, działka o powierzchni 438 m. kw. Na parterze znajduje się ganek, pokój dzienny z wyjściem na duży taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wierzchosławice

Wierzchosławice,małopolskie

420 000 zł187 m² 2 245,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Sprzedam dom w Wierzchosławicach. Powierzchnia całkowita: 187 m2. Działka ogrodzona o powierzchni 7 arów. Teren działki zagospodarowany: chodniki, trawniki, drzewka, podjazd dla samochodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łódź

Łódź,łódzkie

520 000 zł510 m² 1 019,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Kamienica w Śródmieściu, w bardzo dobrym punkcie. Część lokali jest wolnych, kolejne mogą być zwolnione w krótkim czasie. Nieruchomość składa się z budynku frontowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wilkowa Wieś

Wilkowa Wieś,mazowieckie

670 000 zł150 m² 4 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do sprzedania działka z domem w trakcie budowy znajdująca się w okolicy Kampinosu. Działka o pwierzchni 2000 m2, dom o powierzchni 150 m2 z projektu kr Bella w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł1 225 m² 284,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Grochowska Magdalena   Dom wolnostojący powierzchnia działki 1225mkw dom o powierzchni całkowitej 180mkw,użytkowej 16mkw,stan surowy zamknięty,doprowadzony prąd,studnia na działce,szambo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brwinów

Brwinów,mazowieckie

890 000 zł150 m² 5 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:422 m²

Domy Brwinów. Połowa bliźniaka gustownie wykończona w Brwinowie na sprzedaż. Budynek o powierzchni całkowitej 190 m a użytkowej 150m, posadowiony na działce o powierzchni 422 metry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łochowice

Łochowice,kujawsko-pomorskie

450 000 zł221 m² 2 036 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dla zainteresowanego klienta do dużej negocjacji Na sprzedaż wolnostojący dom o pow całkowitej 221,6m2 z tarasem o pow. 40m2, położony w miejscowości Łochowice. Dom posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

260 000 zł86 m² 2 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom jednorodzinny Z działką W cenie mieszkania! czechowice-dziedzice! rozpoczęcie inwestycji wrzesień 2010 R. Zakończenie inwestycji czerwiec 2011 R. Z 78 pow. 70.80 m2 Projekt Z78 jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Michalin

Michalin,kujawsko-pomorskie

57 000 zł85 m² 670,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:600 m²

Połowa bliźniaka na wsi, spokojna okolica, asfalt. Dom do remontu, na parterze o pow 52 m2 duży pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka i hall. Zaleta jest duzy, dwukondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

420 000 zł100 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Dom zadbany Z ładnym ogrodem .SPOKOJNA OKOLICA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Brzęczkowice

Mysłowice,śląskie

540 000 zł210 m² 2 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:879 m²

Polecamy! ~~polecamy ładny dom W myslowicach brzęczkowicach!~do sprzedaży dom wolnostojący wybudowany w 1994 roku w Mysłowicach -brzęczkowice, na działce o powierzchni 879m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osobnica

Osobnica,podkarpackie

85 200 zł71 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

sprzedam dom drewniany wybudowany w 1956 r wraz z zabudowaniami gospodarczymi(stodoła i stajnia) na działce o powierzchni 14 arów tel kontaktowy  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gawota

Warszawa,mazowieckie

2 950 000 zł320 m² 9 218,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:940 m²

Cena obejmuje wyposażenie (do negocjacji). Budynek w wysokim standardzie wykończenia (po remoncie), w cichej okolicy. Parter: w tym kuchnia 14 m2, salon 60m2, łazienka 6m2, pokój 18 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lipienica

Lipienica,dolnośląskie

199 000 zł200 m² 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Prezentujemy ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego. Jest położony w kameralnym i cichym miejscu. Wokół domu znajduje się ogród (1200 m2) i wiele miejsc do odpoczynku. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Półwieś

Opole,opolskie

350 000 zł132 m² 2 639 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:906 m²

Dom Sprzedaż Dom wolnostojący parterowy z poddaszem użytkowym, posadowiony na ładnej prostokątnej działce o powierzchni 9,06 ara. Dom w stanie surowym otwartym. Ściany zewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

2 490 000 zł281 m² 8 861,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 081 m²

Dom jest wykonany z materiałów najwyższej jakości i zaprojektowany przez renomowaną pracownię architektoniczną. Składa się z sześciu pokoi, trzech łazienek, wc, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrcz

Dobrcz,kujawsko-pomorskie

280 000 zł169 m² 1 656 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 125 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym zadaszonym w centrum Dobrcza na osiedlu nowobudowanych domów jednorodzinnych. Dom projektu aps 188 o powierzchni całkowitej 169.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Godula

Ruda Śląska,śląskie

650 000 zł168 m² 3 869,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:453 m²

Dom Paryż na końcu ślepej uliczki, r2001, 2-spad z wykuszem, całk.168mkw, z garażem i antresolami Wolnostojący, działka 453mkw+150 rekreacyjna z miasta przy lasku. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sągi

Warszawa,mazowieckie

1 299 000 zł290 m² 4 479,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:964 m²

Dom (połowa bliźniaka ostatnia do sprzedaży) znajduje się nieopodal ul. Sagi na Kępie Zawadowskiej. Kępa Zawadowska charakteryzuje sie pięknymi zielonymi terenami, w okolicy znajduje sie rezerwat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mazowiecka

Bobrowiec,mazowieckie

890 000 zł264 m² 3 371,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:605 m²

Strona ze szczegółami oferty: Reprezentacyjny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, wybudowany w nowoczesnej technologii, zapewniającej doskonałe parametry użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

799 000 zł143 m² 5 587,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Bardzo artakcyjny bliźniak na Warszewie.Na parterze znajduje się salon, z otwartą kuchnią salonu jest wyjście na wykonany z drewna egzotycznego taras o powierzchni 17 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

355 000 zł115 m² 3 086 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:253 m²

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowy dom w zabudowie szeregowej w stanie surowym zamkniętym. Na zewnątrz gotowy (ocieplony, otynkowany)- w środku nie ma nic. Media doprowadzone do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

470 000 zł173 m² 2 724,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowy, przestronny dom w pięknej okolicy jaworza/jasienicy, o powierzchni 172,5 m2 na 7 arowej działce.~Bardzo ciekawy projekt domu, pokoje duże, jasne. Salon otwarty połączony z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł145 m² 3 103 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Prowizję naszego biura pokrywa sprzedający! Ogrodzone osiedle w miejscowości Lutynia - zaledwie 3 km od granic Wrocławia (droga na Zielona Górę). Eleganckie domy w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

786 000 zł153 m² 5 137,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:440 m²

Połowa bliżniaka na działce 440m2 .położony w spokojnym miejscu w mieście skąd łatwo można dotrzeć do szkoły , sklepów , komunikacji autobusowej , PKP. Dom w trakcie budowy gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ciele

Ciele,kujawsko-pomorskie

270 000 zł171 m² 1 578 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:866 m²

Dom wolnostojący w stanie surowym otwartym zadaszonym, wybudowany wg projektu Anielka II, parterowy dom dla 4-5cio osobowej rodziny z wbudowanym garażem o powierzchni użytkowej 150m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Targówek

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł141 m² 5 602 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Warszawa, targówek, dom/segment na sprzedaż, 4 pokoje Informujemy, że nasze wynagrodzenie pokrywa wyłącznie właściciel nieruchomości Przedmiotem oferty jest segment skrajny w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szafirowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

199 000 zł48 m² 4 145,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:480 m²

Sprzedam domek mieszkalny, wolnostojacy, o powierzchni 48m, salon 30m, wc i lazienka osobno, kuchnia, czesciowo podpiwniczony,. Domek ma bardzo dobra lokalizacje na osiedlu bajka, w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Piegonisko-Pustkowie

Piegonisko-Pustkowie,wielkopolskie

580 000 zł76 600 m² 7,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:76 600 m²

Sprzedam pilnie gospodarstwo agroturystyczne. Gospodarstwo polozone jest z dala od innych siedlisk wiejskich otoczone z trzech stron lasami. Idealne miejsce dla stadniny konnej, dogoterapi itp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kilińskiego

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

700 000 zł186 m² 3 763,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Połowa dwupiętrowej kamienicy w centrum miasta, w spokojnej i cichej okolicy, niska zabudowa. Obecnie składa się z trzech lokali mieszkalnych, piwnicy i garażu. Na parterze dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grojec

Grojec,małopolskie

399 000 zł290 m² 1 375,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Okazja! Do sprzedania piękny dom wolno stojący w miejscowości Grojec w okolicy Krzeszowic,do zamieszkania i częściowego wykończenia.Dom o powierzchni mieszkalnej obecnie 150 m2,na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł111 m² 3 594 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym. Podstawowa cena to 430.000zł, dla klienta dysponującego gotówką w wysokości 30% -cena promocyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

448 000 zł150 m² 2 986 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowy budynek jednorodzinny w Lutynii na dużej działce. Budynek z silikatów, dachówka cementowa, budynek ocieplony styropianem i otynkowany. Stan surowy zamknięty, gotowy z zewnątrz.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij